صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 61

موضوع: درخواست سرور برای یک سایت پربازدید ( فوری )

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور برای یک سایت پربازدید ( فوری )

بنده حرف از کیفیت زدم،تمامی این موضوعات ربطی به این نداره که یه سیستم عامل عوض کردن 24 ساعت طول بکشه!
    شما حرف از کانفیگ رایگان میزنید،اما نتونستید یه سرویس ساده رو واسم کانفیگ کنید.

2. # ADS

عضو انجمن javadezati آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    800
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    1,335 پست

سلام

این سرور اختصاصی از هتزنر آلمان تقدیم می شود 128.000 تومان
    قیمت سرور بدون مالیات 117 هزار تومان است

مشخصات سرور :

RAM 48 GIG
    Intel Core i7-930
    2x HDD 2,0 TB SATA Enterprise

در صورت نیاز خوشحال میشیم میزبان شما باشیم
    باتشکر
    www.whpersian.com
    ویرایش توسط javadezati : August 31st, 2016 در ساعت 20:07
    دارای نماد اعتماد الکترونیکی و 10 سال سابقه
    آدرس : تهران - خیابان شهید رجایی - میدان بهشت - خیابان ابریشم - پلاک 268 ( وب هاست پرشین )
    55502847-09123104071-09359290050-www.whpersian.com

4. تعداد تشکر ها از javadezati به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

اوضاع اسف بار ...
    متاسفانه به دلایلی که پیش اومد ، هنوز بعد از دو روز موفق به انتقال نشدیم ...
    بنابراین تا فردا صبح آفر های آخر رو هم میگیریم تا در نهایت این کار رو تمام کنیم بره . خیلی ممنون از همه عزیزانی که تو این مدت ما رو همراهی کردن ...

با تشکر ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط javadezati نمایش پست ها
    سلام

این سرور اختصاصی از هتزنر آلمان تقدیم می شود 128.000 تومان
    قیمت سرور بدون مالیات 117 هزار تومان است

مشخصات سرور :

RAM 48 GIG
    Intel Core i7-930
    2x HDD 2,0 TB SATA Enterprise

در صورت نیاز خوشحال میشیم میزبان شما باشیم
    باتشکر
    www.whpersian.com
    ضمن تشکر از شما بابت شرکت در تاپیک ...
    ببینید این میزان فضا خیلی برای ما زیاد هست . اگر بتونید سروری با فضای هارد SSD سرعت بالا و رم باکیفیت DDR4 به ما پیشنهاد بدید خوب میشه ...

ضمنا قابل توجه عزیزانی که در قسمت پیام شخصی یا در همین تاپیک به هاست دی ال اشاره کردن ، من پیگیر شدم اما در پاسخ به درخواست سرور یا هاست پربازدید به من گفتن که فعلا تا 2 ماه آینده سرویس نمیدن در این مورد که البته مراتب متعجب شدن منو هم بر انگیخت اما در کل تقریبا میشه گفت همه شرکت های معتبر و بزرگ مثل سرور پارس ، افرانت ، نت افراز و دیگر شرکت های بزرگ بازار هاستینگ ایران ، سایت ما رو قبول نکردن که واقعا تعجب کردم . البته قصد من تخریب نیست ، فقط و فقط دارم توضیحاتم رو به دوستانی که نمیدونن میدم ، و البته به قوانین هر هاستینگی هم پایبند هستیم و با کسی هم مشکلی نداریم ...

اما در کل سایت اوضاع خوبی نداره و اگر اینطوری ادامه پیدا کنه ، سایت رو از دست میدیم و این اصلا خوب نیست . برای همین تا فردا صبح نهایتا تمامی آفر های آخر رو میگیریم از دوستان . بازم ممنون از همه عزیزانی که در تاپیک شرکت کردن ...

عضو انجمن 98M!zban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    1,132
    تشکر شده در
    610 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ldda company نمایش پست ها
    اوضاع اسف بار ...
    بنابراین تا فردا صبح آفر های آخر رو هم میگیریم تا در نهایت این کار رو تمام کنیم بره . خیلی ممنون از همه عزیزانی که تو این مدت ما رو همراهی کردن ...

