نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سی پنل یا دایرکت ادمین؟

رأی دهندگان
75. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سی پنل

45 60.00%
  • دایرکت ادمین

35 46.67%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 100

موضوع: سی پنل یا دایرکت ادمین؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

پیش فرض پاسخ : سی پنل یا دایرکت ادمین؟

بحث چی بود رسید به چی:دی
    چیز خوبیه: AjaXplorer

2. # ADS

عضو انجمن besthosti.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    1,806
    تشکر شده در
    1,340 پست

سی پنل بسیار بهتر است و تنها بدی که داره مشکلات تحریم است ولی هیچ تضمینی هم نیست که دایرکنت ادمین هم تحریم نکنه
    الان رابطه ایران و کانادا خیلی تیره شده مخصوصا بعد از این که سفارت ایران را در کانادا بستند .

عضو جدید mehrabrajabi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    108 پست

به نظر من از لحاظ زیبایی و راحتی سیپنل چون دیگه همه با سیپنل کار کردن و بلدن چیکار کنن باهاش اما خیلی گرونه!!ولی دایرکت ادمین از لحاظ اقتصادی به صرفه هست ولی راحتی نه چون من خیلی ها رو میشناسم که نمیدونن حتی دایرکت ادمین چی هست!!
    به نظر من سی پنل

عضو انجمن alireza.076 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

از طرفی که دایرکت در امنیت حرف اول رو میزنه، من به دایرکت رای میدم، همچنین سبک بودن قالب پیش فرض به نظر بنده خیلی سازگاری بیشتری با اینترنت ایران داره

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabrajabi نمایش پست ها
    به نظر من از لحاظ زیبایی و راحتی سیپنل چون دیگه همه با سیپنل کار کردن و بلدن چیکار کنن باهاش اما خیلی گرونه!!ولی دایرکت ادمین از لحاظ اقتصادی به صرفه هست ولی راحتی نه چون من خیلی ها رو میشناسم که نمیدونن حتی دایرکت ادمین چی هست!!
    به نظر من سی پنل
    این خیلی ها یک زمانی هم نمی دانستند cpanel چی هست!

تا حالا کسی را دیده اید که با دایرکت ادمین کار کرده باشه و cpanel را ندیده باشه!؟ شنیدن نظراتش بعد از اینکه برای اولین بار cpanel را دید خیلی برام جالب بود و کاملا از آن بدش آمده بود.

از نظر امنیت هم بطور کلی دایرکت ادمین بهتر است و این را در فروم های خارجی خیلی در موردش گفته اند. برگ برنده cpanel قدیمی بودن آن است و خیلی هاستینگ های مطرح در دنیا حاضر به کوچ نیستند. البته آنها تحریم نیستند و دلیلی هم ندارد کوچ کنند ولی استفاده آنها از cpanel به معنای برتری مطلق آن نیست.

من شخصا از سیپنلی ها بودم و اصلا فکر نمی کردم روزی سمت دایرکت ادمین برویم اما با مشورت همکارانمون بخاطر دردسر های تحریم تصمیم گرفتیم روی آن پافشاری نکنیم و دایرکت ادمین را با تمام بدی هایی که شنیده بودیم قبول کنیم. و الان از این تغییر کاملا راضی هستیم. هیچیک از مشتریان ما از این موضوع ناراحت نشدند و در اداره وب سایت هایشان هیچ مشکلی نداشتند. به جز دو مورد سوال در مورد فایل منیجر و روش کپی کردن و move و add to clipbord در دایرکت ادمین هیچ سوال دیگری از پشتیبانی ما نشد که بیانگر سادگی و راحتی این کنترل پنل هست.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    420 پست

امنیت دایرکت آدمین در حالت پیش فرض بالا هست سی پنل کار بلد باشید بهترین امنیت رو به شما میده .

