صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 81

موضوع: جدیدترین نرم افزارهای تبلیغات در وایبر بدون بلاک شماره + نرم افزار جدید تفکیک شماره ها با سرعت 50x

عضو جدید pedrami آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

پیش فرض جدیدترین نرم افزارهای تبلیغات در وایبر بدون بلاک شماره + نرم افزار جدید تفکیک شماره ها با سرعت 50x

با سلام خدمت دوستان عزیز. در این تای‍یک قصد معرفی ۳ نرم افزار را داریم ... دو نرم افزار از جدیدترین نرم افزارهای وایبر مارکتینگ .... و یک نرم افزار جدید هم برای تفکیک شماره های وایبری از غیر وایبری با سرعت 50x

جدیدترین نرم افزار تبلیغات در وایبر
    که تمامی باگ های نرم افزارهای قبلی در آن بر طرف شده و دیگر مشکلی با بلاک شدن شماره ها نخواهید داشت

آیا می خواهید بازار کار خود را رونق دهید ؟ از جدیدترین نرم افزار ارسال تبلیغات وایبر استفاده کنید. با استفاده از نرم افزار Viber Marketing شما میتوانید تبلیغات کسب و کار خود، و یا هر متن تبلیغاتی دیگر را به کاربران وایبر در سراسر جهان به صورت کاملا رایگان ارسال کنید

با استفاده از این نرم افزار، می توانید در روز به بیش از ۲۰ هزار شماره ی وایبری تبلیغات خود را راسال کنید. که در ماه بیش از ۶۰۰ هزار ارسال تبلیغات می شود. حال اگر فقط ۱% این مقدار از سایت شما خرید داشته باشند، معادل با ۶۰۰۰ هزار نفر خریدار است.

نرم افزار اول : Viber Marketing

از قابلیت های ویژه این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود :

• امکان رجیستر کردن چندین شماره ی مجازی برای جلوگیری از بلاک شدن
    • استفاده از قابلیت اسپین (این قابلیت به شما این امکان را می دهد که در ارسال های خود به صورت هوشمند، متن تبلیغات شما تغییر کند، که وایبر شما رو به عنوان یک اسپمر شناسایی نکند)
    • قابلیت تفکیک کردن شماره های وایبری از غیر وایبری
    • کار کردن نرم افزار با تمامی نسخه های وایبر دسکتاپ

لینک فیلم :

http://viber-marketing.ir/guide/

لینک دانلود فیلم :

http://viber-marketing.ir/videos/Vibermarketing.zip

نرم افزار دوم : Viber Ads

از قابلیت های ویژه ی این نرم افزار می توان به تمامی ویژگی های نرم افزار قبلی اشاره کرد (به غیر از قابلیت اسپین کردن پیغام تبلیغاتی)....

لینک فیلم و دانلود فیلم :

به زودی

نرم افزار سوم : تفکیک شماره های وایبر از غیر وایبر با سرعت ۵۰x

(ادامه در پاسخ ها... به دلیل طولانی شدن)
    ویرایش توسط pedrami : March 19th, 2015 در ساعت 15:15
    نرم افزارهای سئو- خرید هاست - سرور مجازی و اختصاصی
    بک لینک گیری و افزایش +G، طراحی حرفه ای سایت، فروش قالب وردپرس

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

پیش فرض پاسخ : جدیدترین نرم افزارهای تبلیغات در وایبر بدون بلاک شماره + نرم افزار جدید تفکیک شماره ها با سرعت 50x

نقل قول نوشته اصلی توسط reza115 نمایش پست ها
    سلام

همچنان منتظر لایسنس 1 روزه هستیم

راستی شما روی پیام های ارسال شده نظارت دارید ؟ با عبارتی یک کپی برای خودتون هم ارسال میشه ؟!
    سلام دوست عزیز
    رضا جان بی زحمت تو یاهو پیام بدین .... لایسنس ۱ روزه رو به محض آماده شدن بهتون تحویل میدیم ....
    و راجع به سوالی گه پرسیدید :
    خیر .... هیچ کپی برای ما ارسال نمیشه .... و به همین خاطر دقیقا یک بند داریم تو سایتمون اضافه می کنیم که مس‍‍ئولیت ارسال ها و متن ها در صورت خلاف قوانین کشور بودن بر عهده ی خریدار است ...

