صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: بی کفایتی هاست دی ال

عضو انجمن saeed1988m آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    515 پست

پیش فرض پاسخ : بی کفایتی هاست دی ال

مورد ف.ی.ترینگ تازه از دیروز یهویی شروع شد و خود بنده هم مستثناء نبودم
    منتهای مراتب نت افراز اجازه بک آپ رو داده به بنده و مثل این هاست دوستمون نبوده
    ویرایش توسط saeed1988m : October 16th, 2017 در ساعت 02:37

2. تعداد تشکر ها از saeed1988m به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

ببینید اصولا باید پیگیری بشه. این مورد یک ابیوز به حساب میاد. ولی به این جمله توجه کنید:
    ضمنا از میزبانی محتوای مذکور تحت نشانی جدید تا دستور رفع انسداد دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خودداری نمایید
    هاست دی ال می بایست به شما زمان می داد برای حذف محتوای مشکل دار و یا اگر سیاست کاریشان مسدودسازی هست، باید به شما زمان می دادند برای انتقال...
    من شخصا کسی رو مقصر نمی دونم در این اتفاق چون بستگی به سیاست شرکت داره...
    بعضیا میگن مطلب رو حذف کنین و میزبانی رو ادامه میدن و بعضیا هم خیر، کلا سرویس ساسپند میشه.

در مورد دوستانی که میگن سرور اختصاصی و سرور اختصاصی منیج شده و امثالهم،
    دوستان گرامی شما سرور نداشتید تا به حال؟ کامپیوتر چطور؟ مشکل بالاخره پیش میاد و نیاز به رفع مشکل هست + آپدیت ها لازم هستن، کانفیگ حرفه ای نیاز هست و این موضوعات...
    الان ایشون بخوان یک سرور اختصاصی خوب بگیرن ( هتزنر آشغال هست، دیتاسنتر خوب منظورم هست ) باید حداقل 300 تومان پول سرور اختصاصی بدهند ( سرور مجازی کارشونو راه بندازه، 120-150 باید هزینه کنند واسه یک سرور خوب با رم مناسب برای میزبانی سایت ). لایسنس سی پنل هم سر جای خودش ( باز هستند کسانی که میگن لایسنس اشتراکی، من مخاطبم این اشخاص نیستند چون از عواقب اطلاع ندارند ). حداقل ماهیانه 60 هم هزینه لایسنس هست. بعد میرسیم هزینه کانفیگ سرور. اگر بخوان سروری در حد جاهای معتبر داشته باشند، باید یک چیزی بین 200-300 پرداخت کنند + پشتیبانی ماهیانه 100 هزار تومان حداقل... میشه چقدر؟ 120+60+100= حدود 300 هزار تومان ماهیانه حداقل! تازه بازهم کانفیگ در حد هاستینگ های حرفه ای نخواهد بود!
    با این اوصاف دوستان معتقدند شرکت هایی که ماهیانه 1 الی 10 میلیون تومان برای مدیر سرور هاشون در نظر گرفتند، احمق هستند و کارشون بیهوده هست...
    هاست ساخته شده برای کاربرانی که سرویس حرفه ای نیاز دارند و نمی خواهند درگیر مسائل فنی شوند... وگرنه شما همه کار رو خودتون می تونید بکنید، نتیجه یکسان هست؟ لپ تاپ هم خودتون سر هم کنید کمتر درمیاد، مبلمان خانه، تلویزیون و امثالهم هم اگر خودتان درست کنید ارزان تر درمیاد ولی به چه قیمتی؟ کیفیت افتضاح مجدد باید برید همون سرویس حرفه ای رو خرید کنید از آخر پول الکی ندید و خودتون درست کنید پس.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

5. تعداد تشکر ها ازFarid Saadat به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    251
    تشکر شده در
    159 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    ببینید اصولا باید پیگیری بشه. این مورد یک ابیوز به حساب میاد. ولی به این جمله توجه کنید:
    ضمنا از میزبانی محتوای مذکور تحت نشانی جدید تا دستور رفع انسداد دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خودداری نمایید
    هاست دی ال می بایست به شما زمان می داد برای حذف محتوای مشکل دار و یا اگر سیاست کاریشان مسدودسازی هست، باید به شما زمان می دادند برای انتقال...
    بعضیا میگن مطلب رو حذف کنین و میزبانی رو ادامه میدن و بعضیا هم خیر، کلا سرویس ساسپند میشه.

