صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60

موضوع: افر فوقعلاده از سرور گیگا. هزینه ماه اول با تخفیف.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

6 افر فوقعلاده از سرور گیگا. هزینه ماه اول با تخفیف.

با سلام خدمت تمامی همکاران، و دوستان عزیز.

طبق روال گذشته باز هم با افری فوقعلاده از دیتا سنتر گیگا اینترنشنال آلمان با پهنای باند بدون محدودیت در خدمت شما هستیم. از سرور زیر فقط ۳ عدد سرور باقی مانده، كه هر ۳ عدد آن به قیمت فوقعلاده و همچنین بدون هزینه ستاپ و همچنین با تخفیف در ماه اول به فروش میرسد.

Intel Core i7 920 4*2,66 GHz
    12288 MB RAM
    2000
    (2 x 1000) GB HD
    100mbit
    /s port
    5 IPs
    UNLIMITED Traffic
    !
    Root access : Full
    Reboot tickets
    : free of charge, daily
    Reboot Port : Free on Server

50 GigaByte Backup Space On another Server
    .
    One Free Domain .com .net .org .... !
    Managed : Yes
    Secured
    : Normal Yes.
    Supported : Yes daily and hourly.
    Operation System : Linux Series Free and Two Month Windows Free
    .

Price : Only 200.000 T
    /M

Price for First month : Only 150.000 T

خوب دوستان همانطور كه ملاحظه کردین، از این سرور فقط با تمامی امکانات ذکر شد، در ماهه اول فقط به قیمت ۱۵۰ هزار تومان عرضه خواهد شد، و ماه های دیگر با قیمت ۲۰۰ هزار تومان. سرور ها منج کامل هستن، رفع مشکلات سخت افزاری سرور، و یا نرم افزاری سیستم ها تنها در کمتر از ۲ ساعت صورت میگیره ( در روزهای اداری ) در غیره این صورت رف مشکلات در کمتر از ۵ ساعت ( سخت افزاری ) و یا نرم افزاری در کمتر از ۲ ساعت توسط متخصصان شرکت در آلمان صورت میگیره. طبق تمامی گفت ها، سرور مورد نظر به صورت نیمه وارز میباشد.

** این قیمت فقط تا آخر هفته اعتبار دارد. قیمت سپانال ۴۰ تومان و هر ای پ اضافه تنها ۱۵۰۰ تومان.

برای اطلاع از تمامی امکانات دیگر در همین تاپیک اعلام کنید، و نظرات خود را هم اعلام کنید.
    برای ارزیابی ساپورت شرکت ما، با مشتریان سرور اختصاصی ما تماس حاصل فرمایید.

برای خرید با ما تماس بگیرید. Support [A-t] HugeServer [D-o-T] IR

2. تعداد تشکر ها ازHugeServer به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

پیش فرض پاسخ : افر فوقعلاده از سرور گیگا. هزینه ماه اول با تخفیف.

خوب بازم كه شما امدید، با اینکه این موضوع اصلا بشما مربوط نمیشه، و بحث بین دو خریدار های گیگا بود.
    آقای یار محمدی تا ساعت حدود ۱۱ به وقت آلمان در سایت انلاین بودن . این هم مدرک : ... امروز, 10:47 PM

به هر صورت، باز هم شما لفظ نماینده رو تکرار کردی، كه من هم ۱۰۰ بار گفتم گیگا نماینده نداره.
    در مورد حرفی كه میزنید، مواظب باشید، كه چه میفرماید.
    بنده هم از ایشون دلیل خواستم، ایشون جواب نداده فروم را ترک کردن.

لطفا وقتی كه چیزی نمیدونید نباید بیاد و چیزی بگید. اگر ام مثالی باشه، خود آقای یار محمدی میان توضیح میدان، و نیاز به وکیل وصی نداره ؛)

نقل قول نوشته اصلی توسط NovinServer نمایش پست ها
    دیر تشریف میارید !
    اقای محمدی رفتند خوابیدند اما من قول می دهم بیشتر 5 تا سرور ندارید همه هم اجاره ای است !
    در هر حال کاری نداریم اما خوب جناب محمدی شفاف سازی کرد و شما هیچ مدرکی را ارائه نکردی که بدرد دوستان بخوره ! در حالت کلی کار شما دارای ابهاماتی که روشن نشد اما با همین صحبت هایی که شد یک چیزهایی معلوم گردید !

