صفحه 5 از 11 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 110

موضوع: جی پل

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : جی پل

نقل قول نوشته اصلی توسط sarv-it نمایش پست ها
    دوست عزیز ایجوری ها هم که فکر میکنید نیست
    این کلاه برداریه
    کسایی که الان با این اق مشکل دارند حتما برن فتا جایی دیگه نمیخواد اینجور کارا تو فتا خیلی خیلی زود پیگیر میشه
    اینو میگی واسه اینکه هنوز جوونی و بی تجربه
    پلیس فتا؟؟؟؟؟؟
    من نفری یک میلیون به تمام اعضای این سایت میدم اگر کسی بتون قانونی پولی که این آقا ازش خورده رو پس بگیره

2. # ADS

عضو انجمن sarv-it آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    515
    تشکر شده در
    377 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.ali.janbazi نمایش پست ها
    اینو میگی واسه اینکه هنوز جوونی و بی تجربه
    پلیس فتا؟؟؟؟؟؟
    من نفری یک میلیون به تمام اعضای این سایت میدم اگر کسی بتون قانونی پولی که این آقا ازش خورده رو پس بگیره
    متاسفانه معلومه شما کم تجربه ای
    فتااین موضوع رو پیگیری میکنه اما به شرط اینکه این پنلشون برای کارهای قانونی بوده باشه نه فروش ف ی لتر شکن این حرفا تا پای خودتونم گیر نباشه
    متاسفانه بعضی ها از روی بی اطلاعی اظهار نظر میکنند و همیشه جو سازی میکنند
    چند وقت پیش بایکی از دوستان یه برخوردی کردیم از همین فتا که....
    ویرایش توسط sarv-it : March 10th, 2014 در ساعت 18:02
    سروای تی :هاستینگ (ایران و خارج),ثبت دامنه ملی و بین المللی,نمایندگی(هاستینگ دامنه سرور),سرور مجازی(ایران-اروپا کانادا-امریکا-هلند),سروراختصاصی(ایران-اروپا کانادا-امریکا-هلند),خدمات کلو(داخل وخارج),طراحی و بهینه سازی,اموزشهای رایگان , مدیریت سرور,تلفن دفتر0421-2240733-ادرس:تبریز-مراغه خ خواجه نصیر ساختمان کبود طبقه سوم-09354140160-یاهو ایدی(فقط فروش)sarwhost/*/*/سایت Www.Sarv-it.coM
    شرکت سرو رسانه با نام تجاری سروای تی به شماره ثبت 3314

4. تعداد تشکر ها از sarv-it به دلیل پست مفید

عضو جدید online.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    111
    تشکر شده در
    75 پست

سایتشون هم دان نمیشه تراکنشها طبق امار تو ساتش ادامه داره...........

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

من واقعاً تعجب میکنم افرادی تا مرز میلیون تو حساباشون انباشته میشه و بعد درخواست تسویه میزنن من با چندین درگاه واسط کار میکنم باور کنید رکورد انباشت من به 120 تومن نرسیده طوری شده هر روز درخواست تسویه میزنم در کل امیدوارم به حقتون برسید و اگه طرف تو فکر پیچوندن و خوردن پول شما بوده بعید میدونم راحت از گلوش پایین بره ( تجربه ثابت کرده jaypal جان پس امیدوارم با دیدن این تاپیک شده قرض کنی شده تعهدی بدی تکلیف این افراد رو مشخص کن ) شاید با این کار تو خیلی ها از کار بیکار شدن خیلی ها ضرر کردن یکم انصاف بد چیزی نیست هنوزم دیر نشده .. گوشِت با منه jaypal ؟

7. تعداد تشکر ها ازali0000 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    137
    تشکر شده در
    101 پست

10032014431.jpg10032014430.jpg نه شرکتی نه کشکی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    137
    تشکر شده در
    101 پست

من واقعاً تعجب میکنم افرادی تا مرز میلیون تو حساباشون انباشته میشه و بعد درخواست تسویه میزنن من با چندین درگاه واسط کار میکنم باور کنید رکورد انباشت من به 120 تومن نرسیده طوری شده هر روز درخواست تسویه میزنم در کل امیدوارم به حقتون برسید و اگه طرف تو فکر پیچوندن و خوردن پول شما بوده بعید میدونم راحت از گلوش پایین بره ( تجربه ثابت کرده jaypal جان پس امیدوارم با دیدن این تاپیک شده قرض کنی شده تعهدی بدی تکلیف این افراد رو مشخص کن ) شاید با این کار تو خیلی ها از کار بیکار شدن خیلی ها ضرر کردن یکم انصاف بد چیزی نیست هنوزم دیر نشده .. گوشِت با منه jaypal ؟
    عزیزم همه هر شب در خواست داشتن یکی در میون واریز میکرده گفتن حتما مشکلی پیش اومده در گاه غیر فعال نکردن یه هو مبلغ زیاد شده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    46 پست