دوستان گرامی شما سرور نداشتید تا به حال؟ کامپیوتر چطور؟ مشکل بالاخره پیش میاد و نیاز به رفع مشکل هست + آپدیت ها لازم هستن، کانفیگ حرفه ای نیاز هست و این موضوعات...
    الان ایشون بخوان یک سرور اختصاصی خوب بگیرن ( هتزنر آشغال هست، دیتاسنتر خوب منظورم هست ) باید حداقل 300 تومان پول سرور اختصاصی بدهند ( سرور مجازی کارشونو راه بندازه، 120-150 باید هزینه کنند واسه یک سرور خوب با رم مناسب برای میزبانی سایت ). لایسنس سی پنل هم سر جای خودش ( باز هستند کسانی که میگن لایسنس اشتراکی، من مخاطبم این اشخاص نیستند چون از عواقب اطلاع ندارند ). حداقل ماهیانه 60 هم هزینه لایسنس هست. بعد میرسیم هزینه کانفیگ سرور. اگر بخوان سروری در حد جاهای معتبر داشته باشند، باید یک چیزی بین 200-300 پرداخت کنند + پشتیبانی ماهیانه 100 هزار تومان حداقل... میشه چقدر؟ 120+60+100= حدود 300 هزار تومان ماهیانه حداقل! تازه بازهم کانفیگ در حد هاستینگ های حرفه ای نخواهد بود!
    با این اوصاف دوستان معتقدند شرکت هایی که ماهیانه 1 الی 10 میلیون تومان برای مدیر سرور هاشون در نظر گرفتند، احمق هستند و کارشون بیهوده هست...
    هاست ساخته شده برای کاربرانی که سرویس حرفه ای نیاز دارند و نمی خواهند درگیر مسائل فنی شوند... وگرنه شما همه کار رو خودتون می تونید بکنید، نتیجه یکسان هست؟ لپ تاپ هم خودتون سر هم کنید کمتر درمیاد، مبلمان خانه، تلویزیون و امثالهم هم اگر خودتان درست کنید ارزان تر درمیاد ولی به چه قیمتی؟ کیفیت افتضاح مجدد باید برید همون سرویس حرفه ای رو خرید کنید از آخر پول الکی ندید و خودتون درست کنید پس.

با احترام.
    سایت های پربازدید اصلا نباید از هاستینگ های اشتراکی استفاده کنن ، وبمسترهای ایرانی عادت بدی که دارن اینکه انتظار دارن هر سایت رو روی هاست اشتراکی بدون مشکل میزبانی کنن. (البته تا حدودی هم حق دارن ، با این وضعیت خراب درآمد تو ایران ، اکثر سایت ها تو کسب درآمد مشکل دارن)

در مورد کانفیگ هم کاملا عکس این مورد هست ، وقتی سرور دست خودتون باشه ، شما می تونید اون سرور رو مطابق اون نرم افزارتون بهینه سازی کنید و کارایی خیلی بیشتری داشته باشید (هاستینگ های اشتراکی برای تطابق پذیری میان خیلی چیزها رو غیر فعال میکنن یا اصلا بعضی از نرم افزارها نصب نمیکنن ، شما الان از یک هاستینگ بپرس ریدیس کش نصب داری ، اصلا نمیدونه چی هست)
    یک مورد دیگه هم تو میزبان اختصاصی توسط خودتون امنیت داده ها بیشتر ، شما هر لحظه به داده های تون دسترسی دارین مشکلاتی مثل این دوستمون براتون پیش نمیاد ، میتونید بک آپ رو خودتون تنظیم کنید و داده هاتون رو پشتیبان بگیرید و لنگ هاستینگ هایی که اکثرا در مورد بک آپ گیری دروغ میگن نشید.

