صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52

موضوع: مشکل به جود آمده برای دیتاسنتر ovh و قوانین جدید

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل به جود آمده برای دیتاسنتر ovh و قوانین جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها
    سلام

سخت فرانسه بیشترین مورد هست به چند دلیل

1 = بدون اعلام پرت ارسال ایمیل میبنده

در هتزنر لیزوب و رداستشین اخطار صادر میشه ...

2 = بصورت اسکور و امیتاز بندی هست اگر امتیاز بیشتر از 50 بگیری اسپم شناخته میشه ...

در هتزنر و رداستشین اینطوری نیست یا لیزوب ...

شما هیچ موقع نباید این موارد با دیتاسنتر های دیگه مقایسه کنی

به چند دلیل ...

مثلا

رداستشین سرور کمتر 250 هزار تومانی ندار... و او وی اج 130 140 هزارتومانی هم داره

رداستشین تحویل 2 دقیقه نداره او وی اپ داره

رداستیشن از نظر من بهترین ساپورت داره او وی اج بدترین ساپورت در تمام دیتاسنترها داره

....

سلام
    عزیز باز عرض میکنم بهتره تعصبی برخورد نکنیم و رو راست باشیم هم با خودمون هم با مشتری و هم کسایی که میخوان با خوندن این تایپیک سرویس از این دو دیتا سنتر تهیه کنند

او وی اچ هم بهتون ایمیل ارسال میکنه که اسپم کردید و باید مشکل رو رفع کنید بعد ای پی رو بلوک میکنه ولی بوده برای من هم این مشکل پیش اومده کلا عرض کردم جنگولک بازی زیاد داره و این بر میگرده به جنگولک بازیش

او وی اچ نیز سرور های قوی دارد بهتره بگیم او وی اچ پلن بیشتری داره و دست مشتری تو انتخاب باز تره و این مزیت میتونه باشه نه ایراد

بله او وی اچ ساپورت خیلی بدتری داره نسبت به تمای دیتا سنتر ها

اما بحث من تعریف و یا بد گویی از او وی اچ یا راد استیشن نبود اصلا بحث سر مقایسه دیتا سنتر ها نیست

بحث سر سخت گیری روی ایمیل و اسپم هست که مواردی که توی راد استین هست رو هم عرض کردم و هم مواردی که روی او وی اچ هست رو با هر دو دیتا سنتر کار کردیم

قبل اینکه آپدیت رو بزنم پست رو ریپلای نکرده بودید بعد اپدیت زدن ریپلای شد هیچ کس تو حرف زدنش سعی نمیکنه حرفی بزنه که نقیض حرف خودش باشه اما باید رو راست بود

ما چاکر شما هم هستیم امیر جان

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    کلا پرت ۲۵ بسته است از زمانی که سرور را میگیرید چون ریلی دیتا سنتر در اختیار سرور است و این مورد از ابتدای کار رداستیشن بوده
    به نظر من همکار شما گرفتار یک واسته زرنگ شده بوده بوده
    سلام
    چندین سال پیش به اتفاق شخصی از شما سرور تهیه کرده بودیم که بنده قصد تمدید نداشتم به طرف هم گفته بودم به شما هم گفته بودم بعد اینکه سرور رو بعد 3 4 روز ساسپند کردین طرف اومد که سرور باز بکنید هزینشو من میدیم البته به صورت مستقیم با خودتون در تماس بود و خودتون باهاش مذاکره کردید شما گفته بودید که سرور ترمنیت شده و باید فلان مقدار پول بدین تا ریکاوری بشه بعد از واریز مقداری قابل توجه ای از مبلغ سرور رو روشن کرده بودید ایشون هم بک اپ گرفتند که از پرداخت ما بقی هزینه سر باز زده بودند . که در اون زمان فکر کنم 1 روز بعدش سرور ان شده بود که اگه قرار بود ریکاوری بشه اونم تو این مدت کوتاه یه 0 چیزی از قلم میفتاد که بدون هیچ تغییری سرور ان شده بود نمیدونم شاید ریکاوری شما و راد استیشن خیلی قوی بوده سیستم عامل سرور هم ESXI بوده شاید هم من از علم عقب هستم
    ویرایش توسط speednet : January 5th, 2016 در ساعت 14:09
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

