صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: آقای منتقد: چرا وردپرس ؟!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : آقای منتقد: چرا وردپرس ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط InterServer.ir نمایش پست ها
    آقای نسبتا منتقد !

من هم نقدی به شما می کنم

1- قبل از دلیل و مقایسه علمی و کامل اسکریپت ها در موردش نظر ندید!
    2- اول نقد رو یاد بگیرید و بعد انتقاد کنید معنی نقد توهین نیست با توهین هایی که کردید نشون دادید 1 % هم نمی دونید نقد چیست!

هر اسکریپت یا cms نقطه ضعف و قوتی داره هیچ اسکریپت یا cms در دنیا بهترین نیست. وردپرس مشکلات امنیتی داره درست ولی کدام اسکریپت مشکل امنیتی نداشه تا الان!؟! اصلا به امکاناتی که وردپرس در اختیار طراح و مدیر سایت میگذاره دقت کردید ؟ چند اسکریپت وجود داره که خودش با یک کلیک کامل آپدیت بشه؟ پنل مدیریت به این آسانی داشته باشه؟ امکان ادیت کامل قالب و کد های php رو برای شما در پنل خودش محیا کنه! پلاگین ها رو با یک کلیک از پنل نصب کنه ! مثالی میزنم : مای بی بی یک اسکریپت انجمن ساز هست که میشه گفت جزو امن ترین ها هم هست ولی هیچ کدام این امکانات رو نداره حتی اجازه وارد کردن کد php قالب رو هم نمیده به همین دلیل مشکلات امنیتی بسیار کمتری داره! اگر امکانات وردپرس رو داشت مسلما مشکلات امنیتی بسیار بیشتری پیدا میکرد !

مقایسه شما در این مثلا نقد چیزی شبیه مقایسه ماشین و دوچرخه هست ماشین امکان داره موتورش خراب شه ولی در دوچرخه این امکان نداره پس در نتیجه دوچرخه برتراز ماشینه و اینکه ماشین چه امکاناتی داره نسبت به دوچرخه مهم نیست.

در همه اسکریپت ها و csm ها همیشه این یک رابطه مستقیم هست
    امکانات بیشتر و گستردگی بیشتر = مشکلات امنیتی بیشتر

امیدوارم در آینده نقد های صحیح تری از شما شاهد باشیم و شاهد توهین نباشیم
    موفق باشید.
    نقد شما قابل احترام هست.
    1- سال هاست که کارم بررسی اسکریپت هاست.
    2- شما برای نقد چهارچوب تعیین نمیکنید (اگر مورد 2 را نمی نوشتید و یا میگفتید "به نظر من توهین نکنید بهتره" عالمانه تر به نظر میرسید و قدرت کلامتان بهتر بود).

بله هر سیستمی نقاط ضعف و قوت دارد و سیستم های وجود دارند که تا حالا ضعف امنیتی نداشتند، در آینده آنها را مورد بررسی قرار خواهم داد.
    امکانات زیاد به معنای برتری نیست و دقیقا منظور از امکانات زیاد چیست که بقیه اسکریپت ها فاقد آن هستند؟!
    در دنیای نرم افزار ها وردپرس دوچرخه هم نیست.
    گستردگی بیشتر احتمال مشکلات امنیتی را بیشتر میکند و نه حتما خود آنها را.

تشکر از شما

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    قدرت مطلب ؟ شما یکم بهتره خودت رو دست پایین بگیری باور کن جایی نمیره عزیزم

