صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 89

موضوع: ایا Serverdl تایید میشه؟

عضو جدید a.R.a.sh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    66 پست

پیش فرض پاسخ : ایا Serverdl تایید میشه؟

سلام
    منم از ایشون 2تا وی پی اس دارم
    کلا سرویس هاشون قطعی خیلی کم داره
    شاید 1بار در ماه
    اما از لحاظ پشتیبانی باید بگم که ظاهرا دست تنها هستن و جواب تیکت ها رو خیلی دیر جواب میدن که ایشالله برطرف میشه اینم
    تلفن هم جواب نمیدن :دی
    در کل خوبن و خسته نباشید میگم بهشون

2. تعداد تشکر ها از a.R.a.sh به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن ServerDL.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a.R.a.sh نمایش پست ها
    سلام
    منم از ایشون 2تا وی پی اس دارم
    کلا سرویس هاشون قطعی خیلی کم داره
    شاید 1بار در ماه
    اما از لحاظ پشتیبانی باید بگم که ظاهرا دست تنها هستن و جواب تیکت ها رو خیلی دیر جواب میدن که ایشالله برطرف میشه اینم
    تلفن هم جواب نمیدن :دی
    در کل خوبن و خسته نباشید میگم بهشون
    سلام
    ممنون از اینکه نظر دادید .
    امیدوارم اون قطعی یکبار ( حال به هر دلایلی بوده ) شما رو آزرده نکرده باشد .
    تلفن واللا جواب می دیم ولی به نسبت کمتر بیشتر حجم ساپورت رو سایت و تیکت می باشد .
    و در رابطه با تیکت هم بله حق باشماست گاهی پیش می یاد ولی در حال حاضر با تمعیداتی که داشتم تونستم با دفتر تهران - اهواز و مشهد و واحد بین الملل ما در فنلاند از بعد از عید همکاری رو بیشتر کنیم و همچنین سایت بین المللی ما با آدرس http://Serverdl.net به زودی راه اندازی می شود که حاصل تلاشهای شبانه روزی بوده ... به زودی منتظر خبر های جدید باشید ...
    سهامی خاص - سرور پردازان پرنیان شرق - شماره ثبت 46362
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    12 پست

من این تاپیک رو دیر دیدم متاسفانه!! کاملا شرایط کسانی که دام این فرد افتادن درک میکنم
    به هیچ عنوان با ایشون کار نکنید .. همین .. اگر پول اضافه واسه صدقه دادن داشتید بدید به ایشون! دلیل هم خواستید در خدمتم
    کلاهبرداری تازه یاد گرفته فعلا با 100 تومن 70 تومن داره جلو میره قابل توجه اونهایی که کلا 2 تاپست زدن و تعریف کردن!

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط javanco نمایش پست ها
    من این تاپیک رو دیر دیدم متاسفانه!! کاملا شرایط کسانی که دام این فرد افتادن درک میکنم
    به هیچ عنوان با ایشون کار نکنید .. همین .. اگر پول اضافه واسه صدقه دادن داشتید بدید به ایشون! دلیل هم خواستید در خدمتم
    کلاهبرداری تازه یاد گرفته فعلا با 100 تومن 70 تومن داره جلو میره قابل توجه اونهایی که کلا 2 تاپست زدن و تعریف کردن!
    دیــــــــــــگه چی شده؟!

7. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

دوست جلاهلردار شماييد !
    شما مدرك داريد ؟! پس حرف نزنيد !
    اعتبار من با كلام شما خراب نميشه !
    مشتري مي ياد سفارش سرويس مي ده بعد كانفيگ هم سفارش مي دهد بعد كار تمام ميشه ميگه نمي خوام !
    شما هم از همون دسته ادما هستيد ! مدرك داريد رو كنيد در غير اينصورت ساكت !
    من نياز به تاييد شما ندارم بيش از ٥٠٠ تا مشتري سرور مجازي دارم حالا با ٢-٣ تفر ادم منتقد اعتبارم نمي رود زير سوال !
    مدرك داريد بگيد مگر نه ساكت !!!!

