صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: گزارش سایت پاپفا و درخواست کمک

عضو انجمن taranoome آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    398
    تشکر شده در
    308 پست

پیش فرض پاسخ : گزارش سایت پاپفا و درخواست کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط Marshall نمایش پست ها
    به احتمال خیلی زیاد من سن پدرت رو دارم پس نمی تونم پسرت باشم ولی تو می تونی پسرم باشی
    یعنی وقتی گوگل نبود هیچ سایتی هم وجود نداشت! گوگل اومد بعد سایتها اومدن؟! (سطح سوادت رو ببر بالا)
    توی فرومها آدرس سایت به کسی نمیدم موفق باشی
    شاید این حرف شما بزرگترین جکی بوده که شنیدم بابت حرفی که زدید مشخص هست سنی نداری
    وقتی گوگل رو قدیمی میشناسی و میگی وقتی گوگل نبوده سایتی نبوده
    قبل گوگل اسک و قبلتر از اون یانیکس بوده
    قبل از یاندکس یاهو بوده
    چی بگم
    قبلتر از اینا هم بوده ولی به سن من قد نمیده

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taranoome نمایش پست ها
    شاید این حرف شما بزرگترین جکی بوده که شنیدم بابت حرفی که زدید مشخص هست سنی نداری
    وقتی گوگل رو قدیمی میشناسی و میگی وقتی گوگل نبوده سایتی نبوده
    قبل گوگل اسک و قبلتر از اون یانیکس بوده
    قبل از یاندکس یاهو بوده
    چی بگم
    قبلتر از اینا هم بوده ولی به سن من قد نمیده
    فکر کنم چشماتون خیلییییی ضعیفه!
    این به اصطلاح آقا گفتن وقتی مدرسه می رفتن گوگل نبود!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    پسرم اون موقع که من ابتدایی که هیچ راهنمایی هم بودم گوگل هم نبود هنوز . سایت داشتی ؟ آدرس دامنه بده
    یه ریزه مغزتون رو به کار بیندازید دو ریالی کجتون می افته که جواب دادم یعنی وقتی گوگل نبود هیچ سایت دیگه ای وجود نداشت؟؟؟
    با علائم و زبان فارسی آشنا هستی؟! فکر کنم نیستی؟ کجای کلمات من می بینی نوشتم وقتی گوگل نبود سایت دیگه ای نبود؟!
    این یعنی چی؟!
    یعنی وقتی گوگل نبود هیچ سایتی هم وجود نداشت! گوگل اومد بعد سایتها اومدن؟!
    اولین قسمت جمله علامت تعجب خورده، دومین قسمت هم سوال پرسیده شده و علامت تعجب داره! یعنی بنده از اون پرسیدم!
    چیزهایی هم که به سن شما قد میده به سن من قد میده، الان چون چیزی به سن شما قد نمیده به سن بقیه هم قد نمیده؟!
    فرق جوک رو با علایم فارسی نمی دونی! (اینجا علامت تعجب گذاشتم یعنی نمی دونی!)
    ، (ویرگوگل)
    ! (علامت تعجب)
    ؟ (علامت سوال)

توی بیشتر زبان های دنیا این علایم هست (زبانهای قبیله های آمازون رو نمی دونم این علایم رو دارند یا ندارند!) و مفاهیم با این علایم به خواننده منتقل می شه!
    فکر کنم خودت رو علامه دهر می دونی (سر کلاس فارسی ابتدایی احتمال داره نفر آخر کلاس نشسته باشی برای همین با این علائم آشنا نیستی)
    ویرایش توسط Marshall : April 6th, 2020 در ساعت 03:57

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

فکر کنم چشماتون ضعیفه یا قدرت درکتون بسیار پایینه!
    این به اصطلاح آقا گفتن وقتی مدرسه می رفتن گوگل نبود!
    یه ریزه مغزتون رو به کار بیندازید دو ریالی کجتون می افته که جواب دادم یعنی وقتی گوگل نبود هیچ سایت دیگه ای وجود نداشت؟؟؟
    با علائم و زبان فارسی آشنا هستی؟! من ایمان دارم نیستی؟ کجای کلمات من می بینی نوشتم وقتی گوگل نبود سایت دیگه ای نبود؟!
    این یعنی چی؟!
    یعنی وقتی گوگل نبود هیچ سایتی هم وجود نداشت! گوگل اومد بعد سایتها اومدن؟!
    اولین قسمت جمله علامت تعجب خورده، دومین قسمت هم سوال پرسیده شده و علامت تعجب داره! یعنی بنده از اون پرسیدم!
    چیزهایی هم که به سن شما قد میده به سن من قد میده، الان چون چیزی به سن شما قد نمیده به سن بقیه هم قد نمیده؟!
    شما همون برید جای سایت گردی جوک بخونی بهتره
    فرق جوک رو با علایم فارسی نمی دونی! (اینجا علامت تعجب گذاشتم یعنی نمی دونی!)
    ، (ویرگوگل)
    ! (علامت تعجب)
    ؟ (علامت سوال)
    بیخیال گل. اولین اینترنت جهانی و سایت ایرانی رو شما داشتی . عکس ندادی دیگه حرفی نیست . شما هرچی هستی برای خودت هستی . دفعه ی بعد خواستی ریپلای کنی پیام کسی رو بدون با کی صحبت میکنی

دفعه ی دوم هم خواستی توی یه تاپیک به من بگی *** حواست رو جمع کن که رسوات نکنم

ادب و احترامت رو دست خودت نگه دار و بدون توی یه فضای عمومی چطوری باید صحبت کنی .

