صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: تچربه کار شما با dargahbank.ir

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

پیش فرض پاسخ : تچربه کار شما با dargahbank.ir

درگاه بانک رسما میگم کارت تمام هست دیگه ...

من از طریق مراجع قضایی پیگیری میکنم کار شما رو . تحت هیچگونه شرایطی حقی نداشتید که اطلاعات وب سایت های متخلف رو در سایت خودتون درج کنید . کار شما خودش جرم هست و مستحق پیگیری توسط مراجع قضایی . شخصا تا نهایت کار پیگیر میشم تا سزای این رفتار غیر حرفه ای رو ببینید و همچنین درس عبرتی بشه برای سایر همکاران عزیز که در حوزه درگاه واسط بانکی فعالیت میکنن ...
    علاوه بر اون هیچگونه حقی مبنی بر بلوکه کردن وجه موجود در حساب های کاربری متخلف رو ندارید . نه تنها شما بلکه این طرف صحبت من با تمامی درگاه های پرداخت واسطه هست . هیچکدوم از شرکت های فعال در این زمینه چنین اجازه ای رو ندارن . بستن حساب های بانکی تنها و تنها توسط مراجع قضایی همچون دادگستری و دادستانی به همراه مدارک مذکور و استعلام های قانونمند امکان پذیر هست .

حالا نام این پست من رو میخواید بزارید تخریب یا تهدید یا هر چیز دیگه ای . اما هدف من تنها رسیدن حق به حقدار هست . اینکه سایت های متخلف باید تنبیه بشن شکی نیست و از این حیث کار درگاه بانک کاملا درست بوده که جلوی فعالیت اینگونه افراد سودجو رو گرفته . اما اینکه اقدامات ناپسند و غیر قانونی مثل افشای اطلاعات این دست از کاربران و همچنین بلاک کردن وجه موجود در حساب های کاربری این دست از افراد خلاف قانون کشور و سیستم بانک داری اسلامی و مرکزی در خصوص فعالیت های شرکت های درگاه واسط پرداختی هست ...

2. # ADS

عضو جدید geniune آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    691
    تشکر تشکر شده 
    462
    تشکر شده در
    329 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farari2 نمایش پست ها
    شما فکر کن ما دوروزه بودیم حالا خوبه اکثر مشکلات و باگهای سایتشون رو ما بهشون یاداوری میکردیم
    دو سال با پیلاین کار کردیم یک بار از این مسخره بازی ها ندیدیم
    بلدی که دوست عزیز بگو درگاه پی لاین هم بدرد نخوره و مشکل داشته و دوروزه بوده
    یک اکانت یک روزه میتونه هر ادعایی بکنه
    ما که دفعه اولمون نیست ... لطفا با مدرک حرف بزنید ... بنده نمیگم باور نمیکنم ولی به این سادگی هم باور نمیکنم ... (به هرحال مهم نیست )

- - - Updated - - -

بیا اینم اطلاعیه که بعد از نظر دادن من توی سایتشون گذاشتن

به نام خدا
    سامانه الکترونیکی درگاه بانک بر خود لازم دانسته تا به جهت هوشیار سازی کاربران محترم خود مواردی را متذکر شود

• در صورت مواجه شدن با پست های تخریب گرایانه افراد در انجمن ها، ابتدا از وی درخواست مدرک نمائید. زیرا برای این افراد سخن گفتن بسیار آسان ولی ارائه مدرک بسیار سخت است.
    • با بررسی پست های کاربر و بحث هایی که شرکت کرده است نوع کسب و کار و هویت وی را شناسایی کنید.
    • با مراجعه به [صفحه وب سایتهای متخلف] می توانید از هویت واقعی این افراد و نوع کسب و کار وی با خبر شوید
    • به علت فضای ناسالم و جو تخریب گرایانه و نا سالمی که در انجمن ها حاکم است، درگاه بانک نسبت به بازگشایی هیچ صفحه ای در هیچ انجمنی اقدام نخواهد کرد لذا در صورت مشاهده افرادی که خود را با نام پشتیبانان درگاه بانک معرفی می کنند سریعا از طریق لینک گزارش تخلف ما را با خبر سازید.
    • با توجه به اینکه درگاه بانک با کاربرانی که با زیر پا گذاشتن قوانین رایج کشور قصد سو استفاده از خدمات این شرکت را دارند به هیچ وجه مدارا نمی کند . فلذا دشمنان بسیاری نیز خواهد داشت، ما خود نیز می دانیم درختی که بیشترین میوه را دارد بیشترین سنگ را خواهد خورد. با این وجود همواره بیشترین تلاش خود را خواهیم کرد تا با کاربران متخلف، مطابق قوانین برخورد کنیم. مشاهده شده کاربرانی به ناحق و دروغ نسبت به بستن تهمت و افترا به درگاه بانک اقدام می کنند.(«هر کس به وسیله اوراق چاپی یا خطی یا به وسیله درج در روزنامه و جراید یا نطق در مجامع یا به هر وسیله دیگر به کسی امری را صریحا نسبت دهد یا آنها را منتشر کند که مطابق قانون آن امر جرم محسوب می‌شود و نتواند صحت آن اسناد را ثابت کند، جز در مواردی که موجب حد است، به یک ماه تا یک سال حبس و تا 74 ضربه شلاق یا یکی از آنها حسب مورد محکوم خواهد شد.») [مطالعه بیشتر درمورد عواقب تهمت و افترا] .اکثر این تهمت ها از سوی کاربران متخلف درگاه بانک ساخته و منتشر می شود و بدون شک این موارد از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

