صفحه 6 از 36 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 353

موضوع: معرفی سامانه پرداخت اینترنتی Payline.ir

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی سامانه پرداخت اینترنتی Payline.ir

بله خیالتون راحت، هیچ مشکلی راجب اطلاعات نداریم. به محض بالا اومدن به همه درخواست ها رسیدگی میشه.

2. # ADS

عضو دائم AmirHosein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,464
    تشکر تشکر شده 
    4,051
    تشکر شده در
    1,562 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo2 نمایش پست ها
    بنده تعریف می کردم از پارس آنلاین و غیره ؟!! والا ما خودمون هم شاکی هستیم از سرویس دهی افتضاح پارس آنلاین. دو هفته هست سایت تو شاتل و صبانت لود نمیشه و هرچی پیگیری می کنیم میگن داره برسی میشه. من نمی دونم کی قراره بررسی بشه. به خاطر همین داریم سرور رو عوض می کنیم.
    سرور جدید رو اینبار از افرانت با نمایندگی ایران سرور خریداری کردیم که با کمال تعجب پشتیبانی فنی ایران سرور گفت حداکثر 48 ساعت طول میکشه تا سرورتون آماده بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    هنوز هم آماده نشده.
    مجوز هم من پیگیری کردم هیچ جا اصلا مجوز قانونی برای این کار تعریف نشده. اون دوستی هم که میگفت زرین پال این همه مجوز داره، بنده نمیدونم اولا ایشون از کجا اسرار کاری زرین پال رو میدونه دوما با وجود اینکه
    ما از ایشون هم خواستیم که اگر مجوز خاصی رو میشناسن ، ما رو هم راهنمایی کنن و بفرمایند که از کجا گرفته میشه که ما هم نسبت به تهیه اون اقدام کنیم، اما هیچ پاسخی از جانب ایشون داده نشد.

در پستی ایشون گفتن اگر به بانک ریپورت بدن و بگن این کار مخالف بند عدم واگذاری درگاه به شخص ثالث هست ( که اصلا همچین چیزی هم نیست از نظر قانونی و پیگیری کردیم ) ip سرور شما رو بلاک میکنن.
    و ما هم فراموش نکردیم و میدونیم که این کار رو انجام داده.
    البته در یک پست جدا کل ماجرا رو شرح میدم.

دقیقا. هرکسی که میدونه برای این کارها مجوز خاصی میدن، بفرمایند کجا باید بریم که اون مجوز رو هم تهیه کنیم و در راهنمایی ما برای ارائه سرویس های بهتر به شما عزیزان دریغ نکنند.
    تو ایران مجوزی به اسم کیف پول الکترونیک وجود داره که دو یا سه شرکت به طور جدی دنبالش هستن، مثلا جیرینگ! ضمانت هایی هم که میگیرن چیز کمی نباید باشه!
    می گویند تقوا از تخصص لازم تر است، آ نرا می پذیرم، اما می گویم: آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
    مصطفی چمران
    AmirHosein -{(@)}- WebHostingTalk . ir

4. تعداد تشکر ها ازAmirHosein به دلیل پست مفید

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

سوال این هست که آیا بقیه سیستم ها هم این نوع مجوزها رو دارند یا خیر ؟
    روال دریافت این مجوزها چطور هست ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

بنده تعریف می کردم از پارس آنلاین و غیره ؟!! والا ما خودمون هم شاکی هستیم از سرویس دهی افتضاح پارس آنلاین. دو هفته هست سایت تو شاتل و صبانت لود نمیشه و هرچی پیگیری می کنیم میگن داره برسی میشه. من نمی دونم کی قراره بررسی بشه. به خاطر همین داریم سرور رو عوض می کنیم.
    سرور جدید رو اینبار از افرانت با نمایندگی ایران سرور خریداری کردیم که با کمال تعجب پشتیبانی فنی ایران سرور گفت حداکثر 48 ساعت طول میکشه تا سرورتون آماده بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    هنوز هم آماده نشده.
    مجوز هم من پیگیری کردم هیچ جا اصلا مجوز قانونی برای این کار تعریف نشده. اون دوستی هم که میگفت زرین پال این همه مجوز داره، بنده نمیدونم اولا ایشون از کجا اسرار کاری زرین پال رو میدونه دوما با وجود اینکه
    ما از ایشون هم خواستیم که اگر مجوز خاصی رو میشناسن ، ما رو هم راهنمایی کنن و بفرمایند که از کجا گرفته میشه که ما هم نسبت به تهیه اون اقدام کنیم، اما هیچ پاسخی از جانب ایشون داده نشد.

