صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66

موضوع: سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    98 پست

پیش فرض پاسخ : سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط adakisp نمایش پست ها
    دوست عزیز از اصفهان تو کل سایت های جهان بگردین میببنین که دو عامل تو پیشرفت سایت تاثیر داره.یکی رنک و دیگری سئو بالا.ما میتونیم آرشیو کارهامون رو بزاریم اینجا.سایت های تفریحی خبری شرکتی و .... که کار کردیم همگی رنک و الکسا بالا دارن و بدین طریق هست که هم زود ایندکس میشن و هم اینکه میتونن به آسونی تو صفحات اغازی قرار بگیرن.دیگه من نمیدونم این صحبت یعنی چی.تازه.تو قوانین فروم هست که اسپم ارسال نکنید.امیدوارم این به چشم مدیرهای فروم بخوره.
    من جدا برام سوال پیش اومده که شما پیج رنک را از سئو جدا میدونید؟
    چه طور توی یک روز میشه به مقدار کافی برای سایت لینک خارجی
    منظورتون از لینک خارجی بک لینک هست؟
    یا منظورتون External Link هست؟
    External LINK که شما نباید ایجاد کنید باید توی محتوا و محیط واقعی ایجاد بشه
    بک لینک هم بهترین بک لینک اونی هست که خودش ایجاد بشه نه اونی که شما بخرید
    البته با ثبت در دایرکتوری ها هم میشه بک لینک تهیه کرد
    اما هیچی بک لینکی نمیشه که براساس محتوای شما به شما بدند.
    هرچند منظور مسعود On Site بود
    ویرایش توسط SEOmoz : January 4th, 2012 در ساعت 11:54

2. تعداد تشکر ها ازSEOmoz به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faratools نمایش پست ها
    سلام دوباره
    خیلی ممنون از انتقاد
    منظورم on site بود نه off site
    اکسترنال لینک خیلی مهمه و اگر پارتنر داشته باشید در فرصت کوتاه انجام میشه (اشنایی با مدیران سایت های بزرگ ، داشتن صفحه های خوب در شبکه های اجتماعی ) ،

سلام (ببخشید با تاخیر چند روزه جواب میدم!) و خیلی خوشحالم از ورود این دو فرد اخیر عزیز به این گفتگو
    اول یه لحظه! ظاهرا External link و Back link قاطی شد که خود من هم توش بی تقصیر نیستم. در اصطلاح فنی:
    External link : لینکی است که از سایت شما به یک سایت دیگر داده می شود و مقداری در سئو تاثیر دارد.
    Back link : لینکی است که از یک سایت دیگر به سایت شما داده می شود و خیلی زیاد در سئو موثر است.

حدس زدم منظورتون on page باشه ولی وقتی می فرمایید "سئو یا بهینه سازی ، تو یک روز حداکثر انجام میشه" بعدا که مشتری میاد پیش ما یا شما و بهش میگیم ۲ ماه طول می کشه باور نمی کنه! می دونید باید بیشتر تو حرفهامون دقت کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط faratools نمایش پست ها
    تشکر دوباره
    وقتی شما تولبار را نصب دارید و به سایتی از طریق موتور جست و جو وارد میشید ، ارزش بازدید شما با بقیه فرق داره . همانطور که میدونید الکسا یه بخش در مورد ورودیه موتور جست و جو در ریپورت هاش ارائه میده
    ۱۰۰٪ ! من متوجه نشدم که "ورودیه موتور جست و جو" همون "ورودی موتور جست و جو" هست و خوندمش "ورود به" !
    www.123website.ir پیشرو در طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو ( سئو )
    کیفیت کار ما حاصل دانش به روز و ارتباطات جهانی ماست.

5. تعداد تشکر ها از 123website به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    23 پست

من متاسفم واسه خودم که اومدم اینجا پست زدم.ما یه اشتباهی کردیم استارتر شدیم.نیگا کنین ببینین به کجا کشید!!!!
    یعنی اینجا اصلا چک نمیشه توسط مدیرها؟
    جالبه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SEOmoz نمایش پست ها

منظورتون از لینک خارجی بک لینک هست؟
    یا منظورتون External Link هست؟
    External LINK که شما نباید ایجاد کنید باید توی محتوا و محیط واقعی ایجاد بشه
    بک لینک هم بهترین بک لینک اونی هست که خودش ایجاد بشه نه اونی که شما بخرید
    البته با ثبت در دایرکتوری ها هم میشه بک لینک تهیه کرد
    اما هیچی بک لینکی نمیشه که براساس محتوای شما به شما بدند.
    هرچند منظور مسعود On Site بود
    سلام آقای seomoz.ir ! آقا من سایت شما رو قبلا دیده بودم و از اسمش تعجب کرده بودم. تو تویتر از rand (صاحاب seomoz.com) پرسیدم واسه ایران سایت جدا زدی؟!!! که گفت نه! دیگه جدی نگرفتمش ولی الان می بینم که مدیرش یه آدم حسابیه.

