صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: کانفیگ آنی و رایگان سرورهای لینوکس

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

پیش فرض پاسخ : کانفیگ آنی و رایگان سرورهای لینوکس

سلام
    اول تبریک و آرزوی موفقیت برای شما.

دوم، به نظر بنده همان روشی که خودتان در نظر گرفته اید را اجرا کنید.
    هدف شما طبق فرموده خودتان کمک به کاربران مبتدی هست. با این کار شاید برخی ترس های کاربران از محیط ssh و ... نیز برطرف بشه و برن دنبال تقویت خود. (هرچند که باید بدانند که نباید هر دستوری را بدون اطلاع از نتیجه اش در ssh استفاده کنند.)

از این نظر هم که شاید هاستینگ های تابستانی استفاده کنند. خوب این همیشه مشکل کاربر است که باید در زمان خرید تحقیق و از جای معتبر خرید کند. (هستند بسیاری که دائمی تشریف دارن ولی ... )
    و این که شرکت و یا فرد کانفیگ کننده هزینه دریافت میکند و یا خود را خدای کانفیگ میداند دلیل بر تایید سخنانش نیست. بیشک هستند افرادی که نصب ساده وب سرور و کنترل پنل را کانفیگ حرفه ای و کامل مینامند و هزینه های بالایی از کاربران اماتور دریافت میکنند. پس این مورد هم هست!

در کل هر چی سرور ها بهتر کانفیگ بشن آمار تاپیک های شکایت و مشکلات با دیتاسنتر ها نیز کمتر خواهد شد ....
    و همچنین در مورد هزینه گرفتن نیز کامل حق دارید اگر دوست داشتید هزینه نیز دریافت کنید. چرا که از علم خود استفاده کرده اید زمان گذاشته اید چشم و بدن خود را در این راه به نوعی استفاده کرده اید.
    و خراب کردن بازار هم نداره که فردی از شما شاکی بشه و یا گله کنه. شما هم حق دارید به هر شکل قانونی فعالیت و رقابت و کسب درآمد کنید و کسی نمیتونه و نباید در این مورد به شما نظر بده.

موفق باشید.

2. تعداد تشکر ها ازkool به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سرزمین نمایش پست ها
    پیشنهاد بنده هم صرفاً جهت کسب درآمد نبود اگر این کار رو انجام بدید و کانفیگ حرفه ای در سیستمتون اضافه کنید بسیار چیز عالی ای میشه فرض کنید کسی که سرور داره با زدن چند کلیک و چند دقیقه کل کانفیگ هاش انجام بشه حالا با هر هزینه ای مهم اون وقته که با این سیستم میشه تحقق پیدا کرد میدونید اگه این سیستم رو به صورت حرفه ای گسترش بدین میتونه یک سایت عظیمی بشه

حالا منظور بنده این نیست که فقط خودتون چند نفری بشینید و این سیستم رو راه بندازید میتونین با شرکت های بزرگی صحبت کنید و اون ها رو در بحث کانفیگ مخصوصاً امنیتی سهیم کنید.
    از پیشنهادتون متشکرم.
    در رابطه با همکاری با شرکت‌های بزرگ، تا زمانی که سودِ کلان وجود نداشته باشه، هیچ شرکت بزرگی با چنین پروژه‌هایی همکاری نمیکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kool نمایش پست ها
    سلام
    اول تبریک و آرزوی موفقیت برای شما.

دوم، به نظر بنده همان روشی که خودتان در نظر گرفته اید را اجرا کنید.
    هدف شما طبق فرموده خودتان کمک به کاربران مبتدی هست. با این کار شاید برخی ترس های کاربران از محیط ssh و ... نیز برطرف بشه و برن دنبال تقویت خود. (هرچند که باید بدانند که نباید هر دستوری را بدون اطلاع از نتیجه اش در ssh استفاده کنند.)

از این نظر هم که شاید هاستینگ های تابستانی استفاده کنند. خوب این همیشه مشکل کاربر است که باید در زمان خرید تحقیق و از جای معتبر خرید کند. (هستند بسیاری که دائمی تشریف دارن ولی ... )
    و این که شرکت و یا فرد کانفیگ کننده هزینه دریافت میکند و یا خود را خدای کانفیگ میداند دلیل بر تایید سخنانش نیست. بیشک هستند افرادی که نصب ساده وب سرور و کنترل پنل را کانفیگ حرفه ای و کامل مینامند و هزینه های بالایی از کاربران اماتور دریافت میکنند. پس این مورد هم هست!

