صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 67

موضوع: نیوک یا وردپرس ؟

عضو جدید AliGhaemia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    34 پست

پیش فرض پاسخ : نیوک یا وردپرس ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    این مشکلی که گفتید رو توی یک تاپیک جدا مطرح کنید تا پاسخ بدم

حالا یه سوال دیگه ...

سئو نیوک بهتره یا جوملا ؟

2. تعداد تشکر ها از AliGhaemia به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    269
    تشکر تشکر شده 
    171
    تشکر شده در
    112 پست

WP

5. تعداد تشکر ها ازnext به دلیل پست مفید

عضو انجمن Ali-718 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    169
    تشکر تشکر شده 
    346
    تشکر شده در
    271 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alighaemia نمایش پست ها

حالا یه سوال دیگه ...

جوملا !

7. تعداد تشکر ها ازAli-718 به دلیل پست مفید

عضو انجمن sam_pontiac آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    279
    تشکر شده در
    166 پست

عنوان تاپیک نیوک بوده و وردپرس ، بحث از مویل تایپ هم اومد وسط :دی

وردپرس سئوی قوی ای داره ، ولی همه در جریانش هستند که امنیت ضعیفی داره و چون همه گیر هست و تو جهان وردپرس رو میشناسند و هر پلاگینی هر کسی بخواد میتونه براش بنویسه ، اینا همه دلایلی هست که میتونه ضعف امنیتی ایجاد کنه توش که وردپرس امنیت خوبی نداره !
    جوملا ، سیستم خوبی هست ولی اکثر ماژولهای خوراکش و قالبهاش خوبش رایگان نیست و باید یه جورایی ریپ شده اونها رو استفاده کنید ولی پشتیبانیش تو ایران چیزهای خوبی قرار داده ، ولی جوملا کمی تا حدودی سنگین هست.

مووبل تایپ ، سیستم خوبیه ، ولی چون کاربر مختص به خودش رو میخواد ، تو ایران به اون صورت همه گیر نشده.ساختار قالبش راحته ، یه چیزائی تو مایه های قالب وردپرس ، که خیلی راحته و میشه کار کرد روش ، ولی از اول نصب تا باقی چیزهاش ، کاربر خاص خودش میخواد و یه جورائی راحت و دم دست نیست و برای سایتی که آپدیت دائم نمیخواد ، خوبه!

دیتالایف ، این نسخه اش که تو ایران داره استفاده میشه نال شده هست و دیتالایف هم یه سری باگ امنیتی بد داره که اکثر سایتهای دیتالایفی که من دیدم بازدید خوبی داشتن و ... تو Zone-h ثبت بودن :دی ، خواستید از همون سایت روسی های وارز براتون نام میبرم با لینک zone-h اشون :دی

نیوک : نسخه آخری که سایت مرجعش داد بیرون ، حدود 2 سال 3 سال پیش ، ورژن 8.1 اون بود ، که فوق العاده به معنای واقعی ، سئوی افتضاحی داشت ، ولی بچه های مشهد تیم که خودم مفتخر هستم که جزء این تیم هستم ، روش کار کردن و سئوی نیوک + امنیت نیوک + قالب + ماژول نیوک رو بطور کلی از این رو به اون رو کردند و میتونید ببیند.
    ما سایت نیوکی که بعد از گذشت 1 ماه رنک گوگل 3 شد و همینطور سایت نیوکی که بعد از 4 ماه از رنک 3 بودن رنکش 6 شد هم داریم ! پس اگر اینکاره باشید ( تا حدودی از اصول سئو با اطلاع باشید ) سئوی نیوک هم خوب هست.و در نسخه بعدی ای که در راه هست ، هم حجم دیتابیس + هم حجم فایلها + هم سئوی نیوک ( بدون رقیب خواهد شد سئوی نیوک ، حتی در برابر وردپرس ) چون ما منتظر تیم مرجع نیوک نیستیم و نمیمونیم و نخواهیم ماند ، چون آمار رسمی و موثق هست که بالای 870 هزار تا سایت تو ایران سیستمشون نیوک هست و خودتون مقایسه کنید ، متوجه میشید که اگر سیستم بدی بود ، و امنیت پائینی داشت اینهمه نمیرسید ! که حد اقل بیشتر اونها ، آمار بالائی رو دارند که فقط تو آخرین نسخه ارائه شده ، یه سری مسائل بود به خاطر ایجکس شدن برخی بخشها که به سرور فشار می آورد اونم نه خیلی زیاد ، که اون هم رفع شد و آخرین پکیجی که در سایت مرجعش تو ایران برای دانلود قرار گرفته بدون هیچ مشکلی هست و هم میتونید ماژولها ، هم قالبهاش ، هم هر چیزی دیگه اش که فکر کنید رو راحت دانلود کنید.

موفق باشید.