همیشه یک نماینده خوب اثبات می کنه که چگونه خرید می کنه با چه کسانی کار می کنه ! این گونه که شما صحبت کردی هر کس یک سوتی ازت گرفت ! بعدم شما می روی دنبال سوتی اونها !!!!!!
    اقا جناب محمدی یک صحبتی کرد شما باید اثبات کنی حرف ایشون اشتباه است نه مثلا پاسخ بدهید شما چه نماینده ای هستی که نمی توانی اطلاعات من را از گیگا بگیری ...

من که خودم اصلا تا حالا مستقیم با گیگا کار نکردم اما بر اساس صحیت هایی که شد حرف شما بدون دلیل مدرک بود و هیچ و پوچ !

5. تعداد تشکر ها از HugeServer به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bestserver.ir نمایش پست ها
    خوب بازم كه شما امدید، با اینکه این موضوع اصلا بشما مربوط نمیشه، و بحث بین دو خریدار های گیگا بود.
    آقای یار محمدی تا ساعت حدود ۱۱ به وقت آلمان در سایت انلاین بودن . این هم مدرک : ... امروز, 10:47 pm

به هر صورت، باز هم شما لفظ نماینده رو تکرار کردی، كه من هم ۱۰۰ بار گفتم گیگا نماینده نداره.
    در مورد حرفی كه میزنید، مواظب باشید، كه چه میفرماید.
    بنده هم از ایشون دلیل خواستم، ایشون جواب نداده فروم را ترک کردن.

لطفا وقتی كه چیزی نمیدونید نباید بیاد و چیزی بگید. اگر ام مثالی باشه، خود آقای یار محمدی میان توضیح میدان، و نیاز به وکیل وصی نداره ؛)

مردم از خنده ! الان 4 تا تاپیک هست من دارم یک چیز دیگه می گوییم از تاپیک صحفه دوم شما داری تکرار می کنی نماینده نداره گیگا !
    بیخیال ! خودشون اگر خواستند میاند ادامه می دهند !
    موفق باشید ، من زیاد سر در نمی یارم !
    در ضمن من وکیل کسی نیستم ، یشون یوزرش قبلا مشکل داشت که به من گفتند اینها را کپی کنم داخل انحمن زیر تاپیک شما ، منم انجام دادم ! بعد هم برای رفع مشکل به سجاد پیغام دادم .... مشکل حل شد .

یا علی

7. تعداد تشکر ها از NovinServer به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

3 پاسخ : افر فوقعلاده از سرور گیگا. هزینه ماه اول با تخفیف.

سلام مجدد.

جناب آقای یار محمدی ، من دیشب خیلی انتظار کشیدم كه شما علارغم اینکه در فروم تشریف داشتین، بیان و سوال و درخواست گفت شد را انجام بدید. و این هم كه شما یک دفه یک مبحث رو كه خودتون شروع کردین رو ول میکنید، کره پسندیده به حساب نمیاد.
    در مورد اون موضوع كه عرض کردید، بنده هیچی از کلکسیون های گیگا نمیدونم، و برق را ... . همه متوجه شدیم كه شما برق مصرفی رو الکی فرمودید، و این به اون دلیل هاست كه تا بحال با سرور های کلو و راک های اختصاصی کار نکرده اید.
    همانطور كه دوستان عزیز مشاهده میکنن. این دوستمون هم عرض کردن كه فقط خود سی پی یو این مقدار برق مصرف میکنه، و بقیه موارد یک سرور باید از آسمون برق بیاره و یا اینکه در خود سرور یک تلید کننده برق داشته باشه، كه بتونه برق مصرفی رو تامین کنه. پس اون حرف شما به خودتان بر میگردد. نه به من.

من باز هم منتظر جواب شما هستم. امیدوارم كه در گفت های خود نمانده باشید. و اگر اینگونه باشه، معلوم میشه كه قصد شما از شروع عیب پست ها چی بود

همیشه موفق باشید، در تمامی مراحل کاری و زندگیتان

9. تعداد تشکر ها از HugeServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن persianwhois آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    223
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BestServer.IR نمایش پست ها
    من هم خوشحال میشم كه شفاف سازی کنید، و ادعای خودتون رو ثبت کنید، و بگید كه اگر كه بهترین moshtarishoon هستید، نمیتوانید اینفو من را از گیگا بگیرید؟ یعنی به شما این همه بی اعتماد هستن كه نمیگن من کی هاستم و کجا هاستم ؟؟؟؟ و اینکه خودتون دیدید كه هامین دوستتون گفت شما نماینده رسمی هستین كه بده اینکه من گفتم گیگا نماینده نمیده، شما گفتی من نگفتم و منظورم این بود. از این هم بگذاریم وقتی كه سال کردی، جواب رو گرفتی، و اینکه از من پرسیدین چه قد برق مصرف میشه، گفتم به شما، بعد میگی اینجوری نیست خوب میل گیگا رو نشون بدید كه بگن سرور آی ۷ چند وات مصرف میکنه.