در کل هر چی سرور ها بهتر کانفیگ بشن آمار تاپیک های شکایت و مشکلات با دیتاسنتر ها نیز کمتر خواهد شد ....
    و همچنین در مورد هزینه گرفتن نیز کامل حق دارید اگر دوست داشتید هزینه نیز دریافت کنید. چرا که از علم خود استفاده کرده اید زمان گذاشته اید چشم و بدن خود را در این راه به نوعی استفاده کرده اید.
    و خراب کردن بازار هم نداره که فردی از شما شاکی بشه و یا گله کنه. شما هم حق دارید به هر شکل قانونی فعالیت و رقابت و کسب درآمد کنید و کسی نمیتونه و نباید در این مورد به شما نظر بده.

موفق باشید.
    سلام و عرض ادب.
    از اینکه تو تاپیک شرکت کردید متشکرم.
    دقیقا دوستان هم از ابن مورد شاکی شده بودن! میگفتن که خب این سرویس رو ارائه بده، اما رایگان نباشه!

5. تعداد تشکر ها از hamid.soltani92 به دلیل پست مفید

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.
    من چند ماهی میشه که تو اوقات فراغت، یک نرم‌افزار رو گسترش میدم که وظیفه‌اش نصب و کانفیگ خودکار کنترل پنل‌ها و نرم‌افزارهای مختلف رو سرورهای لینوکسیه.عملکرد وبسایت به این صورت هست که شما آی‌پی و رمز روت رو به وبسایت میدید، پس از بررسی سیستم عامل، میزان حافظه، محدودیت فرکانس و تعداد هسته‌های پردازنده، سرعت i/o درایو ذخیره سازی و چندین مورد مهم دیگه، به شما صفحه‌ای جهت انتخاب سرویس مورد نظرتون نمایش میده.
    سیستم کاملا قابل اعتماد هست و بعد از استفاده، به شمایک پیام مبنی بر ورود به سرورتون داده خواهد شد. هنگام ورود، شما مجبور به تغییر رمز عبور خواهید شد.
    سعی کردم تمام موارد مورد نیاز وبسمترها رو توش جابدم. برای مثال شما میتونید موارد زیر رو بدون داشتن هیچگونه دانشِ خاصی نصب بفرمایید:

۱-کنترل پنل‌های cpanel ،directadmin ،kloxo ،webmin. همچنین هنگام نصب، امکان سفارشی‌سازی وجود داره.برای مثال شما میتونید علاوه بر نصب cpanel، گزینه‌های نصب فایروال، کانفیگ امنیتی( به صورت رایج) ، بهنیه‌سازی mysql و وب سرور و چندین گزینه که بعدا عرض خواهم کرد رو انتخاب بفرمایید.

۲-نصب نرم‌افزار xmpp و یک رابط کاربری وب بر پایه nodejs، که با استفاده‌ از این امکان میتونید یک چت روم فوق‌العاده حرفه‌ای با مصرف بسیار پایین منابع رو داشته باشد. برای مثال تو شبیه‌سازی‌ای که بنده انجام دادم، با استفاده از یک وی‌پی‌اس با رم۵۱۲ مگابایت، میتونید بیش از ۳۰۰ نفر آنلاین رو بدون ایجاد کمترین latency پشتیبانی کنید.

۳-نصب wordpress و وب سرور و پایگاه داده! شما گزینه‌های متنوعی برای این مورد خواهید داشت. من روی این مورد چون میدونم استفاده بسیار زیادی خواهد داشت، وقت خیلی زیادی گذاشتم. روی امنیت و دقت و سرعت خیلی کار کردم. گزینه‌های قابل انتخاب به این شرح هستن:
    وب سرور‌ها:apache, nginx وopenlitespeed
    پایگاه‌های داده: mysql،pgsql وmemsql
    در صورتی که هیچ‌کدوم از این گزینه‌ها رو انتخاب نکنید، سیستم با توجه به میزان حافظه، سرعت درایو ذخیره سازی و ... تصمیم گیری می‌کنه.ل ازم به ذکره که مشکل htaccess وnginx به صورت کامل و دائمی برطرف شده. همچنین تنظیمات وب سرور و پایگاه‌ داده به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. به صورتی که با یک وی‌پی‌اس SSD با رم ۴ گیگابایت، شما می‌تونید یک وبسایت وردپرس با امکان پاسخدهی به بیش از ۵۰۰ درخواست موازی داشته باشید!!