9. تعداد تشکر ها ازsam_pontiac به دلیل پست مفید

عضو انجمن Kambiz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    329
    تشکر تشکر شده 
    481
    تشکر شده در
    334 پست

وافعا نیوک کار ها حسابی تعریف کردن من که عشق ورد پرس هستم هوس کردم یک بار تست کنم نیوک رو
    موفقیت، مساوی با رسیدن به هدف نیست، بلکه خود سفر است.
    ((جان ماکسول))

11. تعداد تشکر ها از Kambiz به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_pontiac نمایش پست ها
    عنوان تاپیک نیوک بوده و وردپرس ، بحث از مویل تایپ هم اومد وسط :دی

وردپرس سئوی قوی ای داره ، ولی همه در جریانش هستند که امنیت ضعیفی داره و چون همه گیر هست و تو جهان وردپرس رو میشناسند و هر پلاگینی هر کسی بخواد میتونه براش بنویسه ، اینا همه دلایلی هست که میتونه ضعف امنیتی ایجاد کنه توش که وردپرس امنیت خوبی نداره !
    جوملا ، سیستم خوبی هست ولی اکثر ماژولهای خوراکش و قالبهاش خوبش رایگان نیست و باید یه جورایی ریپ شده اونها رو استفاده کنید ولی پشتیبانیش تو ایران چیزهای خوبی قرار داده ، ولی جوملا کمی تا حدودی سنگین هست.

مووبل تایپ ، سیستم خوبیه ، ولی چون کاربر مختص به خودش رو میخواد ، تو ایران به اون صورت همه گیر نشده.ساختار قالبش راحته ، یه چیزائی تو مایه های قالب وردپرس ، که خیلی راحته و میشه کار کرد روش ، ولی از اول نصب تا باقی چیزهاش ، کاربر خاص خودش میخواد و یه جورائی راحت و دم دست نیست و برای سایتی که آپدیت دائم نمیخواد ، خوبه!

دیتالایف ، این نسخه اش که تو ایران داره استفاده میشه نال شده هست و دیتالایف هم یه سری باگ امنیتی بد داره که اکثر سایتهای دیتالایفی که من دیدم بازدید خوبی داشتن و ... تو Zone-h ثبت بودن :دی ، خواستید از همون سایت روسی های وارز براتون نام میبرم با لینک zone-h اشون :دی

نیوک : نسخه آخری که سایت مرجعش داد بیرون ، حدود 2 سال 3 سال پیش ، ورژن 8.1 اون بود ، که فوق العاده به معنای واقعی ، سئوی افتضاحی داشت ، ولی بچه های مشهد تیم که خودم مفتخر هستم که جزء این تیم هستم ، روش کار کردن و سئوی نیوک + امنیت نیوک + قالب + ماژول نیوک رو بطور کلی از این رو به اون رو کردند و میتونید ببیند.
    ما سایت نیوکی که بعد از گذشت 1 ماه رنک گوگل 3 شد و همینطور سایت نیوکی که بعد از 4 ماه از رنک 3 بودن رنکش 6 شد هم داریم ! پس اگر اینکاره باشید ( تا حدودی از اصول سئو با اطلاع باشید ) سئوی نیوک هم خوب هست.و در نسخه بعدی ای که در راه هست ، هم حجم دیتابیس + هم حجم فایلها + هم سئوی نیوک ( بدون رقیب خواهد شد سئوی نیوک ، حتی در برابر وردپرس ) چون ما منتظر تیم مرجع نیوک نیستیم و نمیمونیم و نخواهیم ماند ، چون آمار رسمی و موثق هست که بالای 870 هزار تا سایت تو ایران سیستمشون نیوک هست و خودتون مقایسه کنید ، متوجه میشید که اگر سیستم بدی بود ، و امنیت پائینی داشت اینهمه نمیرسید ! که حد اقل بیشتر اونها ، آمار بالائی رو دارند که فقط تو آخرین نسخه ارائه شده ، یه سری مسائل بود به خاطر ایجکس شدن برخی بخشها که به سرور فشار می آورد اونم نه خیلی زیاد ، که اون هم رفع شد و آخرین پکیجی که در سایت مرجعش تو ایران برای دانلود قرار گرفته بدون هیچ مشکلی هست و هم میتونید ماژولها ، هم قالبهاش ، هم هر چیزی دیگه اش که فکر کنید رو راحت دانلود کنید.

موفق باشید.
    امنیت ضعیف وردپرس به دلیل فراگیر بودنش هست ..(هر سیستمی که زیاد استفاده میشه دشمن زیاد داره و بالعکس ....:::مقایسه بین وردپرس و اسلید:::....
    دیتالایف باگ داشت ...برطرف شد ... در ضمن نسخه های دیتالایف سایت های فنگلیش (به غیر روس) رو بچه های ایران بیرون میدن
    only wordpress

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

راستی یادم رفت ..امنیت چیز خوبیه ..ولی زیاد به امنیت cms ها توجه نکن ...همشون مقاوم هستند ..این هک ها و مد ها و ماژول ها هستند که ضعف ایجاد میکنند ..
    وی بولتون 4 با این همه عظمت نیومده باگ ها رو ریختن بیرون ...