منظور من بک-لینک بود, ببخشید که نادقیق گفتم و واضح نبود. اما الان متوجه نمی شم که شما اکسترنال لینک رو بک لینکی می دونید که توی محتوا ایجاد بشه؟ اما اکسترنال لینک لینک های توی سایت ما به یه سایت دیگه هستند.
    راستش من یه شعار دارم که می گم: بک-لینک خوب و بک-لینک بد نداریم! یه خورده تعجب آوره, یعنی مهم نیست که شما لینک رو خریدید, یا یه سایتی عاشقانه اون رو گذاشته یا سا یتی از شما بد گفته و لینک داده. تنها چیز مهم اینه که اون پیج به کیورد اصلی شما مربوط باشه همین!

---------- Post added January 7th, 2012 at 12:00 AM ---------- Previous post was January 6th, 2012 at 11:54 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط adakisp نمایش پست ها
    من متاسفم واسه خودم که اومدم اینجا پست زدم.ما یه اشتباهی کردیم استارتر شدیم.نیگا کنین ببینین به کجا کشید!!!!
    یعنی اینجا اصلا چک نمیشه توسط مدیرها؟
    جالبه.
    ببخشید, از نظر شما هرکسی غیر از خودتون حرف بزنه, یا هرکی که حرفی غیر از هدف شما بزنه اسپمره؟! کسی در مورد قیمت گوجه فرنگی حرف نزده, همه در مورد همون بلبشویی که شما ایجاد کردین مجبور شدن صحبت کنن!

8. تعداد تشکر ها از 123website به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    98 پست

بله سئوموز انگلیسی سایت فارسی نزده ما نام را گرفتیم به فارسی و البته با وکیل حقوقی شرکت هم صحبت کردیم همچنین با خود جناب فیشکین که مشکلی نباشه و خوشبختانه مشکلی هم نبود و ما از مقالات هم که استفاده میکنیم اعلام میکنیم که مقاله به فارسی ترجمه شده و همه جا هم خودمونو به عنوان یک سایت فارسی معرفی میکنیم که واقعا مایه افتخاره که وقتی برای اولین بار با رند صحبت کردیم خیلی استقبال کرد از این کار ما و فقط مشکل حقوقی بود که رقع شد. این زیاد به بحث ما مربوط نیست طولانی نمیکنم که منحرف نشیم از بحث.
    ---------
    در مورد بک لینک من مخالفم باهاتون به 2 دلیل
    1. تجربه ی شخصی
    2. صحبت های Matt Cutts که حتما میشناسید.
    مورد اول که زیاد مورد اعتماد نیست اما مورد دوم یادمه که در یکی از WBF های خود رند فیشکین هم به این بحث اشاره کرد که گوگل اگر میلیون ها لینک به سایت شما POINT بشه فقط خوباشو حساب میکنه و بدهاشو اصلا حساب نمیکنه و هیچ پوینت منفی هم به شما نمیده مگر این که حس کنه میخواید گولش بزنید
    نه من یکی نمیدونم که یکی هست کلا گفتم 2 نوع لینک خارجی وجود داره یکی بک لینک و یکی هم اکسترنال لینک هست
    از اون لحاظ که شما با بک لینک به خودتون لینک میگیرید از یک سایت خارجی و از الکسترنال لینک از سایت خودتون به سایت خارجی لینک میدید
    حق با شماست من کمی بد توضیح دادم
    ویرایش توسط SEOmoz : January 7th, 2012 در ساعت 00:04

10. تعداد تشکر ها از SEOmoz به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    23 پست

گفتم دیگه.ادامه بدین.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SEOmoz نمایش پست ها
    در مورد بک لینک من مخالفم باهاتون به 2 دلیل
    1. تجربه ی شخصی
    2. صحبت های Matt Cutts که حتما میشناسید.
    مورد اول که زیاد مورد اعتماد نیست اما مورد دوم یادمه که در یکی از WBF های خود رند فیشکین هم به این بحث اشاره کرد که گوگل اگر میلیون ها لینک به سایت شما POINT بشه فقط خوباشو حساب میکنه و بدهاشو اصلا حساب نمیکنه و هیچ پوینت منفی هم به شما نمیده مگر این که حس کنه میخواید گولش بزنید
    شکسته نفسی می فرمایید, تجربه ی شخصیتون هم قابل اعتماده.
    بله این خوب و بدی که اینجا می گید و matt cutts گفته رو متوجه ام. اصل کلمه اش Quality link هست, یعنی همون که page ای که بهتون لینک داده relevant تشخیص داده بشه نه irrelevant. irrelevant backlink ها فایده ای به حال سایت ندارن. اما پولی یا دایرکتوری بودن یا نبودن و این چیزها تاثیری نداره.
    اتفاقا تجربه ی من نشون داده که بک-لینک های دایرکتوری ها(چه رایگان چه پولی) بیشتر مفید هستند چون صفحات اون سایت ها سریعتر ایندکس میشن.
    ضمنا: یکی از مهم ترین آپدیت های گوگل Human Moderation بوده که هنوز واسه سایت های فارسی وجود نداره و اون حرفهای خارجی ها کاملا واسه وب ایران صدق نمی کنه.
    این بحث دیگه داره کش دار میشه چون طبیعتا هیچ کس 100% true نیست, پس بیایید موکولش کنیم به یک محیط مناسب تر.