در ضمن، بنده از اول قصد شما و آقای نوین سرور را میدونستم. ولی کلان عدم وقتی كه حرفی میزنه باید پاش وایسه. درسته ؟؟؟ پس درخواستی كه از شما کردم رو انجام بده، تا بقیه هم بدونن شما کی هستی، و اینکه الکی گفتی فلان وات مصرف میکنه، جوابش رو بده.

من همون طور كه گفتم ۲ سال دارم با گیگا کار میکنم، و اینکه کسانی كه با ما کار کردن ، و سرورهای مارا دیدن، میدونن كه ما همیشه طرفدار مشتری هستیم. و نه چیز دیگر.

و اینهم در این افر ما مشخص هست. تخفیف هایی و تحصیلات كه ما ارایه میدیم رو شما نمیتوانید ارایه بدید. چرا میخوای بقیه رو خراب کنی؟

از اول هم كه گفت بودم، نباید بحث رو شروع میکردی، و حالا كه شروع کردی، تا آخرش وایسا. و دلیل هاتون رو بیارید . همه اینجا میدونن كه من چکاره هستم و کجا هستم، و server هامان چه گونه هست

به لطف شما نمایندگی گیگا را در ایران گرفتیم.
    با خرید 5 سرور دیگر و رسیدن سرور ها به تعداد 20 سرور، گیگا به ما نمایندگی ایران را داد.

یک ایمیل به گیگا بزنید و بپرسید آیا Yarmohammadi از شرکت Gozargah در ایران نماینده شماست؟
    بعد جواب آنرا در همین تاپیک قرار دهید.
    ویرایش توسط persianwhois : November 3rd, 2009 در ساعت 13:33
    چشم انداز نوین تجارت جهانی!

http://persianwhois.com

11. تعداد تشکر ها از persianwhois به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    223
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BestServer.IR نمایش پست ها
    سلام مجدد.

جناب آقای یار محمدی ، من دیشب خیلی انتظار کشیدم كه شما علارغم اینکه در فروم تشریف داشتین، بیان و سوال و درخواست گفت شد را انجام بدید. و این هم كه شما یک دفه یک مبحث رو كه خودتون شروع کردین رو ول میکنید، کره پسندیده به حساب نمیاد.
    در مورد اون موضوع كه عرض کردید، بنده هیچی از کلکسیون های گیگا نمیدونم، و برق را ... . همه متوجه شدیم كه شما برق مصرفی رو الکی فرمودید، و این به اون دلیل هاست كه تا بحال با سرور های کلو و راک های اختصاصی کار نکرده اید.
    همانطور كه دوستان عزیز مشاهده میکنن. این دوستمون هم عرض کردن كه فقط خود سی پی یو این مقدار برق مصرف میکنه، و بقیه موارد یک سرور باید از آسمون برق بیاره و یا اینکه در خود سرور یک تلید کننده برق داشته باشه، كه بتونه برق مصرفی رو تامین کنه. پس اون حرف شما به خودتان بر میگردد. نه به من.

من باز هم منتظر جواب شما هستم. امیدوارم كه در گفت های خود نمانده باشید. و اگر اینگونه باشه، معلوم میشه كه قصد شما از شروع عیب پست ها چی بود

همیشه موفق باشید، در تمامی مراحل کاری و زندگیتان

لطفاً 3 کار را انجام دهید و جواب هر 3 را در این تاپیک قرار دهید:

1- به گیگا ایمیل بزنید و در مورد مصرف برق سرور Corei7 سوال کنید و جواب آنرا اینجا قرار دهید.
    اگر حتی یک سرور هم colo کرده بودید متوجه می شدید که گیگا مصرف برق را بر چه اساس اندازه گیری می کند.

2- به گیگا ایمیل بزنید و بپرسید آیا Yarmohammadi از شرکت Gozargah ایران Reseller شماست؟ جواب آنرا هم در این تیکت قرار دهید.