جدای از این ها برای میزبان سایت های نیازی نیست که سرور اختصاصی اجاره کنید ، سرورهای مجازی با کیفیت (نه این سرویس های بی کیفیت که تو این انجمن فروخته میشه) برای اکثر موارد کافی هست ، من ۳ ساله از سایت Linode استفاده میکنم ، تو این مدت فقط ۵-۶ بار به پشتیبانی تیکت زدم ! (البته این سایت به ایرانی ها سرویس نمیده، باید از اطلاعات شخص غیر ایرانی استفاده کنید.)
    ویرایش توسط firebox : October 16th, 2017 در ساعت 16:03 دلیل: رفع غلط املایی

7. تعداد تشکر ها ازfirebox به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط firebox نمایش پست ها
    سایت های پربازدید اصلا نباید از هاستینگ های اشتراکی استفاده کنن ، وبمسترهای ایرانی عادت بدی که دارن اینکه انتظار دارن هر سایت رو روی هاست اشتراکی بدون مشکل میزبانی کنن. (البته تا حدودی هم حق دارن ، با این وضعیت خراب درآمد تو ایران ، اکثر سایت ها تو کسب درآمد مشکل دارن)

در مورد کانفیگ هم کاملا عکس این مورد هست ، وقتی سرور دست خودتون باشه ، شما می تونید اون سرور رو مطابق اون نرم افزارتون بهینه سازی کنید و کارایی خیلی بیشتری داشته باشید (هاستینگ های اشتراکی برای تطابق پذیری میان خیلی چیزها رو غیر فعال میکنن یا اصلا بعضی از نرم افزارها نصب نمیکنن ، شما الان از یک هاستینگ بپرس ریدیس کش نصب داری ، اصلا نمیدونه چی هست)
    یک مورد دیگه هم تو میزبان اختصاصی توسط خودتون امنیت داده ها بیشتر ، شما هر لحظه به داده های تون دسترسی دارین مشکلاتی مثل این دوستمون براتون پیش نمیاد ، میتونید بک آپ رو خودتون تنظیم کنید و داده هاتون رو پشتیبان بگیرید و لنگ هاستینگ هایی که اکثرا در مورد بک آپ گیری دروغ میگن نشید.

