صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 67

موضوع: آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

پیش فرض آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

باسلام
    همانطور هم که در صفحه اصلی آلماهاست کیفیت آلماهاست، پیش از نام آن می آید هم مشاهده کردید امروز آلماهاست با ظاهری کاملا متفاوت به روز شد.
    و اینکه آلماهاست به عنوان تنها Platinum Partner دیتاسنتر Redstation انگلستان در ایران انتخاب شده است.
    برای دیدن عکسهای دیتاسنتر به این آدرس مراجعه کنید. کیفیت آلماهاست، پیش از نام آن می آید (لازم به ذکر است که تمامی این عکسها مطلعق به آلماهاست در ایران میباشد و هرگونه کپی برداری از عکسها بدون کسب اجازه از آلماهاست خلاف بوده و از طریق مراجع قضایی داخل کشور و همچنین بین المللی اقامه دعوا میشود.)

لیست سرورهای اختصاصی از طریق لینک زیر قابل مشاهده میباشد.
    کیفیت آلماهاست، پیش از نام آن می آید
    برای گرفتن تخفیف 15درصدی درهنگام سفارش از کد تخفیف: 15PerOff (لازم به ذکر است که این 15درصد تخفیف فقط برای سه ماه اول میباشد)

لیست سرویس نمایندگی هاست - میزبانی بر روی سرورهای 24هسته ایی و پورت 10Gbps
    تب نماینده فروش در گوشه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید.
    برای سرویس های نمایندگی 50درصد تخفیف در نظر گرفته شده است که با استفاده از کد 50PerOff میتوانید از آن استفاده کنید.(لازم به ذکر است که این 50درصد تخفیف فقط برای دو ماه اول میباشد)

لیست سرورهای مجازی - از نکات مثبت سرورهای مجازی آلما پایداری 100درصد آن در 6 ماه گذشته و 99.96درصد آن در 11 ماه گذشته میباشد.
    برای سرورهای مجازی آلما به این صورت آفر درنظر گرفته شده است که شما با پرداخت ماه اول یک ماه هم رایگان سرویس دریافت خواهید کرد برای استفاده از این آفر از کد 1MFree استفاده کنید.

قبل از ارسال سفارش هم قوانین آلماهاست را به صورت کامل مطالعه کنید.
    ویرایش توسط s.w.a.t : June 4th, 2012 در ساعت 19:46
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

2. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

پیش فرض پاسخ : آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sefidary نمایش پست ها
    شما هزینه لایسنس رو گرفته یعد اضافشم گرفید ولی لایسنس من غیر فعاله ! ظاهراً تیکت هاتونم چک نمی کنید چون قبل از این که اینجا پست بدم تیکت زدم ... من دو روزه به پنلم دسترسی ندارم ! و ارور لایسنس میگیرم در صورتی که 4 روزه که هزینه لایسنس رو پرداخت کردم ! اتفاقاً من هم از طریق قضایی پیگیری خواهم کرد !
    هم در ایران هم در انگلستان !
    باسلام
    شما در روزی که دلار و کلا ارز در بازار ایران موجود نبود و قیمت دلار هم تا مرز ۴۰۰۰هزارتومان پیش رفته بود لایسنس خود را سفارش داده اید! به شما خیلی محترمانی تیکت داده شد که لطفا طی ۱۲ ساعت آینده مایه التفاوت قیمت ارز را پرداخت کنید! در غیر این صورت لایسنس کنسل میشود! بعدش میشه بفرمایید به کدام پنل دسترسی ندارید؟!!!! تکیتی ارسال کردید که بی پاسخ مانده؟! تیکت شما که ارسال شده بود مربوط به بخش لایسنس بوده؟! خیر برای همین بدون جواب بسته شده!‌ چون شما هنوز بعد از این همه مدت هنوز یاد نگرفتید که تیکت را در محل مناسب ارسال کنید!

هرچه زودتر به فکر سرویس جایگزین باشید چون دیگر آلماهاست سرویسی به شما نخواهد داد

در مورد هزینه لایسنس سی پل هم بعد از پرداخت آیا جواب تکتی که برای شما ارسال شده بود را دادید؟! خیر!!‌ برای همین لایسنس شما باطل شد! از طریق بخش مربوطه شماره کارت خود را ارسال کنید تا هزینه لایسنسی که واریز کردید به حساب شما برگشت داده شود! چون همان شکل که گفتم آلماهاست دیگر هیچگونه خدماتی به شما عرضه نمیکند!

