صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: قابل توجه همکاران گرامی که در xlhost سرور دارن!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    253
    تشکر شده در
    189 پست

پیش فرض پاسخ : قابل توجه همکاران گرامی که در xlhost سرور دارن!

دوستان حالا به ایشون اینقدر ایمیل بزنید تا پشیمون بشه که به هموطن خودش بها داده...!!

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

درسته، صحبت شما کاملاً صحیح هست.

ولی از نظر بنده این اشکال Hetzner و یا cPanel نیست!

اولاً این رو توجه داشته باشید که cPanel هر گاه لایسنسی رو Terminate می کنه، هزینه رو برگشت میزنه، حداقل 4 بار برای ما پیش اومده در چند سال اخیر و هر بار برگشت زده شده، برای خرید یا مستقیماً از cPanel بخرید و یا از سایت های معتبری مثل BuyCpanel و یا Hostdime و ... که partner های رسمی cPanel هستند و اگر قوانین cPanel رو که یکیش برگشت زدن پول در هنگام Terminate هست رو رعایت نکنند، دست شما به جایی بند -هست- و میتونید به خود cPanel تیکت بزنید و بگید من ایرانی هستم و لایسنس خریدم، نمی دونستم تحریم هستیم و حالا لایسنس terminate شده و پولی برگشت داده نشده که من برم پنل دیگری بخرم با اون پول و ببینید که چقدر سریغ جواب میدن و معذرت خواهی هم می کنند و سریعاً به partner خودشون اطلاع میدند که پول رو برای شما ارسال کنه!

در مورد Hetzner بنده قبلاً هم اشاره کردم که همکاران غیر ایرانی بنده از این دیتاسنتر سرویس دارند و بیش از 3 سال هست که بدون مشکل دارند کار می کنند، علت این هست که سرویس رو به اسم وارز نمی فروشند، به کاربران خطرناک سرویس نمیدند و اگر کاربری خلاف کرد و abuse داشت بدون شک terminate می کنند چون این جزو قوانین بین المللی هست و باید توسط همه سرویس دهنده ها رعایت بشه تا افراد abuser از بین برند و یک تجارت سالم برای همه حکم فرما باشه. اما این مورد صحیح هست که پشتیبانی خوبی نداره این دیتاسنتر، ولی این مورد هم -اصلاً- جای اعتراض نداره و دلیلش هم کاملاً مشخص هست، هزینه های پایین سرویس ها باعث میشه که پول کافی برای استخدام کارمند تولید نشده و در نتیجه تعداد کارمندان کم هست و احتمالاً حقوق هم پایین هست و کارمندان بی حوصله کار می کنند، پس در نتیجه شما از یک جای معتبر خرید کنید، هزینش رو پرداخت کنید، سرویس مناسب دریافت کنید. این سه مورد هم یادتون نره:

1. too good to be true = زیادی خوب هست در حدی که در واقعت امکان پذیر نیست!
    2. I'm not that rich to buy cheap = من اونقدر پولدار نیستم که سرویس ارزان بخرم!
    3. هیچ ارزانی بی علت نیست!

در نهایت بنده تنها کاربران رو مقصر می دونم نه سرویس دهنده ها و یا شرکت هایی مثل Hetzner و یا cPanel و ...

حتی شرکت FDC هم که سرویس های زیادی ارزان میده همه دلیلش رو می دونند، پایداری پایین شبکه، سرعت پایین پورت ها، پهنای باند محدود شده از طریق Packet Shapping و یا StormControl و یا Port Capping و ... و باز هم کاربران خرید می کنند و همچنان شکایت دارند که سرویس خوب نیست ... مسلماً نباید باشه با این قیمت ها!

راه حل:
    قبل از هر خرید خوب فکر - تحقیق - بررسی و تحلیل کنید تا به مشکل بر نخورید!

با تشکر.
    ویرایش توسط Aria : October 31st, 2012 در ساعت 14:28

4. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

Aria
    عزیز
    باور بفرمایید حتی یک ابیوز هم نداشتیم
    و همیشه مشکلات از پرداخت کننده ها بود و هتزنر لطف میکرد به جای برخورد با سرور با یوزر برخورد میکرد و تمام سرورهای پنل رو حذف میکرد
    اما مشکل من با هتزنر همون خرابی هارد و کیفیت پایینش بود
    به هر حال حرفای شما کاملا صحیح هست
    در مورد سیپنل هم تحقیق میکنم به قول شما خیلی از این مظلوم واقع شدنهای ما به دلیل ندانسته های خودمونه
    ولی هرگز از هارد نیم سوز سرور ex6 خودم و عدم پشتیبانی دیتاسنتر نمیتونیم چشم پوشی کنم

