صفحه 52 از 66 نخستنخست ... 24248495051525354555662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 655

موضوع: سرورمجازی×منابع کاملا اختصاصی×گارانتی بازگشت وجه تا 15 روز×پورت 1گیگ پرمیوم×شروع از 15هزار ت×کلون سرور

عضو انجمن hamedmj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    472
    تشکر تشکر شده 
    1,770
    تشکر شده در
    1,172 پست

پیش فرض سرورمجازی×منابع کاملا اختصاصی×گارانتی بازگشت وجه تا 15 روز×پورت 1گیگ پرمیوم×شروع از 15هزار ت×کلون سرور

1
    ویرایش توسط hamedmj : December 16th, 2013 در ساعت 20:00
    Hamed Rashnoo - Young web designer
    -----------------------------------------------------
    Free Web Design - Click Here

2. تعداد تشکر ها ازhamedmj به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    42 پست

پیش فرض پاسخ : سرورمجازی×منابع کاملا اختصاصی×گارانتی بازگشت وجه تا 15 روز×پورت 1گیگ پرمیوم×شروع از 15هزار ت×کلون سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط Metalik نمایش پست ها
    بله من پیگیر این تاپیک بودم و تمام پست ها رو خوندم.

درسته که عصبانی هستید یا متضرر شده اید ولی سعی کنید از الفاظ نامناسب استفاده نکنید.

حقیقت اینه که شما حقتون رو باید از کسی که معامله رو باهاش انجام دادین بگیرید، حتی اگر فرض کنید ساخت و پاختی هم شده باشه باز هم شما با شخص دیگه معامله کردید و اون شخص طرف شما هستند نه شخص ثالت.
    از نظر حقوقی، شرعی و قانونی دارم می گم که مطلع باشید.

اگر قصد دارید یادآوری کنید، باید این را هم یادآوری کنید که شخصی عده ای را سرکار گذاشته و شما را با شخص دیگر تنها گذاشته و دارد به ریش شما می خندد!

موفق باشید
    حق با شماست ولی کسیم که سرور خریده نباید حداقل 24 ساعت فرصت بده مشتریا از سروراشون بک آپ بگیرن اگر آدم درستی باشه حداقل بعد از خرید سرور میاد اطلاعیه میده میگه هرکی خواست بیاد مابهالتفاوتشو بده نه اینکه یه دفعه سرورو دان کنه بعد بگه بخوا با اطلاعات مردم گرو کشی کنه خیلیا مثل من از این طریق خرج دانشگاه و زندگیشونو در میارن اگر قرار باشه که هر روز یکی بخوا اینکارو کنه که کلا ما باید ضرر به مشتری بدیم ماهم که از اول گفتیم حرفی نداریم حاظریم پولو بدیم ولی وقت زیادی من ندارم باید تا دیشب فایلای روی سرور انتقال میدادم به سرور یکی دیگه واقعا توی شرایط بدی بودم این اقایونم از ائن شرایط میخواستن سو استفاده کنن که خدا رو شکر یکی از دوستام صبح همون روز زحمت کشیده بود از سرور بکاپ تهیه کرده بود و واقعا خوب شد که با این اقایون قصد ادامه همکاریو ندارم الانم اومدم میگم من فقط 12 روز از سرورم مونده پول این 12 روزو هرچی هست برگشت بزنید فقط همین و واقعا بعضی از این اقایون به حروم خوری عادت کردن
    در آخر من اگر بنده حرفی زدم که شما ناراحت شدید بنده معذرت میخوام ولی این داستان همچنان توی wht ادامه داره قبلا نمونه هاش توی wht بوده مثل farsdc , vps fars و امثالهم که دست مشتریاشون به هیچ جا نرسید

5. تعداد تشکر ها از fardfard به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    42 پست

پیش فرض پاسخ : سرورمجازی×منابع کاملا اختصاصی×گارانتی بازگشت وجه تا 15 روز×پورت 1گیگ پرمیوم×شروع از 15هزار ت×کلون سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    در قوانین به صراحت قید شده عزیزم
    هر شخصی که به نوعی توهین کنه - سرویشون لغو میشه
    ایشون که رسما فوش میدن - پس هیچ حقی ندارن
    وگرنه الان هم به پولشون رسیده بودن و هم اطلاعات
    چطور دیگر دوستان بدون مشکل همکار کردن....
    همین آقا سینا که در بحث شما هم شرکت کردن ازشون سوال کنید برخورد ما با ایشون چگونه بوده....
    موفق باشید
    واقعا چند تا کلاس سواد داری اصلا دیپلمو داری یه ادم بیسواد شده مدیر یک سایت بیسواد فحش درسته نه فوش واقعا باید به حال کسی که شده مدیر یک سایت ولی سوادش اندازه یه زیر دیپلمه است و ادعا داره گریست این نشون دهنده حروم خور بودن بعضی هاست
    ویرایش توسط fardfard : December 17th, 2013 در ساعت 23:29

