صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: اطلاع رسانی درمورد اسکم سایت سرور مرکزی http://servermarkazi.com

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

پیش فرض پاسخ : اطلاع رسانی درمورد اسکم سایت سرور مرکزی http://servermarkazi.com

نقل قول نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
    عزیز من اگر امکان داره اونجایی که من طرف *** و گرفتم بیار نشون بده یا دیگه کلا حرف نزن چون مشخص شد چیکاره ای
    مثلا طرف *** را نمیگیری داری چیکار میکنی سه روزه ؟ اصلا هدفت چیه ؟ لااقل بگو دوستهات بیان دو تا تشکر ازت بکنند دلت خوش بشه
    سه روزه خودت را کشتی ، داغون کردی که اینها ول کنند حق و حقوق این بنده خدا بدستش نرسه
    طرف همچنان درگاهش وصل باشه و به کارش برسه و همینطور پول مفت بگیره و سرویس نده به مردم ...
    الان جرم اینها جز پیگیری کار این بنده خدا و اینکه چرا طرف سرور این را نداده چی بوده ؟ چه حرفی زدن که به تریج قبا حضرت عالی برخورده تا اونجا که برای خودت دردسر درست کنی ؟
    اگه غیر اینه بگو سه روزه حرف ناحسابت چیه ؟ آخه آدم مریض سایت بی درآمدی که خودت ادعا داری درآمد نداره حسادت داره ؟ یا نکنه سایت داشتن از نظر تو بچه مدرسه ای حسادت داره اون هم تو همچین انجمنی ؟
    اتفاقا اونی که فهمیدن همه چیکاره هست خودتی که شدی حامی دزد البته خوب بدون منافع امکان نداره که کسی طرف *** را بگیره

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

2. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن cacodemon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    مثلا طرف *** را نمیگیری داری چیکار میکنی سه روزه ؟ اصلا هدفت چیه ؟ لااقل بگو دوستهات بیان دو تا تشکر ازت بکنند دلت خوش بشه
    سه روزه خودت را کشتی ، داغون کردی که اینها ول کنند حق و حقوق این بنده خدا بدستش نرسه
    طرف همچنان درگاهش وصل باشه و به کارش برسه و همینطور پول مفت بگیره و سرویس نده به مردم ...
    الان جرم اینها جز پیگیری کار این بنده خدا و اینکه چرا طرف سرور این را نداده چی بوده ؟ چه حرفی زدن که به تریج قبا حضرت عالی برخورده تا اونجا که برای خودت دردسر درست کنی ؟
    اگه غیر اینه بگو سه روزه حرف ناحسابت چیه ؟ آخه آدم مریض سایت بی درآمدی که خودت ادعا داری درآمد نداره حسادت داره ؟ یا نکنه سایت داشتن از نظر تو بچه مدرسه ای حسادت داره اون هم تو همچین انجمنی ؟
    اتفاقا اونی که فهمیدن همه چیکاره هست خودتی که شدی حامی دزد البته خوب بدون منافع امکان نداره که کسی طرف *** را بگیره

شما یکی از این حرفهایی که میگی من زدم در خمایت از *** و بیار نشون بده و گقتم اگر نمیتونی بهتره ساکت شی
    من مثل شما به کسی احتیاج ندارم بیاد ازم طرفداری کنه چون دارم حق میگم
    سایت اتوماتیک سازی اکانت اینستاگرام www.lele.ir

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

عزیز من اگر امکان داره اونجایی که من طرف *** و گرفتم بیار نشون بده یا دیگه کلا حرف نزن چون مشخص شد چیکاره ای

اینم برای اطلاع کاربران چون شما که دانشجو حقوق هستی و میدونی ولی چون همشهری و مشتری شی دفاع میکنی
    فایل پیوست 38416
    مورد ۴

اون سایت http://behbank.com اصلا تماد نداره این یعنی جرم
    امیدوارم وکیلش تو نباشی