با تشکر ...

- - - Updated - - -

ببینید این میزان فضا خیلی برای ما زیاد هست . اگر بتونید سروری با فضای هارد SSD سرعت بالا و رم باکیفیت DDR4 به ما پیشنهاد بدید خوب میشه ...

ضمنا قابل توجه عزیزانی که در قسمت پیام شخصی یا در همین تاپیک به هاست دی ال اشاره کردن ، من پیگیر شدم اما در پاسخ به درخواست سرور یا هاست پربازدید به من گفتن که فعلا تا 2 ماه آینده سرویس نمیدن در این مورد که البته مراتب متعجب شدن منو هم بر انگیخت اما در کل تقریبا میشه گفت همه شرکت های معتبر و بزرگ مثل سرور پارس ، افرانت ، نت افراز و دیگر شرکت های بزرگ بازار هاستینگ ایران ، سایت ما رو قبول نکردن که واقعا تعجب کردم . البته قصد من تخریب نیست ، فقط و فقط دارم توضیحاتم رو به دوستانی که نمیدونن میدم ، و البته به قوانین هر هاستینگی هم پایبند هستیم و با کسی هم مشکلی نداریم ...

اما در کل سایت اوضاع خوبی نداره و اگر اینطوری ادامه پیدا کنه ، سایت رو از دست میدیم و این اصلا خوب نیست . برای همین تا فردا صبح نهایتا تمامی آفر های آخر رو میگیریم از دوستان . بازم ممنون از همه عزیزانی که در تاپیک شرکت کردن ...

لطفا می کنید به من پیام شخصی بدید تا یک پل ارتباطی در اختیار شما بزارم
    ارائه هاست با هارد فول SSD و وب سرور لایت اسپید و کانفیگ فوق سرعتی و امنیتی
    گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 98 میزبان
    تلفن : 05135010908 - پشتیبانی تلگرام : mizban98_support

7. تعداد تشکر ها از 98M!zban به دلیل پست مفید

عضو انجمن shetabanhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    368 پست

با سلام

میتوانیم درخدمت باشیم

https://shetabanhost.com
    024-35252105
    09205150578
    @shetaban

برای پیشنهاد بهتر و اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید
    Shared ♦ Reseller ♦ KVM VPS ♦ DL host ♦ Backup ♦ Dedicated
    021-28425715
    📞
    https://shetabanhost.com 🌎

9. تعداد تشکر ها از shetabanhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن javadezati آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    800
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    1,335 پست

اوضاع اسف بار ...

با تشکر ...

- - - Updated - - -

سلام

این آفر از سری سرورهای مارکتی هتزنر می باشدو قابل تغییر نیست
    اگر اس اس دی می خواهید و رم ddr4 باید نو بخرید e41s-ssd
    39 یورو سرور و ست آپ 79 یورو (قیمت یورو 4100 تومان)
    39 یورو هست به تومان می شود 159000 تومان
    ست آپ هم 324000 تومان

10 تومان هم کارمزد ما به رقم فوق اضافه می شود

Intel® Core™ i7-6700
    Quad-Core Skylake
    incl. Hyper-Threading Technology

• RAM 64 GB DDR4 RAM
    • Hard Drive 2 x 250 GB SATA 6 Gb/s SSD
      (Software-RAID 1)
    • Connection 1 Gbit/s-Port
    • Guaranteed Bandwidth 1 Gbit/s
    • Backup Space 100 GB
    • Inclusive Traffic 30 TB*

و الان این پلن هست که هزینه ست آپ ندارد ddr3
    Leistungen

Intel® Core™ i7-4770
    Quad-Core Haswell
    inkl. Hyper-Threading-Technologie

• Arbeitsspeicher 32 GB DDR3 RAM
    • Festplatten 2 x 240 GB SATA 6 Gb/s SSD
      (Software-RAID 1)
    • Anbindung 1 GBit/s-Port
    • Bandbreite garantiert 200 MBit/s
    • Backup Space 100 GB
    • Traffic inklusive 30 TB*

