صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: با توجه به قوانین جدید ، همه ما مجرم هستیم !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    35 پست

پیش فرض پاسخ : با توجه به قوانین جدید ، همه ما مجرم هستیم !

sam_pontiac عزیز با قسمت قارچ خور حال کردم ! : دی با حال بود !
    اما اگر دقت کنی اون میکرو و سگا بود که قارچ خور داشت که نسخه جدیدی در Play Station قابل مشاهده هست نه آتاری ! من یادم میاد بچه که بودم بازی میکردم با آتاری حدود 20-21 سال پیش فقط بازی های ساده خونه سازی . هواپیما موسوم به air Killer و اینا رو داشت :دی دسته بازی هم مثل Joy Stick بود اما با یک دکمه :دی !

اما به هر حال اون قارچ خوره رو قشنگ اومدی :دی !

Cyrax درسته حد وسط نداریم ! اما از حرف تا عمل خیلی فاصله ها وجود داره !
    مثلاً شما کی دیدید با مسئله مهم قانون کپی رایت که چند سال هست تو اینترنت زبان زد شده پیگیری اساسی بشه !
    شما با دولت کاری نداشته باش دولت هم با شما کاری نداره ! اگر گاهی اوقات هم کار داره واسه اینه که بهمون بفهمونن زیاد پر رو نشیم ! در مورد مصداق کپی رایت هم تنها برای کسانی هست که پارتی بالایی دارند ! و در بسیج فعالند نه من و تو !

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    101
    تشکر شده در
    72 پست

واقعا دیگه استفاده از اینترنت شده جرم

ولی اصولا مشکل از کجاست . والا دکتر تو نیویورک گفت ازادی تو ایران در حد مطلق هستش والا من که ندیدم این اینترنت که همه جای دنیا ازاد هستش تو ایران اینقدر کنترول میشه . والا تو افغانستان هم چیزی بنام فلاترینگ ندارن .

هر کسی عقل داره میدونه چی خوبه یا بد .

درباره بازی های کامپیوتری خیلی از بازی ها ممنوعه هستند و تو مغازه ها پیدا نمیکنید ولی یه بازی ایرانی هستش ولفجر 8 کلی هم هزینه اش کردن فکر میکنم در حدود 100 میلیون وقتی بازی میکنی انگار داری اتاری دستی 20 سال پیش بازی میکنی

عضو انجمن sadegh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    160
    تشکر شده در
    115 پست

در کل خودتون رو از نون خوردن انداختین
    چند نفر تو این فروم هر کاری کنن باز کبریت بی خطرند
    هی به کارهای الکی دامن زدن که این قوانین وضع شده
    باز توهین ...
    هیچ کدوم از این جرائم به ما نمی خورد
    مالی که نابودی آن تو را پند می‌دهد، از دست نرفته است.
    --------------------------------------------------------------
    بد گويي پشت سر ديگران آخرين كوشش ناتوان است.
    ----------------------------------------------------------

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    616
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    757 پست

اگه بگن این قوانین رو مدیران سرورها باید بر روی سایت هایی که پشتیبانی می کنن پیاده کنن چی میشه !؟؟!

اگر خارجی باشه رنج IP دیتاسنتر رو فیلتر میکنن اگه نباشه ادمین سرور رو فیلتر میکنن ! :D

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

ـ انجام هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای مجرمانه مانند شركت های هرمی
    مانند شرکت های هرمی !!! اما به این محدود نیست ! فکر کنم خیلی از Term of Service های جاهای مختلف رو خوندین ! همشون میگن "اما به این محدود نیست"
    ------------------------

ادمین این سایت کیه ؟
    8ـ تبلیغ و ترویج اسراف و تبذیر ( بند 3 ماده 6 قانون مطبوعات) به جرم داشتن 8 گیگ رم و تقاضای 4 گیگ رم اضافه بر روی سرور و اعلام به مشتریان که باعث ترویج اسراف میشود

9ـ انتشار محتوای حاوی تحریك، ترغیب، یا دعوت به اعمال خشونت آمیز و خودكشی( ماده 15 قانون جرایم رایانه ای) فشار به شرکت هایی که اسپانسر میشن !!! :D

16ـ عرضه تجاری آثار سمعی و بصری بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی( ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی كه در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند ) .
    عکس ها و فیلم هایی که کاربران از اطلاعات شرکت های دیگر پخش میکنن دارای تاییدیه نمی باشند

13ـ انتشار محتوایی كه از سوی شورای عالی امنیت ملی منع شده باشد . یعنی اعلام باگ ممنوع !!! :D

12ـ تشویق، تحریك و تسهیل ارتكاب جرائمی كه دارای جنبه عمومی هستند از قبیل اخلال در نظم، یعنی دیگه به کسی نباید بگین تست DDoS بره روی سرورا !

10ـ تبلیغ و ترویج مصرف موادمخدر، مواد روان گردان و سیگار( ماده 3 قانون جامع كنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385) نصب تابلوی لطفا در این تالار سیگار نکشید

5ـ انجام هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای قراردادن تبلیغات ممنوع !

و......

به شما 24 ساعت زمان داده میشه که از خودتون دفاع کنین ! :D وگرنه جرماتون مشخصه و به 6 بار اعدام و 2 بار تخفیف (استفاده از کپن "2Free") !!! مجموعا 4 بار اعدام محکوم میشین !! :D
    ویرایش توسط smartieuser : January 2nd, 2010 در ساعت 08:35

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)