درضمن من نگفتن خیلی کار میکنم گفتم کارم چیزه دیگس و حقوقمم عالیه لطفا بهت فشار نیاد
    میگم مریضی میگی نه ...
    من هنوز کارت وکالت نگرفتم و هنوز دانشجو سال سوم هستم البته دارم میرم تو سال سوم و ترم چهارم را تمام کردم پس نمیتونم وکیل باشم
    البته خوب میدانم فهمیدنش سخته برات زیاد به مغزت فشار نیار چون فشار به اون مغز ظلم هست به بشریت
    اما اون تصویر از اینماد که گذاشتی اصلا ربطی به اینکه یکی بگه شرکت دارم و تو اون سایت شرکت نماد بالا بیاد نداره
    نماد تو بهبانک بالا نمیاد بلکه شرکت مادر اون براش بالا میاد البته این هم ربطی به من نداره
    من نمایندگی بیمه دارم و اینجا تو دفترم نشستم منتظر مشتری هستم و برای سرگرم شدن تو نت بیشتر هستم چون زمان آنلاینت بودنم زیاد هست و الان هم که درس تعطیله اما تو چی ؟
    حتما حقوق بابت حمایت از دزدها و تبهکارها بهت میدن
    الان یکی اومده تاپیک زده که آقا فلانی از من دزدی کرده و مراقب باشید از شما دزدی نکنه و یکی اومده تلاش کرده کمکش کنه و این باعث دیوانگی یکی مثل تو شده که چرا رفتی کمکش میکنی و بعد با تهمت و به کار بردن کلماتی مانند کلاه برداری که احتمال قوی بچه ای به سن تو حتی نمیتونه بفهمه معنیش چیه و چه جرمی هست به کار بردن اون اومدی برای خودت دردسر درست کردی
    بشر ناحساب حتی کسی که قاضی اون را حکمش صادر نشده نمیتونه کلاه بردار و مجرم خطابش کنه و متهم هست اسمش بعد تو که معنی جرم و حرم را هنوز نمیدانتی اومدی یک شرکت را بابت اعاده حق مجرم خطاب کردی تا از یک *** که بالای 10 تاپیک کلاه برداری داره حمایت کنی ؟
    حتما هم هیچ رابطه ای باهاش نداری دیگه ؟
    آره جانم ما هم حسودی میکنیم
    حالا خوشحالی ؟ آفرین

- - - Updated - - -

شما یکی از این حرفهایی که میگی من زدم در خمایت از *** و بیار نشون بده و گقتم اگر نمیتونی بهتره ساکت شی
    من مثل شما به کسی احتیاج ندارم بیاد ازم طرفداری کنه چون دارم حق میگم
    تو از حق حمایت میکنی ؟ میشه بگی اینجا حق چیه ؟
    اصلا موضوع تاپیک چیه ؟ هدف زننده تاپیک چیه ؟ کار درست درگاه چیه ؟

پ.ن.
    دوستان من مشتری اومد برام یکی که الان بیکاره بیاد با این حرف بزنه ، کلا تو باغ نیست

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

6. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

یکی تاپیک زده گفته فردی *** هست
    یکی دیگه اومده گفته من حقتو میگیرم
    نفر سوم اومده گفته نفر دوم خودش مشکل داره (که نفر سوم منم)
    تو چی کاره ای تو ین ماجرا ؟

اگر گفتن کلاهبردار جرمه شما که اینحهمه به من گفتی رفیق *** و پول بگیر از *** ها جرم نکردی؟

چرا چرت میگی ؟ چرا نشون نمیدی کجا از اون *** حمایت کردم؟ داری حرف تو دهن من میزاری ؟ بجه جان برو به مشتریت برس

اینقدر هم بچه بچه نکن جانم اگر تو الان دانشجوی سال ۳ هستی من ۱۰ سال پیش دانشگاه و تموم کردم

اینم عکس از خود سایت اصلی شرکت (البته من که نتونستم شماره ثبت این شرکت به قول شما بزرگ و جایی از سایت پیدا کنم)

Screen Shot 2018-08-07 at 12.03.59 PM.png
    Screen Shot 2018-08-07 at 12.03.59 PM.png
    اینجا هم توی سایت اصلی عکس نماد دو ستاره گذاشتن؟
    قصاوتش با شما اتفاقیه؟ از سر نادانیه؟ (چون خودشون که ادعای حرفه ای بودن دارن)

- - - Updated - - -

سایت شرکت اصلی بدون شماره ثبت که ادعا داره تمام اطلاعات سایتشون درست هست و از خودشون اطلاعات گذاشتن توی سایت

فایل پیوست 38418

شما حتی نکردی نوشته های لورم اپسون و رو حذف کنی خیلی حرفه ای هستید شما پکیدم
    ویرایش توسط cacodemon : August 7th, 2018 در ساعت 12:36

