نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 55 از 73 نخستنخست ... 54551525354555657585965 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو جدید onlymaj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    45 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط eabdp نمایش پست ها
    دوستان اکانت من به شکل بسیار جالبی رفع لیمیت شده، در ضمن سیستم اکسچنج ارزش هم تغییر کرده و پیپالش هم فی نمی گیره، من به اکانت پی پال خودم که دفعات پیش نیز بهش پول واریز کرده بودم، درخواست خارج کردن پول دادم، تا ببینیم چی میشه. در ضمن قبلش هم یک تی-شرت سفارش دادم. ما که از کار این فریلنسر سر در نیاوردیم! ولی به هر حال به همه شما توصیه می کنم که بیش تر از 100 دلار در این حساب نگه ندارید که اگر یک وقت هم دری به تخته خورد و پرید زیاد ناراحت نشید. در مورد پی پال هم من از سیستم epay.ir استفاده می کنم که خیلی سرویس خوبی می دن خودشون هم دلار رو نقد می کنن. به همه پیشنهاد می کنم.
    یعنی چی ؟ مدارک داده بودید ؟ اگر بلی ازکجا بود ؟
    یعنی داریم ؟ یعنی میشه ؟

ویرایش توسط onlymaj : August 8th, 2013 در ساعت 11:31

2. تعداد تشکر ها از onlymaj به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید mst_ab آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

دوستان اکانت من به شکل بسیار جالبی رفع لیمیت شده، در ضمن سیستم اکسچنج ارزش هم تغییر کرده و پیپالش هم فی نمی گیره، من به اکانت پی پال خودم که دفعات پیش نیز بهش پول واریز کرده بودم، درخواست خارج کردن پول دادم، تا ببینیم چی میشه. در ضمن قبلش هم یک تی-شرت سفارش دادم. ما که از کار این فریلنسر سر در نیاوردیم! ولی به هر حال به همه شما توصیه می کنم که بیش تر از 100 دلار در این حساب نگه ندارید که اگر یک وقت هم دری به تخته خورد و پرید زیاد ناراحت نشید. در مورد پی پال هم من از سیستم epay.ir استفاده می کنم که خیلی سرویس خوبی می دن خودشون هم دلار رو نقد می کنن. به همه پیشنهاد می کنم.
    اکانت شما مال ایران بوده؟

در ضمن تی شرت هام رسید! ، 14500 پول گمرک ازم گرفت

عضو جدید eabdp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط onlymaj نمایش پست ها
    یعنی چی ؟ مدارک داده بودید ؟ اگر بلی ازکجا بود ؟
    یعنی داریم ؟ یعنی میشه ؟

بله از خود ایران، بدون هیچ مدرکی، کاملا به صورت غیر منتظرانه، تنها دو نکته می تونه وجود داشته باشه: 1) من فقط به 2 اکانت پی پال پول واریز می کردم 2) من اکثر اوقات با آی پی ایران وارد می شدم. در ضمن این هم پروفایل Ehsan1988 | Freelancer.com - .NET,Adobe LiveCycle Designer,AutoCAD,Brain Storming,Brochure Design

ولی فکر می کنم این شاید به تغییر سیستم اکسچنج مربوط باشه، چون اکسچنج قبلا خیلی راحت بود. از دلار به هر ارز دیگری می تونستی تبدیل کنی، الآن فقط به دلار میشه تبدیل کرد، شاید خودشون یک فکرایی برای پول شویی کردن

یک حدس دیگه هم می زنم، شاید موضوع مربوط به شکسته شدن ***** سایت بوده. قبل از اون همه با آی پی های دیگه وارد می شدن، بعد یک دفعه دیدن که یک آی پی ناشناس (ایران) هست که همه از اون وارد می شن، شک کردن که اینجا کجاست دیگه ؟ اما بعد که تحقیق و تفحص کردن دیدن اینجا یکی از تمدن های با قدمت دنیا است که بیش از 3000 سال قدمت داره، این جا کره مریخ یا قبایل بدوی نیست، این ها هم آدمن، They are not aliens

چه میدونیم ما. می گن خارج همه چیز شفاف سازیه، اما لااقل فریلنسر در استرالیا که هنوز این مساله رو برای ما شفاف نکرده

به هر حال اگر همۀ اکانت ها درست شد، پیشنهاد من اینه که یک گردهمایی در تهران داشته باشیم، اگر تیشرت های فریلنسری هم داشته باشیم که چه بهتر و بعدش عکسش رو هم بفرستیم

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

بله از خود ایران، بدون هیچ مدرکی، کاملا به صورت غیر منتظرانه، تنها دو نکته می تونه وجود داشته باشه: 1) من فقط به 2 اکانت پی پال پول واریز می کردم 2) من اکثر اوقات با آی پی ایران وارد می شدم. در ضمن این هم پروفایل Ehsan1988 | Freelancer.com - .NET,Adobe LiveCycle Designer,AutoCAD,Brain Storming,Brochure Design