عضو جدید kazemirad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : جدیدترین نرم افزارهای تبلیغات در وایبر بدون بلاک شماره + نرم افزار جدید تفکیک شماره ها با سرعت 50x

سلام
    دوستانی که خریداری کردن به نظرشون کدوم یک از نرم افزار ها بهتره؟
    نرم افزار وایبر مارکتینگ یا وایبر بالک ؟

5. تعداد تشکر ها از kazemirad به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

من برنامه وایبرمارکتینگ را خریداری کردم و از کار کردش راضی هستم.
    من شب عید از ایشون خرید کردم و تا برنامه را برایم راه اندازی نکرد نرفت سر سفره 7سین بشینه
    مشتری مداری شون حرف نداره...

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemirad نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که خریداری کردن به نظرشون کدوم یک از نرم افزار ها بهتره؟
    نرم افزار وایبر مارکتینگ یا وایبر بالک ؟
    فقط جهت اطلاع و تصمصم گیری بهتر می گم دوست عزیز

نرم افزار وایبر مارکتینگ : قابلیت ارسال عکس ندارد .... قابلیت ارسال پیغام به صورت اسپین شده را دارد .... قابیلت تفکیک شماره های وایبری و غیر وایبری را دارد
    نرم افزار وایبر بالک : قابلیت ارسال عکس دارد .... قابلیت ارسال پیغام به صورت اسپین شده را ندارد .... قابیلت تفکیک شماره های وایبری و غیر وایبری را ندارد

از بقیه لحاظ ها کاملا مشابه هم هستند و هر دو جزو نرم افزار به روز و خوب تبلیغات وایبری هستند

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط soloserver نمایش پست ها
    من برنامه وایبرمارکتینگ را خریداری کردم و از کار کردش راضی هستم.
    من شب عید از ایشون خرید کردم و تا برنامه را برایم راه اندازی نکرد نرفت سر سفره 7سین بشینه
    مشتری مداری شون حرف نداره...
    ممنون جناب بیات از لطفی که نسبت به ما دارید ... وظیفه ی ماست که پشتیبانی درستی داشته باشیم در مقابل خدماتی که ارائه میدیم ...

- - - Updated - - -

یک خبر جدید هم برای دوستانی که مدام تو پیام خصوصی سوال می پرسیدند راجع به نرم افزار تبلیغات واتراپ whatsap .... :

این نرم افزار تا 2 الی 3 روز دیگه آماده تحویل می شود برای دوستان .... و یکی از بهترین نرم افزار ها تو این ضمینه است .... قیمتش تو سایت های مشابه بالای 1000 دلار میباشد .... که با قیمت بسیار محدودتر و کمتر قابل ارائه به دوستان عزیز می باشد ....

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

سلام خیلی داخل اعلام قیمت ها اغراق میکنیدهمه این نرم افزار ها داخل یوتویوب با قیمت خیلی مناسب موجود می باشد حتی وایبر فیل تر که به ما قیمت 7 میلیون تومان دادید
    ویرایش توسط princeserver : March 30th, 2015 در ساعت 11:32
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

9. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    سلام خیلی داخل اعلام قیمت ها اغراق میکنیدهمه این نرم افزار ها داخل یوتویوب با قیمت خیلی مناسب موجود می باشد حتی وایبر فیل تر که به ما قیمت 7 میلیون تومان دادید
    7 میلیون وایبر فیل تر :دی چه خبره آخه داداش من .... من کی به شما همچین قیمتی دادم .... مطمئن نیستم خود شما بوده باشید ... ولی فکر کنم همون شخصی هستید که بهتون گفتم بالای 300$ قیمتش هست و 3 ، 4 نفر رو می تونید پیدا کنید که این نرم افزار رو می فروشن ... و گفتم فعلا متاسفانه ما نمی تونیم این نرم افزار رو واسه فروش قرار بدیم ... چون لایسنس هم روش نگذاشتیم .... اما اگه بگذاریم 600 تا 700 هزار تومان قیمتی هست که ما روش می گذاریم.