شما هم هر گونه شفاف سازی و ... دارید از طریق بخش مربوطه که در این سایت وجود دارد اقدام کنید!(در این تاپیک اگر پست دیگری ارسال کنید مجبور هستم باهاتون برخورد کنم طبق قوانین سایت!) چون تمامی مدارک ما مستند و گویا میباشد و اطمینان داشته باشید که بنده به راحتی از کنار این موضوع نخواهم گذشت و شما را به زودی در دادگاه زیارت خواهیم کرد!( از همین لحظه به فکر گرفتن وکیل و ... باشید!)

الان کل سرور من رو از دسترس خارج کردند و فاکمتور های فبلی من رو هم از پنلشون حذف کردند !!!!!!!!!
    با این صبحت کاملا مشخص شد هدف شما چه میباشد! تمامی فاکتورها و لاگ پنل شما موجود میباشد میتوانید لاگین کنید همه را مشاهده کنید.... دست از دروغ گویی بردارید دوست عزیز!
    ویرایش توسط s.w.a.t : October 7th, 2012 در ساعت 15:05
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

5. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    418
    تشکر شده در
    337 پست

پیش فرض پاسخ : آلماهاست - فروش ویژه سرور اختصاصی از انگلستان(Redstation) با 15% تخفیف و ...

اصلا مثل اینکه عرف شده دوستان میان توی تاپیک های فروش مردم تاپیک رو منحرف می کنند و یا میان گله و شکایت می کنند. خود ما هم همین موضوع رو با یک شخصی داریم که کلاه بردار مارو خطاب می کنند و اخاذی کن. ولی ما بلد نیستیم بگیم شکایت می کنیم و ..

خدارو شکر آلما هاست خوبی که داره اینه که قاطعانه صحبت هاش رو می کنه و واسه هزار تومان دو هزار تومان نمیاد یک تیکت احساسی بزنه تا مشتری گیر بیاره ! صد بار توی تاپیک های دیگر هم ذکر شده بوده که راید h200 با سرور های دل زیاد سازگاری نداره و ...

سوال بنده :

توی سایت رد استیشن موقع سفارش سرویس یک پورت 1 گیگابیت ذکر شده با 30 ترابایت ترافیک و یک پورت 1 گیگابیت با 150 ترابایت ترافیک. هر دو رو هم رایگان ذکر کرده ! فرق این دوتارو با هم می فرمائید ؟

7. تعداد تشکر ها ازERfan.Taleghani به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

وب سایتی که روی اسن سرور بود وب سایت www.goldtag.net ّود که ماهی 15 میلیون تومان هزینه تبلیغات داره روش میشه !!!
    می تونید سایت رو چک کنید ! سایت داون شده ! می تونینم بنر ما رو که توی تابناک هست چک کنید کهع تبلیغاتمون بالاست ! من فاکتور جدید رو هم همون موقغع پرداخت کردم ولی لایسنسم غیر فعال شد !
    چه دروغی دارم بگم من ؟

9. تعداد تشکر ها از sefidary به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sefidary نمایش پست ها
    وب سایتی که روی اسن سرور بود وب سایت www.goldtag.net ّود که ماهی 15 میلیون تومان هزینه تبلیغات داره روش میشه !!!
    می تونید سایت رو چک کنید ! سایت داون شده ! می تونینم بنر ما رو که توی تابناک هست چک کنید کهع تبلیغاتمون بالاست ! من فاکتور جدید رو هم همون موقغع پرداخت کردم ولی لایسنسم غیر فعال شد !
    چه دروغی دارم بگم من ؟
    باسلام
    همان شکل که گفته شده است آلماهاست دیگر به شما سرویسی نخواهد داد. در زمان تمدید به فکر سرویس جایگزین باشید.

در مورد اینکه گفتید به پنل نمیتونید لاگین کنید! ما فاکتورها را پاک کردیم! پول زور از شما اخذ کرده ایم! به قول شما د زدی کرده ایم و ...!!!

پ.ن: یا از طریق تیکت یا از طریق پ.خ در ارتباط باشید و دیگر در این تاپیک پستی ارسال نکنید چون مطابق قوانین این سایت با شما برخورد خواهد شد!

