صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 82

موضوع: پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    79 پست

پیش فرض پاسخ : پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...

آن مشتری که یک سرور از بنده بگیرد 180 تومان حال آنکه من آن را از آلمان گرفتم 80 تومان آیا نباید به مشتری بگویم که کیفیت آلمان از امریکا کمتر است تا بنده خدا شاید یک آفر دیگر داشت مثلا از امریکا کانادا
    مشتری حق انتخاب دارد !! اصلا به هیچکس هم ربطی ندارد که چقدر سود میکشید یا نمی کشید. اگر اینجور بود دیگه خدا نباید عقل و قدرت تفکر برای انسان قرار میداد که... عقل خدا واست گذاشته واسه همین که بتونی تصمیم بگیری و هر کدوم دیدی بهتر است انتخاب کنی.

بنده دیتاسنتر های امریکا رو تایید می کنم و دوست ندارم کسی وقت خودش رو روی دیتاسنتر های آلمانی تلف کنه.
    فعلا اونا ما و شما رو ادم حساب نمی کنن !!!

چرا هر کس (مثلا شما) فکر می کنی خدای وب هستی و بقیه هیچ اطلاعی از root و managed و لینوکس نداره ؟
    هر کس حرفی نزد یعنی لال بود یا از شما کمتر اطلاع داشت که ....
    نه شما خدای manage و لینوکس و ویندوز هستی و نه دیگران ! چون این مباحث اینقدر گسترده هست که هیچکس توش نتونه بگه من 100% بلدم !! پس زیاد جو گیر نشید
    شاید...

اگر بنده بتوانم با این پست موفق شوم که یک نفر را از خرید از هتزنر منع کنم به هدف الهی و خداپسندانه ی راهنمای هم وطن عزیزم رسیده ام
    این هدف خدا پسندانه نیست ! این عدم رقابت با سایر سرور دهنده هاست که بجای رقابت دست به تخریب زدید , اینم دیتاسنتری که چندین میلیارد اعتبار دارد و فکر نمی کنم با حرف در پیتی شما بتونید اونو تخریب کنید.
    در ضمن ما ایرانی ها همیشه به جای رقایت نمیدونم چرا اینجوریم کسی که داره شاخ میشه همه میخوان تخریبش کنن !! این یادت باشه که هیچوقت قطار ایستاده بهش سنگ پرت نمی کنن به قطار در حال حرکت سنگ میندازن !!!!!
    باز فراموش نکن هرکس عقل داره و قدرت انتخاب و مهندس شما کدوم شرکت بزرگ دیدی که بیاد بگه من 15000 تومان میخرم و میدم 17000 تومان ؟!؟!؟! این سیاست هست !؟!؟!؟!؟!؟! عجب حرفی میزنید

2. تعداد تشکر ها از ArtexGroup به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

دوست عزیز tinyvps
    حرف شما از یک سمت درست و از سمت دیگر نادرست میباشد.
    درست میباشد چون شما تجربیات خود را به اشتراک گذاشتید.درست میباشد از این نظر که دیتاسنتر نتوانست خواسته های شما را براورده کند.
    نادرست میباشد چون فقط شاید این نظر شما باشد. نکته هایی که شما از یک دیتاسنتر توقع دارید که انجام بدن قاعدتا با بقیه دوستان یکی نخواهد بود.

در مورد سیب گلابی و نارگیل و هویج هم باید بگم که اگر کسی فرق اینا رو از هم تشخیص نده همون بهتر که سرش کلاه بره و ... .

در مورد قسمت پایانی جمله شما باید عرض کنم هیج وقت ماست بندی نمیاد بگه ماست من ترشه و من از شیر مونده استفاده میکنم!
    تایپیک شما هم جنبه خوب داشته هم جنبه تبلیغاتی برای خودتون!!

موفق باشید

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

در مورد کار با آلمانی ها باید بگم که کارباهاشون سخته باید راه روشش رو بلد باشید! وگرنه نمیتونید باهاشون کار کنید.
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

5. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

مشتری حق انتخاب دارد !! اصلا به هیچکس هم ربطی ندارد که چقدر سود میکشید یا نمی کشید. اگر اینجور بود دیگه خدا نباید عقل و قدرت تفکر برای انسان قرار میداد که... عقل خدا واست گذاشته واسه همین که بتونی تصمیم بگیری و هر کدوم دیدی بهتر است انتخاب کنی.
    تقصیر شما نیست که.. تقصیر این مملکت هست که یک صنف برای هاستینگ نمیزاره تا کسانی مثل شما به همین راحتی هر چی دلتون میخواد نتونید سود بکشید روش!
    فعلا اونا ما و شما رو ادم حساب نمی کنن !!!
    شما رو نمیدونم دوست عزیز اما ما و بعضی از دوستان رو بدجوری هم آدم حساب میکنند طوری که یکی از دوستام وقتی از یک سایت آمریکایی شکایت کرد سایتش رو مسدود کردند برای بررسی!!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    79 پست

تقصیر شما نیست که.. تقصیر این مملکت هست که یک صنف برای هاستینگ نمیزاره تا کسانی مثل شما به همین راحتی هر چی دلتون میخواد نتونید سود بکشید روش!
    دلتا جان! بنده نه هاست فروش هستم نه سرور فروش ! فقط نظر من بود.

شما رو نمیدونم دوست عزیز اما ما و بعضی از دوستان رو بدجوری هم آدم حساب میکنند طوری که یکی از دوستام وقتی از یک سایت آمریکایی شکایت کرد سایتش رو مسدود کردند برای بررسی!!
    بیشتر جنبه Funny داشت !. همون HugeServer هم تا دیروز از SingleHop بهتون سرویس میداد همینم شما رو ...
    دیتاسنتر در و پیتی بله شما رو ادم حساب میکنه اما دیتاسنتر مثل SingleHop اصلا جواب ایمیل ات هم نمیده softlayer... چون هنوز ظرز فکر امثال شما نسل سومی هست دوست عزیز
    تا چند روز دیگه همینام جوابت که ندادن میفهمی...

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

دیتاسنتر در و پیتی بله شما رو ادم حساب میکنه اما دیتاسنتر مثل SingleHop اصلا جواب ایمیل ات هم نمیده
    اتفاقا دو تا سرویس از همین دیتاسنتر داریم !! تشکر هم میکنم ازشون.

عضو دائم irlogo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    773
    تشکر تشکر شده 
    1,546
    تشکر شده در
    1,188 پست

هتزنر دیتاسنتر بدی هست، چرا؟ چون:

1. آپتایمش 99/999 و یا به قول خودمون 100% هست
    2. تغریبا افت شبکه نداره
    3. سرورهاش رکمونت نیست اما سخت افزار با کیفیت و بدون خرابی ارائه می ده
    4. در کمتر از 5 دقیقه خودت می تونی سیستم Os-reinstall کنی، البته این کار محدودیت تعداد هم نداره، دیگه علاف Stuff دیتاسنتر نیستی و بخواهی مکرر پول بدی
    5. تو ایران هم همه مایلند از اسکریپت ها + برنامه های کرکی و نال شده استفاده کنن، هتزنر هم تا حد قابل قبولی به موارد ناقض کپی رایت اهمیت نمی دهع
    6. برای کار هاست اشتراکی عالیه زیرا با شبکه مبتنی بر مک کسی نمی تونه از آی پی سرورت استفاده کنه
    7. ریسورس می ده
    8. VNC می ده
    9. 100 گیگ بک آپ امن داخلی دیتاسنتر می ده
    10. مانیتورینگ رایگان می ده
    11. پینگ خوبی به ایران داره
    12. از لحاظ تحریم احتمالش کمه و خیالت راحته شب می خوابی ، صبح که بیدار می شی سرورت ساسپند نشده، انشاالله

واقعا هتزنر دیتاسنتر بدیه، خیلی بد!

10. تعداد تشکر ها ازirlogo به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    79 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    اتفاقا دو تا سرویس از همین دیتاسنتر داریم !! تشکر هم میکنم ازشون.
    شما تنها نداری ! اما اگر مردی برو بگو ایرانی هستم مشخصات ایرانی ات وارد کن بعد تشکر کن ازشون

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

در ضمن دیتاسنترهایی مثل سینگل اینقدر سرورهاشون و کیفیتشون عالی هست که شاید ماهی یکبار هم نیازی به تیکت نباشه! برعکس آلمانی های عزیز که هر روز باید تیکت بدی و وقتی جواب میدند میگید عجب پشتیبانی قوی!! پشتیبانی قوی بخوره تو سرشون سرویس درست بده نیازی نباشه بهشون مراجعه کنیم همش

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط irlogo نمایش پست ها
    هتزنر دیتاسنتر بدی هست، چرا؟ چون:

1. آپتایمش 99/999 و یا به قول خودمون 100% هست
    2. تغریبا افت شبکه نداره
    3. سرورهاش رکمونت نیست اما سخت افزار با کیفیت و بدون خرابی ارائه می ده
    4. در کمتر از 5 دقیقه خودت می تونی سیستم Os-reinstall کنی، البته این کار محدودیت تعداد هم نداره، دیگه علاف Stuff دیتاسنتر نیستی و بخواهی مکرر پول بدی
    5. تو ایران هم همه مایلند از اسکریپت ها + برنامه های کرکی و نال شده استفاده کنن، هتزنر هم تا حد قابل قبولی به موارد ناقض کپی رایت اهمیت نمی دهع
    6. برای کار هاست اشتراکی عالیه زیرا با شبکه مبتنی بر مک کسی نمی تونه از آی پی سرورت استفاده کنه
    7. ریسورس می ده
    8. VNC می ده
    9. 100 گیگ بک آپ امن داخلی دیتاسنتر می ده
    10. مانیتورینگ رایگان می ده
    11. پینگ خوبی به ایران داره
    12. از لحاظ تحریم احتمالش کمه و خیالت راحته شب می خوابی ، صبح که بیدار می شی سرورت ساسپند نشده، انشاالله

واقعا هتزنر دیتاسنتر بدیه، خیلی بد!
    واسه همین مشتری شما دو ماه ذجر کش شد و با vps که بهش داده بودی اینقدر قطعی و وصلی داشت که فرار کرد و داشت مینالید!! پولش رو هم برگشت نزدی؟ خوشم میاد نه جواب پیغام واسطه گری من رو دادی نه حتی جواب ممد فخرایی رو دادی و همون مشتری جناب عالی الان رو سرور آمریکای ممد فخرایی هست!
    با وحید هم هماهنگ شده قبلا و تمام مدارک آماده است برای ایجاد تاپیک! فراموش نشده هنوز به زودی ایجاد میشه.

13. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

در جواب که گفتید فلان قدر کاربر داره هتزنر ........
    ما هر جا رفتیم از هتزنر نالیدند و اکثرا برای کارهای سرور بکاپ خریدند. کاربران ایرانی هم همیشه دنبال هزینه کم هستند

چقدر باید هتزنر تلافات بده مشتری خرید کنه و انصراف بده ؟ آیا در زمان خرید به مشتری می گویید که کاربردهای واقعی هتزنر برای چه مواردی می باشد ؟

برگردیم به چند سال قبل عده ای راسخانه کوئست ها را چنان تایید می کردند انگار ...

چه اشکالی دارد در مورد کیفیت دیتاسنترها و provider ها شفاف سازی شود ؟

دوستی گفت هتزنر خوبه .... آخرشم گفت انشالله شما با انشالله ماشالله به مشتری سرور می دید ما با یقین تمام این موارد که گفتید + نیم کیلو روش در دیتاسنترهای دیگر هم هست

نگفتید جواب سوال اولم رو: در لحظه ی فروش به مشتری می گویید که هزینه setup نمی خوره چون این یک سرور انصرافیست یا مثل طلا فروش ها هم از معامله اول هم از معامله انصرافی دوبله سود برای SETUP می کنید؟

نقل قول از یک مرجع تقلید: (در مورد تیغ زنی هایی که روسیه بر سر انرژی هسته ای مان اورد در یک نمازجمعه تهران: والله اگر اینهمه که به روسیه هزینه کردیم به امریکا داده بودیم انرژی هسته ای راه اندازی شده بود !!!

من کاری با کسی ندارم. اگر هتزنر هزینه SETUP صفر یا کم داشت باز یک چیزی بنده به همون قضیه مانور ایرانی ها روی نکته های بازار توجه می کنم و اطلاع رسانی می کنم:

همون جا که یک سرور هزینش 250 تومانه همان مشخصات رو یکی بهتون میده 130 تومان یکی اعلام می کنه 350 پینگ هم بگیری می بینی دارن با هتزنر کار می کنند
    یا حق

15. تعداد تشکر ها از tinavps به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

باسلام.

دیتاسنتر Hetzner بیشتر برای افرادی که از نظر هزینه محدود هستند و کیفیت اهمیت چندانی براشون نداره مناسب است,
    پس روی همچنین دیتاسنتری نمیتوان انتظار زیادی داشت و توقع داشت که مانند دیتاسنتر های برتر دنیا عمل کند.

موفق باشید.

17. تعداد تشکر ها ازHugeServer به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)