در پستی ایشون گفتن اگر به بانک ریپورت بدن و بگن این کار مخالف بند عدم واگذاری درگاه به شخص ثالث هست ( که اصلا همچین چیزی هم نیست از نظر قانونی و پیگیری کردیم ) ip سرور شما رو بلاک میکنن.
    و ما هم فراموش نکردیم و میدونیم که این کار رو انجام داده.
    البته در یک پست جدا کل ماجرا رو شرح میدم.

دقیقا. هرکسی که میدونه برای این کارها مجوز خاصی میدن، بفرمایند کجا باید بریم که اون مجوز رو هم تهیه کنیم و در راهنمایی ما برای ارائه سرویس های بهتر به شما عزیزان دریغ نکنند.
    من نگفتم شما تعریف کردید. گفتم تعریف میکردن، تو پرشین تولز قسمت میزبانی وب اسم افرانت و پارس دیتا تو اکثر تاپیکها بود
    ایشالا مشکلاتتون هرچه زودتر برطرف شه هم استانی (;
    نقل قول نوشته اصلی توسط NovinServer نمایش پست ها
    فعلا تنها مجوز لازم به نظر من نماد الکترونیک هست.
    به وب سایت enamad.ir رفته و مدارک را کامل و نماد الکترونیک اخذ کنید.
    این مجوز را که بگیرید 25% کار را انجام دادید.
    فکر نکنم نماد اصلاً ربطی داشته باشه. نماد برای فروشگاه های اینترنتی هست. سیستم پرداخت با فروشگاه اینترنتی فرق داره

عضو دائم AmirHosein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,464
    تشکر تشکر شده 
    4,051
    تشکر شده در
    1,562 پست

سوال این هست که آیا بقیه سیستم ها هم این نوع مجوزها رو دارند یا خیر ؟
    روال دریافت این مجوزها چطور هست ؟
    عرض کردم دو تا سه شرکت به طور جدی دنبال اين مجوز هستند.
    روال گرفتن مجوز هم مراجعه به بانک مرکزی، ارائه پلان کاری مناسب، ارائه تظمين های مالی قوی، داشتن رزومه کاری مرتبط و .... هستش.
    قاعدتا مجوزش هم چيزی نخواهد بود که هر کسی بخواد بگيره و مطمئنا اندازه يک کوه کندن کار ميبره.
    بعدش هم شما نبايد خودتون رو با اين و اون مقايسه کنيد. اگر ميخواين کارتون درست باشه بايد بتونيد مدارک لازم رو دريافت کنيد.
    می گویند تقوا از تخصص لازم تر است، آ نرا می پذیرم، اما می گویم: آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
    مصطفی چمران
    AmirHosein -{(@)}- WebHostingTalk . ir

8. تعداد تشکر ها از AmirHosein به دلیل پست مفید

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

خوب بالاخره سرور سایت هم آماده شد و مشکل عدم نمایش در ISP های مختلف هم حل شد. باز هم برای اطمینان دوستان تست کنن و اگر با ISP شون سایت باز نشد حتما ما رو در جریان بگذارند.

دونفر از کاربران هم درخواست تسویه داده بودن که وجه اونا به حسابشون واریز شد.
    سایر کاربران هم الان میتونن درخواست تسویه حساب بدن. داریم مشکل درگاه پرداخت رو پیگیری میکنیم و به زودی بانک های بیشتری به سیستم اضافه می کنیم تا از این مشکلات پیشگیری بشه.

