صفحه 47 از 49 نخستنخست ... 3743444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 488

موضوع: تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

عضو انجمن mahdi66 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    306 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

نقل قول نوشته اصلی توسط speednet نمایش پست ها
    قرار بود که بنده 21 اگوست به دفترشون برم و در مورد درگاه ، پشتیبانی فارسی و حتی غلطهای ترجمه سایتشون بهشون پیشنهاد بدم البته این موضوع رو همون اول که با سایت اشنا شدم با رجب در چت انلاین در میون گذاشتم که همون اول که کاربر ایرانی دو سه نفر با سایتشون اشنا بود ، گفت میدیم دارترجمه ترجمه کنه حالا قضیه درگاه کمسیون اینجور چیزا به کنار همین که تونستین پشتیبانی فارسی رو بگیرین ازشون یعنی گرفتن حقوق و وارد شدن ارز هر چند مقدار کم به کشور ما هم قرار بود به دفترشون رفتیم در مورد این قضایا به خصوص پشتیبانی فارسی باهاشون مذاکره کنیم که دوست عزیزمون زودتر از ما جنبیدند و بهشون هم تبریک میگم
    الان چیزی که هست ما داریم از این سایت سرویس میگیریم بهتره هوای هم داشته باشیم تا اینکه زیر اب همو در این شرکت بزنیم و این شرکت به فکر سئو استفاده از کاربران ایرانی بیفته ، ما هوای دوست عزیزمان و این عزیز هوای کاربرانی که از طریق ایشون میخوان پنل شارژ کنن ، به نظرم اول کار باید اتحاد همبستگی نشون بدیم تا اینکه بخوایم با هم لج کنیم و جای سئو استفاده بزاریم برای شرکت های خارجی

همون اول کار خیلی شاهد سئو استفاده بودیم ، ایران سرور ، اسم نمیبرم دوستی در همین انجمن که در هر صفحه یه پست میزدند از هگزونت بود
    به هر حال الان دیگه ایرانیا دامنه هاشون پراکنده شده و بهتره هوای همو داشته باشیم

البته روی سخنم با شما نیست فقط نقل و قول کردم
    بنده خودم با سایت اتک دومین اشنا بودم اما دومین ای پی ای رو نمیدونستم فکر کنم از طریق شما در این انجمن باهاش اشنا شدم
    ممنون دوست عزیز در مورد ترجمه حق با شماست اما داکیومنت ها رو به ما ارسال کردند و ما در حال اصلاح ترجمه ها هستیم
    این نکته هم بگم ما فعلا فقط پرداخت هارو داریم انجام می دیم اما در آینده قرار بر این است که پشتیبانی فارسی هم اضافه بشه اما فعلا قرار داد ما فقط پرداخت ها هست
    در مورد حمایت با شما موافقم ما کارمون پرداخت هست اما با روابطی که داریم دوستانی که به مشکل خوردند با ما در تماس باشند تا بتونیم کمکشون کنیم در این زمینه
    سایت domainnameapi همون سایت atak هست ولی دارند با دو برند تجارت می کنند
    قرارداد ما هم با شرکت مادر atak بسته شده

2. # ADS

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Bozurg نمایش پست ها
    ببینید مجموعه ما از سال 2003 در این زمینه (از سرویس دهی اینترنت گرفته تا واردات سخت افزار و مونتاژ قطعات هوشمند سازی ساختمان) کار میکنه، سه تا برند توی زمینه میزبانی وب داریم، هیچکس هم فکر نمیکنم یادش باشه ما نون کسی رو آجر کرده باشیم، اینبار هم قبول دارم تنها و زود به قاضی رفتیم.
    پستی هم که مستقیما سایت های سرویس دهنده جایگزین ریسلو درش معرفی شد شاهد این موضوع هست که توی این پست ها چه من چه دو نفر دیگه همکارم که دسترسی به این اکانت دارن. سعی کردیم کمک به بقیه کنیم.

ایشون هم یه ایده داشتن که ما نداشتیم انجامش هم دادن. نکته بدی هم نداره. انقدر هم جسارت داریم که اشتباهمون در مورد ایشون رو قبول کنیم.