جدای از این ها برای میزبان سایت های نیازی نیست که سرور اختصاصی اجاره کنید ، سرورهای مجازی با کیفیت (نه این سرویس های بی کیفیت که تو این انجمن فروخته میشه) برای اکثر موارد کافی هست ، من ۳ ساله از سایت Linode استفاده میکنم ، تو این مدت فقط ۵-۶ بار به پشتیبانی تیکت زدم ! (البته این سایت به ایرانی ها سرویس نمیده، باید از اطلاعات شخص غیر ایرانی استفاده کنید.)
    شما یک بار با پشتیبانی جاهای معتبر صحبت بفرمایید. امکان نداره موضوع سایت و اسکریپت شما رو نپرسن! آیا بی دلیل هست؟ بعید می دونم. ضمنا مفهوم هاست اشتراکی درحال تغییر هست و الان اون مفهوم سابق رو نداره ( من صحبتم شرکت های حرفه ای هست ).
    در هاستینگ های معتبر معمولا حداقل یک نرم افزار از هر موضوعی که بهترین هست نصب هست ولی برای همه فعال کنند صدای مشتری درمیاد! مثلا همین نرم افزار های کش. برای همین وقتی کاربر درخواست فعال سازی فلان نرم افزار رو بده، یا همون نرم افزار یا یک چیزی با همون کارایی رو براش فعال می کنند که طبق تحقیقات اون شرکت بهترین هست.
    بکاپ گیری در شرکت های معتبر معمولا روزانه و هفتگی در یک سرور مجزا بکاپ می گیرند، آیا این کار برای شما قابل انجام هست یا نیاز به خرید یک سرور مجزا و هزینه مجدد دارید؟ ضمنا من شخصا نه دیدم و نه شنیدم که هیچ برند حتی نیمه معتبری بکاپ رو به مشتری نده ( از هاست! مال سرور مجازی نرمال هست بکاپی داده نشه چون باید کاربر قبل از موعد تمدید اطلاعاتش رو منتقل کنه ).
    پس امنیت داده ها بیشتر نخواهد بود، به چند دلیل: 1- بکاپ گیری برند های معتبر کامل تر و بهتر هست. 2- اون ها برای سرور های هاستینگ امکانش خیلی کمه از رید 10 استفاده نکنند. 3- اون ها وارنینگ های هارد رو سریع تر دریافت می کنند و 100% همون لحظه برای تعویض هارد اقدام می کنند.
    مورد دیگر اینکه من شخصا ندیدم برند معتبری به مشتری دروغی بگه! اگر جز این بود بعید می دونم معتبر می شد ( شایدم من اشتباه می کنم ).
    علت اینکه شما با سرویس دهندگان ایرانی نمی توانید کنار بیایید از نظر من 2 چیز هست: 1- تقریبا همه دارن هتزنر ارائه می کنند. این مورد اصلا شکی درش نیست که باعث نارضایتی مشتری میشه. 2- شاید دانش فنی سرویس دهندگانتون مناسب نبوده ( بنده اطلاعی ندارم از کجا خریداری کردید ولی معمولا برند های معتبر هیچوقت این مشکلات رو ندارند ).
    در انتها من یک پیشنهاد دیگر برای شما دارم، سعی کنید از سرویس دهندگان ایرانی معتبر خرید رو انجام بدید. شاید بتونند رضایت شما رو جلب کنند. نکته مثبتی که این موضوع می تواند برای شما داشته باشد، این است که تمام این خرید ها پس از مدتی که سایت شما تبدیل به غول شود، تبدیل به یک کانکشن قوی خواهند شد. در صورتی که با سرویس دهندگان خارجی کار کنید، از این امکان نیز بدون بهره خواهید بود. همانطور که مطلع هستید داشتن کانکشن های خوب در تمام دنیا می توانند موثر باشند، حال اگر سایت شما آمریکایی هست، پیشنهاد می کنم از یک هاستینگ معتبر در آمریکا خرید کنید، اگر آلمان است، از آلمان و... ( لوکیشن سرور نه ها! موقعیت شرکت رو منظورمه ). بازهم البته شما جای استاد بنده و جسارت نمی کنم خدمتتون. شاید تمام حرف های من اشتباه باشه ( این احتمال تا 99% هم ممکنه حتی ) ولی تمام این صحبت ها تجارب اندک بنده هستند که داشتم. ضمنا بنده با linode هم کار کردم چند وقت پیش و کیفیت مناسبی دارند، ولی این دلیل بر آن نیست که در ایران سرویس دهنده ای در سطح این شرکت نداشته باشیم.

باز هم مجددا پوزش می خوام اگر جایی در متن اهانتی شده به جنابعالی، بنده ارادتمند شما هستم و احترام شما واجب هست. صرفا هدف از صحبت، به اشتراک گذاشتن نظرات مختلف می باشد.
    سعی بنده این بود که با این توضیحات، استارتر محترم رو راهنمایی کنم تا مشکلشون مرتفع بشه و بتونند تصمیم گیری درست تری داشته باشند، نه به انحراف کشیدن تاپیک ولی چون دیدم یک مقدار بحث این موضوع داغ شده بود گفتم نظراتم رو در این مورد هم اعلام کنم.
    با تقدیم احترام.