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

یکی تاپیک زده گفته فردی *** هست
    یکی دیگه اومده گفته من حقتو میگیرم
    نفر سوم اومده گفته نفر دوم خودش مشکل داره (که نفر سوم منم)
    تو چی کاره ای تو ین ماجرا ؟
    من هم تو نفر دوم مشکلی نمیبینم ولی میشه همین سوال را از شما کرد
    شما چکاره هستید که شکل دار بودن یا نبودن نفر دوم را تشخیص میدید ؟ چول کسی را خوردن ؟ حق کسی را ندادن ؟ به کسی خرده حسابی دارند و تاپیکی هست که کسی با مدرک بگه حق اون را ضایع کردن ؟ حتما دلیلی داره که شما نخود آش شدی و کاسه داغ تر از آش !
    اگر تاپیک کلاه برداری دارند مثل بقیه بزارید ما هم بدانیم فردا تو دام نیافتیم
    حرف بدی نزدن که شما اینقدر جوش آوردی که کلاه بردار بهشون بگی لااقل اونی که میبینم اینه که استارتر از دستشون راضی هست و شواهد نشان میده اقدام عملی هم انچام گرفته
    وقتی طرف ناحق را بگیری بهت میگن رفیق اون چون تو این دنیا گربه هم برای رضایت خدا موش نمیگیره چه برسه یکی این همه خودش را خسته کنه

آمد سحری ندا زمیخانه مــــا
    کـــای رند خراباتی دیوانه مــــا
    برخیز که پر کنیم پیمانه زمی
    زان پیش که پر کنند پیمانه ما

9. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mehran18 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    522
    تشکر شده در
    418 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ce.HassanRezaei نمایش پست ها
    باسلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
    نمیدونم دسته بندیو درست زدم یا خیر اگه اشتباهه مدیران تغییر میدند
    دو سه روز پیش از سایت سرور مرکزی http://servermarkazi.com یک سرور اختصاصی سفارش دادم اسکرین شات هارو پیوست میکنم.
    حالا هیچکدوم از شماره هاشون رو پاسخگو نیستند و در زمانی که قول داده بودند سرورو تحویل ندادند و جواب نمیدند خواستم گزارش کنم دوستان دیگر قربانی اینطور افرادی نشن

مشکل اینه که همیشه مردم ما فک میکنن همه گرون فروشن و فروشنده ای که خیلی ارزون تر میده همون سرویسی که بقیه دارن با قیمت عرف بازار میفروشن و میفروشه!

از این تفکر بیایید بیرون

سرویس خوب دادن هزینه داره!

اگر سرویس خوب میخواید هزینه کنید! همه شرکتا بعضی وقتا آفر میزنن! از اون آفر ها در صورت معقول بود استفاده کنید نه چشم بسته صرفا چون ارزونه

هیچ ارزونی بی حکمت نیست
    ▌ خرید هاست ، خرید سرور مجازی ، دریـاسـرور

پشنیبانی 24 ساعته 28422740-021 - Telegram: @YourSup

11. تعداد تشکر ها ازMehran18 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    210 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها
    من هم تو نفر دوم مشکلی نمیبینم ولی میشه همین سوال را از شما کرد
    شما چکاره هستید که شکل دار بودن یا نبودن نفر دوم را تشخیص میدید ؟ چول کسی را خوردن ؟ حق کسی را ندادن ؟ به کسی خرده حسابی دارند و تاپیکی هست که کسی با مدرک بگه حق اون را ضایع کردن ؟ حتما دلیلی داره که شما نخود آش شدی و کاسه داغ تر از آش !
    اگر تاپیک کلاه برداری دارند مثل بقیه بزارید ما هم بدانیم فردا تو دام نیافتیم
    حرف بدی نزدن که شما اینقدر جوش آوردی که کلاه بردار بهشون بگی لااقل اونی که میبینم اینه که استارتر از دستشون راضی هست و شواهد نشان میده اقدام عملی هم انچام گرفته
    وقتی طرف ناحق را بگیری بهت میگن رفیق اون چون تو این دنیا گربه هم برای رضایت خدا موش نمیگیره چه برسه یکی این همه خودش را خسته کنه
    نمیدونم به چه زبونی باید بگم که من طرف کسیو نگرفتم
    من گفتم اینا دارم بازار گرمی میکنن تا مشتری جذب کنن و دلشون بحال استارتر نسوخته هر چند استارتر به پولش برسه چه بهتر ولی بقیه گول این فیلم و نخورن
    شما خودت برو سایتو ببین بعد ببین من چی میگم

مثل من این تاپیک اینه که چون میگم نفر دوم خودت نیتش خیر نیست حتما رفیق د ز د ه هستم طرف میاد میگه ازش پول گرفتی تهمت جرمه خوب برادر من شما که خودت داری دوتا جمله بالاتر تهمت میزنی معلومه چی کاره ای
    ویرایش توسط cacodemon : August 7th, 2018 در ساعت 12:51

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)