صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 112

موضوع: درخواست جایگزین برای جهان پی

عضو جدید Jahan Pay Co آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,130
    تشکر تشکر شده 
    795
    تشکر شده در
    338 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست جایگزین برای جهان پی

نقل قول نوشته اصلی توسط irangroup110 نمایش پست ها
    دو مرحله ای نه بفرمایید صد مرحله ای ، بفرمایید تغییرات همه روزه بفرمایید شما تنها درگاه واسط هستید که این همه مشتری را آزار میدید تا اونجا که دیگه اعصاب آدمی مثل من که به خونسردی معروف هستم بین دوستهام هم دیگه تحمل نکرده
    گفتم سایت خودت هست و قوانینش را میتونی وضع کنی ولی با این اوضاع به درد من یکی نمیخوره و فکر کنم به درد آدم های بیکار بیشتر بخوره

من جایی مثل پی لاین میخوام دوستان ، درصد مازاد بگیره ولی با اعصابم بازی نکنه و به نوعی حرفه ای باشه
    درسته تو یک سال گذشته 450 هزار اضافه هزینه گرفتن ولی با اعصابم بازی نکردن و راحت به کارم رسیدم
    ایکاش شما که درصد کمتری میگیری هم مثل اونها به فکر توسعه بودید نه به فکر اینکه سایت دارم پس به مشتری زور بگم و اعصابش را داغون کنم
    حتی یک مشتری راضی برای خودتان نگه نداشتید ، حتی برای حرف تمام معترضان ارزشی هم قائل نمیشید
    آقا ما چشم داریم و میبینیم اگر قانونی بیاد برای همه میاد ، بقیه هم دستورالعمل را وارد کردن ولی هیچ جا به اندازه شما دیگه آش را شور نکرده
    موردی که تاپیک قید کردم نظری ندارید !
    تغییرات برای جلوگیری از کلاهبرداری و سو استفاده های احتمالی است وهرکسی که مشکلی نداشته باشد مسلما براساس شرایط مدارک خود را ارسال می کند
    من در ابتدا پست هام عرض کردم هر تغییری برای ما هم هزینه بر است ولی با مشکلات ایجاد شده، مجبور به اعمال شرایط جدید هستیم
    در مورد دو مرحله ای نیز عرض کردم حساب کاربری بیش از 3000 پذیرنده یکی از شرکت های همکار هک شده و توسط همین تایید موبایل شخص هکر که 13 سال سن نیز دارد دستگیر شده است.

همواره موفق باشین عزیز

2. تعداد تشکر ها ازJahan Pay Co به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

استارتر عزیز پست شما را خواندم کاری به نارضایتی و پست های دیگران ندارم فقط خواستم بگم اگر قصد در جایگزینی دارید از bazpardakht.com و sibapal.com میتوانید استفاده کنید اینا هم خوب هستند .همینطور پی لاین که دارید و غیره هم دارید تجربه کردید ( البته چندین شرکت های تازه تاسیس دیگه هستند اما تجربه ای نداشتیم پیشنهاد نمیدم فقط این 2 را تجربه کردم و دیدم کارشون خوب هست )
    ویرایش توسط مینا-صیفی : February 22nd, 2016 در ساعت 23:47

5. تعداد تشکر ها ازمینا-صیفی به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

بله باز دوستان گله ای حمله کردن برای تخریب بدون اینکه دلیل چیزی رو بدونن

تا جایی که من میدونم توی تمامی سیستم های مالی دنیا باید هر 6 ماه مدارک تایید بشه ... (دوبانکبین المللی حساب دارم و طبق درخواست اونا هر 6 ماه باید مدارک رو مجدد ارسال کنم ...)

