صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54

موضوع: نحوه شکایت از هاست.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : نحوه شکایت از هاست.

من یه هاست خریدم پر بازدید 1 ساله 3گیگ 550 هزار تومان دادم .به ادمین سایت گفتم باید سایتمو برام تو هاست جدیدی که ازت گرفتم انتقال بده گفت مشکلی نیست بعد 10 روز منتظر موندن و پیگیری من و درخواست بنده برای عودت پول ایشان پول و خورد هاستم بست و کلی فش ناموسی به ما داد ادرس سایتروز وب.کام | هاست لینوکس ارزان ثبت دامنه ارزان نمایندگی هاست دامین هاست نامحدود طراحی سایت

الان من شکایت دارم چیکار کنم شماره تلفنش اینه09376822868

لطفا مدیر وب هاستینگ بنده رو راهنمایی کنید ایمیل منم اینهhosein.vahidiniya@yahoo.com

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    385
    تشکر شده در
    319 پست

در بخش متفرقه تیکت بدید و مدارک ارائه دهید.

عضو انجمن aminarab17 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    98
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    48 پست

به اين سايت شكايت كنيد
    http://aminarab.ir
    CCNP Routing & Switching
    09373457507

5. تعداد تشکر ها از aminarab17 به دلیل پست مفید

عضو جدید tezar0241 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    17 پست

دوستان سایت من هم روی یه هاستی هست که فعلن سایت بالا نمیاد مدیر سرور هم تقصیری نداره چون از طرف دیتا سنتر قط شده حالا دیتا سنتر باید خسارت بده به مدیریت یا نه؟؟
    الان دو هفتس سایت خوابیده ودوستانی که دستشون تو کاره میدونن چند روز بازدید چقدتاثیر داره!!
    باتشکر
    ID:Tezar_40@yahoo.com

عضو جدید omidrezav آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    64 پست

دوستانی که از سرویس دهنده ی هاست یا سرور شکایت دارن می تونن از طریق پلیس فتا اقدام کنن. خیلی هم سریع رسیدگی میشه. اگه اطلاعات بیشتر احتیاج دارید پیام خصوصی بدید تا خدمتتون عرض کنم.

عضو انجمن om!d-D آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    731
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    360 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinpjo نمایش پست ها
    من یه هاست خریدم پر بازدید 1 ساله 3گیگ 550 هزار تومان دادم .به ادمین سایت گفتم باید سایتمو برام تو هاست جدیدی که ازت گرفتم انتقال بده گفت مشکلی نیست بعد 10 روز منتظر موندن و پیگیری من و درخواست بنده برای عودت پول ایشان پول و خورد هاستم بست و کلی فش ناموسی به ما داد ادرس سایتروز وب.کام | هاست لینوکس ارزان ثبت دامنه ارزان نمایندگی هاست دامین هاست نامحدود طراحی سایت

الان من شکایت دارم چیکار کنم شماره تلفنش اینه09376822868

لطفا مدیر وب هاستینگ بنده رو راهنمایی کنید ایمیل منم اینهhosein.vahidiniya@yahoo.com
    ایشون بابت هاست مبلغ 50 هزار تومان پرداخت کردند نه 550 تومان
    مورد اول اینکه فعالیت ایشون غیرقانونی است و با دامنه دیگری سفارش زدند و روز وب حق تعلیق سرویس را بدون بازگشت وجه دارد .
    اما دلیل عدم انتقال سایت ایشان غیرقابل دانلود بودن بکاپشان بوده است ، ما چند بار خودمان نیز برای بکاپ گیری اقدام کردیم از سیپنلشان که یا اجازه بکاپ گیری داده نمیشد یا اینکه اصلا قابل دانلود نبود.لذا بایستی با سرویس دهنده سابقشون برای بررسی حداقل هماهنگ میکردند که هیچ کاری انجام نشد.
    برای انتقال سایت ایشون چند ساعت بعد از سفارش اقدام شد که طی چند تیکت برای مشکل بکاپ اطلاع دادیم منتها تا 48 ساعت بعد از سفارش نیز رسیدگی از جانب ایشان برای دادن بکاپ جدید سالم انجام نشد . بنابراین ذکر ده روز منتظر موندن دروغی بیش نیست .
    علت تعلیق سرویس این مشتری گرامی توهین ، ناسزا و فحاشی به پرسنل روز وب و باز کردن تیکتهای پی در پی و توهین بوده است ، همچنین مزاحمتهایی از جانب ایشان انجام شده است که درحال پیگیری هستیم.