- - - Updated - - -

برای ما ظاهرا ارسال نشده !
    شاید آدرس ترکیه رو زدیم توی فرمشون سیستمشون نفرستاده ایمیل نمیدونم.
    برای همه ارسال کردند من 24 جولای گرفتم
    بله شاهد بودیم و مثل بقیه از اب گل الود ماهی نگرفتین و همین که سایت رو معرفی کردین خودش خیلی حرفه و قمپز در نکردین
    اگر میخواهید با کارمزد کم شارژ کنید احتمال اینکه بنده 3 4 روز دیگه ترکیه (برای شارژ حساب بانکی ترکیه) برم 90 درصد هست و مستقیما از گارانتی بانک به حسابشون واریز خواهد شد ، اگر با کارمزد کم میخواید شارژ کنید با بنده در ارتباط باشید
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Bozurg نمایش پست ها
    ببینید مجموعه ما از سال 2003 در این زمینه (از سرویس دهی اینترنت گرفته تا واردات سخت افزار و مونتاژ قطعات هوشمند سازی ساختمان) کار میکنه، سه تا برند توی زمینه میزبانی وب داریم، هیچکس هم فکر نمیکنم یادش باشه ما نون کسی رو آجر کرده باشیم، اینبار هم قبول دارم تنها و زود به قاضی رفتیم.
    پستی هم که مستقیما سایت های سرویس دهنده جایگزین ریسلو درش معرفی شد شاهد این موضوع هست که توی این پست ها چه من چه دو نفر دیگه همکارم که دسترسی به این اکانت دارن. سعی کردیم کمک به بقیه کنیم.

ایشون هم یه ایده داشتن که ما نداشتیم انجامش هم دادن. نکته بدی هم نداره. انقدر هم جسارت داریم که اشتباهمون در مورد ایشون رو قبول کنیم.

- - - Updated - - -

برای ما ظاهرا ارسال نشده !
    شاید آدرس ترکیه رو زدیم توی فرمشون سیستمشون نفرستاده ایمیل نمیدونم.
    لطف شما رو میرسونه

در مورد ایمیل هم فقط برای کاربران ایرانی ارسال شده اما باز تو صفحه زیر می تونید سایت رو ببینید
    https://domainnameapi.com/View/PaymentOptions.aspx

تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi66 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز در مورد ترجمه حق با شماست اما داکیومنت ها رو به ما ارسال کردند و ما در حال اصلاح ترجمه ها هستیم
    این نکته هم بگم ما فعلا فقط پرداخت هارو داریم انجام می دیم اما در آینده قرار بر این است که پشتیبانی فارسی هم اضافه بشه اما فعلا قرار داد ما فقط پرداخت ها هست
    در مورد حمایت با شما موافقم ما کارمون پرداخت هست اما با روابطی که داریم دوستانی که به مشکل خوردند با ما در تماس باشند تا بتونیم کمکشون کنیم در این زمینه
    سایت domainnameapi همون سایت atak هست ولی دارند با دو برند تجارت می کنند
    قرارداد ما هم با شرکت مادر atak بسته شده
    بله در جریان این موضوع هستم ، تمام ایمیل های ارسال دومین نیم هم اگر دقت کنید با آدرس atak ارسال میشن ، در مورد مشکل هم درسته کمی دیر جواب میدن تیکت رو ولی جواب میدن
    کلا اون روز که به بنده افر ترنسفر دادن با یکی از بچه های برنامه نویس در میون گذاشتم برای برنامه نویسی اینا که ایشون گفتن به همه میدن من گفتم نه نمیدن ، ولی فرداش تو سایت زدن ، به روابط زیاد نمیشه روشون حساب باز کرد ، چون شرکت طرف سود خودشه ، یعنی تمام شرکت ها اینطور هستن و برای همین میگم باید هوای همو داشته باشیم
    بنده هم قرار داد کتبی ازشون درخواست کردم و برام فرستادن ولی با قضیه توافق شما دیگه ما منتفی میکنیم
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762

6. تعداد تشکر ها از speednet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    306 پست