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

در ضمن تاريخ عضويت دوستمون نيز بينيد !!!
    ١٠ روز عضو شدند !!
    معلومع ديگه از جايي خط مي گيرند
    تاریخ عضویت March 23rd, 2013

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    12 پست

قطعا یه جای کارت مشکل داره که امدن این حرفا رو بهت میزنن؟ اینها انتقاد نکردن که فدات شم که میگی 2-3 تا منتقد -- اینها دام کلاهبرداریت افتادن دارن افشا میکنن ماهیت شما را
    کد:
    ٥٠٠ تا مشتري سرور مجازي دارم
    مطمئنی یا توهم زدی؟ چطور یه تیکت رو 2 روزه جواب میدی اونوقت چطور 500 تا سرور مدیریت میکنی؟! احتمالا من خیلی خوش شانس بودم 2 روزه جواب میدادی؟!

یکی به من اعتماد کرد گفت خرید سرور رو میسپارم دست تو تحقیق کن بگیر .. کار هم خیلی عجله ای بود .. با اولین دروغ شما تو دام افتادیم!! اولین دروغت پشتیبانی خوب بود که بعد از خرید غیب شدی بهونه عید اوردی ... نصف هزینه رو هم مرجوع کردی دیشب یادته که؟! جوابت رو دادم تو تیکت

وقت با ارزشم اجازه داد تا شب اسکرین شات میزارم درس عبرت بشه برات .. جمع کنی بساط کلاهبرداریت رو از این انجمن ..
    سعی نکن در برابر کلاهبرداریت مقاوت کنی .. تاریخ عضویت من ارتباطش به کلاهبرداری تو چه بود؟

ضمنا از حول پاسخ دادن به من بجای کلاهبردار نوشتی :

جلاهلردار
    این هم درست نیست :
    مگر نه

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

قطعا یه جای کارت مشکل داره که امدن این حرفا رو بهت میزنن؟ اینها انتقاد نکردن که فدات شم که میگی 2-3 تا منتقد -- اینها دام کلاهبرداریت افتادن دارن افشا میکنن ماهیت شما را
    کد:
    ٥٠٠ تا مشتري سرور مجازي دارم
    مطمئنی یا توهم زدی؟ چطور یه تیکت رو 2 روزه جواب میدی اونوقت چطور 500 تا سرور مدیریت میکنی؟! احتمالا من خیلی خوش شانس بودم 2 روزه جواب میدادی؟!

یکی به من اعتماد کرد گفت خرید سرور رو میسپارم دست تو تحقیق کن بگیر .. کار هم خیلی عجله ای بود .. با اولین دروغ شما تو دام افتادیم!! اولین دروغت پشتیبانی خوب بود که بعد از خرید غیب شدی بهونه عید اوردی ... نصف هزینه رو هم مرجوع کردی دیشب یادته که؟! جوابت رو دادم تو تیکت

وقت با ارزشم اجازه داد تا شب اسکرین شات میزارم درس عبرت بشه برات .. جمع کنی بساط کلاهبرداریت رو از این انجمن ..
    سعی نکن در برابر کلاهبرداریت مقاوت کنی .. تاریخ عضویت من ارتباطش به کلاهبرداری تو چه بود؟

ضمنا از حول پاسخ دادن به من بجای کلاهبردار نوشتی :

این هم درست نیست :
    نگاه دوست عزیز شما در حدی نیستید که غلط املایی از من بگیرید !
    و همانطور که می دونید اینقدر دانش نوشتن دارم که غلط املایی نداشته باشم
    سعی نکنید با غلط املایی گرفتن بخواهید موضوع رو به حاشیه ببرید !
    برای اینکه دیگران نظرشون درباره شما شفاف سازی بشه می گم !
    این دوست ما اومدند از من سرور اختصاصی خریدند ما هم بعد 3-4 روز تخویل دادیم
    گفتند سی پنل نصب کنید ما هم طی 1-2 روز براشون نصب کردیم !
    بعد گفتند برای از سرور قدیمم یک آپ بگیرید و انتقال بدید به این ! ما هر کاری کردیم نشد انتقال بدیم هاست مبدا مشکل داشت !!
    بعد آمدند گفتند مانی بک بدهید !!
    دوستان آیا شما تا حالا دیدید کسی سرور اختصاصی رو مانی بک بزنه !! ما اینقدر شرف انسانیت داشتیم که سرور شما را برگشت زدیم و هیچی گیرمون نیامد شما می تونی آی پی رو پینگ کنی می فهمی !!!
    خدا گواهه به همین امام رضا سرور رو از پول خودم 50% هزینه رو بهشون دادم گفتم سرور ایشون رو که دیتاسنتر پس نمی گیره ! حالا ما بزار این وسط ضرر کنیم !!
    50% هزینه رو ساتنا زدم حساب ایشون بعد چون خوردیم به تعطیلی 12 و 13 فروردین هزینه نرسید و باز بصورت حواله اینترنتی برگشت زدیم . بعضی ها ارزش ندارند !! ما اشتباه کردیم باید همونجوری می گذاشتیم هرروز بیان به سایتمون سر بزنند و چیزی گیرشون نیاد .
    ایشون اینقدر ترسو و بزدل هستند که قبل از اینکه پول رو ما برگشت بزنیم هیچ انتقادی نگردند و با ما مهربون بودند حالا برای ما شاخ شدند !
    عزیزم دیگه سرور دی ال همه می شناسند با آب دهن شما دریا آلوده نمیشه ! ما هم بهترین نیستیم و ما هم پر ایرادیم .
    اگر کسی شک داره که سرور دی ال 500 تا سرور مجازی زیر نظرش هست اعلام کنه همینجا اسکرین شات بزارم دهن بعضی ها بسته بشه !!!
    بعث از نظر من تموم هست هرچی دلت می خواد بیا انتقاد کن !!

