صفحه 53 از 71 نخستنخست ... 34349505152535455565763 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 702

موضوع: فرانتورک چی شد ؟

عضو انجمن CityKala.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    1,171
    تشکر شده در
    880 پست

پیش فرض پاسخ : فرانتورک چی شد ؟

یکی از همکاران که اسمشو نمیبرم شماره تلفن خونه آقای پارسیان رو پیدا کردند زنگ زدند تا گفتند مبین پارسیان مثل این که گوشی رو کوبیدن زمین :دی
    ای کلاهبردار درجه 1 تا کی میخوای ادامه بدی؟؟ بالاخره گیر میفتی دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره!
    فناوری اطلاعات پاسارگاد 74-88558318
    خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان عرفان، شماره 9
    (ملاقات با هماهنگی)
    (فعالیت مجدد بزودی)

2. تعداد تشکر ها از CityKala.net به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CityKala.net نمایش پست ها
    یکی از همکاران که اسمشو نمیبرم شماره تلفن خونه آقای پارسیان رو پیدا کردند زنگ زدند تا گفتند مبین پارسیان مثل این که گوشی رو کوبیدن زمین :دی
    ای کلاهبردار درجه 1 تا کی میخوای ادامه بدی؟؟ بالاخره گیر میفتی دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره!
    چقدر خالی بندی!! در مورد دوستتون هم ایگنور نشدن delete شدن چون وقت چت نداریم!

در مورد دوستان باید بگم که بنده نمیتونم مدارک رو بزارم اینجا چون دیتاسنتر رفته تاپیک های انجمن رو خونده و translate کردن و اون تاپیکی که بنده گفتم تمام اطلاعات آقای کوهی دست بنده هست برای بنده باعث دردسر شده ! و گفتن پس کوهی هم خود شما هستین! چون آقای کوهی هیچ مدرکی رو به دیتاسنتر نداده! نه پاسپورت نه...... و هر چی هم بهشون گفتیم بیاین شناسنامه تون رو ترجمه کنین بفرستین گوش نکردن!

در مورد شکایت قبلا گفتم! دوستانی که فکر میکنند مشکل از ما هست حتما شکایت کنند چون ما مدارک رو فقط در دادگاه و...ارائه میدیم!
    دوستانی هم که مشهد هستند تماس بگیرن آدرس بدم حضوری مدارک رو نشون بدیم!

در مورد پرداخت وجه هم این یک مدرک که 7 روز پیش گفتن واریز کنید و اگه تا 48 ساعت واریز نشه سرور ها فرمت میشه! که ما ریختیم و فرمت نشده! مدرک مبلغ پرداخت شده هم به زودی میزارم

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png legal.png (29.6 کیلو بایت, 117 نمایش)

5. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

عضو جدید HAMi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faranetwork نمایش پست ها
    چقدر خالی بندی!! در مورد دوستتون هم ایگنور نشدن delete شدن چون وقت چت نداریم! در مورد دوستان باید بگم که بنده نمیتونم مدارک رو بزارم اینجا چون دیتاسنتر رفته تاپیک های انجمن رو خونده و translate کردن و اون تاپیکی که بنده گفتم تمام اطلاعات آقای کوهی دست بنده هست برای بنده باعث دردسر شده ! و گفتن پس کوهی هم خود شما هستین! چون آقای کوهی هیچ مدرکی رو به دیتاسنتر نداده! نه پاسپورت نه...... و هر چی هم بهشون گفتیم بیاین شناسنامه تون رو ترجمه کنین بفرستین گوش نکردن! در مورد شکایت قبلا گفتم! دوستانی که فکر میکنند مشکل از ما هست حتما شکایت کنند چون ما مدارک رو فقط در دادگاه و...ارائه میدیم! دوستانی هم که مشهد هستند تماس بگیرن آدرس بدم حضوری مدارک رو نشون بدیم! در مورد پرداخت وجه هم این یک مدرک که 7 روز پیش گفتن واریز کنید و اگه تا 48 ساعت واریز نشه سرور ها فرمت میشه! که ما ریختیم و فرمت نشده! مدرک مبلغ پرداخت شده هم به زودی میزارم
    چه عجب! خوب شما اگر ریختین و فرمت نشده پس کو سرور ها؟ چیزی که من اینجا میبینیم دینا سنتر فقط گفته پولش رو برگردونید و درخواست دیگه نداشته....شما میگی پول رو دادین درسته؟پس الان سرور ها چرا باز نیستند؟ اقای پارسیان بیشتر از این نیاز به شفاف سازی هست ! دیگه اینکه چی شده و کی مقصر هست مهم نیست ...باید اطلاعات و پول کاربرا رو برگردونید