دوستانی که شکایت کردن اینجا بقیه رو هم راهنمایی کنن
    شرایطش چیه ؟ چیا نیازه ؟
    و بعد از اینکه شکایت کردین پی شد میگن برو خبرت میکنیم یا باید کاری کرد ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

مشکل واریز نکردن تسویه ها از 2 ماه پیش شروع شده و تا حالا چندین پست در این مدت در این رابطه ایجاد شد که آخرین پست نیز برای همین چند روز پیش بود که 20 صفحه شد ولی در عین ناباوری مدریت سایت همانند پست های دیگری که در این زمینه ایجاد شده بود بدون هیچگونه دلیلی بستن و با این کارشون باعث شدن این مشکل جی پال را کاربران دیر متوجه بشن و نتونن در یک پست مشخص مشکلات پیگیری و اطلاع رسانی بشه تا شاید کسی به نتیجه ای رسید دیگران هم متوجه بشن، با این کار مدریت سایت مستقیما دارن به جی پال کمک می کنند.
    در طی این 2 ماه ما به 2 آدرس کرجشون مراجعه کردیم که الکی بوده، جواب تلفن و موبایل ایمیل ها را اصلا نمیدن و کاملا مشخص هست که کلاه بردارن چون اگر کلاه بردار نبودن و مشکلی نداشتن جوابی با اطلاع رسانی می کردن.
    خواهشن مدریت سایت در این زمینه که در این مدت چرا پست های مشکل تسویه جی پال را بسته یا پاک کرده اند را اعلام نمائند.
    دوستان نیز اگر به نتیجه ای رسیدن حتما همینجا اعلام کنن که دیگران نیز پیگیر بشن.
    طبق آمار خود سایتشون 60 میلیون حداقل پول واریز نشده دارن و تسویه ها رو از 2 ماه پیش نزده اند و هیچگونه پاسخی هم به هیچ طریقی نداده اند که نشون میده قضیه مطمئنا کلاه برداری هست و فقط مطمئن باشن به همین راحتی ها هم نیست و مملکت بی قانون هم نیت تا این حد و نفرین کاربران رو همراهشون دارن که مطمئنا در زندگی خودشون تاثیری میزاره که خودشون بعدا متوجه میشن.

12. تعداد تشکر ها ازnetwork86 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    331
    تشکر تشکر شده 
    793
    تشکر شده در
    517 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad26 نمایش پست ها
    دوستانی که شکایت کردن اینجا بقیه رو هم راهنمایی کنن
    شرایطش چیه ؟ چیا نیازه ؟
    و بعد از اینکه شکایت کردین پی شد میگن برو خبرت میکنیم یا باید کاری کرد ؟
    باید بری دادسرا شکواییه بنویسی دستور میخورد میفرستنت به فتااستان شهر خودتون بامدارک باید برید ادرس که جعلی است از ردگیری تلفن ها و اقامه دعاوی و شاکیان بالا موجب می شود شکایت و پیگیری سریعتر انجام شود

14. تعداد تشکر ها ازsajjad65 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    46 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad65 نمایش پست ها
    باید بری دادسرا شکواییه بنویسی دستور میخورد میفرستنت به فتااستان شهر خودتون بامدارک باید برید ادرس که جعلی است از ردگیری تلفن ها و اقامه دعاوی و شاکیان بالا موجب می شود شکایت و پیگیری سریعتر انجام شود
    ممنون
    میگم که مگه موقع گرفتن درگاه از بانک سفته و تضمین اینا نمیگیرن ؟
    اینا هم هنوز با حسابشون داره فعالیت میشه
    این همه آدم دارن میگن شکایت کردن چرا از اون طریق اقدام نکردن حتی درگاه هاشو هم نبستن هنوز ؟

من زنگ زدم به پرداخت گفت فتا شکایت کن نامه میدن به ما و ما اجرا میکنیم. ولی هرکی رفته شکایت میگه گفتن برو تا ببینیم چی میشه. هیچ خبریم نشده.
    جریان چیه دقیقا. یعنی هیچکس شکایت نکرده و الکی میگن شکایت کردیم یا کلا شکایت بی نتیجست ؟

صفحه 5 از 11 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)