صفحه 4 از 11 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 110

موضوع: جی پل

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : جی پل

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    من موندم این همه پول رو چرا میزاشتید تو حسابتون بمونه که اینطوری بشه؟ مگه بانک بود که سود بیاد روش یا بزارید بمونه؟ یکی 180 یکی 500 یکی 1 میلیون واقعا چرا؟ والا من توزرین پال حساب دارم با اینکه ترانکشها بالاست اما 100 میرسه درخواست برداشت میدم سریع..
    3 میلیون موجودی فعلی در پارس پال
    اگر این یکی فرار کنه شکن نکن من سکته میکنم در جا
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

۱۰۰۰ تا مشتری هم داشته بوده باشه هر کدوم میانگین تو یک ماه ۱ میلیون هم درآمد داشته باشن (که بیشتره) الان ۱ میلیارد خورده و رفته با یک ماه واریز نکردن پول

عضو انجمن penfulmega آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    275
    تشکر تشکر شده 
    162
    تشکر شده در
    122 پست

هرچقدر هم که باشه واقعا به اعتباری که برا خودشون جمع کرده باشن نمی ارزه ... آخه چرا واقعا ؟؟؟ اون زمان خودشون از کلاهبرداری شتاب.بیز می گفتند و امنیت پایین سیستمشون ... حالا هم ...
    گروه بتینا | سرور اختصاصی و مجازی | هاست و نمایندگی هاست | دامنه | گواهینامه SSL | پنل اس ام اس
    بتینا هاست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    66 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    من موندم این همه پول رو چرا میزاشتید تو حسابتون بمونه که اینطوری بشه؟ مگه بانک بود که سود بیاد روش یا بزارید بمونه؟ یکی 180 یکی 500 یکی 1 میلیون واقعا چرا؟ والا من توزرین پال حساب دارم با اینکه ترانکشها بالاست اما 100 میرسه درخواست برداشت میدم سریع..
    چون یه بار درخواست دادیم 200 تومن نداد فردایش و سه روز دیگه رو داد روز چهارم 200 بود نداد گفتیم حل میشه با تیکت روز سوم هم 200 شد نداد کنسل کردیم شد 600! اگه اینکه یه بار نداد 4 بار داد 2 بار نداد روشش بوده باشه واسه اطمینان و 2 بار دیگه خوردن باید بگم کارش حرف نداشت یه کار کصیف رو خیلی تمیز انجام داد!! ولی تا 1 هفته دیگه میریم واسه شکایت ن بخاطر 600 تومن به خاطر اینکه ....

6. تعداد تشکر ها از hhhhaaaa به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    37 پست

سلام
    بچه ها کسی خبر جدیدی نداره ؟

عضو جدید alikamanak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    307
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    93 پست

102 پاسخ : جی پل ***

دوستان عزیز بنده الان 3 هفتست دارم بهشون زنگ میزنم / یک بار هم جواب مارو ندادند. بوق میخوره ولی کسی پاسخگو نیست !!!! بنده مجبور میشم از طریق پلیس فتا پیگیر این ماجرا باشم. تا این کلاه بردارها یه چند سالی آب خنک بخورند.
    به تصویر دقت کنید !!!!

untitled.JPG

حالا اگر مدیر این سایت این مطلب رو میخونه بهش توصیه میکنم پول منو برگردونه !!!! دیگه اعصاب برام نمونده....
    ✪پیشنهاد ویژه :: پایینترین نرخ خدمات و سرویس های هوش مصنوعی با بهترین کیفیت
    ✪وب: https://talkbot.ir و https://talkbaba.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    98 پست

فکر کنم براتون مهم نیست که پولتون رفته....
    چرا انقدر دست دست میکنید؟ برین پدرشون در بیارین شماره حساب ادرس شماره تلفن به اسم خودشون هست
    اعصابم خورد میشه وقتی کسی نمیتونه حقشو بگیره حی به این اون میگه. شما که بالای 1 تومان طلب دارین نباید یک روز هم تحمل کنید...

10. تعداد تشکر ها از رحمان ع به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط رحمان ع نمایش پست ها
    فکر کنم براتون مهم نیست که پولتون رفته....
    چرا انقدر دست دست میکنید؟ برین پدرشون در بیارین شماره حساب ادرس شماره تلفن به اسم خودشون هست
    اعصابم خورد میشه وقتی کسی نمیتونه حقشو بگیره حی به این اون میگه. شما که بالای 1 تومان طلب دارین نباید یک روز هم تحمل کنید...
    خیالتون راحت هیچ کاری باش نمیتونن بکنن راس راس هم را میره و به ریشتون میخنده
    اگر برید دادسرا بعد اینکه پرونده تشکیل شد میفرستنتون استان البرز میگن شما باید بری جایی که کسی که ازش شکایات کردی هست
    چن نفر حاضرن هر روز از تهران پا شن برن البرز که میخوان یک میلیونشون رو پس بگیرن؟

این خط این نشون عمرا بتونید به پولتون برسید هر کی هم بخواد حاضرم باش شرط ببندم

12. تعداد تشکر ها از amir.ali.janbazi به دلیل پست مفید

عضو انجمن sarv-it آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    515
    تشکر شده در
    377 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.ali.janbazi نمایش پست ها
    خیالتون راحت هیچ کاری باش نمیتونن بکنن راس راس هم را میره و به ریشتون میخنده
    اگر برید دادسرا بعد اینکه پرونده تشکیل شد میفرستنتون استان البرز میگن شما باید بری جایی که کسی که ازش شکایات کردی هست
    چن نفر حاضرن هر روز از تهران پا شن برن البرز که میخوان یک میلیونشون رو پس بگیرن؟

این خط این نشون عمرا بتونید به پولتون برسید هر کی هم بخواد حاضرم باش شرط ببندم
    دوست عزیز ایجوری ها هم که فکر میکنید نیست
    این کلاه برداریه
    کسایی که الان با این اق مشکل دارند حتما برن فتا جایی دیگه نمیخواد اینجور کارا تو فتا خیلی خیلی زود پیگیر میشه
    سروای تی :هاستینگ (ایران و خارج),ثبت دامنه ملی و بین المللی,نمایندگی(هاستینگ دامنه سرور),سرور مجازی(ایران-اروپا کانادا-امریکا-هلند),سروراختصاصی(ایران-اروپا کانادا-امریکا-هلند),خدمات کلو(داخل وخارج),طراحی و بهینه سازی,اموزشهای رایگان , مدیریت سرور,تلفن دفتر0421-2240733-ادرس:تبریز-مراغه خ خواجه نصیر ساختمان کبود طبقه سوم-09354140160-یاهو ایدی(فقط فروش)sarwhost/*/*/سایت Www.Sarv-it.coM
    شرکت سرو رسانه با نام تجاری سروای تی به شماره ثبت 3314

14. تعداد تشکر ها از sarv-it به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    98 پست

چرا تک تک میخواید برین استان البرز. اونهای که طلب کار هستند به هم شماره تلفن بدن یک نفر به عنوان نماینده برن شکایت کنند. یعنی به خاطر یک تومان زحمت نکشیدید؟

صفحه 4 از 11 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)