موفق باشید
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    12 پست

خیلی آتیشت پره ها!
    ببین وقتی یکی رو اذیت میکنی ، چه حالی دست میده... الان طرز نوشتن تو نشون میده چه عصبانیتی داری .. همین کافی هست فعلا برای من و بقیه که وقت با ارزششون رو حروم کردی ..
    فعلا چیزی نمیگم تا خودت نظاره گر باشی چند نفر دیگه میان تو همین تاپیک بد و بیراه بهت میدن .

جواب منو دادی .. جواب قبلی رو دادی .. جواب بعدی رو دادی .. جواب اون بالاسری رو چی میدی؟!

کسی مجبورت کرده بود وقتی در توانت نیست قول بدی من 48 ساعته همه چی رو درست میکنم؟ ملت که اسیر تو نسیتن عاشق چشم و ابروتم نیستم که ..
    قسم هم نخور که بخای با قسم منحرف کنی ذهن همه رو .. دیگه ندیده بودم سر سرور و هاستیگ یکی قسم بخوره .. مگه مهدکودکه .. بجاش خودت رو درست کن

13. تعداد تشکر ها از javanco به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

خیلی آتیشت پره ها!
    ببین وقتی یکی رو اذیت میکنی ، چه حالی دست میده... الان طرز نوشتن تو نشون میده چه عصبانیتی داری .. همین کافی هست فعلا برای من و بقیه که وقت با ارزششون رو حروم کردی ..
    فعلا چیزی نمیگم تا خودت نظاره گر باشی چند نفر دیگه میان تو همین تاپیک بد و بیراه بهت میدن .

جواب منو دادی .. جواب قبلی رو دادی .. جواب بعدی رو دادی .. جواب اون بالاسری رو چی میدی؟!

کسی مجبورت کرده بود وقتی در توانت نیست قول بدی من 48 ساعته همه چی رو درست میکنم؟ ملت که اسیر تو نسیتن عاشق چشم و ابروتم نیستم که ..
    قسم هم نخور که بخای با قسم منحرف کنی ذهن همه رو .. دیگه ندیده بودم سر سرور و هاستیگ یکی قسم بخوره .. مگه مهدکودکه .. بجاش خودت رو درست کن
    نگاه کن دوست عزیز با اینکه نمی خواستم پست بزنم ولی باز هم می زنم !
    می دونی از کجا می سوزم ... که از جیب خودم بهت پول دادم سرورتم افتاده یک کنار !!! و به درد منم نمی خوره ! آمدی ما رو مال حروم خور جلوه دادی !
    از ما نمی ترسی از خدا بترس ! ما نه ***یم نه کلاه بردار !! فقط اینو بدون که هر حرفی زدی فقط از روز عصبانیت زدی !!
    ما خیلی لطف کردیم همون 50% رو دادیم
    سرور اختصاصی هیچ کس برگشت هزینه نمی زنه !
    باور ندارید برید بپرسید و اینجا هم اعلام کنید تا مردم هم بدونند !!
    ما جواب تمام مشتریانمون رو می دیم جواب بالا سری هم میدیم شما به دین خود ما به دین خود ! شما فعلا جواب همونی که می پرستی بده بقیه پیش کش !! من مال حروم نمی خورم عزیزم !

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 23456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)