9. تعداد تشکر ها از Farid Saadat به دلیل پست مفید

عضو انجمن Genral X2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    179
    تشکر تشکر شده 
    209
    تشکر شده در
    164 پست

با احترام.
    با سلام

اقا فرید اینجوری که شما گفتید هزینه زیادی میاره واس هر ماه یا حالا ... بنده هم می گم کسی که 1-10 میلیون برا مدیر سرور میده حتما یع جور دیگه اینو از کاربر می کشه و اصلا مساعد نیست و این راه تایید نمیشه از نظر من !
    بزرگترین انجمن گیمینگ ایرانی /// AmazonGame.iR

-----------------------------------------------------------------------------
    Haj_Milat@

11. تعداد تشکر ها از Genral X2 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    52 پست

هاست ساخته شده برای کاربرانی که سرویس حرفه ای نیاز دارند و نمی خواهند درگیر مسائل فنی شوند... وگرنه شما همه کار رو خودتون می تونید بکنید، نتیجه یکسان هست؟ لپ تاپ هم خودتون سر هم کنید کمتر درمیاد، مبلمان خانه، تلویزیون و امثالهم هم اگر خودتان درست کنید ارزان تر درمیاد ولی به چه قیمتی؟
    کیفیت افتضاح مجدد باید برید همون سرویس حرفه ای رو خرید کنید از آخر پول الکی ندید و خودتون درست کنید پس.

با احترام.

مساله اینه که ایرانی جماعت میخواد با دوتا کلیک زرت زرت همه چیزو درست کنه و اصلا تمایلی به مطالعه نداره و اوج مطالعش استک اورفلو و استک اکسچنجه
    شما اگه توی سایت php.net , apache.org و ... یکم فقط یکم مطالعه کنید همه چیزو به صورت کاملا ساده و قابل فهم برای همه توضیح داده
    من خودم هیچی حالیم نیست ولی 5 سال چندین سرور داشتم با دوازده سیزده تا سایت که همش مال خودم بود یک ریال هزینه ی لایسنس به سی پنل و ... ندادم چون اصلا نصب نکردم !
    و کیفیت سرور هام هم خیلی خیلی بهتر از شرکت های گنده ی این کار بود (اینو روزی فهمیدم که یک سرویس آشغال از پارس پک گرفتم)
    تنها کاری که کردم فقط و فقط داکیومنتای آپاچی و سنت اواس و ... با حوصله خوندم !
    توی خیلی از فروم های خارجی هم برید خیلیا حتی با اوبونتو سایت بالا میارن ! اصلا ماهیت اینترنت همینه
    ویرایش توسط bigcowboy : October 16th, 2017 در ساعت 18:23