13. تعداد تشکر ها از 123website به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 123website نمایش پست ها
    شکسته نفسی می فرمایید, تجربه ی شخصیتون هم قابل اعتماده.
    بله این خوب و بدی که اینجا می گید و matt cutts گفته رو متوجه ام. اصل کلمه اش Quality link هست, یعنی همون که page ای که بهتون لینک داده relevant تشخیص داده بشه نه irrelevant. irrelevant backlink ها فایده ای به حال سایت ندارن. اما پولی یا دایرکتوری بودن یا نبودن و این چیزها تاثیری نداره.
    اتفاقا تجربه ی من نشون داده که بک-لینک های دایرکتوری ها(چه رایگان چه پولی) بیشتر مفید هستند چون صفحات اون سایت ها سریعتر ایندکس میشن.
    ضمنا: یکی از مهم ترین آپدیت های گوگل Human Moderation بوده که هنوز واسه سایت های فارسی وجود نداره و اون حرفهای خارجی ها کاملا واسه وب ایران صدق نمی کنه.
    این بحث دیگه داره کش دار میشه چون طبیعتا هیچ کس 100% true نیست, پس بیایید موکولش کنیم به یک محیط مناسب تر.
    کاملا بات موافقم ، فک کنم به دلیل پست قبلی باید لفص قلم صحبت کنم :دی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    98 پست

خیلی فرق هست بین بک لینکی که موبوط هستند به موضوع سایت شما و بک لینک هایی که ارزش دارند.
    میتونید از رند هم بپرسید چون خود اونم میگه که بک لینک هایی تنها حساب میشه که ارزش داشته باشه حالا ارزش به خیلی چیزا برمیگرده یکی مربوط بودن موضوعی و همچنین کیفیت سایت و لینک هاش
    دایرکتوری هم انواع داره یک مثال خود رند زد توی یک جلسه گفت شما توی گوگل سرچ کن Friendly Directory هرچی که هست بالای 90 درصد دایرکتوری هایی هستند که ارزش استفاده ندارند پس خیلی فرق هست بین دایرکتوری ها این اشتباه هست که بگیم همه یکی هست اینطور نیست؟
    دلیلشم خیلی سادست شما هر جا ممکنه سایتتونو چک کنید بگه هزاران بک لینک دارید اما گوگل شاید بگه شما 10 تا بک لینک دارید این نشون میده که هر بک لینکی محسوب نمیشه بک لینک باید دارای یک سری قواعد باشه برای همینم هست که من شدیدا مخالف خرید بک لینک هستم خود گوگل هم مخالفت خرید بک لینک هست
    منظورتونو در مورد Human Modirations متوجه نمیشم؟ منظورتون انسانی تر شدن اسپایدر گوگل هست؟
    اگر اینطور باشه که حرف من درست هست چون دیگه هر چیزی که ما بهش باور داریم زیر سوال میره مثلا باور بر تعداد زیاد بک لینک و هر بک لینکی یک باور قدیمی هست که در زمان خودش درست بوده ولی الان نیست
    الان خیلی گوگل در حساب کردن بک لینک ها حساس هست و البته روش هایی هم خودش معرفی کرده اما برای به دست اوردن بک لینک به این روش ها باید سئو قدیمی را فراموش کرد سئو نوین را حساب کرد
    ---------------
    Quality link به معنا مربوط بودن هست؟
    اشتباه دارید میکنید چون معنا را دارید اشتباه برداشت میکنید
    ارزش لینک مهمه یکی از فاکتورهای ارزش لینک ارتباط محتوایی هست

16. تعداد تشکر ها از SEOmoz به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    105 پست

کیفیت لینک خیلی مهمه ، شما یه لینک از سایت هم موضوع ، پیج رنک بالا و pop بالا دریافت کن . این هزار بار بهتر از اونه که 1000 تا بک لینک بگیری ولی گوگل یه دونش هم حساب نکنه !

18. تعداد تشکر ها از faratools به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)