بله در جریان این موضوع هستم ، تمام ایمیل های ارسال دومین نیم هم اگر دقت کنید با آدرس atak ارسال میشن ، در مورد مشکل هم درسته کمی دیر جواب میدن تیکت رو ولی جواب میدن
    کلا اون روز که به بنده افر ترنسفر دادن با یکی از بچه های برنامه نویس در میون گذاشتم برای برنامه نویسی اینا که ایشون گفتن به همه میدن من گفتم نه نمیدن ، ولی فرداش تو سایت زدن ، به روابط زیاد نمیشه روشون حساب باز کرد ، چون شرکت طرف سود خودشه ، یعنی تمام شرکت ها اینطور هستن و برای همین میگم باید هوای همو داشته باشیم
    بنده هم قرار داد کتبی ازشون درخواست کردم و برام فرستادن ولی با قضیه توافق شما دیگه ما منتفی میکنیم
    ببینید خوشبختانه شرکت atak دنبال انحصاری کردن نبود
    شرکت های خیلی زیادی از ایران درخواستی مشابه ما داشتند اما دنبال انحصاری کردن برای ایران بودند
    من اسم شرکت ها رو نمیارم اما شرکت های کوچکی نبودند که می خواستند بصورت انحصاری دامنه های ایران رو ثبت و تمدید کنند و کاربران رو مجبور به استفاده از درگاه خودشون کنند
    اما ما فقط یک راهکار ارائه دادیم و هیچگونه محدودیتی ایجاد نکردیم برای ایرانی ها و داریم تلاش می کنیم که پشتیبانی فارسی هم ایجاد کنیم و اینکار هم برای ما خوب خواهد بود و هم شرکت آتاک و هم کاربران ایرانی

تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

ببینید خوشبختانه شرکت atak دنبال انحصاری کردن نبود
    شرکت های خیلی زیادی از ایران درخواستی مشابه ما داشتند اما دنبال انحصاری کردن برای ایران بودند
    من اسم شرکت ها رو نمیارم اما شرکت های کوچکی نبودند که می خواستند بصورت انحصاری دامنه های ایران رو ثبت و تمدید کنند و کاربران رو مجبور به استفاده از درگاه خودشون کنند
    اما ما فقط یک راهکار ارائه دادیم و هیچگونه محدودیتی ایجاد نکردیم برای ایرانی ها و داریم تلاش می کنیم که پشتیبانی فارسی هم ایجاد کنیم و اینکار هم برای ما خوب خواهد بود و هم شرکت آتاک و هم کاربران ایرانی
    اگر منظورتون ما هستیم که باید عرض کنم که قصد ما هیچ وقت به این صورت نبوده و نیست ، چون بنده فقط از درگاه حرف زدم ، هیستوری تمام چت های بنده و ایمیل های بنده با domain name api پیش شرکت اتک موجوده اگر سندی دارید که بنده همچین رفتاری داشتم و همچین حرفای با دومین نیم زدم لطفا کنید ارائه کنید تا بر همگان اشکار شود
    ویرایش توسط speednet : August 17th, 2017 در ساعت 14:28 دلیل: توضیحات تکمیلی

عضو جدید Bozurg آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    93
    تشکر شده در
    51 پست

برای همه ارسال کردند من 24 جولای گرفتم
    بله شاهد بودیم و مثل بقیه از اب گل الود ماهی نگرفتین و همین که سایت رو معرفی کردین خودش خیلی حرفه و قمپز در نکردین
    اگر میخواهید با کارمزد کم شارژ کنید احتمال اینکه بنده 3 4 روز دیگه ترکیه (برای شارژ حساب بانکی ترکیه) برم 90 درصد هست و مستقیما از گارانتی بانک به حسابشون واریز خواهد شد ، اگر با کارمزد کم میخواید شارژ کنید با بنده در ارتباط باشید
    والا من یه خونه توی ازمیر خریدم انقدر قسط هاش زیاده مبلغ شارژ حسابمون توش گم شده، همه رو یه جا میدیم صرافی معمولا میزنه به حساب ترکیه

تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    442
    تشکر شده در
    306 پست