طبق قوانین سرویس دهی روز وب ، در چنین مواردی حق پیگیری قانونی ، تعلیق و حذف کلیه سرویس های کاربر خاطی برای روز وب محفوظ است و همچنین مشکل در انتقال سایت کاربر جزو گارانتی عودت وجه نمیباشد ، این قوانین به طور شفاف ذکر شده و ایشان قبل از پرداخت آن را پذیرفته اند.
    به دلیل عدم رعایت احترام و انجام فعالیت های بسیار زشت توسط ایشان همچنین مزاحمتهایی که خود به آن اقرار کردند پیگیری قانونی از جانب روز وب با مدارک مستند و کامل انجام خواهد شد.
    R O O Z W E B . C O M - سرویس های مبتنی بر لینوکس ابری و لایت اسپید | دارای نماد اعتماد دائم دو ستاره | 7 سال سابقه
    تخفیف 50 درصدی و همیشگی به مناسبت نوروز

9. تعداد تشکر ها از om!d-D به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

با سلام. ببخشید دوستان من از یک سایت سرور مجازی ایران خریدم و ایشان پول از من گرفتند ولی سرور به من ندادند و بعد از پیگیری و تیکت زدن ایشان حساب کاربری من را پاک کردند.چطور میشه از این سایت شکایت کرد.پولی که ازم خورده اصلا مهم نیست ولی یک چنین سایت هایی باید صاحبانشان پای محاکمه بیایند.من لاگ از تمام صحبت ها و فاکتورهای پرداخت شده دارم.

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pedi9004@yahoo.com نمایش پست ها
    با سلام. ببخشید دوستان من از یک سایت سرور مجازی ایران خریدم و ایشان پول از من گرفتند ولی سرور به من ندادند و بعد از پیگیری و تیکت زدن ایشان حساب کاربری من را پاک کردند.چطور میشه از این سایت شکایت کرد.پولی که ازم خورده اصلا مهم نیست ولی یک چنین سایت هایی باید صاحبانشان پای محاکمه بیایند.من لاگ از تمام صحبت ها و فاکتورهای پرداخت شده دارم.
    با سلام و احترام

از شرکت معتبر خرید کرده اید ؟

شماره ثبت ، جای ثابت، تلفن ثابت، نماد اعتماد و ... دارند ؟

با تشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط om!d-D نمایش پست ها
    ایشون بابت هاست مبلغ 50 هزار تومان پرداخت کردند نه 550 تومان
    مورد اول اینکه فعالیت ایشون غیرقانونی است و با دامنه دیگری سفارش زدند و روز وب حق تعلیق سرویس را بدون بازگشت وجه دارد .
    اما دلیل عدم انتقال سایت ایشان غیرقابل دانلود بودن بکاپشان بوده است ، ما چند بار خودمان نیز برای بکاپ گیری اقدام کردیم از سیپنلشان که یا اجازه بکاپ گیری داده نمیشد یا اینکه اصلا قابل دانلود نبود.لذا بایستی با سرویس دهنده سابقشون برای بررسی حداقل هماهنگ میکردند که هیچ کاری انجام نشد.
    برای انتقال سایت ایشون چند ساعت بعد از سفارش اقدام شد که طی چند تیکت برای مشکل بکاپ اطلاع دادیم منتها تا 48 ساعت بعد از سفارش نیز رسیدگی از جانب ایشان برای دادن بکاپ جدید سالم انجام نشد . بنابراین ذکر ده روز منتظر موندن دروغی بیش نیست .
    علت تعلیق سرویس این مشتری گرامی توهین ، ناسزا و فحاشی به پرسنل روز وب و باز کردن تیکتهای پی در پی و توهین بوده است ، همچنین مزاحمتهایی از جانب ایشان انجام شده است که درحال پیگیری هستیم.

طبق قوانین سرویس دهی روز وب ، در چنین مواردی حق پیگیری قانونی ، تعلیق و حذف کلیه سرویس های کاربر خاطی برای روز وب محفوظ است و همچنین مشکل در انتقال سایت کاربر جزو گارانتی عودت وجه نمیباشد ، این قوانین به طور شفاف ذکر شده و ایشان قبل از پرداخت آن را پذیرفته اند.
    به دلیل عدم رعایت احترام و انجام فعالیت های بسیار زشت توسط ایشان همچنین مزاحمتهایی که خود به آن اقرار کردند پیگیری قانونی از جانب روز وب با مدارک مستند و کامل انجام خواهد شد.

از فاکتور ها + تیکت هاشون عکس بگیرید
    بفرستید برای مدیران
    باهاشون برخورد میشه
    درک میکنم. دیگر بازار شده پر از مشتری های بی ادب و همیشه طلبکار

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    121
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    206 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ! Omid StaR ! نمایش پست ها
    از فاکتور ها + تیکت هاشون عکس بگیریدبفرستید برای مدیرانباهاشون برخورد میشهدرک میکنم. دیگر بازار شده پر از مشتری های بی ادب و همیشه طلبکار
    داداش مطلب ایشون مال پارساله

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)