13. تعداد تشکر ها ازbigcowboy به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcowboy نمایش پست ها
    مساله اینه که ایرانی جماعت میخواد با دوتا کلیک زرت زرت همه چیزو درست کنه و اصلا تمایلی به مطالعه نداره و اوج مطالعش استک اورفلو و استک اکسچنجه
    شما اگه توی سایت php.net , apache.org و ... یکم فقط یکم مطالعه کنید همه چیزو به صورت کاملا ساده و قابل فهم برای همه توضیح داده
    من خودم هیچی حالیم نیست ولی 5 سال چندین سرور داشتم با دوازده سیزده تا سایت که همش مال خودم بود یک ریال هزینه ی لایسنس به سی پنل و ... ندادم چون اصلا نصب نکردم !
    و کیفیت سرور هام هم خیلی خیلی بهتر از شرکت های گنده ی این کار بود (اینو روزی فهمیدم که یک سرویس آشغال از پارس پک گرفتم)
    تنها کاری که کردم فقط و فقط داکیومنتای آپاچی و سنت اواس و ... با حوصله خوندم !
    توی خیلی از فروم های خارجی هم برید خیلیا حتی با اوبونتو سایت بالا میارن ! اصلا ماهیت اینترنت همینه
    جان؟؟؟؟ شما می خوایید هاستینگ داشته باشید به وسیله lamp؟ :| من شخصا خودم جزء کسانیم که به lamp به شدت علاقه دارم و حرفه ای هم دنبال یادگیریش بودم ولی هر چیزی جای داره برای استفاده! شما با پراید نمی تونید مسیر آفرود برید..!
    استفاده از لمپ مناسب هست ولی در چه صورت؟ برای استفاده تک سایت. نه هاستینگ! شما هیچوقت توسط لمپ نمی تونید امنیت سی پنل، رابط کاربری، اکانتینگ و این موارد رو با این کیفیت کنار هم داشته باشید ( وقتی همه رو جدا اوکی کنید، تازه سی پنل خواهید داشت انگار فقط رابط‌ کاربری... ). از لمپ برای هاستینگ استفاده نمیشه، چون باید به هر نفر یک سرور داد و واسش کانفیگ کرد! یا از سیستم های اکانتینگ استفاده کرد که کلی مشکلات دیگر خواهند داشت مثل اتصال‌ به اسکریپت ها، امنیت، رابط کاربری و...
    از طرفی فکر می کنید ۶۰ هزار تومان پول زیادی هست که طرف بیاد کلی تایمش رو بگذاره روی خوندن این مطالب درحالیکه می تونه همون تایم رو اگررررر داشته باشه بذاره رو سایتش؟ مثال رو براتون شفاف بزنم: مدیر پی سی دانلود ماهی ۶۰ تومان پول لایسنس واسش بهتره یا روزی فقط نیم ساعت سر خواندن این مطالب صرف کنه؟
    حرف شما برای کسی هست مثل مثلا بنده حقیر که آره کارم اینه و باید بلد باشم یک سایت بالا بیارم به وسیله lamp بدون نیاز به هیچ کنترل پنلی...
    حالا همین مدیر پی سی دانلود با خودش بگه من یک نفرو استخدام می کنم بشه مدیر سرورم. طرف حقوق ماهیانش چقدر میشه؟ حداقل یک نفر که علم کافی داشته باشه، ماهیانه ۱.۵ الی ۲ میلیون دریافت می کنه. هزینه خود سرور جدا... ماهیانه ۲ میلیون عقلانیه یا خرید یک هاست پر قدرت؟ اینا حرف هایی هست که اصولیش اینه! در سطح حرفه ای باید این چنین کارهایی انجام بده یک نفر! کارش با صرفا کانفیگ سی پنل حتی حل نمیشه...
    حالا همین آقای مدیر پی سی دانلود میاد پیش چمیدونم هاست و هاستی حرفه ای شونو می خره که نیازش رو رفع کنه با ماهی مثلا ۵۰۰ هزار تومان. حالا اون شرکت به ۶-۷ تا سایت بزرگ مثل پی سی دانلود سرویس بده میشه ۳-۴ میلیون تومان درآمد. هم پول کارمندی که گذاشته دراومده، هم پی سی دانلود + ۶-۷ تای دیگر به هدفشون رسیدن با کمتر از یک سوم قیمت.

