صفحه 52 از 71 نخستنخست ... 24248495051525354555662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 702

موضوع: فرانتورک چی شد ؟

عضو انجمن CityKala.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    1,171
    تشکر شده در
    880 پست

پیش فرض پاسخ : فرانتورک چی شد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMi نمایش پست ها
    ای دی یاهو بنده رو چندتا از دوستان دارند....من پرس و جو که کردم پلیس فتا در این مورد کاری نمیکنه و فقط برای بخش امنیت(در کل هیچی!) فعالیت میکنند.گفتند که داخل مراجع قضایی بخش مخصوص برای شکایات اینترنتی هم قرار دادن!ولی باید شخصا بهشون سر زد ...من که تهران هستم
    ما فرستادیم فتا!
    world_picture@yahoo.com
    این هم آی دی یاهو بنده!
    فناوری اطلاعات پاسارگاد 74-88558318
    خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان عرفان، شماره 9
    (ملاقات با هماهنگی)
    (فعالیت مجدد بزودی)

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    18 پست

درود
    من هم از ایشان سرور خریداری کردم و متاسفانه تمام اطلاعات گویا از بین رفته ، اطلاعاتی که ارزش بسیار زیادی داشتند و متاسفانه ایشان کلا خود را به بی خیالی زدند
    اما نحوه شکایت را توضیح میدم چون مرتبط با شغل خودم هست
    برای شکایت در مورد جرائم سایبری شما ابتدا به دادگاه و دادسرای محل اقامت خود مراجعه میکنید و یک شکایت را تنظیم میکنید ( در برابر هر دادگاه افرادی مشغول نوشتن عریضه هستند و در ازای مبلغ کمی شکایت شما را مینویسند و تنها چند خط برای تشکیل پرونده نیاز هست )
    شما برگه شکایت را به دادگاه برده و پس از طی مراحلی چون زدن تمبر و ... پرونده مانند هر پرونده دیگری براش قاضی تعیین میشه
    قاضی با توجه به نوع شکایت معمولا قاضی هست که در این مورد رشته دارد و برای تحقیق پرونده را مانند هر پرونده دیگری به نیروی انتظامی برای تحقیقات ارسال میکند که در اینجا به جای کلانتری به پلیس سایبری یا همان فتا پرونده فرستاده میشود .
    در مرکز پلیس فتا شکایت نامه کاملی را از طرف شما تنظیم میکنند و تمام موارد سوال و سپس با فرد متهم که شما از اون شکایت کردید در صورت امکان تماس و مطالب اون را نیز در پرونده ذکر میکنند و در صورت عدم حل مشکل پرونده برای تحقیق کامل به پلیس سایبری استان محل اقامت اون فرد فرستاده میشه ( نیازی به شما نیست )
    در اونجا فرد را خواهند خواست و تماما از وی بازجویی خواهد شد و در صورتی که نتواند مدرک درستی ارائه کند به وی اعلام میشود ظرف مدت معلومی با توجه به فاصله تا محل اقامت شاکی به اون شهر رفته و در دادگاه حضور پیدا کند . ( توجه کنید که شما نیاز نیست به استان فرد برید این فرد متهم هست که باید به شهر شما بیاد و حتی اگر پرونده سنگین باشد با قرار سنگین وی آزاد میشود و یا حتی توسط خود نیروی انتظامی و بازداشت شده به محل اقامت شما فرستاده میشود )
    در این مرحله با شما تماس گرفته شده و در روز دادگاه هر دو طرف در دادگاه حاضر شده و مانند هر پرونده دیگری قاضی حکم نهایی را پس از دیدن مدارک ، تحقیقات پلیس سایبری و شنیدن حرف های طرفین صادر خواهد کرد و برای اجرا به جای اجرائیات به پلیس فتا خواهد فرستاد .
    کل این موضوع کمتر از یک ماه طول میکشد و شما مطمئن باشید به شکایت و دادخواهی شما رسیدگی میشود .
    از بابت طولانی شدن متن پوزش میخواهم ولی لازم بود تمام مراحل را کامل بیان کنم تا شبهه ای باقی نماند .
    شاد و پیروز باشید

