صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 44

موضوع: نیاز به راهنمایی ( کسانی که از شاتل یا پارس آنلاین سرویس داشتن لطفاً )

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به راهنمایی ( کسانی که از شاتل یا پارس آنلاین سرویس داشتن لطفاً )

نقل قول نوشته اصلی توسط Edwin نمایش پست ها
    درود.

خلاصه میگم . خط محل سکونت متاسفانه! فیبر هست و به دلیل انحصار یا .... مخابرات امکان اینترنتی جز اینترنت ذغالی خود مخابرات نیست .
    منطقه پیروزی تهران .
    نیاز به سرویس p2p دارم . کاربر پرمصرف هستم بنابراین شبانه رایگان حتماً داشته باشه ..
    مورد نظرم دو شرکت شاتل و پارس آنلاین هستن .. پینگ پایین خیلی مهمه و اینکه شبانه رایگانش فقط اسمی نباشه ..

اگر کسی موردی میدونه یا نکته ای ممنون میشم راهنمایی کنه برای انتخاب .
    در مورد پارس آنلاین هنوز اطلاعی ندارم ولی تجهیزات شاتل برای دریافت اینترنت p2p حدوداً 400 هزار تومان میشه .
    8 سال از شاتل سرویس داریم و رضایت دارم.
    نامحدود 1
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

2. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن salar123 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    66 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به راهنمایی ( کسانی که از شاتل یا پارس آنلاین سرویس داشتن لطفاً )

نمیدنم این پست مال کی هست . ولی شاتل با گرفتن مبلغی جداگانه دانلود شبانه رو فعال میکنه و جدیدا مصرف منصفانه رو حذف کرده و با هر سرعتی که سرویس دارید میتونید دانلود کنید . مثلا یکی از دوستان بنده تو قم شاتل داره و 128 سرعت دانلودش 320 هست در صورتی که 128/8=12 میشه.
    هاست اشتراکی , ای دی یاهو : salarkhairkhah , تلفن تماس : 09207001891
    نماد اعتماد دو ستاره وزارت صنعت, معدن و تجارت , هاست پر بازدید + 1ماه تخفیف 90 درصدی.

عضو جدید saeid_e00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    39 پست

سلام
    ما 5سالی با شاتل کار میکردیم ، سرعت روزانه خیلی عالی بود. پهنای باند کاملا باز بود
    ما 512 گرفتیم ولی پهنا حدود 4مگ بود

دانلود شبانه دقیقا میشد 64
    دو سه روز پشت سرهم دانلود کردیم شد 12کیلوبایت/ثانیه
    تماس گرفتیم گفتیم چه وضعیه ؟ گفتن مصرفتون هر چی بیشتر بشه پهنای باندتون اشتراکی تر میشه !!!
    یه مدت بعد دانلود شد 5 6کیلوبایت/ثانیه شبانه

کلا زدیم تو کار پارس آنلاین
    الان حدود 2ساله داریم کار میکنیم خیلی خیلی راضی هستیم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

درود.

خلاصه میگم . خط محل سکونت متاسفانه! فیبر هست و به دلیل انحصار یا .... مخابرات امکان اینترنتی جز اینترنت ذغالی خود مخابرات نیست .
    منطقه پیروزی تهران .
    نیاز به سرویس p2p دارم . کاربر پرمصرف هستم بنابراین شبانه رایگان حتماً داشته باشه ..
    مورد نظرم دو شرکت شاتل و پارس آنلاین هستن .. پینگ پایین خیلی مهمه و اینکه شبانه رایگانش فقط اسمی نباشه ..

در مورد پارس آنلاین هنوز اطلاعی ندارم ولی تجهیزات شاتل برای دریافت اینترنت p2p حدوداً 400 هزار تومان میشه .
    خواسته هایتون خیلی رویایی هست دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط xphost نمایش پست ها
    ببینید با آسیاتک تماس بگیرید
    یکی از خطوط همکارمون رو به فیبر نوری بود از مرکز الغدیر تهران خود شرکت آسیا تک نمیدونم چیکارش کرد که الان سرویس دارند از این شرکت
    یه تماس بگیرید سوال کنید شاید خط شما رو بتونند رویش نت بدن
    وقتی بری آسیاتک بهت میگه 1 به 8 اما در واقع این طوری هست : یک به (تا جایی که یوزر ثبت نام کنه)

- - - Updated - - -

ترکیه اینترنت 16 مگ نامحدود گرفتیم ماهی 48 تومن ، دیگه به تلویزیون نیاز نداشتیمن ، تمام کانال ها رو ا اینترنت به صورت فول hd میدیدم !
    بعد تو ایران باید سر اینترنت 128 و 512 که معلوم نیست بین چند نفر شیر میشه و شرعتش شبها چطوره و چقدر دیسکانکتی داره بحث کنیم ! بعد خبر 22 ماهی یه بار با افتخار ضریب نفوذ اینترنت رو اعلام میکنه که رو به رشده! از گندی که راه انداختن حرف نمیزنن !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_e00 نمایش پست ها
    سلام
    ما 5سالی با شاتل کار میکردیم ، سرعت روزانه خیلی عالی بود. پهنای باند کاملا باز بود
    ما 512 گرفتیم ولی پهنا حدود 4مگ بود