2. # ADS

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    222
    تشکر شده در
    184 پست

سلام

سرور وی دی اس از هر دو سرور ارئه میکنه و اصلا تعصبی در کار نیست چون از هر دو شرکت ما سود میبریم به همین دلیل میگم اصلا مقایسه نباید بشه مگر در شرایط همسان خودش در دیتاسنترخودش (مقایسه (ها ) در یک دیتاسنتر قابل انجام هست ) نه از چند سرور ... و از چند دیتاسنتر

این دو مورد من بحثش بازتر میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط speednet نمایش پست ها
    سلام
    عزیز باز عرض میکنم بهتره تعصبی برخورد نکنیم و رو راست باشیم هم با خودمون هم با مشتری و هم کسایی که میخوان با خوندن این تایپیک سرویس از این دو دیتا سنتر تهیه کنند

قبل اینکه آپدیت رو بزنم پست رو ریپلای نکرده بودید بعد اپدیت زدن ریپلای شد هیچ کس تو حرف زدنش سعی نمیکنه حرفی بزنه که نقیض حرف خودش باشه اما باید رو راست بود
    رداستشین اجازه ارسال نمیده که اسپم بشه و با استفاده از ریلی اگر اسپم شد خودش (رداستیشن) ایمیل بلاک میکنه
    او وی اچ اگر اسپم شناخته بشه پرت میبنده قبل از اخطار (بعد از بستن پرت ایمیل میدهد ) و اجازه ارسال ایمیل نمیده

این دو مورد چون از 2 دیتاسنتر قابل مقایسه نیست

و هر دو تقریبا یک مشکل هست اگر بخواهید با دیتاسنتر 3ومی مقایسه کنی مثلا لیزوب
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

4. تعداد تشکر ها ازcompany_hosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها
    سلام

سرور وی دی اس از هر دو سرور ارئه میکنه و اصلا تعصبی در کار نیست چون از هر دو شرکت ما سود میبریم به همین دلیل میگم اصلا مقایسه نباید بشه مگر در شرایط همسان خودش در دیتاسنترخودش (مقایسه (ها ) در یک دیتاسنتر قابل انجام هست ) نه از چند سرور ... و از چند دیتاسنتر

این دو مورد من بحثش بازتر میکنم

رداستشین اجازه ارسال نمیده که اسپم بشه و با استفاده از ریلی اگر اسپم شد خودش (رداستیشن) ایمیل بلاک میکنه
    او وی اچ اگر اسپم شناخته بشه پرت میبنده قبل از اخطار (بعد از بستن پرت ایمیل میدهد ) و اجازه ارسال ایمیل نمیده

این دو مورد چون از 2 دیتاسنتر قابل مقایسه نیست

و هر دو تقریبا یک مشکل هست اگر بخواهید با دیتاسنتر 3ومی مقایسه کنی مثلا لیزوب
    عزیز عرض کردم خدمتت اینجا مقایسه بین کل دیتا سنتر نیست فقط حساسیت روی ایمیل و ابیوز هست
    ویرایش توسط speednet : January 5th, 2016 در ساعت 13:33
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    127 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    کلا پرت ۲۵ بسته است از زمانی که سرور را میگیرید چون ریلی دیتا سنتر در اختیار سرور است و این مورد از ابتدای کار رداستیشن بوده
    به نظر من همکار شما گرفتار یک واسته زرنگ شده بوده بوده
    همونطور که عرض شد کامل در جریان جزئیات نیستم فقط در حد اینکه چنین موردی براشون اتفاق افتاده.
    در مورد واسطه هم سیاست خود ما هم به همین شکل هست که تنها بصورت مستقیم از دیتاسنتر سرویس بگیریم. هم از بابت پشتیبانی و هم از بابت جلوگیری از مشکلات. و دریافت آفرها.
    ما از لیزوب و هتزنر سرویس داریم. لیز وب به خاطر نیم ساعت قطعی یک سرور مجازی قدرتمند 3 ماهه بصورت رایگان برای دلجویی هدیه داده.
    هتزنر هم در پنل robot آفرهای خوبی برای سرورها میده که قیمت بسیار پایین تری دارند.
    در کل از اطلاعات ارسالی دوستان عزیز ممنونم.
    موفق باشید
    میزبان فا : ارائه دهنده بهترین سرویس های میزبانی وب در ایران

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

کاری ب پست های مربوط ب مقایسه دیتاسنتر ها باهم ندارم ، چون بحث پست اول با صفحات آخر تاپیک متفاوت هست .