اگر منظورتون ما هستیم که باید عرض کنم که قصد ما هیچ وقت به این صورت نبوده و نیست ، چون بنده فقط از درگاه حرف زدم ، هیستوری تمام چت های بنده و ایمیل های بنده با domain name api پیش شرکت اتک موجوده اگر سندی دارید که بنده همچین رفتاری داشتم و همچین حرفای با دومین نیم زدم لطفا کنید ارائه کنید تا بر همگان اشکار شود
    نه قربان منظورم شما نبودید جسارت نکردم
    اما هستن دوستانی که از ایران هنوز دنبال انحصاری کردن هستند و حتی دارن زیراب ما رو میزنن
    فقط یک نکته بگم اگه درصدی که ما میگیریم رو دوستان به شرکتهای آمریکایی(پی پل) یا روسی(وب مانی) بدن هیچ مشکلی نیست اما اگه ما کارمزد بگیریم برای خیلی ها زور داره
    من نمی دونم ما ایرانی ها تا کی باید خودمون رو خراب کنیم
    دوستانی هم که لطف می کنن تیکت ارسال می کنن برای شرکت domainnameapi و ما رو خراب می کنن و میان اعتبار ما رو از شرکت ترکیه ای جویا می شن باید بگم که ما تو ایران کار می کنیم و تابع قوانین ایران هستیم و اگه شما پولی به ما بزنید طبق قوانین ایران ما پاسخگو هستیم
    در نهایت ما باید اعتبار domainnameapi رو تو ایران تایید کنیم نه اینکه شرکت domainnameapi بخواد ما رو تایید کنه
    ما در ایران دفتر کار داریم گفتم هر کسی مایل بود تشریف بیاره شرکت تا با خیال راحت پرداخت رو انجام بده
    دوستانی هم که من رو نمی شناسم بگم من مهدی حصارکی زاد هستم و اکانت من هم از سال 2009 تو این سایت ساخته شده و دارم در زمینه هاستینگ فعالیت می کنم اما با توجه به اینکه بازار کار ما خیلی وابسته به کاربران وبهاستینگ تاک نیست خیلی توی این سایت فعال نبودیم

اما چندتا از برندهایی که در حال حاضر متعلق به شرکت ما هست رو معرفی می کنم
    طراحی سایت اینتن
    هاست و سرور مجاری پل سرور
    هاستینگ هاست کد
    اخبار فناوری زوم تک
    تورلحظه آخری لست تورز
    سایت خبری واضح
    سایت رپورتاژ

عضو جدید Bozurg آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    93
    تشکر شده در
    51 پست

نه قربان منظورم شما نبودید جسارت نکردم
    اما هستن دوستانی که از ایران هنوز دنبال انحصاری کردن هستند و حتی دارن زیراب ما رو میزنن
    فقط یک نکته بگم اگه درصدی که ما میگیریم رو دوستان به شرکتهای آمریکایی(پی پل) یا روسی(وب مانی) بدن هیچ مشکلی نیست اما اگه ما کارمزد بگیریم برای خیلی ها زور داره
    من نمی دونم ما ایرانی ها تا کی باید خودمون رو خراب کنیم
    دوستانی هم که لطف می کنن تیکت ارسال می کنن برای شرکت domainnameapi و ما رو خراب می کنن و میان اعتبار ما رو از شرکت ترکیه ای جویا می شن باید بگم که ما تو ایران کار می کنیم و تابع قوانین ایران هستیم و اگه شما پولی به ما بزنید طبق قوانین ایران ما پاسخگو هستیم
    در نهایت ما باید اعتبار domainnameapi رو تو ایران تایید کنیم نه اینکه شرکت domainnameapi بخواد ما رو تایید کنه
    ما در ایران دفتر کار داریم گفتم هر کسی مایل بود تشریف بیاره شرکت تا با خیال راحت پرداخت رو انجام بده
    دوستانی هم که من رو نمی شناسم بگم من مهدی حصارکی زاد هستم و اکانت من هم از سال 2009 تو این سایت ساخته شده و دارم در زمینه هاستینگ فعالیت می کنم اما با توجه به اینکه بازار کار ما خیلی وابسته به کاربران وبهاستینگ تاک نیست خیلی توی این سایت فعال نبودیم

اما چندتا از برندهایی که در حال حاضر متعلق به شرکت ما هست رو معرفی می کنم
    طراحی سایت اینتن
    هاست و سرور مجاری پل سرور
    هاستینگ هاست کد
    اخبار فناوری زوم تک
    تورلحظه آخری لست تورز
    سایت خبری واضح
    سایت رپورتاژ

احتمال اینکه بتونن انحصاریش کنن خیلی کم هست. اگر هم به فرض محال چنین کاری بکنن آلترناتیو برای atak زیاد هست.
    ببینید atak یه شرکتی هست که توی سراشیبی سود هست. دلیل اینکه من شخصا بین 37 تا رجیسترری که میشه باهاشون این چند تا و به خصوص این شرکت رو انتخاب کردیم همین بود که تقریبا هم اندازه خودمون هست و میشه باهاش راحت مذاکره کرد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

دوستان مگه از ۲۷ مرداد تحریما اعمال نمیشد؟ من الان تستی دامنه تمدید کردم تو ریسلو با usd 9.99
    بیخیالمون شدن؟

صفحه 47 از 49 نخستنخست ... 3743444546474849 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)