ولی فکر می کنم این شاید به تغییر سیستم اکسچنج مربوط باشه، چون اکسچنج قبلا خیلی راحت بود. از دلار به هر ارز دیگری می تونستی تبدیل کنی، الآن فقط به دلار میشه تبدیل کرد، شاید خودشون یک فکرایی برای پول شویی کردن

یک حدس دیگه هم می زنم، شاید موضوع مربوط به شکسته شدن ***** سایت بوده. قبل از اون همه با آی پی های دیگه وارد می شدن، بعد یک دفعه دیدن که یک آی پی ناشناس (ایران) هست که همه از اون وارد می شن، شک کردن که اینجا کجاست دیگه ؟ اما بعد که تحقیق و تفحص کردن دیدن اینجا یکی از تمدن های با قدمت دنیا است که بیش از 3000 سال قدمت داره، این جا کره مریخ یا قبایل بدوی نیست، این ها هم آدمن، They are not aliens

چه میدونیم ما. می گن خارج همه چیز شفاف سازیه، اما لااقل فریلنسر در استرالیا که هنوز این مساله رو برای ما شفاف نکرده

به هر حال اگر همۀ اکانت ها درست شد، پیشنهاد من اینه که یک گردهمایی در تهران داشته باشیم، اگر تیشرت های فریلنسری هم داشته باشیم که چه بهتر و بعدش عکسش رو هم بفرستیم
    یعنی شما اصلاً هیچ مدرکی نفرستادی؟
    با پشتیبانی تماسی نداشتی؟
    تا حالا برداشت کردی؟

عضو جدید eabdp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    یعنی شما اصلاً هیچ مدرکی نفرستادی؟
    با پشتیبانی تماسی نداشتی؟
    تا حالا برداشت کردی؟
    اکانت دوباره لیمیت شد، قبل از هر گونه برداشتی ، با این حال من قبلش نه مدرکی فرستاده بودم، نه با پشتیبانی تماس گرفته بودم
    مثل اینکه مثه شما باید بزنیم تو تجارت تی شرت!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    38 پست

خود به خود لیمیت شد این دفعه یا درخواست برداشت از حسابی چیزی کردید و بعدش لیمیت شد؟

عضو جدید serverfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    47 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط karaoke نمایش پست ها
    خود به خود لیمیت شد این دفعه یا درخواست برداشت از حسابی چیزی کردید و بعدش لیمیت شد؟
    الان قسمت تائید هویت از شما مدارک میخواد ، به هیچ وجه مدارک ایرانی نفرست ، که فایده ای نداره ، توسط مدارک یک شخص خارج از ایران که هویت واقعی داره تائید هویت کن

عضو جدید bestdeveloper آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    من نتونستم مدارک لازم رو جور کنم، به همین دلیل بیخیال اکانتم شدم.
    امروز دیدم که پروفایلم باز شده ولی وقتی لاگین می کنم مینویسه:
    your account is suspended

و دیگه نمیشه هیچ کاری کرد.
    میدونید فاصله زمانی از روز درخواست مدارک (لیمیت شدن) تا ساسپند شدن چند روز شد؟ خیلی مهمه

بچه ها من یک مدرک جعلی آماده کردم که اگه از کشور مورد نظر بتونن بررسی کنن مشخص میشه که جعلیه (آدرس و صاحب حساب بانک). بنظرتون این مدرک بفرستم یا نه؟ با توجه به اینکه راهی وجود نداره و حدود 4000 دلار توحسابم هست.

من که راه حل دیگه ای (به جز تی شرت ) به ذهنم نمیرسه. حالا از دوستان اگر تجربه مدرک جعلی دارید راهنمایی کنید.
    لطفا از این سایت لینک مستقیم به فریلنسر ندید (مخصوصا پروفایلتون) چون به شدت ریفر هارو چک میکنند و ترجمه متن فارسی هم که راحته.

عضو جدید bestdeveloper آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

اکانت دوباره لیمیت شد، قبل از هر گونه برداشتی ، با این حال من قبلش نه مدرکی فرستاده بودم، نه با پشتیبانی تماس گرفته بودم
    مثل اینکه مثه شما باید بزنیم تو تجارت تی شرت!
    شما که دیر شد ولی برای بقیه دوستان اگر اکانت بدون دلیل باز شد حتما اول مشخصات اکانت و شماره تماس اکانت به یک کشور دیگه و شخص واقعی غیر ایرانی تغییر بدید و بعد از این درخواست پول بدید و حتما با آی پی همان کشور باشه.

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

میدونید فاصله زمانی از روز درخواست مدارک (لیمیت شدن) تا ساسپند شدن چند روز شد؟ خیلی مهمه
    دقیق نمی دونم، از روی تاریخ پست هایی که توی این تاپیک زده شده میشه فهمید. حدود 2 ماه شد.

صفحه 55 از 73 نخستنخست ... 54551525354555657585965 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)