پ . ن .
    دوستان توجه کنند با توجه به نوع جرم به شدت با فرد متخلف برخورد میشود و حتی پرونده ای دائم برای فرد تشکیل میشود که فرد مذکور تا مدت زیادی گاهی برای همیشه از دریافت هر نوع وام و تصحیلات دولتی محروم میگردد .
    حق درخواست و اجرای هیچگونه پروژه ملی و دولتی را ندارد .
    حق راه اندازی و ثبت شرکت اعتباری را ندارد .
    در صورت استعلام حق استخدام در هیچ نهاد دولتی را ندارد
    و ...
    در سال های اخیر به قضات توصیه شده که با این قبیل پرونده ها و متخلفان برخورد شدیدی صورت گیرد تا فضای سایبری از آلودگی پاک گردد
    ویرایش توسط momfilm : September 17th, 2012 در ساعت 14:07

4. تعداد تشکر ها ازmomfilm به دلیل پست مفید

عضو جدید HAMi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CityKala.net نمایش پست ها
    ما فرستادیم فتا!
    world_picture@yahoo.com
    این هم آی دی یاهو بنده!
    اگر همین فرم شکایت رو پر کردین باید این متن رو دیده باشید :

در صورت مشاهده تخلف در رابطه با فعالیت فروشگاه های اینترنتی هر گونه اطلاعات موثر در اين‌خصوص را با تکمیل این فرم ارسال فرمایید .
    توجه: تكميل اين فرم بمنزله درج شكايت شما از فروشگاه مذكور نبوده و جهت احقاق حق خود می‌بايست به مرجع محترم قضائی مراجعه نمائيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط momfilm نمایش پست ها

پ . ن .
    دوستان توجه کنند با توجه به نوع جرم به شدت با فرد متخلف برخورد میشود و حتی پرونده ای دائم برای فرد تشکیل میشود که فرد مذکور تا مدت زیادی گاهی برای همیشه از دریافت هر نوع وام و تصحیلات دولتی محروم میگردد .
    حق درخواست و اجرای هیچگونه پروژه ملی و دولتی را ندارد .
    حق راه اندازی و ثبت شرکت اعتباری را ندارد .
    در صورت استعلام حق استخدام در هیچ نهاد دولتی را ندارد
    و ...
    در سال های اخیر به قضات توصیه شده که با این قبیل پرونده ها و متخلفان برخورد شدیدی صورت گیرد تا فضای سایبری از آلودگی پاک گردد
    خیلی ممنون بابت اطلاعات

اقای پارسیان حرفی ندارید؟ میبینید که براتون گرون تموم میشه و خیلی خوب میدونید که مدارک کافی برای این کار رو همه دارند.هنوز هم با دروغ میخواید کار رو پیش ببرید ؟
    از روز اول همه جوره با شما راه امدیم اما جز دروغ چیزی تحویل ما ندادین.همه اعتبار و اینده کارمون رو از بین بردین ....
    ویرایش توسط HAMi : September 17th, 2012 در ساعت 14:18

6. تعداد تشکر ها ازHAMi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    406
    تشکر شده در
    289 پست

خب من که از اول تاپیک ساکت نشستم :دی ( دوتا پست برای کمک به دوستان دادم فقط)

ما تو همون دو روز اول پولمون رو گرفتیم ( یکم نیاز به استفاده از دوستان بود فقط :دی)

گفتیم ساکت بشینیم ببینیم جریان به کجا میرسه و و ضعیت پول دوستان چی میشه

که دیدیم تهش رسید به پول پس ندادن

یه نصیحتی دارم برای اقا پارسیان

اقا پارسیان

شما که 150 تا سرور فعال داشتی و هر کی میگفت واسطه ای میگفتی زنگ بزن دیتاسنتر بگو پارسیان بهت میگن کیه تهش اینه ؟

با اون عظمتت حرفتو قبول نمیکنند ؟ دیتاسنتر اینقدر بی درو پیکر که به شما فروشنده بزرگ و نماینده رسمی جواب نمیده ؟

اقا پارسیان

شما که 150 تا سرور داشتی به نظر خودت اگه میومدی رو راست میگفتی مشکل یورو ( یا هر چیز دیگری ) به نظرت یوزرات و همکاران کمک نمیکردن ؟

اقا موسوی مگه مشکل نداشت ؟ مگه کمکش نکردن ؟ مگه در رفت ؟ وایستاد به همه جواب داد بالاخره مشکل حل شد

بچه ها هم اینجا ( اصلا همکارا به کنار یوزرای خودت) میومدن پول سرور رو میدادن درست میشد

اقا پارسیان

شما اومدی یه بار گفتی جریمه رو دادم ، یه بار گفتی ندادم ، یه بار گفتی وام میگیرم میدم ...

