صفحه 4 از 25 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 243

موضوع: فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کا

عضو انجمن hpnn.wm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کا

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
    بعد از مدت ها عدم فعالیت در انجمن بر آن شدیم تا دوباره برای معرفی خدمات جدید از این انجمن یاری بگیریم و با آفرهای ویژه در خدمتتون هستیم
    نیراکلاود (رایان پردازش نیرا با شماره ثبت 43750) دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی که از سال 1394 اخذ شده است و فعال از سال 1389

برخی از مزایا بارز سرویس هاستینگ ما:

** ارائه منابع کاملا اختصاصی
    ** همکاری با معتبرترین دیتاسنترها
    ** تحویل اتوماتیک و در سریعترین زمان
    ** ارائه پلان های متنوع برای هر نوع نیاز
    ** استفاده از VMWare و زیر ساخت های ابری و شبکه ای آن
    ** امکان ارائه پلان ها با هارد SSD NVMe و یا HDD 10K بنابر نیاز کاربر
    ** سخت افزارهای بسیار بالا و حداقل 128 گیگ رم از نوع DDR4 و سی پی یو 32 هسته ای
    ** دارای فایروال و انتی دیداس لایه 7 سخت افزاری از سمت خود دیتاسنتر و قابلیت دفع حملات تا 100 گیگابیت (فقط بر روی هلند ارائه می گردد)
    دوستان می توانند از صفحه اصلی اقدام به سفارش سرور مجازی و سرور اختصاصی و میزبانی وب نیز نمایند.

پلان های ما به شرح زیر می باشد و لازم به ذکر هست که این پلان ها ، پلان های پایه و پیشفرض می باشند. قابلیت سفارشی سازی در وب سایت به شکل کامل وجود دارد.

نام پلان اقتصادی پایه ویژه حرفه ای سفارشی
    میزان رم اختصاصی 2 گیگابایت 3 گیگابایت 4 گیگابایت 6 گیگابایت 8 گیگابایت
    تعداد هسته پردازشی 2 هسته 3 هسته 3 هسته 5 هسته 6 هسته
    میزان توان پردازش اختصاصی 2000 مگاهرتز 2500 مگاهرتز 3000 مگاهرتز 5000 مگاهرتز 6000 مگاهرتز
    میزان هارد به شکل HDD 60 گیگابایت 70 گیگابایت 80 گیگابایت 100 گیگابایت 120 گیگابایت
    قابلیت ارائه SSD
    پورت ارتباطی سرور 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
    ترافیک تخصیص یافته نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
    تعداد ای پی تخصیص یافته 1 1 1 1 1
    تحویل اتوماتیک بعد از ثبت سفارش
    امکان سفارشی سازی منابع در حین ثبت سفارش
    قیمت 35,000 تومان 45,000 تومان 52,000 تومان 85,000 تومان 105,000 تومان
    لینک خرید سرور آلمان فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153 فایل پیوست 40153
    لینک خرید سرور هلند فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154 فایل پیوست 40154
    لینک خرید سرور انگلیس فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155 فایل پیوست 40155
    لینک خرید سرور آمریکا فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156 فایل پیوست 40156

نکته : سرورهای مجازی هلند قابلیت استفاده برای تست های امنیتی و انجام آنها را دارند. لذا دوستانی که در زمینه امنیت نیز فعال هستند می توانند از سرورهای هلند ما برای اهداف خویش استفاده نمایند. کافی است از قسمت سفارشی سازی محصول این گزینه را انتخاب نمایند.

در حال حاضر پنل مدیریت سرورهای مجازی شامل قابلیت های زیر می باشد:
    مدیریت حالت سرور (روشن - خاموش - ریستارت) - مشاهده مصرف منابع سرور مجازی - دسترسی به کنسول گرافیکی از طریق وب و یا تحت VNC - تغییر سیستم عامل

نمونه سرعت دانلود و اپلود از وب سایت Speed Test

2. تعداد تشکر ها ازhpnn.wm به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیر

نقل قول نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
    با اینکه میدونم اشتباه دارم میکنم ولی باشه به قانون شما خود نوشته شما که خودتون ۴ تاشو میگید انجام ندادید ولی این آخریشو انجام میدید احترام میزارم
    شما پولو برگشت بزن طبق روال خودت و من تا زمانی که میگی شکایت نمیکنم ولی اگر بعد اون تاریخ شد چی؟
    توی تیکت هم اعلام میکنم
    با سلام
    1- اینکه بنده تصمیم گیرنده نیستم فقط مدیریت تبلیغات و ... با بنده هست لطفا از طریق همون تیکت پیگیر باشید ولی بنده فکر می کنم مشکلی با همکاری مجدد نخواهند داشت !
    2- دوست من ما بر اساس قوانین خودمون داریم همه موارد رو می پذیریم . کار هایی هم که انجام می دیم در راستای همین قوانین هست هیچ موردی به غیر از قوانین انجام نشده است
    3- با توجه به روحیاتی که بنده از شما می بینم نیازی به نگرانی نیست ! خدا رو شکر نحوه دریافت وجه رو بلدید! فقط خواهش می کنم در صورت عدم واریز به هر دلیلی در موعد مقرر ، برای اخطار اخر یکبار درخواست وجه در تیکت بکنید (چون ممکنه بعضا به دلیل مشغله کاری و ... فراموش بشه)