ممنون از وقتی که گذاشتید

6. تعداد تشکر ها ازAshkankamangar.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید paypal آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    73 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    باسلام
    این کار یعنی عدم کار حرفه ایی! و دقیقا یعنی ایرانی بازی! در بازار جهانی شما تا پول سرویسی رو پرداخت نکنید قانون شرعا عرفا و ... به هیچ وجه نباید به شما سرویسی بدهند!
    اگر شخص یا شرکتی این کار رو کردند دو حالت داره
    1- شما پیش آن شخص یا شرکت اعتبار داشتید که روی اعتبارتون این کار رو کردند!
    یا
    2- دقیقا ایرانی بازی و بدون داشتن شناخت و ... به شما سرویسی دادند که هنوز پول آن را هم پرداخت نکردید!

این حرکت ایشون اگر به دلیل شماره 2 بوده به دور از رفتار حرفه ایی میباشد!(البته با شناختی که از ایشون دارم اینکار بعید هست! ولی ظاهرا خواستند هوای هموطنانشون رو داشته باشند! که جای تشکر داره!)

موفق باشید
    این صحبت شما دقیقاً ایرانی بازی هستش .

هرکس سیاست های کاری خودش رو داره . حالا اگه سعید خرازی اسمش بود albert mashang بر فرض هم استرالیایی بود بی شک از نظر من شما می گفتید ایشون سیاست کاری خوبی دارند و از این صحبت ها ( از شناختی که روی جناب عالی و امیر ****** دارم این موضوع رو میگم).

اما به غیر از ایرانی بازی یک بازی دیگری هم داریم به نام عقده ای بازی .

نمونه:

worldstream و OVH و Hetzner

به هر دلیلی 2 روز پرداخت اینور اونور بشه سرور شما کلاً terminate و هیچ چیزی هم قابل بازیابی نیست .

جال در xlhost:

دوستی از من سرور گرفته بود که اتفاقاً سرور در پنل دوست عزیزم دانیال بود که این تاپیک رو باز کرد . طرف گفت می خوام برم OVH . گفتم آقا نکن بدبخت میشیا . قبول نکرد . ازش اجازه نگرفتم که اسمش رو بگم اما میگم . فردا هاستینگ . 48 ساعت پرداخت دیر شد که مقصر هم فرانتورک گمونم اسمش بود . سرور کلاً terminate شد . هیچ بک آپ ای هم نموند . و منجر به ورشکستی و سر افکندگی شد .

ایمیل زدم به خرازی و در خواست کردم سرور قبلی که 2 ماه پیش کنسل شده بود اگه سر جاش هست وصلش کنند . و بک آپ های فردا هاستینگ برگشت .

به این میگن نهایت لطف . به غیر از اینه آیا ؟

در مورد hetzner هم من نمیدونم چرا هارد های این شرکت همشون نم دارن انگار . منم سرور داشتم هاردش مشکل داشت .

اگر از بنده بپرسید این یک نوع تبلیغ برای فعالیت های خودشان هست، همه ما اطلاع داریم که ما مردم ساده ای هستیم و به راحتی به شخصی اعتماد کرده و تعریف می کنیم و به همان راحتی هم ایشان را خار می کنیم!
    وقتی طرف کاندید میشه میگه اگه رای بیارم ماهیانه 60 تومان میدم این تبلیغ اشکالی نداره اونوقت تبلیغ خرازی مورد داره ؟ اصلاً در دنیای bussiness مگه بازار یابی و سیاست های تبلیغاتی جرم هستش ؟ یا خلاف انسانیته ؟

8. تعداد تشکر ها از paypal به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    39 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط paypal نمایش پست ها

هرکس سیاست های کاری خودش رو داره . حالا اگه سعید خرازی اسمش بود albert mashang بر فرض هم استرالیایی بود بی شک از نظر من شما می گفتید ایشون سیاست کاری خوبی دارند و از این صحبت ها ( از شناختی که روی جناب عالی و امیر ****** دارم این موضوع رو میگم).

نمونه:

به هر دلیلی 2 روز پرداخت اینور اونور بشه سرور شما کلاً terminate و هیچ چیزی هم قابل بازیابی نیست .

جال در xlhost:

دوستی از من سرور گرفته بود که اتفاقاً سرور در پنل دوست عزیزم دانیال بود که این تاپیک رو باز کرد . طرف گفت می خوام برم OVH . گفتم آقا نکن بدبخت میشیا . قبول نکرد . ازش اجازه نگرفتم که اسمش رو بگم اما میگم . فردا هاستینگ . 48 ساعت پرداخت دیر شد که مقصر هم فرانتورک گمونم اسمش بود . سرور کلاً terminate شد . هیچ بک آپ ای هم نموند . و منجر به ورشکستی و سر افکندگی شد .