اقا پارسیان

شما که همیشه به پرداخت کوهی و تخفیفاش گیر میدادی،به فکر کار خودت نبودی ؟ که شما هم داری پایین تر از قیمت محاسبه شده میدی مشکل داره

شما تو کدوم بورس کار میکنی که در 1 ماه این همه ارز با قیمت کمتر میاد دستت؟

نکنه تو بورس ارزی که افتتاح نشده کار میکنی

اقا پارسیان

شما فکر کردی این همه ادم ( به قول خودت 150 تا تازه وقتی که فقط ماله خودت بود حالا که مشتریای کوهی هم هستند)نمیتونن ازت پول بگیرن ؟

ملت برای 20 تومان میرن دعوا میکنن کل دستگاه بدن طرف به هم میریزه

بعد سر 150-200 فکر کردی نمیتونن برن یک شکایت کوچیک کنند ؟

اقا پارسیان

دونه دونه داری اکانت ها و جاهایی که عضو بودی رو پاک میکنی که چی؟

اگه اون پروفایل کلوب ماله شما نبود چرا یدفعه پاک شد؟

اقا پارسیان

شما شرکتت کجاس ؟

من مشهدم بگو بیایم یه گپ حسابی یزنیم باهم

در اخر اقای پارسیان اینو بدون هیچی مثل رو راست بودن با مشتریات نیست

اگه از اول باهاشون رو راست بودی الان همه چیز طبق روال عادیش پیش میرفت

--------------------------------------------------------------------------------------------

در اخر دوستان پلیس فتا کاری نمیکنه بیشتر مسائله مربوط به کلاه برداری و سرقت از کارت بانک رو پیگیری میکنه

باید به بخش قضایی مراجعه کنید

اگه خواستید مشهد شکایت کنید اطلاع بدید برای به جریان انداختن پرونده ( مدارک داشته باشید حتما)

8. تعداد تشکر ها ازCold به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    17 پست

مرسی از دوست عزیز

تازه الان ما چند نفر ایشون پیدا کردیم خیلی ها اصلا از ایشون خبر ندارن

من چند روز دیگه مشهدم

عضو جدید amirzibaee2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    35 پست

پارسیان (گل پسر) سعی کن خودت آدرس دقیق بدی ! پیدا کنم گرفتن پولم کوچیک ترین دقدقم میشه !!!!
    مگه از مشهد نری ! وگرنه من که پیدات میکنم !!! پولمو با ضرری که زدی میگیرم !!
    در ضمن دفعه اولم نیست حکم جلب میگیرم ! با سیار میام ، حکمم طوری میگیرم که فقط با پرداخت وجه خلاص بشی نه با سند !!! که اونموقع تازه بقیه میریزن رو سرت !!!
    تا آخر این هفته پول رو برگردوندی که هیچ ، و گرنه از هفته بعد کار و زندگیمو ول میکنم میگردم دنبالت !!
    09151047801 تلفنم
    amir.zibaee@yahoo.com ایمیلم
    شماره حساب ها حسابام

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

آقایون به نتیجه برسیم ؟ یا با تهدیدات الکی و شاخه و شونه کشیدن به هیچ جا نمیرسیم . اولا روراست نبودن آقای پارسیان مسئله بزرگتری شده تا از دست دادن سرور ها . 2 - پیدایش گزینه ای به نام شکایت کردن منجر بدست آوردن پول شاید بشه اما اطلاعات و اعتبار شرکت و فرد نمیشه و با پول قابل جبران نیست . بعد از این قدر پست و صفحه باورتون میشه هنوز هیچ کس دقیق نمیدونه چی اتفاقی افتاده . به قول دوستمون کسی که نماینده هست و انقدر سرمایه گذاری در دیتا سنتر کرده چطور میشه که پشتیبانی 24 ساعته جوابگو نیست و باید هر هفته منتظر یک خبر از دیتا سنتر باشیم .