کاش تفاوت بین انتقاد و توهین رو درک میکردید اونوقت میشد باهاتون حرف زد
    قبول ندارم.
    شما حرف بزن من به شما توهین نمیکنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    کسایی که سیستم های ازاد و اوپن سورس رو مینویسن،ادمهای بسیار بزرگی هستن.و من براشون احترام زیادی قایلم
    این ادمها لینوکس رو مینویسن و ازاد منتشر میکنن
    معتقدن برنامه یا سیستمی که مینویسن،مال خودشون نیست.مال همه اس.چون خودشون تخصص و برنامه نویسی رو از سایرین یادگرفتن
    شما که به وردپرس خرده میگیری
    ایا اگر سیستمی شبیه وردپرس بنویسی،میای و رایگان در اختیار کسی قرارش بدی؟؟
    وردپرس داره توسط جامعه کاربرانش توسعه پیدا میکنه.جمعیتی بسیار زیاد و بزرگ
    مشکلاتش رفته رفته میره جلو و حل میشه
    این که چیزی نیست.تو سیستم های بزرگ و تجاری مثل ویبولتین گاها باگ هایی کشف میشه که ادم واقعا انتظارش رو نداره!!!
    اغلب کسایی که از وردپرس یا مای بی بی استفاده میکنن.به این سیستم ها علاقه ندارن.اینا به سیستم های ازاد علاقه دارن
    شما خودت حاضر میشی ویندوز و ویژوال استودیوتو بذاری کنار و از لینوکس استفاده کنی؟؟
    پس وقتی نمیشی،حق نداری به کسایی که اینکارو میکنن توهین کنی
    شمایی که ادعای استعداد و تخصص میکنی،الان باید تونسته باشی با سی پلاس پلاس کامپیوتر رو شخم بزنی.نرم افزار هک بنویسی،سیستم عامل های کوچیک بنویسی.نه اینکه بشینی اینجا حرفای خاله زنکی بزنی
    بله بنده برای انسان ها آزاد و توسعه دهنده های سورس باز احترام زیادی قائل هستم.
    من انتقاد میکنم تا مشکلات بیشتری رفع بشود.
    بله اگر من سیستمی مثل وردپرس بنویسم بسته به شرایط ممکن هست رایگان منتشرش کنم.
    بله وردپرس دارد توسط کاربرانش توسعه پیدا میکند ولی نقد من نسبت به وردپرس بود و نه کاربرانش.
    بله من برای دوره ای از لینوکس استفاده کردم.
    من چندین سیستم و اسکریپت رایگان نوشتم که در سایت های اسکریپت منتشر شده و "حرف های خاله زنکی" هم در اینجا معنایی ندارد.

2. تعداد تشکر ها از mr.poop به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

در ابتدا ممنون در بحث شرکت کردید
    به نظر بنده دلشون از هرجایی هم که پر باشه باید با رعایت ادب حرفشون رو مطرح کنن
    ضمن اینکه نمیدونم چرا این افراد زیر سن قانونی اینقدر زجر اور شده!
    اصلا طرف 10 سالشه طراحی بلده، کار رو اگر حرفه ای و مناسب تحویل بده کجاش مهمه که چند سالشه؟ اگر هم که طرف بلد نباشه دیگه کم سن و بزرگسال نداره.
    با احترام
    خواهش میکنم .
    اما هر چیزی شرایط سنی خاصی داره .
    آیا به افراد زیر 18 سال حتی با مهارت رانندگی بالا ، گواهینامه میدن ؟

متاسفانه بارها دیده شده که افراد کم سن با بی اطلاعی کاربران رو متضرر کردن و باعث به وجود آمدن موج بی اعتمادی شدن . قیمت عرف بازار رو شکوندن و با انجام پروژه های بی کیفیت مشتری رو بدبین کردن . ( یک سری به بخش هاستینگ انجمن هایی نظیر vbiran بزنید متوجه میشید )
    بهتر هست که افراد کم سن اگر به این کار علاقه مند هستن ، به دنبال کسب مهارت و آموزش باشن و یا به عنوان کار آموز در یک شرکتی که تخصصش همین هست شروع به کار کنن و مستقیما وارد کار نشن . اینطوری هم با پروژه آشنا میشن ، هم با کار تیمی و هم با قیمت بازار و نحوه انجام پروژه ها . به سن قانونی هم که رسیدن میتونن به صورت مستقل کار کنن و موفق هم باشن .
    اینطوری احتمالا کمتر شاهد تاپیک های انتقادی هستیم .
    ویرایش توسط api : August 20th, 2015 در ساعت 00:58

عضو انجمن sitetheme آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,441
    تشکر تشکر شده 
    499
    تشکر شده در
    401 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط api نمایش پست ها
    خواهش میکنم .
    اما هر چیزی شرایط سنی خاصی داره .
    آیا به افراد زیر 18 سال حتی با مهارت رانندگی بالا ، گواهینامه میدن ؟