تا زمان اضافه شدن درگاه پرداخت جدید دوستان نمی تونن از سیستم پرداخت آنلاین Payline استفاده کنن. امیدواریم حداکثر روز یکشنبه درگاه بانکی جدید رو روی سایت ست کنیم و دوباره سیستم به حالت اولیه برگرده.
    از لطف و صبوری شما هم متشکریم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

تا زمان اضافه شدن درگاه پرداخت جدید دوستان نمی تونن از سیستم پرداخت آنلاین Payline استفاده کنن. امیدواریم حداکثر روز یکشنبه درگاه بانکی جدید رو روی سایت ست کنیم و دوباره سیستم به حالت اولیه برگرده.
    از لطف و صبوری شما هم متشکریم.
    درگاه پرداخت رو میاره که
    View hJIeTr.jpg on ScreenSnapr
    اون یعنی چی؟
    ویرایش توسط azure : March 15th, 2012 در ساعت 23:06

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    326
    تشکر شده در
    168 پست

سلام
    فکر نمیکنید بهتر بود اول همه کارها رو انجام میدادید بعد خودتون رو معرفی میکردید
    یه سرور خوب انتخاب میکردید و حداقل یک ماه روش تست میکردید
    درگاه های لازم رو میگرفتید
    اسکریپت های لازم رو میساختید و در سایت میزاشتید
    و بـــــعــــــد با قدرت کامل شروع به معرفی خودتون میکردید

12. تعداد تشکر ها ازvahidmom به دلیل پست مفید

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

لود شدن درگاه پرداخت در این لحظه به خاطر این هست که ip سرور عوض شده و تا روز شنبه که بانک بیاد و دوباره ip رو بلاک کنه بصورت موقت کار میکنه. البته
    الان هیچ تضمینی نیست که وقتی تراکنش انجام بدید به درستی ثبت بشه و وجه به حسابتون بیاد.

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmom نمایش پست ها
    سلام
    فکر نمیکنید بهتر بود اول همه کارها رو انجام میدادید بعد خودتون رو معرفی میکردید
    یه سرور خوب انتخاب میکردید و حداقل یک ماه روش تست میکردید
    درگاه های لازم رو میگرفتید
    اسکریپت های لازم رو میساختید و در سایت میزاشتید
    و بـــــعــــــد با قدرت کامل شروع به معرفی خودتون میکردید
    در کل عرض می کنم که خیر، ما مثل شما فکر نمیکنیم.
    چون طبق روال تمام کارها رو به درستی انجام داده بودیم. سرور در بهترین وضعیت ممکن بود که از طرف شرکتی که از اون سرور تهیه شده بود
    اجبارا به پارس آنلاین منتقل شدیم و مشکلات بعدی پیش اومد.
    نمیدونستیم تو بانک های خصوصی کشور به صورت سلیقه ای قانون رو اعمال می کنن.
    الان 70% اسکریپت های لازم آماده و تست شده هست، ولی تا زمانی که درگاه پرداخت درست نشه به صورت عمومی منتشر نمیشه.
    در ضمن ما هنوز خودمون رو به اون صورت که مد نظرمون هست معرفی نکردیم. فعلا در حد همین دوتا تاپیک در دو فروم هست که هنوز در نسخه آزمایشی هستیم و طبیعتا داریم خیلی امکانات اضافه میکنیم
    و خیلی موارد رو تست می کنیم.

14. تعداد تشکر ها از Neo2 به دلیل پست مفید

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

با سلام دوباره همون طور که قول داده بودم من از سرویس Payline استفاده کنم و اینجا اطلاع دهم الان نزدیک فک کنم یه ماه حالا دقیق نمیدونم من سامانه پرداخت گذاشتم رو سایتم البته پورتال اصلی که مشتریا استفاده کردن و مبلغ من دیروز شب درخواست دادم امروز صبح به حسابم واریز شد کمتر از 12 ساعت تا الان که مشکلی پیش نیومده و دوستان میتونن استفاده کنن من خودم به شخصه تائید میکنم و از این بعد هم استفاده خواهم کرد انشا الله خوب باشه اما یه سوال دارم البته مشکل ماژول من وقتی داشتم صورت گردشمو نگا میکردم 13 تا پرداخت ناموفق داشتم علت این چیه چرا ماژول خوب عمل نکرده کار ما یه جوریه که نباید مشتری اذیت بشه مشتری که یه بار پرداخت میزنه باید پرداخت بشه مشکل فقط این بود در ضمن اون پیشنهادی که داده بودم که درصد از مشتری کم نکنید از حساب ما کم کنید رو هم روش فکر کنید
    ممنون

صفحه 6 از 36 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)