حرف من و خیلی دیگه این هست دایرکت آدمین با همه انتقادات که مثلا به فایل منیجرش می شه چرا تغیری نمی ده ؟ چرا برای راحتی کاربر قابلیت آجاکس رو اضافه نمی کنه ؟

از hostmonster.com هاست سی پنل دارم اینقدر این امکانات داره واقعا شگفت زده می شید اصلا این کنترل پنل ها از نظر امکانات قابل مقایسه نیستند !

سی پنل در امکانات , راحتی مدیر سرور و کاربر حرف اول رو می زنه دایرکت آدمین خیلی ضعیف عمل کرده این ضعفش رو هم اصلاح نمی کنه .

عضو انجمن alireza.076 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    این خیلی ها یک زمانی هم نمی دانستند cpanel چی هست!

تا حالا کسی را دیده اید که با دایرکت ادمین کار کرده باشه و cpanel را ندیده باشه!؟ شنیدن نظراتش بعد از اینکه برای اولین بار cpanel را دید خیلی برام جالب بود و کاملا از آن بدش آمده بود.

از نظر امنیت هم بطور کلی دایرکت ادمین بهتر است و این را در فروم های خارجی خیلی در موردش گفته اند. برگ برنده cpanel قدیمی بودن آن است و خیلی هاستینگ های مطرح در دنیا حاضر به کوچ نیستند. البته آنها تحریم نیستند و دلیلی هم ندارد کوچ کنند ولی استفاده آنها از cpanel به معنای برتری مطلق آن نیست.

من شخصا از سیپنلی ها بودم و اصلا فکر نمی کردم روزی سمت دایرکت ادمین برویم اما با مشورت همکارانمون بخاطر دردسر های تحریم تصمیم گرفتیم روی آن پافشاری نکنیم و دایرکت ادمین را با تمام بدی هایی که شنیده بودیم قبول کنیم. و الان از این تغییر کاملا راضی هستیم. هیچیک از مشتریان ما از این موضوع ناراحت نشدند و در اداره وب سایت هایشان هیچ مشکلی نداشتند. به جز دو مورد سوال در مورد فایل منیجر و روش کپی کردن و move و add to clipbord در دایرکت ادمین هیچ سوال دیگری از پشتیبانی ما نشد که بیانگر سادگی و راحتی این کنترل پنل هست.
    دقیقا با گفته های جناب شیوا هاست موفقم، کار با دایرکت ادمین هیچ سختی ندارد، پنلی بسیار ساده و کار آمد
    به نظر من دلیل اینکه میگند دایرکت سخته یا مشکلات و ... داره صرفا جهت تبلیغاتی بوده و هیچ برتری به دایرکت ادمین ندارد

با یه مثال ساده
    شما خودرویی میخرید که با موتور بنز باشد اما بدنه ی آن 206 یا خودرویی که با موتور 206 و بدنه ی بنز؟! در حالی که خودروی اول ارزان تر و راحت تر بوده؟!
    مقایسه سی پنل و دایرکت هم یه چیزی تو همین مایع ها هستش، گرافیک سی پنل میشه گفت دل چسب تره اما باطن دایرکت یه چیزه دیگست

عضو انجمن abolfazl201358 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    111 پست

هر زمان سی پنل تونست مثل دایرکت ادمین نسخه های جدید php و apache و غیره رو در جا ابدیت بده کارش درسته

اینه همه باگی که از سی پنل زده بیرون از دایرکت ادمین میزد خودشون جمش میکردن

عضو انجمن morteza.pr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    121
    تشکر شده در
    90 پست

سلام و عرض ادب

در حال حاضر سي پنل بخاطر اينكه آموزش هاش در اينترنت بسيار زياده و تقريبا هر جا از سي پنل به مشكل خوردي و ندونستي يكم سرچ كني آموزشش هست ولي دايركت ادمين بخاطر همين عدم وجود آموزش هاي كافي محبوبيتش كمتره

البته در خيلي مسائل دايركت ادمين خيلي بهتره و حتي توي يكي از تاپيك ها علاوه بر مشكلات كمتر تحريم ، سرعت و امنيت بالاتر رو براي دايركت ادمين گفته بودن
    [you] ...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

سی پنل پیش اوفتاده

صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)