تغیرات زیاد ؟!‌ من قبول دارم تغیرات زیاد میتونه اعصاب خورد کن باشه اما بیایم این جوری فکر کنیم :‌

من یه حساب دارم با گردش مالی n تومان در ماه و از درگاه واسط x استفاده میکنم اگه این وسط آقای y رمز من رو بفهمه وارد حساب کاربری میتونه به راحتی بشه و یه شماره حساب جدید ثبت کنه که برای نایید هم خوشبختانه هیچ درگاهی مدارک مالکیت حساب رو نمیخواد ... و همینجوری تایید میکنن خوب تا آینجا آقای y اومد وارد حساب ما توی سایت x شد خوب به راحتی بعد از ثبت شماره حساب n تومان از حساب شما برداشت میکنه ... این وسط شما یقه کی رو میگیرید ؟!‌ آقای y با سایت سرویس دهنده x به دلیل امنیت کم ؟!‌

مثال هم سایت بانکی پاسارگاد فقط با داشتن رمز ورود میتونید تا 50 ملیون در روز انتقال وجه کنید !!! خوب الان رمز بنده کرک بشه و پول منو 50 ملیونش رو بر دارند کی پاسخ گو هست ؟! بانک ؟ فکر نمیکنم جواب بده چون من مسئول حفظ حریم شخصی خودم بودم نه اونا ... پس میوفتم تو پروسه شکایت حالا بیا درستش کن ....

یه سوال برا من پیش اومد همین الان !!
    چرا کسی از پرفکت مانی شکایت نمیکنه ؟!

چرا هر بار که میخواد پسورد جدید برای شما ارسال کنه کلی سوال و مدارک از شما ؟! چرا در هنگام هر بار ورود یک کد امنیتی براتون پیامک و ایمیل میکنه که وارد کردنش نیز اجباری هست ؟!

من همه نظر هارو خوندم فقط به یه جا رسیدم ! یوزر ها هم کیفیت میخوان هم امنیت هم سادگی !!

این بار سوم هست که من بادی مدارکم رو برای تایید ارسال کنم پس من باید از همه بیشتر شکایت داشته باشم ! اما از این موضوع خوشحال هستم چون میدونم سرویس دهنده به من داره احمیت میده که امنیت حسابم پابرجا بمونه ... همچنین در مقابل باید امنیت سایت را بالا میبرن با این کار ...

مثلا بنده یه کارت بانکی پسوردشو به دست میارم میام توی جهان پی که با مشخصات 5 سال پیشم عضو شدم و الان همه چیز تغیر کرده یه تراکنش چند ملیونی انجام میدم سریع هم پول رو بر میدارم از توی حساب ... تنها کسی که این وسط مورد ضرر قرار میگیره جهان پی هست ... چرا ؟! چون باید خسارت بده و سپس به دنبال شکایت باشه تا بتونه مبلغ رو پس بگیره ...

قطعا همه درگاه ها به زودی از همه مدارک میخوان و تایید اون رو نیز باید انجام بدید ... زیرا این یه پروسه اداره هست که باید هر چند وقت یک بار انجام بشه ...

اگه من مشکل دارم و نمیخوام اطلاعاتم رو سایت سرویس دهنده داشته باشه پس حق ندارم از اون سایت استفاده کنم ...همه ما موقع عضویت تیک شرایط و قوانین رو زدیم و قبول کردیم توی همه سایت ها هم همیشه زیر قوانین مینویسن که میتونن قوانین رو تغیر بدن و یوزر هم حق شکایت نداره ...

یه چیزو هم خوندم خندم گرفت !!

صبح و شب خواب نما نشه قانون عوض کنه
    دم به ساعت تغییرات نده
    روزی هزار تا قانون وضع نکنه
    صدبار مدارک نخواد

مگه امور یک شرکت فقط دسته یه نفره

ایشون خواب نما بشه بیاد قانون بزاره )

والا تا جایی که من میدونم برای هر قانون جدید که وضع میشه چه برای شرکت چه برای یک سایت گروهی یک جلسه قبل از گذاشتن اون قانون برگذار میشه و درموردش بحث میشه ...

در مورد مالیات هم من دیدم نوشتین که نمیدونم قصد داره گردش مالی رو برای مالیات به دست بیارن ! خوب عزیز شما توی یک کشور که دارای دولت هست زندگی میکنید و طبق قوانین اون کشور باید مالیات خودتون رو پرداخت کنید در غیر این صورت شما یک مجرم هستین که از پرداخت مالیات امتناع میکند...