متاسفانه بارها دیده شده که افراد کم سن با بی اطلاعی کاربران رو متضرر کردن و باعث به وجود آمدن موج بی اعتمادی شدن . قیمت عرف بازار رو شکوندن و با انجام پروژه های بی کیفیت مشتری رو بدبین کردن . ( یک سری به بخش هاستینگ انجمن هایی نظیر vbiran بزنید متوجه میشید )
    بهتر هست که افراد کم سن اگر به این کار علاقه مند هستن ، به دنبال کسب مهارت و آموزش باشن و یا به عنوان کار آموز در یک شرکتی که تخصصش همین هست شروع به کار کنن و مستقیما وارد کار نشن . اینطوری هم با پروژه آشنا میشن ، هم با کار تیمی و هم با قیمت بازار و نحوه انجام پروژه ها . به سن قانونی هم که رسیدن میتونن به صورت مستقل کار کنن و موفق هم باشن .
    اینطوری احتمالا کمتر شاهد تاپیک های انتقادی هستیم .
    درود مجدد،بنده تا حدی با حرف هاتون موافق هستم،اما بحث رانندگی که مثال زدید به این دلیل هست زیر اون سن توانایی فیزیکی همچنین مقداری هم فکری ضعیف تر هست و چندین مسئله دیگه که اصلا نمیشه به بحث طراحی مرتبط کرد،اوضاع آشفته ای رو هم که فرمودید بحث اعظمش برمیگرده مدیران و اصنافی که باید به این موضوعات رسیدگی کنند،مثلا یکیشون باید همین نماد اعتماد باید باشه که هیچ فایده ای نداشته،ظاهرا فقط کارشون شده دریافت هزینه و طراحی یک لوگو برای عزیزان ثبت نام کننده.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sitetheme نمایش پست ها
    درود مجدد،بنده تا حدی با حرف هاتون موافق هستم،اما بحث رانندگی که مثال زدید به این دلیل هست زیر اون سن توانایی فیزیکی همچنین مقداری هم فکری ضعیف تر هست و چندین مسئله دیگه که اصلا نمیشه به بحث طراحی مرتبط کرد،اوضاع آشفته ای رو هم که فرمودید بحث اعظمش برمیگرده مدیران و اصنافی که باید به این موضوعات رسیدگی کنند،مثلا یکیشون باید همین نماد اعتماد باید باشه که هیچ فایده ای نداشته،ظاهرا فقط کارشون شده دریافت هزینه و طراحی یک لوگو برای عزیزان ثبت نام کننده.
    بله بنده در انجمن vbiranهم تقریبا فعالم،اونجاموضوع هاستینگ بصورت تخصصی پیگیری نمیشه،اگر تاپیک های شکایت این انجمن رو مطالعه کنید میبینید که اکثرا همین بزرگسالان کار بلد هستند که مورد انتقاد قرار گرفتند،منظور بنده این هست تمام تقصیر ها رو گردن افراد کم سن و سال نندازیم
    موفق باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط w2ir نمایش پست ها
    خوب شما یه سورس که با php در 6 ماه طول میکشه رو تو 1 ماه تولید می کنی. افزونه ای نیست که براش نباشه . به تمامی سیستم ها از بانکی تا شبکات اجتماعی متصل میشه. هفته ای دو تا ابدیت برای بالا بردن امنیت میدن. و مهمترین قسمت اینه که کاربر طبق سلیقه ی خودش سایت طراحی میکنه الان یه شخص خودش بهتر درک میکنه چی میخواد دست خودشه . چجوری ویرایش کنه. کاهش هزینه ها الان طرف با 200 هزار تومن سایت میزنه و این گزینه باعث شده که هر شخصی جایگاهی رو برای خودش تو اینترنت داشته باشه.

- - - Updated - - -

و یه سوا شما از cms که چنیدین ساله اول میشه استفاده نمیکنید؟
    به نظرم وردپرس فقط برای سایت های مدیریت محتوا خوب هست و استفاده ازش در بقیه ی سایت ها باعث کم شدن کیفیت سایت میشه و حتی باعث نابودی ایده های جذاب
    استفاده از یک مهندس خوب برای بقیه ی سیستم ها پیشنهاد بهتری هست.
    اگر چاره ای نداشته باشم ممکنه برای مدیریت محتوا استفاده کنم.

عضو جدید saeid_e00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    39 پست

خیلی جالب بود

موافقم شدیییید =d>

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

با اینکه شخصا حالم از وردپرس به هم میخوره اما با این حال نمیشه هیچوقت جلوی نوآوری رو گرفت...قصه شما استارترجان همان قصه شمع فروشی هست که وقتی لامپ و برق ساخته شد همچنان اصرار میکرد شمع بهتر از لامپ روشنایی میده!! عزیز فعلا دور دوره وردپرس هست و بخواین نخواین بیشترین مورد استفاده رو داره.شاید تا یکی دو سال دیگر سیستمی دیگر بیاد و وردپرس فراموش بشه اما فعلا وردپرس پرمصرفترینه...
    در مورد اینکه گفتید بیشترین مورد هک رو وردپرس داره : یک روز رفتم پیش همکارم موبایل فروشی و تعمیرات داره.دیدم 50 تا موبایل هواوی اوردند برای تعمیر اما سامسونگ 5 - 6 عدد!! از بقیه برندها هم تک و توک بود.گفتم پس درصد خرابی هواوی بیشتره؟ بهم گفت خیر استفاده کنندگان هواوی بیشتره!!اگر یک میلیون نفر هواوی استفاده میکنند و توش 1000 تا خراب میشه برند دیگر 1000 نفر استفاده میکنند و مشخصه چند تایی خراب میشه!!
    وردپرس هم همینطور..وقتی کاربرهای بالایی داره مشخصه هک شدن و نفوز و... هم بیشتره....