عضو انجمن taranoome آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    398
    تشکر شده در
    308 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیر

یک مورد سرویس المان گرفتم
    سرویس کلا هنگ بود و خیلی کند از شما رم 2 گرفتم هر 1 الا 2 ساعت یکبار سرویس از دسترس خارج میشد و تا 3 تا 4 ساعت بعد نمیتونستم وارد بشم
    الان هم 3 روزی میشه که زدم برای نصب مجدد سیستم عامل که تو حالت در حال نصب و راه اندازی مونده
    خلاصه بگم از سرویس اصلا راضی نبودم
    امیدوارم در اینده سرویس هاتون رو اصلاح کنید و اورسل نفروشید
    چون ازجای دیگه با رم 1 تهیه شد و همون برنامه هایی که رو سرویس شما نصب کردم رو اونجا هم نصب کردم نه لگ داشت نه گیر داشت سرعت هم خیلی عالی بوده تا الان

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

با سلام
    ممنون از انتقادی که فرمودید قطعا سعی می کنیم که در اینده سرویس بهتری ارائه بدیم.
    در مورد سرور المان برای این ماهی که از ما داشتید کاملا حق با شماست البته مطمئنا دوستان در بخش پشتیبانی توضیح دادند که قطعی های که در این ماه به وجود اومده بود برای چه بود.
    با اینحال مطمئنا مشکلات پیش امده به دلیل اورسل نبوده و نیست ! با اینحال از شما بابت این مورد سپاس گذارم و امیدوارم در صورت رضایت برای خرید در دفعات دیگر ، بتونیم نظرتون رو بیشتر جلب بکنیم

- - - Updated - - -

در مورد نصب مجدد سرویس دوست من بعضا تعداد سرویس های سفارش داده شده و یا در حال تعویض بسیار زیاد هست (بیشتر از 20 سرویس همزمان) در این حالت یک گپ و زمان جهت عدم فشار زیاد روی سرور های اصلی اعمال می شود .
    در ایگونه مواقع که صرفا برخی اوقات پیش می اید کافی هست صرفا با یک تیکت به ما اطلاع دهید تا سرویس شما سریعا تحویل داده شود !

عضو انجمن gigabyte2052 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    227
    تشکر شده در
    171 پست

سلام خسته نباشید قیمت هاتون با قیمت های سایت تفاوت داره دلیلش چیه؟
    و ایا امکان داره تست داشته باشیم؟
    و کدوم سرورتون لوکیشنش مناسب تره جهت ذخیره فایل و نگهداری
    و همچین درصورت نارضایتی بازگشت وجه دارید؟
    كه واقعا انسان دستخوش زيان است (۲)

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید قیمت هاتون با قیمت های سایت تفاوت داره دلیلش چیه؟
    و ایا امکان داره تست داشته باشیم؟
    و کدوم سرورتون لوکیشنش مناسب تره جهت ذخیره فایل و نگهداری
    و همچین درصورت نارضایتی بازگشت وجه دارید؟
    دوست من تمامی سرویس های ما کلوکیت شده هستند ، ما بالغ بر 30 سرور اختصاصی برای اینکار در اخیتار داریم وصرفا به دیتاسنتر ها هزینه کلوکیشن (برق - کولینگ - فضا و اینترنت و ...) پرداخت می کنیم برای همین با توجه به تعداد بالای سرورهایی که در اختیار داریم هزینه کمتری پرداخت می کنیم. و ما با توجه به هزینه ای که کردیم و البته به شکل ماهیانه می کنیم + سود متناسب قیمت سرویس هامون رو به همین شکل ارائه می دهیم.
    متاسفانه تست به هیچ عنوان ارائه نمی دیم (با توجه به اینکه قبلا هم خاطره بسیار بدی در این باره داشتیم )
    لطفا از طریق تیکت با دوستان در ارتباط باشید قطعا بسته به تعداد فایل ها / نحوه استفاده / حجم فایل ها دوستان بهترین سرویس رو در اختیار شما قرار می دهند
    ما برگشت وجه تا 3 روز در صورت عدم رضایت از سرویس رو به شکل کامل ارائه می دهیم
    امری بود در خدمتتون هستم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    43 پست

سلام
    یه سرور مجازی با رم 512 بخواهیم.قیمت چند ؟

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

با سلام
    دوست من ما کمترین میزان ارائه منابعمون از رم 2 گیگ هست
    اما اگر برای میکروتیک بخواهید ، در سیستم اتوماتیک هزینه ها کسر خواهند شد

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من ما کمترین میزان ارائه منابعمون از رم 2 گیگ هست
    اما اگر برای میکروتیک بخواهید ، در سیستم اتوماتیک هزینه ها کسر خواهند شد
    برای اموزش نیاز به سرور با رم 512 نهایتا دارم.
    رم 2 کاربردی ندارد...

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

با سلام
    دوست من می تونم بپرسم برای چه کاری نیاز به این سرویس دارید و چه سیستم عاملی روی رم 512 می خواهید نصب بکنید ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من می تونم بپرسم برای چه کاری نیاز به این سرویس دارید و چه سیستم عاملی روی رم 512 می خواهید نصب بکنید ؟
    اموزشی
    میکروتیک

صفحه 4 از 25 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)