تنها جایی که در حال حاظر مالیات پرداخت نمیشه برخی از مناطق آفریقا و آب های آزاد هست ... البته در ایران بنادر آزاد نیز مالیات پرداخت نمیکنن ...

یکم اطلاعات کسب کنید در مورد هر چیزی بعد بیاید حرف بزنید ... (البته توحین نشه)

میگین اعلام نکرده سایت و هیو تغیر داده میتویند برید آرشیو اخبار رو بخونید که به مرور زمان به نحو های مختلف اعلام میشده ...

----------------------
    ( من هیچ بده بستونی با جهان پی ندارم الان نیاید بگید نون خورشونم والا )

7. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو جدید Reza-R2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    162
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

الان بالاخره ما از کجا بگیریم درگاه پرداخت سیبا پال/ پارس پال یا پی لاین

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-R2 نمایش پست ها
    ببینید parspal / payline / bazpardakht / pardakhtnet / shetabha / sharjiran / jahanpay / sibapal / zarinpal / dargahpardakht / pardakhtpal /
    اینها فعال هستند خوب حدود 5 تا 10 شرکت دیگه هم بودند جمع کردن به هر دلیلی اما اینایی که اشاره کردم فعال هستند شما بین چند تا یمدتی کار کنید ببینید کدام برای شما خوب هست و جواب گوی نیاز و کار شماست 80% اینا خوب هستند .

10. تعداد تشکر ها ازمینا-صیفی به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irangroup110 نمایش پست ها
    دو مرحله ای نه بفرمایید صد مرحله ای ، بفرمایید تغییرات همه روزه بفرمایید شما تنها درگاه واسط هستید که این همه مشتری را آزار میدید تا اونجا که دیگه اعصاب آدمی مثل من که به خونسردی معروف هستم بین دوستهام هم دیگه تحمل نکرده
    گفتم سایت خودت هست و قوانینش را میتونی وضع کنی ولی با این اوضاع به درد من یکی نمیخوره و فکر کنم به درد آدم های بیکار بیشتر بخوره

من جایی مثل پی لاین میخوام دوستان ، درصد مازاد بگیره ولی با اعصابم بازی نکنه و به نوعی حرفه ای باشه
    درسته تو یک سال گذشته 450 هزار اضافه هزینه گرفتن ولی با اعصابم بازی نکردن و راحت به کارم رسیدم
    ایکاش شما که درصد کمتری میگیری هم مثل اونها به فکر توسعه بودید نه به فکر اینکه سایت دارم پس به مشتری زور بگم و اعصابش را داغون کنم
    حتی یک مشتری راضی برای خودتان نگه نداشتید ، حتی برای حرف تمام معترضان ارزشی هم قائل نمیشید
    آقا ما چشم داریم و میبینیم اگر قانونی بیاد برای همه میاد ، بقیه هم دستورالعمل را وارد کردن ولی هیچ جا به اندازه شما دیگه آش را شور نکرده
    این مراحل که میرفمایید برای امنیت خودتان هست نه چیز دیگه ای!
    الان خود بنده قکت دو مرحله ای با پسورد طولانی رو فعال کردم صرفا برای اینکه وقتی تراکنش مالی در میان هست بازد خیالم راحت باشه که مشکلی در حسابم پیش نمیاد.
    این لاگین دو مرحله ای یکی از نقاط قوت جهان پی هست که خیلی از سایت های دیگر درگاه واسط این مورد را ندارند و مسلما یک نقطه ضعف محسوب میشه
    شاید الان خیالتون جمع باشه که بله چه مشکلی! اما 1 درصد فکرکنید ایمیلتون هک بشه و هکر بتونه راحت وارد حسابتون به هر درگاهی بشه
    مسلما این لاگین دو مرحله ای هست که که مشکل شما رو حل میکنه