ایمیل زدم به خرازی و در خواست کردم سرور قبلی که 2 ماه پیش کنسل شده بود اگه سر جاش هست وصلش کنند . و بک آپ های فردا هاستینگ برگشت .

در مورد hetzner هم من نمیدونم چرا هارد های این شرکت همشون نم دارن انگار . منم سرور داشتم هاردش مشکل داشت .

وقتی طرف کاندید میشه میگه اگه رای بیارم ماهیانه 60 تومان میدم این تبلیغ اشکالی نداره اونوقت تبلیغ خرازی مورد داره ؟ اصلاً در دنیای bussiness مگه بازار یابی و سیاست های تبلیغاتی جرم هستش ؟ یا خلاف انسانیته ؟

دقیقا این مورد برای خودم و چند مشتری دیگه پیش اومده که رفتن از جای دیگه سرور گرفتن بعد یک ماه یا سرور ترمینت شده یا بک اپ پریده .

که به لطفا پشتیبانی بسیار عالی جناب خرازی حتی بعد از 3 ماه سرور ما رو فقط با دریافت هزینه ماهانه سرور برگشت داده . بارها این لطفا شامل حال من و مشتریانم شده.

10. تعداد تشکر ها از daniyal70 به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط paypal نمایش پست ها

نمونه:

جال در xlhost:

عرض کردم خدمتون! (البته با این پست شما شناخت کافی پیدا کردیم از شما!)

اگر شما به هر دلیلی روز سررسید سرور صورتحساب آن را پرداخت نکنید عملا طبق قوانین(شرعی قانونی ... ) شما صاحب سرور نیستید! مگر در مواقعی که با شرکت مذکور صحبت کنید و درخواست تایم کنید!(که از اونجایی که ما ایرانی هستیم و همیشه دنبال زرنگ بازی ۵۰ ۵۰ میباشد که شما یا درحال انتقال هستید به یک محل دیگر یا واقعا میخوایید تمدید کنید) اطمینان داشته باشید اگر آلبرت مشنگ هم بود چنین حرکتی انجام میداد بنده میگفتم ایشون یا یه رگ ایرانی دارند یا واقعا از مشکل مشتری آگاه بودند و باهاشون راه اومدن! و بازهم از اونجایی که ایرانی هستیم اگر جایی طبق قوانین سرویس دهی با ما عمل کنیم اون رو عقده بازی میزاریم!‌
    دوست عزیز کمی از بازار سطحی ایرانی فراتر کار کنید و فکر کنید!‌

پیشنهاد میکنم قبل از اینکه با هر شرکتی کار کنید اول قوانین سرویس دهی مخصوصا قوانین مربوط به بیلینگ رو مطالعه کنید که به مشکل احتمالی برخورد نکنید!‌
    و لطفا قبل از ارسال پست احساسی پست من رو مجدد مطالعه کنید

ولی ظاهرا خواستند هوای هموطنانشون رو داشته باشند! که جای تشکر داره!
    موفق باشید
    ویرایش توسط s.w.a.t : November 4th, 2012 در ساعت 18:02
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

12. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    39 پست

هنوز سرور خریدام کسه دیگه نیست ؟ حتی ماه اینده هم بخواد کنسل کنه می خرم.

14. تعداد تشکر ها از daniyal70 به دلیل پست مفید

عضو جدید shamsifard آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    37 پست

Intel(R) Xeon(R) CPU X3360 @ 2.83GHz
    8GB DDR3 ECC
    2x250GB HDD
    8 ip
    Remote Management
    Remote Reset
    99$*1226=121هزار تومان

09354709511 شمسی فرد
    ویرایش توسط shamsifard : November 21st, 2012 در ساعت 09:14

16. تعداد تشکر ها از shamsifard به دلیل پست مفید

عضو انجمن isoroush آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    198 پست

سلام
    بنده هم از xlhost یکی دارم
    X3360 @ 2.83GHz
    8GB DDR3 ECC
    1x1TB HDD
    1x250GB HDD
    8 ip
    کسی خریدار بود بیش از 20 درصد زیر قیمت روز می تونم تحویل بدم
    تحویل هم اول ماه میلادی
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    39 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsifard نمایش پست ها
    Intel(R) Xeon(R) CPU X3360 @ 2.83GHz
    8GB DDR3 ECC
    2x250GB HDD
    8 ip
    Remote Management
    Remote Reset
    99$*1226=121هزار تومان

09354709511 شمسی فرد
    می خوام

19. تعداد تشکر ها از daniyal70 به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)