نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
با سلام
دوست عزیز بارها و بارها توسط من در انجمن گفته شده کسی توجه نمی کند.
فرض بگیریم شما تایید شدید و سرور گرفتید اگر دیتاسنتر به خاطر خراب کاری ایرانی ها تمام پنل های ایرانی رو مسدود کرد چه کار میخواین کنید؟
مثل دیتاسنتر ovh که مشکل قبل از تحریم ها سر ***ی 2 نفری بود که .... دیگه سایه ایرانی ها رو می زنن.
نظر من رو بخواین برادر گلم با هویت غیر ایرانی به هر طریقی اقدام کنم.
اگر مهم هست ایرانی بودن خودت ثابت کنی و پنل بگیری و سرور رو شماره تماس دارن زنگ بزنید محترمانه گفتگو آغاز کنید بخوایم که با یک مدیر در بخش مربوطه گفتگو کنید و سعی کنید قانع کنید که بی دلیل رد می کنید هیچ مشکلی هست آخه !
سلام
ممنون واقعا بزرگی کردین
من خودم از امریکا با هویت جعلی گرفتم و هیچ مشکلی هم ندارم تا الان که 5 ساله
اما اینجا مدام میگن ایرانی بگیرید مگه مریضید وقتی ایران رو قبول دارند الکی بدین و....
پدر همکلاسی دوره دانشگام مترجم زبان المانیه حتی ایشون زنگ هم زنگ هم زد گفت حضوری تشریف بیارید!!!!!!!!!! نمیدونم واقعا سیاستشون عوض شده چون یادم یکی از دوستان با کارت ملی سال 2011 عضو شد اگر هم با هویت آلمانی عضو بشیم(پسرش اونجا درس میخونه) بهش مالیات میخوره و بخاطر مبادلات تجاری کمک دولتی برای درس از سوی دولت آلمان رو از دست میده ولی واقعا طوری شده که حاضرم هزینه چند برابر بدم اما با این دیتا سنتر لعنتی کار نکنم انگار ما ایرانیها ... هستیم ولا اونم بودیم یک عکس العملی میدادن. تو اروپا گزینه مناسبی سراغ ندارید روسیه ترکیه که حدود قیمتهاش حالا نه دقیقا با اندکی تفاوت مثل این باشه من سرور رو برای خودم میخوام نه مجازی نه .... اما پنل دوستان بوده قبلا ابیوز رو اهمیت نمیدادن و هزار ... که میدونید دست خودمون باشه لااقل دیگه نیازی نیست به اون بگیم به اون یکی دیگه بگه آیا اون یکی الان باشه یا نباشه
بهر حال بنظر من هتزنر داره از ایرانی ها بالا میره و خوب که رفت بالا همه رو پرت میکنه بیرون شده مدرسه آموزشی براشون بدون ریسک هر گونه تستی میخوان رو ایرانی میکنن بعد مدتی هم حرفه ای میشن میشه حاجی حاجی مکه و میبندن مثل دایرکت آی و رسلرکلاپ ووو.

میگن آمریکائی ها بدن اما من از سال 2006-7 باهشون به نوعی بودم بهشون بگو ایرانی هستی میگه چکار کن تا هم ما بتونیم سرویس بدیم هم شما متضرر نشید نمونش نیم دات کام گفت موقع اوردر زدن حتما با ای پی غیره ایرانی باشید و رجستر رو غیره ایرانی کنید و عضویت هم با ای پی غیر ایران باشه مدام هم با ای پی ایران لوگین کنید موردی نیست راست هم گفته تا الان که مثل یک قوم شریف خدمات بهمون دادن و میدن
کارو بست ایران رو فوری برد روی ساب هاستینگ عذر خواهی هم کرد و تخفیف داد اروپای ها ادمهای بیشعوری هستند

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AvalinHost نمایش پست ها
دقیقا موافقم!
بودن در همین انجمن افزادی که توی هتزنر گند زدن (قدیمی های انجمن یادشون هست کیا بودن....) و بعد از اون هتزنر هم ایرانی ها رو به چشم *** نگاه می کنه!
خودم هم همین اعتقاد رو دارم ما با ایستگاه روی کارو بودیم دیگه ایرانی دیگه نبود باهامون کنار اومدن نیم دات کام هم اما هرجا ما زیاد شدیم از بس زیرآب هم رو میزنیم و.... که هم اونا رو میکنیم مثل خودمون خاله خان باجی هم در آخر تیریه که به پیشونی خودمون آخرش میخوره