هر سایتی میتونه هر زمان قوانین خودش رو بروز کنه.مشکل اینجاست که ما خیلی وقت ها اون جایی که به زور از ما حقمون رو میگرند اعتراض نمیکنیم.
    مثلا اینکه بانک ها هر سال دارند سودها رو کاهش میدند. یا اینکه جدیدا پیامک از هر بانک با یه قیمتی میاد که اگر مایل به دریافت پیامک های حسابتون هستید این قدر در سال مبلغ باید کسر بشه
    پس میبینید که این تغییرات برای همه هست حتی خود شما هم که یک سایت دارید ممکنه هر وقت یک قانون وضع کنید

اگر شما فعالیت قانونی دارید پس چرا نگران پر کردن مجدد و تاییده هستید؟
    بنده خودم به شخصه همون شب تغییرات سریعا فرم ها رو پر کردم و با ارسال تیکت به پشتیبان ها سریعا حسابم فعال شد

- - - Updated - - -

اگر فعالیت غیرقانونی ندارید جهان پی رو پیشنهاد میکنم
    من حدود دو سالی هست که با این شرکت در حال کار هستم و واقعا از همه نظر بهترین هستند
    اینکه تغییرات جدید هم اعمال کردند صرفا برای افزایش امنیت و عملکرد سایت هست .
    مثل همیشه یکسری از دوستان هستند که منتظرند تا پستی بیاد تا یکم تفریح کنند!

12. تعداد تشکر ها ازDeLtAvPs به دلیل پست مفید

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

سلام

خداییش جهان پی خیلی خوبه از همه نظر

خیلی وقته باهاشون کار میکنیم و کاملا راضی هستیم

حالا اگر کسی هم مشکلی باهاشون داره نباید باعث ایجاد اشتباه در انتخاب دیگران بشه ....

14. تعداد تشکر ها ازarmin.rf به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

تا جایی که جهان پی رو دارم دنبال میکنم سایت هایی که چیتلر میشن سرویس دیگه نمیده (البته قبلا هم نمیداد)

سیبا پال رو برسی کردم مشکلی توی این مورد نداره

سایت درگاه پرداخت هم مشکلی نداره

البته هر سایت بسته به سیاست های کلیش ممکنه تغیراتی بده توی مدت زمان فعالت...

اما من سایت درگاه پرداخت رو بیشتر از سیبا پال ترجیح میدم البته سیبا پال هم جدیدا به ایران انتقال دادن فک کنم رفع مشکل شده و مشکلات قبلی رو ندارن

16. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

جناب Mr.Pouria بنده تاپیک زدم یک جایی را بهم معرفی کنند مثل نمونه ای که گفتم که با تغییرات زیاد اعصابم را بهم نریزه و بتونم راحت به کارم برسم حالا کاری به داستان حسین کرد شبستری شما ندارم
    در مورد خواب نما شدن حرف شما درست هست اینطور که معلومه چندین نفر دارند خواب نما میشن چون روزی چندین بار داره تغییرات صورت میگیره
    مشکلی هم با مالیات و چه میدانم ترس و غیره که گفتید ندارم چون مثل پشتیبان های جهان پی معلومه اصلا تاپیک را نخوندی چون من تمام مدارکم را تایید کردم و عکس هم گذاشتم ولی درد و مشکل اونجاست که میدانم صبح فردا مجددا یک تغییر و یک قانون جدید وضع خواهد شد به بهانه هایی مانند امنیت خودت ، به خاطر خودتان و ...
    خواهش میکنم یک جوری حرف نزنید بقیه زیر سوال برند چون اونهایی که یک صدم این تغییرات بی مورد را ندارند هم امنیت بالایی دارند هم برای مشتری احترام قائل هستند
    اینکه یکی پولش زیادی کرده ده تا برنامه نویس استخدام کرده که هر روز تغییرات ایجاد کنند و هر روز خدا قانونی وضع کنه و هر روز مدارک بخواد دیگه برای من قابل هضم نیست
    من انتظار داشتم نماینده جهان پی بیاد و از بابت این همه تغییرات و دردسرها معذرت خواهی کنه ولی اینطور که میبینم و همانطور که گفتم و حدس زدم بیفایده هست