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

11. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

توی سایت رد استیشن موقع سفارش سرویس یک پورت 1 گیگابیت ذکر شده با 30 ترابایت ترافیک و یک پورت 1 گیگابیت با 150 ترابایت ترافیک. هر دو رو هم رایگان ذکر کرده ! فرق این دوتارو با هم می فرمائید ؟
    سلام
    فرق آن در نوع پهنای باند میباشد. ۳۰ ترابایت پهنای باند پرمیوم میباشد که طبق اعلام دیتاسنتر با بهترین کیفیت عرضه خواهد شد و پهنای باند ۱۵۰ ترابایتی بالک میباشد که تضمیمنی بابت اینکه با بهترین کفیت عرضه شود وجود ندارد.
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

13. تعداد تشکر ها از AlmaHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    418
    تشکر شده در
    337 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    سلام
    فرق آن در نوع پهنای باند میباشد. ۳۰ ترابایت پهنای باند پرمیوم میباشد که طبق اعلام دیتاسنتر با بهترین کیفیت عرضه خواهد شد و پهنای باند ۱۵۰ ترابایتی بالک میباشد که تضمیمنی بابت اینکه با بهترین کفیت عرضه شود وجود ندارد.
    حالا اینکه روی سرور هایی که راید سخت افزاری داشته باشند با 4 تا هارد امکان این هست که بعدا 4 تا هارد دیگر هم اضافه بشه ؟ فقط 4 تا هارد ؟

15. تعداد تشکر ها از ERfan.Taleghani به دلیل پست مفید

عضو انجمن hosinaa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,223
    تشکر شده در
    910 پست

سوال ازهمکارهای محترم و کاربران
    بنده از این شرکت الما هاست جناب تاجدینی عزیز سرور اختصاصی خرید کردیم با ماهانه ۸۰ پوند!!!! فاکتور تمدید صادر نشد ایشوون بعد از ۳ روز پرداخت فاکتور با ارز چند روز قبل ایجاد کردند!
    بنده شخصا با این موضوع مشکل دارم! واقعا حق رو به کی میدید بنده پیگیری های لازم رو انجام میدم و ایشون دست بنده رو بستن و سرور میخوان خاموش و کنسل کنند( در صورت این اقدام با تمام شاکی های کاربر بنده طرف میشم و می بایست کاری که اونها میکنند بنده هم انجام بدم) ایشون نمیخوان موضوع منطقی حل کنند! بنده هیچ مشکلی با ایشون تا این لحظه ندارم نخواهم داشت ولی اینطور برخورد تند که در تیکت به بنده کردند و مجبور به پرداخت و قطعی کنسل کردن ( اینقدر دیگه تو سری خور نیستیم ) هرکاری کردن هیچی نگفتیم دیگه زیر بار حرف زور نمیریم
    ------------
    تمام حرف من این هست سیستم شما فاکتور نمیکنه یا هر دلیل من باید تاوانش بدم؟ اگر سرور من کنسل شده بود از طرف دیتاسنتر کی جوابش میداد؟ مگر شما رابط نیستید و نمایندگی نیستید ۱هفته قبل فاکتور کن من تو این یک هفته با قیمت روز پرداخت کنم خداوکیلی حرف بدی میزنم؟ ۶سال دارم کار میکنم ۳سال فروشنده هستم واقعا تو این چندماه شدیدا مورد اذیت واسطه های ایرانی قرار گرفتیم
    و
    اینکه حالا که متوجه شدی فاکتور کردی چرا با قیمت روز فاکتور نمیکنی؟ دقیقا فاکتورتون باید روزی باشه که ارز گرون تر بود؟
    شخصا راضی به مستد سازی نیستم ولی اگر باور نمیکنند بنده همه تیکت ها رو مرجوع میکنم
    بله ما مجبور هستیم پرداخت کنیم چون شما میگید و واسطه هستید و ما رو توی تنگنا قرداداید ! این مشکل ممکنه واسه همه شما یه روز پیش بیاد....همونطور که واسه بقیه پیش اومد ما حرفی نزدیم
    بنده خواهشی که دارم میخوام واریز کنم حساب انگلیس ۳ روز فرصت میخوام واسه اینکه به حساب انگلیس شما واریز کنم ! ۸۰ پوند واریز میکنم
    شما که سرور بدون هماهنگی من پرداخت کردید در زمانی که ارز گرون بود لطفا ۳ روز فرصت بدید تا پرداخت انجام یشه
    یا حق
    VPS ,Dedicated , Colocation , Hosting , VOIP, SSL ۩
    9101-0401[051] @ACHOST ۩