49.58 یورو هست به تومان می شود 204000 تومان
    10 تومان هم کارمزد ما به رقم فوق اضافه می شود
    باتشکر
    www.whpersian.com
    ویرایش توسط javadezati : August 31st, 2016 در ساعت 20:30
    دارای نماد اعتماد الکترونیکی و 10 سال سابقه
    آدرس : تهران - خیابان شهید رجایی - میدان بهشت - خیابان ابریشم - پلاک 268 ( وب هاست پرشین )
    55502847-09123104071-09359290050-www.whpersian.com

11. تعداد تشکر ها از javadezati به دلیل پست مفید

عضو انجمن kouroshez آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    106
    تشکر تشکر شده 
    300
    تشکر شده در
    179 پست

درود بر شما در خدمتیم
    هاست هی با بیش از ۵ سال سابقه + نماد دائم اعتماد الکترونیکی + نماد دائم ساماندهی
    سرور مجازی فرانسه با منابع کاملا اختصاصی
    تضمین کامل امنیت و پایداری
    نصب و کانفیگ رایگان سیپنل و دایرکت ادمین
    ارائه گواهی نامه ssl رایگان
    امکان نوشتن قرار داد هم وجود دارد*

لیست پلن ها :‌
    لیست پلن های سرور مدیریت شده
    https://hosthey.ir/vps/managed-servers.php

وب سایت ما : هاست هی

جهت مشاوره و تماس (تلفنی، تلگرام): 09037289910
    نماد دائم اعتماد الکترونیکی +‌نماد دائم ساماندهی + بیش از یک دهه سابقه کاری + ارائه SSL رایگان
    هاست هی - هاست لینوکس، سرور مجازی، مدیریت و کانفیگ سرور

13. تعداد تشکر ها از kouroshez به دلیل پست مفید

عضو جدید Cr0w آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    121 پست

از اون جهت میگم نامحدود ، چون حملات دیداس هم ماشاا... روی سایتی که خدمتتون عرض کردم کم نیست . وگرنه درسته بیشتر از چندین ترابایت شاید بیشتر نیاز نباشه . اما نمیخوایم وقتی سایت رفت زیر حمله دیداس ، down بشه یا به مرز نابودی کشیده بشه ...

ضمنا دوستان یا سرور اختصاصی معرفی کنید یا هاست پربازدید . غیر از این دو مقوله ، چیز دیگه ای آفر ندید دوستان . ممنون از همه ...
    دوست عزیز ظاهرا کمی گمراه شدید ، اگر مشکل ارزی ندارید و به راحتی میتونید مبادلات ارزی انجام بدید پیشنهاد میکنم مستقیم از دیتاسنتر ها تهیه کنید . یا اگر با احراز هویت شرکت ها مشکل دارید از دوستانی که در این کار هستند درخواست کنید ، چون به نظر خودم خودتون سرور رو از دیدگاه خودتون با توجه به مصرف سایت تهیه کنید با صرف چند ساعت وب گردی بهتر هست ، چون هرکسی عقیده ای داره همانطور که میبینید هر یک از دوستان نظرات متفاوتی دارند و برخی هم حتی زحمت مطالعه کردن تاپیک شما را به خود نمی دهند . پس از تهیه سرور هم به یک کاربلد بسپارید تا پیکربندی انجام بده و از حداکثر قدرت سرور استفاده مفید رو ببرید و مشکلی براتون پیش نیاد .
    از لحاظ اقتصادی پیشنهاد من ovh فرانسه هست .

15. تعداد تشکر ها از Cr0w به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

قبلا بعد از جمع کردن هاست دی ال مشکل مشابه شما رو داشتیم روی یکی از وبسایت ها

بهتون توصیه می کنم دنبال کسی که براتون یک سرور اختصاصی تهیه کنه و یک کانفیگ ساده روش پیاده کنه نباشید
    دنبال کسی باشید که تجربه میزبانی چنین سایت هایی رو داشته و میتونه کانفیگ مناسبی رو براتون فراهم کنه
    و البته میزبانی چنین وبسایتی با چنین آماری واقعا کم هزینه نیست دوست عزیز
    من بهتون تضمین میدم با قیمت پایین یا حتی نرمال نمی تونید سرویس خوبی تهیه کنید و باید هزینه بالایی برای میزبانی بدید
    هاست دی ال یکی از بهترین انتخاب ها بود که سرویس نمیدند ولی انتظار این رو نداشته باشید جای دیگه سرویسی با قیمت پایینتر با کیفیت برابر بتونید پیدا کنید