نقد شما هم خیلی تند بود و تو جایی مطرح کردید که نصفشون وردپرس کار هستند...انتظار همراهی نداشته باشید
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

9. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sitetheme نمایش پست ها
    چرا دو مبحث را با هم قاطی میکنیدجالبه که دارین از وردپرس بد میگین ولی بهتر از وردپرس رو معرفی نمیکنین
    اگر رابط کاربری وردپرس برای مبتدیان مناسب نیست حتما جوملا مناسبه؟ حتما نیوک که اصلا 1 دهم کارایی وردپرس رو هم نداره(مخصوص سایت های موزیک) مناسبه؟
    میخواد افزونه باشه یا هرچیز دیگه ای باشه، چرا از افزونه های بسیار زیاد و متنوع وردپرس زورتون گرفته؟ همون آدم های تنبل صلاح دونستند که وقتشون رو بذارند و برای وردپرس افزونه بیشتری بنویسند...
    کسی نگفته خداست، ولی درست هم نیست اینطوری بیاین و یک جانبه فقط به برداشت خودتون مشکلاتش را بگید
    حتما مورد بررسی بذارید چون هیچ کس اینطوری حرف هاتون رو قبول نداره
    احترام رو هم کمی بیشتر رعایت کنین داریم بحث میکنیم دعوا نمیکنیم
    با احترام

- - - Updated - - -

جناب رضایی مگر اصل این مطلب به اصطلاح نقدی در وبسایت شما منتشر نشده؟
    بعد خودتون میاین باز اینجا دیدگاه میگذارید؟

- - - Updated - - -

واقعا حق باشماست ولی از اونجایی که احتمالا این انجمن آموزشی هست و احتمالا افرادی این مطالب رو میخونن، بد نیست حرف های بی اساس بی جواب نمونه.
    در بررسی ها بعدی که منتشر خواهم کرد اسکریپت های دیگری را مورد بررسی خواهم داد و اگر سیستمی بهتر از وردپرس بود حتما آن را معرفی خواهم کرد، نبود سیستمهای بهتر دلیل بر بی نقص بودن سیستم های موجود نیست.
    وردپرس خود را یک cms معرفی کرده است و افزونه های زیاد و پیچیده فقط باعث گم کردن هدف اصلی (CMS) میشود.(در اینجا افزونه های کاربردی و مفید مد نظر بنده نیست.)
    دوستان و خود شما طوری صحبت میکنید که انگار خداست و مستقیم از آسمان آمده، بررسی بنده هنوز تمام نشده و در مقاله ها بعدی بیشتر صحبت خواهم کرد.
    بنده به همه احترام میگذارم و خود شما هم مورد احترام هستید، فقط ممکن هست در مورد این مقاله نظرات متفاوتی داشته باشیم.
    ویرایش توسط mr.poop : August 20th, 2015 در ساعت 14:56

عضو جدید Mr-H آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    38 پست

طبق تجربه شخصی و همینطور با توجه به پاسخ های قبلی منتقد جماعت رو نمیشه از حرف خودش منصرف کرد برا همین دلایل زیادی که وردپرس رو قوی کرده رو نمیگم. فقط نظر خودم و همه حرفه ایی ها و برنامه نویسان قدرتمند وردپرس رو میگم:

1.وردپرس خدای cms های دیگس !!

2.هیچ محدودیتی برای وردپرس وجود نداره !

(در حال حاضر)
    ---
    دلایل نظراتم برای یه وردپرس کار با تجربه کاملا قابل قبول خواهد بود.

موفق و پیروز باشید ...
    با من در ارتباط باشید
    مشاوره راه اندازی کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ با 9 سال سابقه کار

پذیرش سفارشات طراحی و راه اندازی سایت

12. تعداد تشکر ها ازMr-H به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط djmohammad نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز لحن شما انقدر بد هست که واقعا غیر قابل قبول هست
    یک نقد باید کامل + با مستندات باشد =به هیچ وجه نقد شما علمی نمیباشد

در هر صورت به شما پیشنهاد می کنم لحن خود را در ادامه فعالیت در وب مناسب تر کنید ( هیچ فرقی بین دنیای مجازی و واقعی وجود ندارد و لحن هر کس نشانه شخصیت اوست)

شما در جایگاهی نیستید که کسی را بی تخصص و بی استعداد خطاب کنید !
    خط آخر متن شما سه تا خط بالاییش را نقض میکند!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

کل تاپیک رو خوندم و چیزی بجز این استیکر برای استارتر ندارم ...

15. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)