7. تعداد تشکر ها از HAMi به دلیل پست مفید

عضو انجمن liandata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMi نمایش پست ها
    چه عجب! خوب شما اگر ریختین و فرمت نشده پس کو سرور ها؟ چیزی که من اینجا میبینیم دینا سنتر فقط گفته پولش رو برگردونید و درخواست دیگه نداشته....شما میگی پول رو دادین درسته؟پس الان سرور ها چرا باز نیستند؟ اقای پارسیان بیشتر از این نیاز به شفاف سازی هست ! دیگه اینکه چی شده و کی مقصر هست مهم نیست ...باید اطلاعات و پول کاربرا رو برگردونید
    2 تا از یوزر های من هنوز پینگ دارن . فکر کنم این مورد درست میگن. فرمت نشده هنوز .
    خدا میدونه .

9. تعداد تشکر ها از liandata به دلیل پست مفید

عضو جدید HAMi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط liandata نمایش پست ها
    2 تا از یوزر های من هنوز پینگ دارن . فکر کنم این مورد درست میگن. فرمت نشده هنوز .
    خدا میدونه .
    عزیز خیلی ها مثل خودم تاریخ تمدید سرورشون گذشته! اونا چی هنوز هست؟
    خوب اگر ایشون پول رو دادن و پس دلیل اینکه هنوز سرور ها بسته هستند چیه؟
    اگر دیتا سنتر اینقدر بیکار بوده که میاد سایت رو ترجمه میکنه خیلی راحت میتونه بفهمه که کوهی شخص دیگری هست!
    الان مشکل چی هست که ما 15 روزه منتظر هستیم!

11. تعداد تشکر ها از HAMi به دلیل پست مفید

عضو انجمن liandata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMi نمایش پست ها
    عزیز خیلی ها مثل خودم تاریخ تمدید سرورشون گذشته! اونا چی هنوز هست؟
    خوب اگر ایشون پول رو دادن و پس دلیل اینکه هنوز سرور ها بسته هستند چیه؟
    اگر دیتا سنتر اینقدر بیکار بوده که میاد سایت رو ترجمه میکنه خیلی راحت میتونه بفهمه که کوهی شخص دیگری هست!
    الان مشکل چی هست که ما 15 روزه منتظر هستیم!
    من نگفتم مطمئن هستم که دوست عزیز
    گفتم ممکنه . خدا میدونه . منم منتظر اطلاعات سرورم هستم. اطلاعات از همه چیز برای من مهمتر هست. با هیچ پولی هم جبران نمیشه !

13. تعداد تشکر ها از liandata به دلیل پست مفید

عضو انجمن arvin_b آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    399
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    226 پست

سلام
    من در مورد سرور ها تایید می کنید به طور عجیبی سروری که 9 روز پیش زمان تمدیدش بوده الان هم فعال هست سرور مجازی ها روشن هستند
    یک سرور دیگه هم دارم که روتش بسته شده با اینکه ابیوز اومده برای آی پی هاش ولی آی پی بسته نشده

سرور سومی هم که دارم هیچ مشکلی نداره و روتش هم فعال هست داخل پنل هم هیچ مشکلی نداره

ولی بدترین مشکل تمدید نشدن سرور هست امیدوارم که واقعا سرور ها تمدید بشه
    فروش سرور مجازی
    7server

telegram

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    406
    تشکر شده در
    289 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faranetwork نمایش پست ها
    چقدر خالی بندی!! در مورد دوستتون هم ایگنور نشدن delete شدن چون وقت چت نداریم!