اولا دوستان بیاید بررسی کنیم مشکل از طرف چه کسی بوده پرداخت کننده یا اصلا موضوع دیگری ؟ دوما چرا گفته ها بعضی اوقات ضد و نقیض است .
    تهدیدات باعث نمیشه دیتا سنتر زودتر مسئله رو حل کنه . باعث این میشه فرانتورک عصبی یا زیر فشار قرار بگیره که بازم دردی رو دوا نمیکنه
    صداقت شخصیتی وجدان کاری در رگ های ایرانی ها به ندرت یافت میشه . گریه هم بکنیم و سر طرف مقابل هم بریده شود خسارات برگشت ناپدیر است مگر اینکه روز اول با تمام قدرت پاسخگوی نرم و با منطق و سیاست داشته باشد
    نمونه عرض میکنم . سرور ها پرید تمام شد رفت خب طرف بیاد مدرک بزاره که آقا من دارم وام 30 میلیونی میگیرم خسارت شما ملت رو بدم نه دیتا سنتر . چون دیتا سنتر بخاری ازش بلد نمیشه کلاه گذاشتن سرش

دوما تمام مدارک ارسالی و دریافتی در همین محیط تالار ارائه میداد تا مشتریان پی به گرفتاری ایجاد شده میبردن هر چند هم بازم مقصر کسی هست که دنبال دلار ارزون بوده ولی از هیچی بهتر بود

حالا نتیجه گیری کلی به عمل بیادد به عنوان خسارت این چند هفته مبلغی باید به دوستان ارائه بشه هر چند کم و به صورت تن خواه + پول سرور که مشتری خریده بسته شده است
    باز شدن سرورها دردی برای مشتریان دوا نمیکند بع غیر تاسف برای کسی که بیش از حق خودش نیازمند سود و دلار ارزان بوده است .

ویرایش توسط DeltaGostar : September 17th, 2012 در ساعت 15:37
    شرکت فناوری دلتا گستر آساک - میزبانی - خدمات ارزی ,خدمات فارکس

عضو انجمن hosinaa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,223
    تشکر شده در
    910 پست

من یه واقعیت روش کنم از خصوصیات جماعت ایرانی
    این اقای مبین پارسیان که شما ازش سرویس میگرفتید الان مشکل دار شد درست؟
    خوب کس دیگه ای اومد و سو استفاده کرد قیمتش هم برد بالا و الان دقیقا همین پست ها رو دنبال میکنه و شما با این کاراتون قیمتش رو می برید بالا اینم تا اینجا و خیلی خوشحاله و همه جا میگه دست گل ایرانی ها
    و اینکه همین خود شما که صفحات اوردید تا اینجا ارز بالا پایین بشه بلخره یک روز جناب پارسیان میاد یا کس دیگری با قیمت پایین تر بشه ما سرویس میده باز همه میرید از ایشون سرویس میگیرید

امیدوارم اون کسی که این سرویس ها رو به کاربران میده بلا نسبت دور از جون همه دوستانمون گله گوسفند خطاب نکنه که هر دفعه جابه جا میشن .....( اینجا رو بازتاب نکنید چون به کسی توهین نکردم )
    و من شخصا مطمئن هستم واسه 5هزار تومن ارزون تر طرف دیتاسنتر هم زیر سوال می بره و شروع به فحش دادن میکنه و بدگویی ( بلانسبت دوست محترم و متشخص این تاپیک )

واقعیت هست شاید شما ایمنجوری نباشید اما مطمئن باشید این ادم ها زیاد شدهههه............... اینم تا اینجا

دوستانی من دعای خیر میکنم برای کسانی که انسان های شریف هستند ولی برای کسانی که نادان و انسان های ازرده نا ازاده هستند دعای ......... واقا دعا این ها رو صالح میکنه؟
    حالا هی پست بدید .........
    ویرایش توسط hosinaa : September 18th, 2012 در ساعت 17:08
    VPS ,Dedicated , Colocation , Hosting , VOIP, SSL ۩
    9101-0401[051] @ACHOST ۩

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    552
    تشکر تشکر شده 
    423
    تشکر شده در
    286 پست

دوستان عزيز
    من با اين فرضيات كه تلفن خونشون به نام پدر آقا مبين باشه ليست تمامي افرادي كه فاميليشون پارسيان هست و توي مشهد هستند را داراوردم.
    هر كس دوست داسه دونه دونه تماس بيگريه ببين كدومشون مبين پارسيان دارن .
    خودشون كه جوابگو نيستند شايد خانوده پاسخگو باشه.
    پيدا كردن آدرس از روي شماره تلفن مثل آب خودن مي مونه !
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط mersad-mr : September 17th, 2012 در ساعت 20:49

14. تعداد تشکر ها ازmersad-mr به دلیل پست مفید

عضو جدید HAMi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

Down for Maintenance
    مشکلی در سیستم تیکتینگ وجود دارد در حال رفع مشکل هستیم فرانتورک آرزومند آرزوهایتان
    این هم از این....گوشی هم که جواب نمیده...

صفحه 52 از 71 نخستنخست ... 24248495051525354555662 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)