تا اونجا که میدونم ما نه به کسی تهمت زدیم نه با کسی دشمنیم فقط میخواییم بدونیم پولی که توی حسابمونه و بلاک کردید رو چرا نمیدید آیا شما دادگستری یا دادسرا هستید که قانون وضع میکنید و پول رو میزنید بر بدن و یک لیوان آب هم روش
    با تشکر موفق و پیروز باشید امیدوارم در کاسبی جدیدتون موفق باشید
    یک سایت درگاه بانکی هم حساب بنده رو مسدود کرد و موجودی رو بلاک کرد و بنده سایت رو در ستاد ساماندهی به ثبت رساندم و لوگو رو گذاشتم و حساب رو باز کردند !!!
    قوانین هست شما اگر فعالیتتون مجاز و مجوز دار هست از طریق مدرک پیش برید ... (یکی از دوستان هم همین مشکل رو با یک درگاه دیگر داشت و در امضاشون هم لینکش هست )

به هرحال بنده کاره ای نیستم و هر کاری دوست دارید بکنید ولی ما هم تجربه ی بلاک شدن حساب رو داشتیم و حال هم درگاه بانک هستیم و خداروشکر مشکلی نداریم و تراکنش ها بدون مشکل انجام میشه و تسویه حساب ها لحظه ای ست

ان شالله مشکل شما هم حل بشه

موفق باشید ...
    اگر دائما خود را با نقابهایی که برای دیگران به چهره میزنی بشناسانی
    آن لحظه که فرا می رسد و باید نقاب از چهره برداری
    پشت نقاب دیگر هیچ چیز نیست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

دوستان عزیز ، تمامی صحبت های من با مدرک و شواهد محکم هست ...

همگی دوستان به آدرس : http://dargahbank.ir/violation-web-sites/ مراجعه کنن ...

تا دیروز این آدرس حاوی اطلاعات فاش شده از وب سایت ها و افراد متخلف بوده . هم اکنون به این صفحه مراجعه کنید . در صفحه پیغامی نوشته شده مبنی بر اینکه :

نمایش این مطلب تنها برای همکاران امکان پذیر است .

من از هر دو حالت این صفحه تصویر تهیه کردم و ضمیمه پرونده قضایی کسب و کار درگاه پرداخت واسط بانکی " درگاه بانک " کردم . این دوستان با این کار قصد داشتن ظاهرا این اقدام غیر قانونی خودشون رو از چشم کاربران پنهان کنن که با اخذ تصویر و مدارک کافی دیگه قادر به انجام این کار نخواهند بود ...

5. تعداد تشکر ها ازldda company به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

دوست عزیز دیگه اصلا اهمیتی نداره چون درگاه بانک با رفتار بچه گانه و غیر حرفه ای خودش در زمینه بلاکه کردن موجودی و افشای نام سایت و اطلاع دادن هویت این افراد رو برای سایر درگاهای واسط ثابت کرد نمیتونه به عنوان یک درگاه قابل اعتماد و امین روش حساب کرد روز اول که این سایت شروع به کار کرد از روز دوم بنده داخل سایتشون عضو شدم فکر میکردم قراره جا پای شرکت بی همتای پی لاین بزاره ولی ثابت کردن اشتباه کردم پشتیبانی و تصویه حسابشون سریع هست و در این مورد واقعا نمونه هستن ولی تمام مسائل فقط این دو چیز نیست در هر صورت امیدوارم موفق باشن هرچند از دید این حقیر مسیری که انتخاب کردن بیش از حد محافظه کارانست و اینجوری فقط دیگران رو میرنجونن
    دوست عزیز شما هم موفق باشی شرمنده اگه حرفی زدم که موجب رنجش شما شد

7. تعداد تشکر ها از farari2 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

به قول معروف : حرف حق جواب نداره ...

اما موضوع پیگیری فعالیت نادرست این سرویس دهنده بحث مهمی هست که ممکنه در آینده جمع کثیری از کاربران رو تحت اشعاع این رفتار غیر حرفه ای خودش قرار بده . لذا در این زمینه ناچار به تلاش برای اجرا شدن عدالت هستیم ...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

آیا ثبت در ساماندهی دردسر داشت چون یک بار رفتم برای اینماد دیدم اینقدر مکافات داره که کلا پشیمون شدم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

آیا ثبت در ساماندهی دردسر داشت چون یک بار رفتم برای اینماد دیدم اینقدر مکافات داره که کلا پشیمون شدم
    دوست عزیز مطرح کردن این سوال اونم تو همچین بخشی ، اشتباه هست . شما میتونید در این زمینه یک پست جدید در قسمت مربوطه ایجاد کنید تا دوستان رسیدگی کنن ...
    اما در کل ، روند اخذ لوگوی ساماندهی بسیار راحت تر از قبل شده . شما درخواست میدید ، لوگوی موقت سیستم بهتون میده ، بعد از اون ، کارشناس بعد از چند روز ( کمتر از 1 هفته تازه یک هفته اگر خیلی زیاد بشه ) چک میکنه و اگر مشکلی وجود نداشت ، لوگوی دائم بهتون تعلق میگیره ...

فقط یه پیشنهاد طبق قوانین انجمن : سوالات خودتون رو در بخش های مربوط به خودشون مطرح کنید . ممنون از همگی دوستان ...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

با تشکر بخاطر راهنماییتون و عرض پوزش بابت اشتباه خودم

12. تعداد تشکر ها از farari2 به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

به صورت خلاصه لطفا بفرمایید چه مشکلی پیش آمده
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    به صورت خلاصه لطفا بفرمایید چه مشکلی پیش آمده
    اینم خلاصه
    http://image.zarup.com/data/jpg/1/1/...-بانک.jpg
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

15. تعداد تشکر ها ازhegza به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)