صفحه 5 از 11 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 105

موضوع: آغاز رومینگ ملی از نیمه شعبان/ پوشش رایتل با آنتن‌ همراه اول و ایرانسل تکمیل می‌شود

عضو جدید masooumi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    30 پست

پیش فرض پاسخ : آغاز رومینگ ملی از نیمه شعبان/ پوشش رایتل با آنتن‌ همراه اول و ایرانسل تکمیل می‌شود

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    دوست عزیز خیر این شکلی نیست

دکل های شرکت ایرانسل همشون نسل چهارم هستن یعنی 4g و دکل های همراه اول هم بسیاریشون 3g هستن یا قراره خیلی سریع 3g بشن
    دوست عزیز من لطفا توجه کنید که بنده دارم از زمان حال صحبت می کنم و چیزی که الان فعال هست و قطعا تا زمانی که مجوز نسل سوم توسط ایرانسل و همراه اول گرفته نشود مشترکین رایتل که دارند از رومینگ ملی استفاده می کنند از شبکه نسل 2 استفاده خواهند کرد. (چیزی که الان فعال شده است)
    طراحی ماژول های پرداخت اتصال هر نوع اسکریپت به زبان php به درگاه تمامی بانک های کشور با بهترین قیمت
    سیستم فروشگاهی قدرتمند توماتوکارت به زبان فارسی منتشر شد

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    32 پست

پیش فرض پاسخ : آغاز رومینگ ملی از نیمه شعبان/ پوشش رایتل با آنتن‌ همراه اول و ایرانسل تکمیل می‌شود

هیچ میدونستید وایمکس استاندارد ارسالش چیه؟! تو ویکی پدیا بخونید !! برای همین دکل های ایرانسل و همراه اول مجهز به 3g هستن و 4g ندارن !!! و قیمت دکل های 4g خیلی گرونتر از 3g هست!!! فکر کنم رایتل هم به این مجهز نباشه
    تازه اینقدر رایتل رو گنده نکنین اینترنتش که واسه خودش نیست !! اسیاتک شاتل پارس انلاین دارن کمکش میکنن ایپی هاششو نیگاه کنین !!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.xmh نمایش پست ها
    هیچ میدونستید وایمکس استاندارد ارسالش چیه؟! تو ویکی پدیا بخونید !! برای همین دکل های ایرانسل و همراه اول مجهز به 3g هستن و 4g ندارن !!! و قیمت دکل های 4g خیلی گرونتر از 3g هست!!! فکر کنم رایتل هم به این مجهز نباشه
    تازه اینقدر رایتل رو گنده نکنین اینترنتش که واسه خودش نیست !! اسیاتک شاتل پارس انلاین دارن کمکش میکنن ایپی هاششو نیگاه کنین !!
    آقای محترم چرا حرف بیخود میزنی اصلاً هر کسی کمکش کنه صحبت از 3g هستش که رایتل این تکنولوژی رو داره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط inga نمایش پست ها
    آقای محترم چرا حرف بیخود میزنی اصلاً هر کسی کمکش کنه صحبت از 3g هستش که رایتل این تکنولوژی رو داره
    دوست گرامی من حرف بیخودی نزدم بیاین فیسبوک اسمتون رو بدین من شمارو با بیشتر تکسین های شبکه رایتل اشنا کنم ! خودشون دارن ازین حرف ها میزنن یکیشون هم فامیل نزدیک بنده هست !! برام پ خ کنید

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masooumi نمایش پست ها
    دوست عزیز من لطفا توجه کنید که بنده دارم از زمان حال صحبت می کنم و چیزی که الان فعال هست و قطعا تا زمانی که مجوز نسل سوم توسط ایرانسل و همراه اول گرفته نشود مشترکین رایتل که دارند از رومینگ ملی استفاده می کنند از شبکه نسل 2 استفاده خواهند کرد. (چیزی که الان فعال شده است)
    دوست عزیز وقتی انتن و مجوز داده شده میشه استفاده کرد

الان به دلیل اینکه مجوز داده نشده به ایرانسل نمیشه از 4g استفاده کنه وگرنه تکنولوژیش امادست و الان رایتل استفاده میکنه از این تکنولوژی
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

همراه اول چی؟ جاهایی که همراه اول آنتی دهی خیلی ضعیف داره میشه مثلاً از آنتن دهی ایرانسل استفاده کرد؟ رومینگ ملی برای کل اوپراتورهاست؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    32 پست

من از چند ماه پیش که گوشیم روی اوتامات بود دیدم خیلی جاها رومینگ میشه چون واسه کار و اینا به شهر های دیگه میریم معمولا این اتفاق میفته مثلا نزدیکای دیتاسنتر مبین نت علامت رومیینگ افتاده بود این موضوع واسه 2 ماه پیشه !
    من همراه اول دارم رومینگ واسه یه خط بیگانه بود 43270

تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

همراه اول چی؟ جاهایی که همراه اول آنتی دهی خیلی ضعیف داره میشه مثلاً از آنتن دهی ایرانسل استفاده کرد؟ رومینگ ملی برای کل اوپراتورهاست؟
    بله عزیز رومینگ برای کل اپراتور هاست
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

مثلاً اگه من بخوام برم روی شبکه ایرانسل میشه یا خودکار باید این کار انجام بشه؟

تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

مثلاً اگه من بخوام برم روی شبکه ایرانسل میشه یا خودکار باید این کار انجام بشه؟
    باید سرچ کنید و وصل بشید

صفحه 5 از 11 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)