دانلود شبانه دقیقا میشد 64
    دو سه روز پشت سرهم دانلود کردیم شد 12کیلوبایت/ثانیه
    تماس گرفتیم گفتیم چه وضعیه ؟ گفتن مصرفتون هر چی بیشتر بشه پهنای باندتون اشتراکی تر میشه !!!
    یه مدت بعد دانلود شد 5 6کیلوبایت/ثانیه شبانه

کلا زدیم تو کار پارس آنلاین
    الان حدود 2ساله داریم کار میکنیم خیلی خیلی راضی هستیم
    بله پارس آنلاین سرعتش عالیه ، اما پیشنهاد میکنم یک ماه ترافیک خودتون رو مانیتور کنید و د ز دی ترافیک رو مشاهده کنید...

7. تعداد تشکر ها از a_b به دلیل پست مفید

عضو انجمن n4ser آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    512
    تشکر شده در
    395 پست

6 سال مشترک شاتل بودم این اخر کاریا ترافیک ***ی داشتن با برنامه های مثل du meter فهمیدم ترافیکم بیش از حد مصرف میشد 6 ماه شده بود ترافیکم ماهانه بالای 80 گیگ مصرف میشد هربار زنگ میزدم ومیگفتن خودم مصرف کردم ولی من نهایتن 20 گیگ بیشتر مصرفم نبود تا اینکه رفتم تخلیه کنم اما تخلیه نمیکردن خلاصه هرجور بود تخلیه شد الان مشترک پارس انلاین هستم و خیلی راضیم تا 16 مگ پهنای باند دریافت میکنم توصیه من به شما این هست که من با isp های مختلف کار کردم ولی سمت مخابرات و شاتل نروید صبا نت هم صداقت نداره دروغ گو هستن اما پارس انلاین همه جوره تست کردم مشکلی نداشت و الان دارم از پارس انلاین استفاده میکنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    103
    تشکر شده در
    67 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط n4ser نمایش پست ها
    6 سال مشترک شاتل بودم این اخر کاریا ترافیک ***ی داشتن با برنامه های مثل du meter فهمیدم ترافیکم بیش از حد مصرف میشد 6 ماه شده بود ترافیکم ماهانه بالای 80 گیگ مصرف میشد هربار زنگ میزدم ومیگفتن خودم مصرف کردم ولی من نهایتن 20 گیگ بیشتر مصرفم نبود تا اینکه رفتم تخلیه کنم اما تخلیه نمیکردن خلاصه هرجور بود تخلیه شد الان مشترک پارس انلاین هستم و خیلی راضیم تا 16 مگ پهنای باند دریافت میکنم توصیه من به شما این هست که من با isp های مختلف کار کردم ولی سمت مخابرات و شاتل نروید صبا نت هم صداقت نداره دروغ گو هستن اما پارس انلاین همه جوره تست کردم مشکلی نداشت و الان دارم از پارس انلاین استفاده میکنم
    پارس آنلاین خیلی خیلی گرون و اصلاً مقرون به صرفه نیست
    شاتل روزانش خوبه شبانش محدود میکنه دانلود زیاد کنی بدیش اینه
    سپنتا داشتم داتک داشتم مخابرات داشتم بین آشغال و آشغالتر باید آشغال رو انتخاب کرد توی ایران (شاتل)
    شاتل حداقل مشکلی پیش بیاد میگه مشکل از طرف اوناست و حل میکنند ولی بقیه میرن دنبال سیم و 2 شاخ و نویزو همه چیو گردن مشتری میندازن (یه مشت بی سواد)
    مثلاً یارو میگه تا هر چقد خطتون جا بده سرویس میدیم میگم من با مدرک ccnp نمیفهمم منظورتو از هر چی خطت کشش داشته باشه چیه توضیح علمی بده خیلی....
    ویرایش توسط dm800pvr : September 9th, 2015 در ساعت 14:10

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

درود.

منطقه پیروزی تهران .

با سلام

با شاتل کار کنید در ارتباطات p2p عالی هستند

در مورد تجهیزات هم می توانید از یک رادیو میکروتیک از قیمت 180 تا 350 تومان استفاده کنید که بستگی به فاصله شما داره.

11. تعداد تشکر ها از Qserver به دلیل پست مفید

عضو جدید designmagic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    10 پست

پار انلاین یکمی نرخش بالاتره

فکر میکنم شاتل بهتر باشه

13. تعداد تشکر ها از designmagic به دلیل پست مفید

عضو جدید reza-sp آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    38 پست

پارس آنلاین پیشنهاد میشه
    البته توی شهرما که خدماتشون خوبه و سرعتش هم عالیه
    فرا میزبان
    زمانی برای عوض شدن
    www.FaraMizban.Ir

15. تعداد تشکر ها از reza-sp به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

پارس آنلاین پیشنهاد میکنم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)