مطمئن باشید اطلاعات ما از شما بیشتر نباشه کمتر هم نیست پس نه نگران نباشید توهینی نشده بلکه یک نفر از شرکتی که داشت خدمات میگرفته گلایه داره و ناراحت هست و درخواست راهنمایی برای تغییر شرکت از دوستان انجمن داشته تا با استفاده از تجربیات اونها انتخاب درستی داشته باشه
    لطفا اگر درگاهی میشناسید معرفی کنید وگرنه خواهش میکنم دوستان بحث های حاشیه ای را بیخیال بشند
    به هر صورت درسته جهان پی اعصاب من را داغون کرده ولی خوب خدمات خوبی را هم ارائه کرده ولی با این اوضاع من نمیخوام ادامه بدم و وحی منزل هم نیست که حتما از جهان پی استفاده کنم پس اخلاق و اعصابم با اینها جور نیست کوچ میکنم شرکت دیگه
    والسلام

18. تعداد تشکر ها ازirangroup110 به دلیل پست مفید

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

جناب Mr.Pouria بنده تاپیک زدم یک جایی را بهم معرفی کنند مثل نمونه ای که گفتم که با تغییرات زیاد اعصابم را بهم نریزه و بتونم راحت به کارم برسم حالا کاری به داستان حسین کرد شبستری شما ندارم
    در مورد خواب نما شدن حرف شما درست هست اینطور که معلومه چندین نفر دارند خواب نما میشن چون روزی چندین بار داره تغییرات صورت میگیره
    مشکلی هم با مالیات و چه میدانم ترس و غیره که گفتید ندارم چون مثل پشتیبان های جهان پی معلومه اصلا تاپیک را نخوندی چون من تمام مدارکم را تایید کردم و عکس هم گذاشتم ولی درد و مشکل اونجاست که میدانم صبح فردا مجددا یک تغییر و یک قانون جدید وضع خواهد شد به بهانه هایی مانند امنیت خودت ، به خاطر خودتان و ...
    خواهش میکنم یک جوری حرف نزنید بقیه زیر سوال برند چون اونهایی که یک صدم این تغییرات بی مورد را ندارند هم امنیت بالایی دارند هم برای مشتری احترام قائل هستند
    اینکه یکی پولش زیادی کرده ده تا برنامه نویس استخدام کرده که هر روز تغییرات ایجاد کنند و هر روز خدا قانونی وضع کنه و هر روز مدارک بخواد دیگه برای من قابل هضم نیست
    من انتظار داشتم نماینده جهان پی بیاد و از بابت این همه تغییرات و دردسرها معذرت خواهی کنه ولی اینطور که میبینم و همانطور که گفتم و حدس زدم بیفایده هست

مطمئن باشید اطلاعات ما از شما بیشتر نباشه کمتر هم نیست پس نه نگران نباشید توهینی نشده بلکه یک نفر از شرکتی که داشت خدمات میگرفته گلایه داره و ناراحت هست و درخواست راهنمایی برای تغییر شرکت از دوستان انجمن داشته تا با استفاده از تجربیات اونها انتخاب درستی داشته باشه
    لطفا اگر درگاهی میشناسید معرفی کنید وگرنه خواهش میکنم دوستان بحث های حاشیه ای را بیخیال بشند
    به هر صورت درسته جهان پی اعصاب من را داغون کرده ولی خوب خدمات خوبی را هم ارائه کرده ولی با این اوضاع من نمیخوام ادامه بدم و وحی منزل هم نیست که حتما از جهان پی استفاده کنم پس اخلاق و اعصابم با اینها جور نیست کوچ میکنم شرکت دیگه
    والسلام
    ولی خداییش ایشون حق دارند

بنده خودم اصلا در جریان نبودم امدم درخواست تسویه بدم دیدم باز باید از 7 خان رستم رد بشم :دی

فکر میکنم گرفتن اطلاعات در موقع ثبت نام کافی بوده باشه

درگاه پرداخت رو چند سری باهاشون کار کردیم مشکلی نبوده

سایر رو خبر ندارم اما باز جهان پی خوبه البته اگر بازهم تعغییر پیدا نکنه

20. تعداد تشکر ها ازarmin.rf به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)