7. تعداد تشکر ها از fardfard به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    42 پست

عزیز مشکل تمام افرادی که سرویس داشتن به نوعی حل شده
    ایشون چون از اول حضورشون به بنده و دستان توهین میکردن و در اولین فرصت سرویس ایشون حذف شد
    بنده با سرویس دهنده قبلی هم صبحت کردم لیست برخی از افراد و دادم جهت برگشت وجه
    ولی ایشون و داخل اون لیست هم قرار ندادیم
    تا مثل خودشون رفتار بشه
    خیلی هم خوشحال هستم که پست میدن و باعث میشن تاپیک بالا بیاد تا دیگر دوستان هم نسبت به دریافت سرویس اقدام کنن
    ,واقعا باید برات تاسف خورد که با پست دادن من میخوایی سروراتو بفروشی و بدتر از اون تاسف برای کسایی خورد که به حروم خوری عادت کردن این جملت منو کشته اول حضورشون به بنده و دستان توهین میکردن آقا من اول ازهمه با "دستان" خدا میدونه منظورت دستاته یا دوستانته شما کاری نداشتم اولش بنده یادت بیاد که نمیاد توی کلون سرور تیکت دادم بعدش پست گذاشتم هنوزم پستش موجود هست بنده مشکلی با پول ندارم اطلاعات بنده مهمه بعد این شما بودی که بندرو سر دوندی تقصیرای خودتو گردن دیگران ننداز اگر شما توی همون تیکت اول مثل ادم حرفتو میزدی هیچ موقع اینجور نمیشد همه اینها تقصیر خودته نه کس دیگه این جملتم داخل اون لیست هم قرار ندادیم معلومه دست شما ودست اون اقای *** توی یه کاسست
    ویرایش توسط fardfard : December 17th, 2013 در ساعت 23:31

9. تعداد تشکر ها از fardfard به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fardfard نمایش پست ها
    واقعا چند تا کلاس سواد داری اصلا دیپلمو داری یه ادم بیسواد شده مدیر یک سایت بیسواد فحش درسته نه فوش واقعا باید به حال کسی که شده مدیر یک سایت ولی سوادش اندازه یه زیر دیپلمه است و ادعا داره گریست
    بنده با زبان عامیانه بیشتر قسمت های متن و می نویسم
    این اصلا مهم نیست
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

11. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

از دوستان الان کسی هست که خواسته باشه انتقا بده با براش سرور و روشن نکرده باشیم؟
    درخواست داده باشه و پیگیری نکرده باشیم؟
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

13. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    25 پست

برا ما رو درست کردید ولی مشکل داشت قرار شد اون مشکلش رو هم حل کنید .

15. تعداد تشکر ها از mihandesign به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    42 پست

بنده با زبان عامیانه بیشتر قسمت های متن و می نویسم
    این اصلا مهم نیست
    اره باشه تو که راست میگی

17. تعداد تشکر ها از fardfard به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mihandesign نمایش پست ها
    برا ما رو درست کردید ولی مشکل داشت قرار شد اون مشکلش رو هم حل کنید .
    مشخصات سرور هم اگر ارسال فرموده باشید امشب نصب خواهد شد
    دیگه گه مشکل از سیستم عامل هم باشه همکار بنده نصبب میکنه و سی پنل هم کارگزاری میشه
    البته کانفیگ های سی پنل به عهده خودتون خواهد بود

19. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    25 پست

مشخصات سرور هم اگر ارسال فرموده باشید امشب نصب خواهد شد
    دیگه گه مشکل از سیستم عامل هم باشه همکار بنده نصبب میکنه و سی پنل هم کارگزاری میشه
    البته کانفیگ های سی پنل به عهده خودتون خواهد بود

اوکی. میخواستم خودم یاد بگیرم راستش.شما مشکلش رو حل کنید سی پنل رو خودم نصب میکنم تا یاد بگیرم. مرسی.

21. تعداد تشکر ها از mihandesign به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mihandesign نمایش پست ها
    اوکی. میخواستم خودم یاد بگیرم راستش.شما مشکلش رو حل کنید سی پنل رو خودم نصب میکنم تا یاد بگیرم. مرسی.
    اگر تشریف داشته باشید
    بنده می تونم بهتون تیم ویور بدم وارد سیستم بنده بشید و نصب و با هم انجام بدید
    یا شما انجام بدید من نگاه کنم اگر مشکلی بود اطلاع بدم

23. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

صفحه 52 از 66 نخستنخست ... 24248495051525354555662 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)