۴-نصب KVM! بله میتونید KVM رو هم جهت مجازی سازی با استفاده از این سیستم نصب کنید. به فکر آماده سازی یک ابزار رایگان برای مدیریت VM ها در آینده نزدیک هستم.

۵-نصب LAMP و LEMP!

۶-نصب drupal و وب سرور و پایگاه داده

۷-نصب RubyOn Rails و nginx و unicorn

۸-نصب DNS! که این مورد کمی پیچیده هست و بعدا با ایجاد قسمت تکمیلی جهت مدیریت دامنه‌ها و ریکوردها در وبسایت انجام خواهد شد.

۹-نصب فایروال! با تمام سرویس‌هایی که بالاتر عرض شد، میتونید فایروال csf رونصب کنید. تمام تنظیمات به شکل کاملا حرفه‌ای و مطابق با نیاز کاربر اعمال خواهد شد.

این موارد تاحالا به ذهن من رسیده بودن. خواهش می‌کنم اگر موردی به ذهنتون میرسه حتمااعلام بفرمایید، در صورت امکان اضافه خواهد شد.
    ارادتمند.
    مشخصات تماس و مسنجر بفرمائید
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    مشخصات تماس و مسنجر بفرمائید
    سلام، متاسفانه isp بنده دچار مشکل شده و امکان آنلاین شدن تو مسنجر فعلا برای من وجود نداره.
    آدرس ایمیلم رو پ.خ کردم خدمتتون.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    از اینکه تو تاپیک شرکت کردید متشکرم.
    دقیقا دوستان هم از ابن مورد شاکی شده بودن! میگفتن که خب این سرویس رو ارائه بده، اما رایگان نباشه!
    سلام

یکی از این شاکیان هم ما بودیم
    مطمئن باشید جناب سلطانی در صورت اینکه استقبال از این اسکریپت زیاد باشد(که صدرصد هم خواهد بود) و بر روی سرور های پارس پک هم نباشد مورد حملات زیادی قرار خواهد گرفت چرا که خیلی از افراد با وارد کردن دسترسی سرور های خودشون , دریافت هزینه از مشتریان و نصب بصورت اتوماتیک ادعای کانفیگ حرفه ای را می کنند.

اینکه شما قصد کمک دارید شکی نیست اما این مورد هم در نظر داشته باشید :

هر پروژه ای رایگان شروع شود و تا ابد هم رایگان بماند سریعا رو به سقوط خواهد داشت و شکست خواهد خورد.

پیروز باشید .

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    980
    تشکر شده در
    668 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها
    سلام

یکی از این شاکیان هم ما بودیم
    مطمئن باشید جناب سلطانی در صورت اینکه استقبال از این اسکریپت زیاد باشد(که صدرصد هم خواهد بود) و بر روی سرور های پارس پک هم نباشد مورد حملات زیادی قرار خواهد گرفت چرا که خیلی از افراد با وارد کردن دسترسی سرور های خودشون , دریافت هزینه از مشتریان و نصب بصورت اتوماتیک ادعای کانفیگ حرفه ای را می کنند.

اینکه شما قصد کمک دارید شکی نیست اما این مورد هم در نظر داشته باشید :

هر پروژه ای رایگان شروع شود و تا ابد هم رایگان بماند سریعا رو به سقوط خواهد داشت و شکست خواهد خورد.

پیروز باشید .
    دوست عزیز پس تا الآن باید پروژه های زیادی شکست خورده باشه جوملا، وردپرس، اپن کارت، دیتالایف و ... بازم نام ببرم؟

همون طور که ایشون گفتن کانفیگ تخصصی انجام نمیشه صرفاً جهت کانفیگ سایت های شخصی هستش و همچنین زحمت vps فروشان عزیز هم شاید کمتر بشه (البته برای کانفیگ های رایگان)

مشتری باید چشم های خودش رو باز کنه و ببینه یعنی هر کسی که ادعا کنه بنده کانفیگ تخصصی میکنم باید اطمینان کنیم؟!