بک آپ رمز موفقیت

13. تعداد تشکر ها ازhamed323 به دلیل پست مفید

عضو انجمن sam_pontiac آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    279
    تشکر شده در
    166 پست

دقیقا همین هک ها و ماژولها و ... هست که مشکلات امنیتی رو ایجاد میکنن ، چون همین ماژولها و هکها هستند که طرفدارای یه سیستم رو بیشتر میکنه ، و اکثر سیستمها بخاطر همین موضوع نظارت درستی ندارند ، مثل یک سیستمی که نام نمیبرم ، یک افزونه یا ماژول یا هکش :دی 3 تا باگ بدجور داشت که هنوز هم برای دانلود با همون مشکلات تو سایتش هست.بگذارید یه چیزی رو رک بهتون بگم ، که با اکثر سیستم ها کار کردم ، اونهم نه برای چند وقت کوتاه ، حتی با دیتالایف هم سایت سنگین و پر بازدید داشتم ، و دیدم که بغیر از نیوک ( دفاع نیست :دی )هیچ سیستم دیگه ای ، جلوگیری نکرد از انتشار ماژول و یا هکی که مشکل داشته باشه ، این رو واقعا میگم.
    هر سیستمی که زیاد استفاده میشه دشمن زیاد داره و بالعکس ....:::مقایسه بین وردپرس و اسلید:::....
    صحبتتون رو با اجازه به این اصلاح میکنم :
    هر سیستمی که زیاد استفاده میشه ، هدف بهترین برای هکرها هست ، چون بیشتر سایتی رو با مشکلاتی که از یک سیستم پیدا میکنند میتونند بزنند و اعتبار برای خودشون کسب کنند .
    ویرایش توسط sam_pontiac : February 10th, 2010 در ساعت 22:26

15. تعداد تشکر ها ازsam_pontiac به دلیل پست مفید

عضو جدید AliGhaemia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    34 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_pontiac نمایش پست ها
    هر سیستمی که زیاد استفاده میشه ، هدف بهترین برای هکرها هست ، چون بیشتر سایتی رو با مشکلاتی که از یک سیستم پیدا میکنند میتونند بزنند و اعتبار برای خودشون کسب کنند .
    خب با این گفته ی شما مووبل تایپ خوبه
    چون خیلی کم ازش استفاده میکنن پس هکراش کمن

فقط باید سوراخ سنبه هاشو یاد بگیریم که ازش به راحتی استفاده کنیم ...

17. تعداد تشکر ها از AliGhaemia به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

من همه ی سیستم هایی رو که نام بردید استفاده کردم
    اول دیتالایف استفاده کردم که در ابتدا عالی بود اما وقتی نیوک و مخصوصا وردپرس رو دیدم از انتخابم پشیمون شدم و الن هم دارم با ورد پرس کار می کنم
    البته بعد از دیتالایف سراغ نیوک رفتم که اون هم خوب بود. امکانات عالی- قالب های عالی و رایگان - امنیت خوب و ... ولی نیوک مشکلات بسیار مسخره ای دارد که من به خاطر همین مشکل ها رفتم سراغ wp
    مثلا توی نیوک 8.2 نمیشه برای یه پست چند موضوع انتخاب کرد(واقعا مشکل مسخره ایه) که به گفته ی مدیران تو نسخه بعدی حل میشه
    برا همین نیوک به درد من نخورد چون من موضوع سایتم دانلود است.
    همونطور که گفتم الان wp 2.9 استفاده می کنم. امکاناتش عالی حتی بیش از نیوک - همونطور که دوستان گفتن همه نوع پلاگینی داره - از نظر امنیت شاید از نیوک کمی پایین تر باشه اون هم به دلیل همه گیر بودنشه
    فقط یه مشکل کوچیک داره اون هم قالبشه که به اندازه ی نیوک نیست و قالب های ساده ای داره ولی همین قالب ها رو میشه به راحتی ویرایش کرد.
    جوملا رو هم که دوستان گفتن امتحان کردم جوملا یکی از بهترین سیستم هاست که از نظر من با wp تغریبا در یه سطحی اند(البته wp از نظر سئو و امکانات خیلی بهتره)
    جوملا پشتیبانی خوبی نداره و یه نماینده رسمی هم تو ایران نداره هرکی اومده سایت زده به عنوان سایت پشتیبان جملا با اسم های مختلف (جومفا و...)
    مووبل تایپ هم خیلی تخصصیه ولی سیستم عالیه
    در کل بهترین راه برای انتخاب سیستم مورد نیاز به نظر من امتحان کردن همه آن هاست چون بستگی به سلیقه شما دارد که کدام خوبه و کدام بد
    برای امتحان کردنش هم سیستم ها رو روی لوکال هاست نصب کنید.

19. تعداد تشکر ها از mm3 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    465
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    685 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ™starhost نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    میخوام یک سایت بزنم.
    به نظر شما از نیوک استفاده کنم یا وردپرس ؟
    نیوک خوشم میاد ازش ولی seo ضعیفی داره !
    موضوع سایت هم تخصصی نیست ! بیشتر تفریحیه !
    قالب حرفه ای و قشنگ وردپرس هم سراغ داشتید معرفی کنید .
    بی شک وردپرس بهترینــــ ــه

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط alighaemia نمایش پست ها

حالا یه سوال دیگه ...

باز هم وردپرس

21. تعداد تشکر ها از M-Soltani.ir به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)