حالا شما بفرمایید کدام روش اصولی هست؟

با احترام.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    52 پست

جان؟؟؟؟ شما می خوایید هاستینگ داشته باشید به وسیله lamp؟ :| من شخصا خودم جزء کسانیم که به lamp به شدت علاقه دارم و حرفه ای هم دنبال یادگیریش بودم ولی هر چیزی جای داره برای استفاده! شما با پراید نمی تونید مسیر آفرود برید..!
    استفاده از لمپ مناسب هست ولی در چه صورت؟ برای استفاده تک سایت. نه هاستینگ! شما هیچوقت توسط لمپ نمی تونید امنیت سی پنل، رابط کاربری، اکانتینگ و این موارد رو با این کیفیت کنار هم داشته باشید ( وقتی همه رو جدا اوکی کنید، تازه سی پنل خواهید داشت انگار فقط رابط‌ کاربری... ). از لمپ برای هاستینگ استفاده نمیشه، چون باید به هر نفر یک سرور داد و واسش کانفیگ کرد! یا از سیستم های اکانتینگ استفاده کرد که کلی مشکلات دیگر خواهند داشت مثل اتصال‌ به اسکریپت ها، امنیت، رابط کاربری و...
    از طرفی فکر می کنید ۶۰ هزار تومان پول زیادی هست که طرف بیاد کلی تایمش رو بگذاره روی خوندن این مطالب درحالیکه می تونه همون تایم رو اگررررر داشته باشه بذاره رو سایتش؟ مثال رو براتون شفاف بزنم: مدیر پی سی دانلود ماهی ۶۰ تومان پول لایسنس واسش بهتره یا روزی فقط نیم ساعت سر خواندن این مطالب صرف کنه؟
    حرف شما برای کسی هست مثل مثلا بنده حقیر که آره کارم اینه و باید بلد باشم یک سایت بالا بیارم به وسیله lamp بدون نیاز به هیچ کنترل پنلی...
    حالا همین مدیر پی سی دانلود با خودش بگه من یک نفرو استخدام می کنم بشه مدیر سرورم. طرف حقوق ماهیانش چقدر میشه؟ حداقل یک نفر که علم کافی داشته باشه، ماهیانه ۱.۵ الی ۲ میلیون دریافت می کنه. هزینه خود سرور جدا... ماهیانه ۲ میلیون عقلانیه یا خرید یک هاست پر قدرت؟ اینا حرف هایی هست که اصولیش اینه! در سطح حرفه ای باید این چنین کارهایی انجام بده یک نفر! کارش با صرفا کانفیگ سی پنل حتی حل نمیشه...
    حالا همین آقای مدیر پی سی دانلود میاد پیش چمیدونم هاست و هاستی حرفه ای شونو می خره که نیازش رو رفع کنه با ماهی مثلا ۵۰۰ هزار تومان. حالا اون شرکت به ۶-۷ تا سایت بزرگ مثل پی سی دانلود سرویس بده میشه ۳-۴ میلیون تومان درآمد. هم پول کارمندی که گذاشته دراومده، هم پی سی دانلود + ۶-۷ تای دیگر به هدفشون رسیدن با کمتر از یک سوم قیمت.

حالا شما بفرمایید کدام روش اصولی هست؟

با احترام.
    بله اکانتینگ و هاست فروشی با این روش امکان پذیر نیست ... اون بالا هم گفتم که سایت ها مال خودم بود همشون...

16. تعداد تشکر ها از bigcowboy به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

فعلا کلن سایت موزیک و فیلم هرکی داره باید بست شدید بگیر ببنده ریسکه زدنش ...
    بریم تو تلگرام به خدا بهتره یه کانال بزنید بعد فیلمارو با ی سرور بریزین تو کانال اون هزینه ها ماهانه هم بدیم ب تبلیغات بهتره کسی با تلگرام که کاری نداره ... سایت زدن دورش تموم شده تو ایران وقتی بازدیدم نداره!

18. تعداد تشکر ها از gdfire به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

بنده در سال 2013 چنین مشکلی با یکی از هاست های معتبر داخلی برام پیش اومد که فکر نمیکنم صلاح باشه اسم ببرم ولی نه تنها بکاپ رو بهم دادن بلکه گفتن اگه تمایل داری بمونی و جایی نداری که بری vps با dns اختصاصی بهت بدیم که میزبان مشخص نباشه و خودم انتقال رو ترجیح دادم

هاست دی ال هم باید شرایط کاربران رو درک کنه طرف کلی زحمت میکشه برای سایتش به ناحق دستور میاد که مسدودش کنن حداقل کاری که میتونن انجام بدن ساسپندش کنن و با ارسال یه تیکت اطلاع رسانی به کاربر و ارائه بکاپش محترمانه ازش بخوان منتقل کنه

20. تعداد تشکر ها از OMIDTU5 به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)