راجع به قیمت واتز اپ هم دوست من، دروغ که ندارم به شما بگم :دی چیزی عاید من نمیشه از دروغ گفتن ... قیمتش رو کم هم گفتم ... قیمتش 3997$ هست که با تخفیف الان تو سایتشون با قیمت 1997$ ارائه می کنند ....

http://upload7.ir/preview.php?user=&...647ebac5d3.png
    ویرایش توسط pedrami : March 30th, 2015 در ساعت 12:10

11. تعداد تشکر ها از pedrami به دلیل پست مفید

عضو انجمن ehsaan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    687
    تشکر شده در
    532 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز ایشون تایید میشن و قیمت هایی که اعلام میکنن قیمت نرم افزار در سایت های خارجی هست و چون من به برنامه واتس آپ نیاز داشتم و توان پرداخت 2000 دلار نداشتم به ایشون درخواست دادم و ایشون قول دادن که تا 2 الی 3 روز دیگه برنامه رو برای من و دوستانی که نیاز دارن آماده می کنن .
    معرکه ارائه دهنده سرور مجازی، پنل پیامک، فالوور اینستاگرام، شماره مجازی و ...
    Ticket | Telegram : @MarekeOnline| | 07158017111
    mareke.ir

13. تعداد تشکر ها ازehsaan به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    جناب پدرامی شما اقدام به کرک و فروش بدون اجازه نرم افزار های ما کردید که این خلاف صحبت هایی هست که انجام دادیم

لطفا فروش را متوقف کنید
    ضمنا مشتریان ایشان دقت داشته باشند ما هیچگونه پشتیبانی ای از نرم افزار های ایشان انجام نخواهیم داد و در صورت بروز مشکل هیچگونه آپدیتی به ایشان ارائه نخواهد شد

اطلاعات بیشتر برای خرید مستقیم از ما

https://www.youtube.com/watch?v=SOoeO4xQDZ4

https://www.youtube.com/watch?v=20SuweGLt3Y

https://www.youtube.com/channel/UCfi...HO7JVohSXr6-ow

skype id :QueenSoftVn

email:QueenSoft.Vn@gmail.com

تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    52 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط queensoft نمایش پست ها
    سلام
    جناب پدرامی شما اقدام به کرک و فروش بدون اجازه نرم افزار های ما کردید که این خلاف صحبت هایی هست که انجام دادیم

لطفا فروش را متوقف کنید
    ضمنا مشتریان ایشان دقت داشته باشند ما هیچگونه پشتیبانی ای از نرم افزار های ایشان انجام نخواهیم داد و در صورت بروز مشکل هیچگونه آپدیتی به ایشان ارائه نخواهد شد

اطلاعات بیشتر برای خرید مستقیم از ما

https://www.youtube.com/watch?v=SOoeO4xQDZ4

https://www.youtube.com/watch?v=20SuweGLt3Y

https://www.youtube.com/channel/UCfi...HO7JVohSXr6-ow

skype id :QueenSoftVn

email:QueenSoft.Vn@gmail.com
    عجب !!!

دوست عزیزی که مولتی اکانت می سازی ... تا چند روز پیش مدام پست میدادی نرم افزار مال یک شخص ویتنامی هست ... حالا به اسم شخص ویتنامی اینجا اکانت می سازی پیام میدی ؟!

دست کم به شعور دیگران توهین نکن .... از کی شخص ویتنامی، فارسی رو انقدر سلیس و روان صحبت می کنه ؟

شما قصدتون خراب کردن تایپیک هست ... و دیگه جوابی از سمت من به شما داده نمی شه .... اکانتتون هم گزارش میشه ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    142 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrami نمایش پست ها
    عجب !!!

دوست عزیزی که مولتی اکانت می سازی ... تا چند روز پیش مدام پست میدادی نرم افزار مال یک شخص ویتنامی هست ... حالا به اسم شخص ویتنامی اینجا اکانت می سازی پیام میدی ؟!

دست کم به شعور دیگران توهین نکن .... از کی شخص ویتنامی، فارسی رو انقدر سلیس و روان صحبت می کنه ؟

شما قصدتون خراب کردن تایپیک هست ... و دیگه جوابی از سمت من به شما داده نمی شه .... اکانتتون هم گزارش میشه ...
    سلام
    به جان مادرم این پست دیگه کار من نیست و من از همون موقع دیگه به ایشون هم گفتم دخالت نمیکنم

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)