3- من حاضرم کپی قرارداد های Colocation و Rack که با گیگا دارم را اینجا قرار بدم. شما هم حاضر به انجام چنین کاری هستید؟

در پایان پس از انجام موارد فوق و اعلام نتیجه در این تاپیک اگر بازهم آرام نشدید و استدلالی داشتید بفرمائید تا پاسخ دهم.

13. تعداد تشکر ها ازpersianwhois به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    223
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    179 پست

ضمن انجام موارد بالا، لطفاً اطلاعات تماس و شناسایی خود را در همین تاپیک اعلام کنید تا بنده و دیگر دوستان هم شما را از گیگا استعلام کنیم.

در ضمن، مگر نفرمودید که شرکت شما در آلمان است؟ پس لطفاً شماره تماس و آدرس شرکت خود در آلمان را هم فراهم کنید.
    بنده قصد دارم وکیل شرکت خودمان در آلمان را جهت مراجعه حضوری به شرکت شما بفرستم و نتیجه این مورد را هم جهت اطلاع عموم در اینجا اعلام کنم.

15. تعداد تشکر ها از persianwhois به دلیل پست مفید

عضو انجمن Sepahrad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    403
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    237 پست

باسلام
    -------------
    دوست عزیزمون آقای پرشین هویز فکر کنم بس باشه . ایشون آفر دادند هر کی میخواد میخره هرکی نمیخواد نمیخره 20 تا سرور تعداد زیادی نیست که به خودتون ببالین . لطف تمومش کنید و این تایپیک بنده خدا رو خرابش نکنید !

اصلا ایشون هیچ کارند و هیچی بلد نیستند . به ما مربوط نیست هرکی میخواد میخره و هرکی هم نمیخواد نمیخره چرا کل کل میکنید با هم !؟

آقای تایپیک قفل بشه بهتر هست وگرنه بازم به حاشیه میره بحث . BestServer هم تایید میشن میتونید ازشون خرید کنید و همچنین Persianwhois . از هر دوجا میتونید خرید کنید . ببینید کجا بیشتر به جیبتون پسندیدس

موفق باشید
    خداحافظ !

17. تعداد تشکر ها از Sepahrad به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranhyperhost نمایش پست ها
    باسلام
    -------------
    دوست عزیزمون آقای پرشین هویز فکر کنم بس باشه . ایشون آفر دادند هر کی میخواد میخره هرکی نمیخواد نمیخره 20 تا سرور تعداد زیادی نیست که به خودتون ببالین . لطف تمومش کنید و این تایپیک بنده خدا رو خرابش نکنید !

اصلا ایشون هیچ کارند و هیچی بلد نیستند . به ما مربوط نیست هرکی میخواد میخره و هرکی هم نمیخواد نمیخره چرا کل کل میکنید با هم !؟

آقای تایپیک قفل بشه بهتر هست وگرنه بازم به حاشیه میره بحث . Bestserver هم تایید میشن میتونید ازشون خرید کنید و همچنین persianwhois . از هر دوجا میتونید خرید کنید . ببینید کجا بیشتر به جیبتون پسندیدس

موفق باشید
    دوست من چرا بی خودی تاپیک قفل بشود ؟ i-)
    این اصلا کل کل نیست ! بلکه یک بحث دوستانه در مورد شفاف سازی قیمت ها است !

19. تعداد تشکر ها از NovinServer به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    78
    تشکر شده در
    68 پست

کل کل که نیست بچه بازی هم هست
    واقعا خجالت آوره عنوان تایپیک رو بینید بعد این اسپم ها بشمارید یکی میخواد قرارداد بیاره یکی میخواد وکیل بفرسته جوکه واقعا
    در ضمن ریسلر اسمش روشه و نماینده نیست ! نماینده : agent ,...

21. تعداد تشکر ها از 4dmin به دلیل پست مفید

عضو انجمن Sepahrad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    403
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    237 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinserver نمایش پست ها
    دوست من چرا بی خودی تاپیک قفل بشود ؟ i-)
    این اصلا کل کل نیست ! بلکه یک بحث دوستانه در مورد شفاف سازی قیمت ها است !
    خودتون بهتر میدونید ما تاحالا ندیدیم کسی این شکلی شفاف سازی کنه . میخواید یه تایپیک جدید بزنید نه این تایپیک این بنده خدا را خراب کنید !
    خداحافظ !

23. تعداد تشکر ها از Sepahrad به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)