صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: سئو بهتره یاتبلیغات گوگل ؟

عضو انجمن N4vid12 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    42 پست

پیش فرض پاسخ : سئو بهتره یاتبلیغات گوگل ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s3cure نمایش پست ها
    دوستان این اصلا مقایسه جالبی نیست !
    اول اینکه این پلن هایی که میگین ساخته و پرداخته گوگل نیست، گوگل اصلا پلنی به این شکل نداره ... این پلن ها رو بیشتر، شرکت های واسط برای مشتری ترسیم میکنند.
    بعد اینکه من سایتی بوده با روزی 4-5 دلار تو صفحه اول نگه داشتم و یه سایتی هم با روزی 700 دلار !
    به خیلی فاکتور ها بستگی داره که حتما خوتون استاد هستین.
    در هر صورت من علت این بحث ها رو نمیفهمم اصلا مقایسه کردن گوگل و انجام سئو هم مثل مقایسه کردن نیاز بدن به آب خوردن یا حمام کردن میمونه ! هر کدوم کاربرد خودش رو داره.

- - - Updated - - -

دوستان این اصلا مقایسه جالبی نیست !
    اول اینکه این پلن هایی که میگین ساخته و پرداخته گوگل نیست، گوگل اصلا پلنی به این شکل نداره ... این پلن ها رو بیشتر، شرکت های واسط برای مشتری ترسیم میکنند.
    بعد اینکه من سایتی بوده با روزی 4-5 دلار تو صفحه اول نگه داشتم و یه سایتی هم با روزی 700 دلار !
    به خیلی فاکتور ها بستگی داره که حتما خوتون استاد هستین.
    در هر صورت من علت این بحث ها رو نمیفهمم اصلا مقایسه کردن گوگل و انجام سئو هم مثل مقایسه کردن نیاز بدن به آب خوردن یا حمام کردن میمونه ! هر کدوم کاربرد خودش رو داره.

همین 4 5 دلار شما در حال حاضر با قیمت دلار فعلی میشه ماهی یک ملیون!

بحثی نیست فقط یک اختلاف نظر هست که داریم صحبت میکنیم تا دوستان به نتیجه گیری درست و منطقی برسند

2. # ADS

عضو انجمن k-pax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    511
    تشکر تشکر شده 
    545
    تشکر شده در
    347 پست

این سوال مثل اینکه بگید مغز مهمتره یا قلب

سایت باید سئو داشته باشه
    برای سایت باید تبلیغ بشه ( بهترین مکان در حال حاظر گوگل هست )

سئو و تبلیغات مکملن نه رقیب که بخواید مقاسیه کنید
    بقیش بحث الکیه

سایتی که سئو نباشه ارزش تبلیغات نداره و سایتی که سئو خوبی داره براش وقت گذاشته و نیازمند تبلیغات
    فروش سرور مجازی NVMe و رم DDR4
    آریوسرور | تلگرام ما : @Ario_Server
    سرور مجازی NVMe ایران

4. تعداد تشکر ها ازk-pax به دلیل پست مفید

عضو جدید s3cure آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط N4vid12 نمایش پست ها

بحثی نیست فقط یک اختلاف نظر هست که داریم صحبت میکنیم تا دوستان به نتیجه گیری درست و منطقی برسند
    خب به در کسی میخوره که تبلیغات واسش مشتری آور باشه !
    یک میلیون که دیگه رقمی نمیشه وقتی آمار فروشتون بالا باشه ...

6. تعداد تشکر ها از s3cure به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

بنده قبلا تبلیغات دادم اون پلن 220 تومانی که شما میگید کلا انگار اصلا نمایش نداره!! شاید از هر 10 هزار بار جستجو یک بار با اون کلمه بیاید! دیدم که میگم عزیز من الان 220 تومان میشه تقریبا 35 دلار! پلن 35 دلاری اصلا برای گوگل ارزش نمایش نداره! خود شما توی گوگل کار کنی 35 دلار رو اصلا نگاه میکنی؟ وقتی حقوقت دست کم 15 هزار دلاره؟؟ منطقی حرف بزنید روی هوا یک چیزی نگید برای جذب مشتری شما هم کارت اینه بنده هم قصد تخریب کار شمارو ندارم انشاالل... روزی 100 تا مشتری بگیری ولی 30 35 دلار پولی برای گوگل نیست که ارزش نمایش تبلیغ داشته باشه

حرف اصلی من کار شما نیست قیمت دلار هست که با ریال دیگه قابل مقایسه نیست! و تمام این تبلیغات به دلار هست! پلنی که شما میگید 220 تومن دلار بشه 7 هزار تومن هم 220 تومنه؟ قطعآ قیمت اصلی میشه 550 تومن تازه اونم بازم مطمئن باش بیشتر میشه ولی شما از ناچاری کارت به جای مثلا روزی 3 دلار روی 1.5 دلار برای تبلیغات اختصاص میدین و میدونم شما هم مجبورین! ولی اینکه اینجا میاید میگید گوگل عالیه بهتر از گوگل نیست قیمتاش تو ایران فرق داره اینا خودتونم میدونید خیلی ببخشید چرندیاتی بیش نیست مام همینجا داریم زندگی میکنیم توی فضا نیستیم والا