استارتر عزیز ، وقتی هنوز مشکلی پیش نیومده ، شما دنبال راه حلش هستید ؟ ، پیشنهاد من اینه ک شما از هر دیتاسنتری سرور گرفتید ، یک هفته ~ ده روز قبل از سر رسید ، قاکتور مربوط ب ماه بعد رو پرداخت و سرور رو تمدید کنید.

- همین هتزنر ک دوستان میگن ، تاپیک های بستن پنل و فرمت کردن هارد در یکی ~ دو هفته اخیر در همین انجمن هست ، کافی هست ک جستجو کنید ! (در حالیکه ovh در بدترین شرایط هم ب شما دسترسی ftp میده.)

در هر دیتاسنتری ، شما اگر ب موقع پرداخت تون تایید نشه ، ب مشکل میخورید ، هیچ تفاوتی هم وجود نداره ، در خرید از دیتاسنتر ها و سایت های خارجی ، بعد از پرداخت نباید خیال شما راحت باشه ، تا زمانیکه پرداخت شما وریفای شه ، یعنی یک مرحله وریفای بیشتر از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی داخلی دارند ، ک شامل همشون میشه.

ب خاطر ابیوز برای یک آي پی ، ovh هیچ وقت با کل سروری ک چندین آي پی داره کاری نداره ، ارسال ایمیل اسپم وار هم در پنل کاملا مشخص هست و آی پی ک ب خاطر اسپم یا پورت اسکن یا دانلود از ترکر های عمومی تورنت (جدید) بلاک میشه رو شما ب راحتی میتونید آنبلاک کنید ، ب شرطی ک همیشه در کمترین زمان ممکن پاسخ ابیوز های دیتاسنتر رو بدید .

درباره تورنت ، این دیتاسنتر جدیدا (در ۲۰۱۶) قوانینی رو اعمال کرده ، دوستانی ک کاربر تورنتی دارن ، بیشتر از قبل باید دقت کنند .

با تشکر ...
    ویرایش توسط OmidX : January 5th, 2016 در ساعت 15:53
    ...Zzzz...

8. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

سلام
    کسی اینجا گفته بود رایگان تماس میگیره با دیتاسنتر و صحبت می کنه؟!وقتی خود شماره های تماس دقیقه ای هزینه دارند غیر از سیم کارتی که باید بین المللی باشه که بتونید اصلا این شماره ها رو بگیرین با خط ایران نمیشه.
    OVH 2 rue Kellermann 59100 Roubaix
    Technical support: 08.99.49.87.65 (€1.349/call + €0.337/min)
    Commercial support: 08.20.69.87.65 (€0.118/min)
    Fax: 03.20.20.09.58

- - - Updated - - -

سلام مجدد خدمت همکاران و ماهی گیران آبهای گل آلود.
    باید به خدمت تمام دوستان برسانم همانطور که 10 مرتبه به یوزر گفتم هیچ مشکلی نیست نگران نباشید ولی ایشون کلا آدم استرسی هستن هیچ مشکلی نبوده منیجری که مسئولیت برسی تک تک سرور ها رو داشته 2 روز در دیتاسنتر نبود بعدش هم که تایید شد و تمدید شد بدون مشکل! نیازی به این همه بحث نیست!
    از طرفی دوستانی که میگن بک آپ بگیرین وای بک آپ بگیر باز نمی کنند این چه حرفیه رویه نسبت به سالهای قبل عوض شده ما سرور خاموش شده که پول داده نشوده بود یوزر میخواست کنسل کنه فراموش کرده بود بک آپ بگیره 6 ساعت درخواست کردیم به صورت تلفنی و روشن شد برای بک آپ گیری البته به دردسرش نمی ارزه زمانی که زنگ میزنی باید با یک منیجر فرانسوی که صحبت کنی خیلی سخته متاسفانه با اینکه با پشتیبانی کانادا که صحبت کردم گفتن باید پشتیبان های فرانسه به زمان انگلیسی صحبت هم کنند با شما ولی اینکه نمی کنند اطلاع ندارم . خلاصه اینکه سرور های ما نمیزاریم مشکلی براشون پیش بیاد و نیومده.
    و اینکه با یک ادمین در فرانسه تونستم دیروز صحبت کنم و این مورد رو به طور کلی حل کنیم ولی کاربر های ما باید ای پی های خودشون از لیست اسپم ها حذف کنند و جلوگیری کنند از اتک زدن و بسیار بسیار مراقب باشید که:

سایتی با محتوا عربی یا فارسی در مورد اخبار و اطلاعات گروه داعش روی سرور هاتون نباشه 1% اگر پیدا کنند به گفته همین ادمین که به ما گفتن همه سرور هاتون تمدید کنید مشکلی نیست دیگه کلا تیم امنیتی دیتاسنتر اجازه و خبر نمیده اگر ببینه حامی و یا هر وابستگی ..... دارید فرمت میکنه و تمام اکانت مسدود.

موفق باشید.
    ویرایش توسط websazha : January 6th, 2016 در ساعت 15:14
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

10. تعداد تشکر ها از websazha به دلیل پست مفید

عضو انجمن Z.eus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    695
    تشکر تشکر شده 
    1,115
    تشکر شده در
    839 پست

درسته، بعد از اون اتفاقاتی که در پاریس رخ داد کلا بفهمن shift + delete میکننتون

راستی! پس چرا سایت رنک اول داعش داره تو قلب فرانسه میزبانی میشه؟

http://daesh-news.com/

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Z.eus نمایش پست ها
    درسته، بعد از اون اتفاقاتی که در پاریس رخ داد کلا بفهمن shift + delete میکننتون

راستی! پس چرا سایت رنک اول داعش داره تو قلب فرانسه میزبانی میشه؟

http://daesh-news.com/
    تک تک سایت ها نمیتونن نگاه کنن که کافیه ریپورت بره و بخون ریپورت رو و مطمئن بشه ناشر و دعوت کننده به گسترش داعش و ترورسیم کمک می کنه وب سایت.
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    106
    تشکر تشکر شده 
    114
    تشکر شده در
    77 پست

ضمن عرض سلام مجدد خدمن کلیه دوستانی که در این تاپیک من رو همراهی کردند.
    لازم هست بگم من مشکلم حل شده و با وجود مردی مثل آقای میثم صادقی ، این همه استرس که داشتم بی خودی بوده .
    این اقای صادقی مکه مدیریت سایت دیاکو وب هستند به من گفتند ( اقا نگران نباش - من نمیزارم سرور شما مشکلی براش به وجود بیاد )
    اما من که نمیفهمیدم با کی طرفم خیلی استرس داشتم و میترسیدم که نکنه سرور بسته بشه و گوش بهشون ندادم و همش استرس استرس
    اما ایشان خیلی لنسان با شرافتی هستند
    ایشان سرور من رو تمدید کردند و از همینجا لازم میدونم بگم من چند ماهه با این مرد بزرگ دارم کار میکنم
    و واقعا از خدماتش راضی هستم واقعا
    اینقدر از ایشون راضی هستم که سرور جدید هم نگرفتم و همون رو دارم روش کار میکنم چون تمدید کردند .
    همش به من میگفت آقا نگران نباش ولی من استرس داشتم که الان میفهمم چقدر در کارشون استاد و حرفه ای هستند .

ممنونم از جناب میثم صادقی مدیر دیاکو وب

عضو انجمن Z.eus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    695
    تشکر تشکر شده 
    1,115
    تشکر شده در
    839 پست

شما همیشه تویه دیتاسنتر دیگه بکاپ داشته باشید که اینقدر استرس نگیرید
    ServerSaz.com | Fast and Reliable VPS, Dedicated Server █
    24x7x365 Technical Support - 99.9% Uptime Guarantee █
    Join us on Telegram | Live Chat

15. تعداد تشکر ها از Z.eus به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)