همون پیشنهاد بنده خیلی بهتره ایشون باید سطح بندی کنه حداقل دو سطح کانفیگ رایگان و تجاری در این صورت بابت کانفیگ تخصصی هزینه دریافت کنن.

10. تعداد تشکر ها ازسرزمین به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

دوست عزیز پس تا الآن باید پروژه های زیادی شکست خورده باشه جوملا، وردپرس، اپن کارت، دیتالایف و ... بازم نام ببرم؟

همون طور که ایشون گفتن کانفیگ تخصصی انجام نمیشه صرفاً جهت کانفیگ سایت های شخصی هستش و همچنین زحمت vps فروشان عزیز هم شاید کمتر بشه (البته برای کانفیگ های رایگان)

مشتری باید چشم های خودش رو باز کنه و ببینه یعنی هر کسی که ادعا کنه بنده کانفیگ تخصصی میکنم باید اطمینان کنیم؟!

همون پیشنهاد بنده خیلی بهتره ایشون باید سطح بندی کنه حداقل دو سطح کانفیگ رایگان و تجاری در این صورت بابت کانفیگ تخصصی هزینه دریافت کنن.
    سلام

حرف شما صحیح است اما این را هم در نظر داشته باشید :

جوملا , وردپرس و تمامی اسکریپت هایی که فرمودید توسط یک نفر یا دو نفر نوشته نشده اند

اسپانسر های خاصی داشتند و اهدافشون هم مشخص بود . ( پلاگین های پولی , قالب های پولی , اسپانسر های مالی و ... )

سیستم وبلاگدهی وردرپرس رو با دامین wordpress.org را سیستم کانفگیر مقایسه می کنید ؟

حجم انبوه قالب ها و کامپونت های جوملا پولی رو با سیستم کانفگیر سرور مقایسه می کنید ؟

حجم عظیم وب سایت تم فورست که برای همه نوع سیستمی هست با با سیستم رایگان مقایسه می کنید ؟

یا حتی محصولات دیگر وب سایت وردپرس یا جوملا را ؟

چندین سایت معروف که با وردپرس ایجاد شده اند و ظاهری وردپرسی ندارد رو با کانفیگر رایگان مقایسه می کنید؟
    شما این اسکریپت های مدیریت محتوا را با کانفگیر سرور مقایسه می کنید ؟
    پیشنهاد شما که عالی هست بنده عذر خواهی میکنم اگر باعث ناراحتی شما شده ام و اعصابتون رو خط خطی کردم
    البته لازم به ذکر است قبل از ارسال تاپیک آقای سلطانی بنده در مورد این موضوع باهاشون صحبت کرده بودم که خودشون هم میخواستند اسکریپت رو و سایت رو به چند دسته تقسیم کنند که شما اعلام کردید
    ویرایش توسط Yas-Host : December 9th, 2014 در ساعت 14:37

12. تعداد تشکر ها ازYas-Host به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    980
    تشکر شده در
    668 پست

خود شما کلیه پروژه های اپن سورس رو رو به سقوط ذکر کردین

سلام

حرف شما صحیح است اما این را هم در نظر داشته باشید :

جوملا , وردپرس و تمامی اسکریپت هایی که فرمودید توسط یک نفر یا دو نفر نوشته نشده اند

اسپانسر های خاصی داشتند و اهدافشون هم مشخص بود .

شما این اسکریپت های مدیریت محتوا را با کانفگیر سرور مقایسه می کنید ؟

پیشنهاد شما که عالی هست بنده عذر خواهی میکنم اگر باعث ناراحتی شما شده ام و اعصابتون رو خط خطی کردم
    برای چی باید عصبانی بشم بنده هم نظرمو گفتم بله اینکه میفرمایید تک نفری شکست میخورن کاملاً صحیحه و منم قبلاً یاد آوری کرده بودم ولی اگر میخوان تک نفری شروع کنن به نظر من همین طرحی رو که دارن خیلی خوبه و یه مقدار که جلو رفتن میتونن گروه درست و کنن و کار رو گسترش بدن اسپانسر هم جور میشه.

14. تعداد تشکر ها از سرزمین به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

خود شما کلیه پروژه های اپن سورس رو رو به سقوط ذکر کردین
    این برداشت شماست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    980
    تشکر شده در
    668 پست

این برداشت شماست
    والا من که از جمله شما چیز دیگه ای دستگیرم نمیشه

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)