در مورد دوستان باید بگم که بنده نمیتونم مدارک رو بزارم اینجا چون دیتاسنتر رفته تاپیک های انجمن رو خونده و translate کردن و اون تاپیکی که بنده گفتم تمام اطلاعات آقای کوهی دست بنده هست برای بنده باعث دردسر شده ! و گفتن پس کوهی هم خود شما هستین! چون آقای کوهی هیچ مدرکی رو به دیتاسنتر نداده! نه پاسپورت نه...... و هر چی هم بهشون گفتیم بیاین شناسنامه تون رو ترجمه کنین بفرستین گوش نکردن!

در مورد شکایت قبلا گفتم! دوستانی که فکر میکنند مشکل از ما هست حتما شکایت کنند چون ما مدارک رو فقط در دادگاه و...ارائه میدیم!
    دوستانی هم که مشهد هستند تماس بگیرن آدرس بدم حضوری مدارک رو نشون بدیم!

در مورد پرداخت وجه هم این یک مدرک که 7 روز پیش گفتن واریز کنید و اگه تا 48 ساعت واریز نشه سرور ها فرمت میشه! که ما ریختیم و فرمت نشده! مدرک مبلغ پرداخت شده هم به زودی میزارم

اقا پارسیان من بودم زنگ زدم

اشتباهمم این بود که رکورد نکردم تماس رو

اقای پارسیان من مشهدم شما ادرس بده زمان مشخص کن من میام شما مدارکت رو نشون بده

ولی اگه مدرکی نبود چی ؟؟

اون موقع اوضاع بد میشه ها
    شم
    ا میخواستی مدارک نشون بدی حضوری غیر حضوری نداشت همینجا میزاشتی

شما در مورد این قسمتی که گفتی اومده فروم رو ترجمه کرده چی فکر کردی اینو گفتی ؟

یعنی یه دیتاسنتر ( مثلا دولتی ) اینقدر بیکار شده که بیاد سایت رو ترجمه کنه این همه تاپیک رو بخونه؟؟!!!

از کجا فهمیدن اینجا بحثه ؟؟؟نکنه اینترپل بهشون اطلاع داده ؟؟؟؟

بعد اونا هم اومدن خوندن و فکر کردن شما یک نفرید اره ؟؟؟

یعنی کسایی که همچین کاری رو ( بنا به حرف شما) کردن نمیتونستن با مدیریت سایت ارتباط برقرار کنند در مورد حدقل صحت این کار بپرسند

یا اونجا دیتاسنتر نیست و محل تفریح و بازیه ، یا شما یا توهم زدی یا کسی رو خدایی نکرده ** فرض کردید

دیگه نمیدونم بقیه جریان چیه

16. تعداد تشکر ها ازCold به دلیل پست مفید

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

این بیشتر به یه جک شباهت داره یعنی چقدر کارمند علاف دارند که دنبال این جور چیزا باشن ؟
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

فرض رو هم بگیریم که بخوان ترجمه کنند یا باید مترجم داشته باشند یا ماشینی ترجمه کنند طبیعتا مترجم ندارند با توجه به اینکه اگه بخوان داشته باشن باید حداقلش 20 تا مترجم داشته باشن و اگه بخوان ترجمه ماشینی کنن با توجه به اینکه نصف کلمات محاوره ایه هیچ ماشینی نمیتونه ترجمه کنه
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

صفحه 53 از 71 نخستنخست ... 34349505152535455565763 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)