17. تعداد تشکر ها از hosinaa به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    470
    تشکر شده در
    293 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    سلام
    بله به هر کسی ارائه نمیکنند اما اگر مطالعه کرده باشید شرایط دیتا سنتر را به جز داشتن یک سری فاکتور باید مبلغی هم پرداخت شود
    خوب برای ما هم باید صرفه داشته باشد اما سعی ما تا به این لحظه این بوده که با قیمت مناسب سرویس را به دست کاربران و همکاران برسانیم و در این مسیر به لطف خدا موفق بودیم.... اما این اطمینان را میدهیم هر روز با یک قیمت متفاوت و خاص در خدمت باشیم.
    در رابطه با ترجیح مشتری :
    مشکل مالیات 20٪ انگلستان را حذف کردیم
    حضور فیزیکی در مواقع لزوم در دیتا سنتر
    انتقال سریع خواسته مشتری ها به پشتیبانی دیتا سنتر
    ایجاد یک رابطه مالی سریع
    رفع نیاز به پر کردن فرم درخواست ای پی اضافه که خیلی از دوستان با این مشکل داشتند و نمیتوانستند دیتا سنتر را مجاب به دادن IP اضافه کنند و ما این مهم را به طور کل برطرف کردیم
    ارائه تخفیف در زمانی که خود دیتا سنتر اصلا آفری ندارد
    امکان کلو کردن همان سرور اجاره شده
    فروش مالکیت سرور به صورت اجاره به شرط تملیک
    ارسال سرور به انگلستان و بلعکس به ایران
    و........
    این ها گوشه ای از خدماتی است که فکر میکنم کاربر ترجیح میدهد با ما همراه شود ...
    فروش مالکیت سرور به صورت اجاره به شرط تملیک

میشه این مورد رو توضیح بدید ؟

19. تعداد تشکر ها از alborzdata به دلیل پست مفید

عضو انجمن hosinaa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,223
    تشکر شده در
    910 پست

سرور خاموش کردید دیگه..............
    بی احترامی به بنده و تمامی کاربران بنده ! تمامی خسارت هر اتفاقی که افتاد مسپولش شما هستید
    موفق باشید
    VPS ,Dedicated , Colocation , Hosting , VOIP, SSL ۩
    9101-0401[051] @ACHOST ۩

21. تعداد تشکر ها از hosinaa به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hosinaa نمایش پست ها
    سرور خاموش کردید دیگه..............
    بی احترامی به بنده و تمامی کاربران بنده ! تمامی خسارت هر اتفاقی که افتاد مسپولش شما هستید
    موفق باشید
    سلام
    موعد سرور شما 3 روز پیش بوده و شما باید پرداخت میکردید و هر تیکتی که ما ارسال کردیم شما میگفتید من هر وقت بخواهم پرداخت کنم شما باید محاسبه کنید ؛ نه دوست عزیز هر وقت بخواهید نیست شما باید سر موعد پرداخت را انجام دهید ما اشتباه کردیم که سرور شما را با اعتبار روشن نگه داشتیم که سی پوند جریمه نشوید دیشب هم که گفتید تا جمعه صبر کنید ؛ خیریه که نیستیم
    بعد اینکه ما پیشنهاد دادیم شما ریال بریز و همزمان حواله بزن و قتی حواله به حساب واریز شد ما ریال را برگشت میزنیم اینجوری شما این شانس را دارید به قول خودتان ارز ارزاننر داشته باشید ، دیگر ما باید چه میکردیم برای شم؟

در آخر ما طبق قوانین در صورت پرداخت به موقع سرور را میبندیم به فرض شما اگر تا جمعه منتقل میکردبد ضرر این ماه را ما باید میدادیم
    نکته بعدی تا برای همگان مشخص شود اعلام میکنم:
    هفته پیش وقتی ارز به این شکل شد ما تمام سعی خود را کردیم تاهرچه میشود ارز تهیه کنیم برای کاربرانمان که اگر عدم فروش ارز ادامه داشت کاربران به مشکل برنخورند و همینطور که میدانید همچنان صرافان ارز نمی فروشند و قیمت هایی که این روز ها می بینیم به دستور بانک مرکزی است ولی معامله نمیشود.حال شما حکم باشید ما همیشه حتی از آفر دیتا سنتر هم پایین تر قیمت میدادیم و بارها ثابت شده و اگر دنبال سوءاستفاده بودیم لازم نبود تخفیف اضافه بدهیم به کاربران . این دوست عزیز انتظار داشتند بعد از موعد هر وقت دلشان خواست پرداخت کنند ما هم بر مبنی همان روز حساب کنیم.
    عدم پرداخت به موقع و اینکه بعد از سه روز از موعد گذشتن د رتیکت دیشب تهدید میکنید اگر سرور من بسته شود این کار را میکنم و فلان برخورد را میکنم ؛
    موفق وپیروز

23. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)