توصیه می کنم جزئیات مربوط به سایت خودتون رو مثل سیستمی که استفاده میشه، میزان درگیری سخت افزار و ... رو برای سرویس دهنده های با تجربه ارسال کنید تا سریعتر بتونید از یکیشون پاسخی بگیرید.

موفق باشید

17. تعداد تشکر ها از navid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    قبلا بعد از جمع کردن هاست دی ال مشکل مشابه شما رو داشتیم روی یکی از وبسایت ها

بهتون توصیه می کنم دنبال کسی که براتون یک سرور اختصاصی تهیه کنه و یک کانفیگ ساده روش پیاده کنه نباشید
    دنبال کسی باشید که تجربه میزبانی چنین سایت هایی رو داشته و میتونه کانفیگ مناسبی رو براتون فراهم کنه
    و البته میزبانی چنین وبسایتی با چنین آماری واقعا کم هزینه نیست دوست عزیز
    من بهتون تضمین میدم با قیمت پایین یا حتی نرمال نمی تونید سرویس خوبی تهیه کنید و باید هزینه بالایی برای میزبانی بدید
    هاست دی ال یکی از بهترین انتخاب ها بود که سرویس نمیدند ولی انتظار این رو نداشته باشید جای دیگه سرویسی با قیمت پایینتر با کیفیت برابر بتونید پیدا کنید

توصیه می کنم جزئیات مربوط به سایت خودتون رو مثل سیستمی که استفاده میشه، میزان درگیری سخت افزار و ... رو برای سرویس دهنده های با تجربه ارسال کنید تا سریعتر بتونید از یکیشون پاسخی بگیرید.

موفق باشید
    ببینید ، وقتی شرکت های بزرگ بازار هاستینگ سایت ما رو قبول نکردن ، من اولش جا خوردم اما خب بعدش با خودم گفتم شاید دلیل موجهی برای این کار دارن . اونا که از بهترین های ایران بودن و هستن ، خب پس چطور میتونم کیفیتی که اونا میتونن به من ارائه بدن رو از یک نفر بخوام ؟ حالا هر چقدر هم که این شخص با تجربه و با درجه مهارت بالا باشه . تازه هیچوقت هم یک شخص تنها نمیتونه 24 ساعته خدمات و پشتیبانی بده . حالا اگر گروه هاسیتنگ باشن که بحث جداست چون گروه های هاستینگ ، تقریبا مثل همون شرکت های معتبر و بزرگ هستن حالا با یه سری تفاوت و کم و زیاد ها ...

ما حاضر بودیم با هزینه تمام شده کار کنار بیایم اما هیچکدوم از شرکت هایی که بالاتر گفتم ، و همچنین شرکت هایی مثل هاست ایران ، پارس پک و شرکت های بزرگ و معتبری مثل اینا ، قبول نکردن میزبان سایت ما بشن . حالا نمیدونم چرا شاید به موضوع سایت ما بستگی داشت یا هر چیز دیگه ای . بعضی هاشون هم قبول نکردن این مورد رو به حملات DDoS که هر چند وقت یکبار روی سایت ما اتفاق میفته نسبت دادن که بازم منو متعجب کرد .
    راستش من نمیخوام سایت رو ببریم روی هاستینگ های خانگی و کوچیک ( منظور من شخص خاصی نیست ، پس کسی از همکاران و دوستان عزیز به دل نگیرن ) ، من به کیفیت واقعی نیاز دارم . سایتمون تو این اواخر بارها Down شده و اوضاع کاربرامون خوب نیست . امشب یا نهایتا فردا هم باید منتقل بشیم وگرنه سایت رسما از بین میره ...

اگر پیشنهاد خاصی دارید ، لطفا از طریق پیام شخصی اقدام کنید . بازم ممنون ...

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)