در آخر دیگه شرکت نکن در این تاپیک یا عکس رجیستر دامنه بده

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    بیخیال گل. اولین اینترنت جهانی و سایت ایرانی رو شما داشتی . عکس ندادی دیگه حرفی نیست . شما هرچی هستی برای خودت هستی . دفعه ی بعد خواستی ریپلای کنی پیام کسی رو بدون با کی صحبت میکنی

دفعه ی دوم هم خواستی توی یه تاپیک به من بگی *** حواست رو جمع کن که رسوات نکنم

ادب و احترامت رو دست خودت نگه دار و بدون توی یه فضای عمومی چطوری باید صحبت کنی .

در آخر دیگه شرکت نکن در این تاپیک یا عکس رجیستر دامنه بده
    زیادی داری چرت و پرت میگی! من برای اثبات حرفهام احتیاج به ارسال عکس برای امثال بچه هایی مثل تو ندارم

من آدرس سایت یا سایتهام رو توی نت به کسی نمیدم بی خودی زور نزن مویرگت هات پاره میشه ههه

رسوا کردن منم توسط امثال تو بعید به نظر می رسه

تا اونجایی که من می دونم ابتدا برای بار اون من بهت گفتم ادب نداری و بلد نیستی حرف بزنی!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

زیادی داری چرت و پرت میگی! من برای اثبات حرفهام احتیاج به ارسال عکس برای امثال بچه هایی مثل تو ندارم

من آدرس سایت یا سایتهام رو توی نت به کسی نمیدم بی خودی زور نزن مویرگت هات پاره میشه ههه

رسوا کردن منم توسط امثال تو بعید به نظر می رسه

تا اونجایی که من می دونم ابتدا برای بار اون من بهت گفتم ادب نداری و بلد نیستی حرف بزنی!
    بای

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دوستان پاپفا پولمو نداده این اقا کلاهبرداره لطفا یکی بگه چه کنم !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

تعدادمون زیاده

40 / 50 نفر هم تو انجمن همسایه هستند

همه باید یه گروه بزنیم و شکایت کنیم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

به هیچ جا نمیرسین شکایتم کنید چون قضاتمون اخوندن و بیسواد وکلا هم بخاطر ظرفیتا کم هرکی نمیتونه دربیاد ازش درنتیجه سهمیه داران قبول میشن و بیسوادن اینا درسا خودشون بلد نیستن بعد بدونن پاپ اپ چیه؟ مگه بره کارشناسی اونم اگه شانس بیارین باسواد باشه یا هم عمل خودجاشنه بزنید هکشون کنید یا خسارت مالی با اتک و....
    برین زر پاپ اپ استفاده کنید تنها معتبرترین فعال تو این زمینه تو ایرانه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

سلام
    برعکس نظر دوستمون در مورد وکلا، بنده بهتون پیشنهاد می کنم تا جایی که می تونید افراد بیشتری رو با خودتون همراه کنید و یک وکیل با تجربه در این زمینه بگیرید. شک نکنید به نتیجه می رسید. در چنین مواردی قضات نمیان بدون تحقیق و بررسی رای بدن و با ارائه ادله و اسناد (توسط وکیل کار درست) کامل می تونید به نتیجه برسید و هم حساب متخلف رو برسید و هم جبران خسارت کنید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryamb نمایش پست ها
    سلام
    برعکس نظر دوستمون در مورد وکلا، بنده بهتون پیشنهاد می کنم تا جایی که می تونید افراد بیشتری رو با خودتون همراه کنید و یک وکیل با تجربه در این زمینه بگیرید. شک نکنید به نتیجه می رسید. در چنین مواردی قضات نمیان بدون تحقیق و بررسی رای بدن و با ارائه ادله و اسناد (توسط وکیل کار درست) کامل می تونید به نتیجه برسید و هم حساب متخلف رو برسید و هم جبران خسارت کنید.
    من عموم دوست عزیز وکیله و کامل میدونم چه اشفته بازاریه کارهای حقوقی و کیفری به چشمه دیدم چه کسایی قبول میشن و البته بماند مهندسایی که عرضه پیشرفت تو کارشونو ندارن فکر میکنن برن اور یه چی گیرشون میاد .... وکلا 90درصد بیسوادن و سهمیه ای بخصوص مال قوه قضاییش که اکثرن نورچشمی و سهمیه ایاس مال کانونم بدتر سهمیه ایا راحتتر قبول میشن چون رقابت بینشون ضعیفه و درصداشون کم خیلی دنبال پولن و میگن ما میتونیم همه کار کنیم ولی درنهایت شما باید به کارشناس رشوه بدی و قاضی و دوستان تا شاید رای بگیری و ذی حق بشی اینجا ایرانه اون مهندسایه بیسوادم که میرن حقوق اونا بیسوادتر اگه شما دنبال پولین تو ایران فقط فقط رشته پزشکی پولسازترین رشته تحصیلی هست مگه بری سرمایه داشته باشی کار تجارت و کارگاه تولیدی و کارخونه و دسته اخر نمایندگی مجلس و تولید و فروش مشروب و مواد و.....
    پ ن پ : عوض دوندگی و خرج خدمات قضایی و وکیلو.......یه بارکی میدم یه هکر اون هزینه رو یا خودم سرور و میبندم سرورارشونو زیردیداس تا اون پولی که خوردنو بدن هی ارتقا سرویسشون و.....
    ویرایش توسط gglok : June 20th, 2020 در ساعت 00:07

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)