تمام گفته هاتون این رو نشون میده اصلا تبلیغات گوگل تا حالا انجام ندادید
    بنده به هیچ عنوان هیچ تعصبی رو گوگل ندارم
    اینجا هم تبلیغی انجام ندادم
    بنده مشتریان خودم رو دارم و یه سری به تاپیک بنده بزنید کامل متوجه رضایت یا نارضایتی مشتری ها میشید
    ولی کلیت صحبت شما اینه که تفکرتون چیز دیگه یا جای دیگه است چون تا حالا اصلا تبلیغات انجام ندادید

- - - Updated - - -

دوست عزیز چرا فکر می کنی تبلیغات گوگل رو به عده فقط برای سایت هایی مثل سایت شما که فیلم هستن میدن
    تبلیغات گوگل کلیتش فرق می کنه و ماجراش فرق می کنه
    اگه کسی روی 4 یا 5 دلار داره میده حتما داره چند برابرش رو سود می کنه
    مگه کسی مغز خر رو خورده که بخواد بیخود و بیجهت تبلیغ کنه

مشتری دارم روزانه 700 هزار تومن داره هزینه تبلیغ می کنه ولی در قباش 3 برابر این مبلغ در میاره
    خوب حالا بگید ببینم طرف آیا در نیاره میاد تبلیغ کنه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط k-pax نمایش پست ها

سایتی که سئو نباشه ارزش تبلیغات نداره و سایتی که سئو خوبی داره براش وقت گذاشته و نیازمند تبلیغات
    این بخش از صحبتتون که بولدش کردم فکر کنم اشتباهه
    اکثر افرادی که سئو خوبی ندارن و برای اینکه وقتشون رو از دست ندن میان سراغ تبلیغات
    والی کسی که سئو داره خیلی کم پیش میاد تبلیغ بزنه ولی بازم میزنن

عضو انجمن M.Abooali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

چرا وقتی کسی نظر متفاوت با شما دارد دنبال این هستید اثبات کنید بی تجربه هست یا بیسواد حتما؟

اون مورد فقط یک نقطه ضعف تبلیغات گوگل بود که خود گوگل توش مانده چه کنه شما آمدید ازش دفاع می کنید ... بگذریم من قصد بحث تخصصی ندارم.

همینقدر بس اگر تبلیغات گوگل مفید بود،

گوگل التماس ملت نمی کرد و برای نمایش تبلیغات کوپن های چند صد دلاری پخش نمی کرد دست هاستینگ های غول دنیا.

در حقیقت عدم استقبال قشر حرفه ای از تبلیغات در موتورهای جستجو یا مبحث SEM موضوع خیلی کهنه ای هست در حوزه دیجیتال مارکتینگ منتها خوب اکثر افراد چندان تخصصی مسائل را دنبال نمی کنند.

سالهاست که SEM منسوخ شده و الان موتورهای جستجو با قراردادهای تبلیغاتی در اصل خودشان برای جذب تبلیغات به شرکت های هاستینگ بزرگ دنیا باج می دهند. تا با طیف وسیع مشتریان ایشان، افراد مستقل و دیگر وب سایت ها را تحریک کنند بلکه وارد این باطلاق شده و پولشان را سوخت کنند. یعنی شما با کسانی سر کلیک ها رقابت می کنید که اصلا پولی بابت رقابت با شما از جیبشان نمیرود اما شما برای بردن شانس کلیک از اونها پول بیشتری از جیب خودتان خرج می کنید بهش میگن competition illusion ... (توهم رقابت) ... با این فریب افراد ساده لوح جیبشان را خالی می کنند... موتور های جستجو هم از حاشیه این امر اندک درآمدی دارند.

نشانه ساده دیگر این مسئله ظرفیت محدود موتورهای جستجو در نمایش تبلیغات و قیمت های کنترل شده هست. میدونید روزانه چند سایت در یک موضوع اضافه می شود؟ فکر میکنید روند افزایش قیمت تبلیغات با حضور متقاضیان جدید برای رقابت و هلدینگ های میلونر و میلیارد جهان باید چطور باشد ... بعد موتور های جستجو بنگاه خیریه هستند که قیمت را روی چند دلار حفظ کنند برای شما ...

جهت اطلاع، هیچ یک از برند های بزرگ دنیا جهت تبلیغات در گوگل پولی نمی دهند، گوگل خودش به اونها این تبلیغات را هدیه می کند تا دامی پهن کند برای رقابت .... اگر نه شرکت اینتل قرار است با کدام شرکت سر پردازنده رقابت داشته باشد یا گوددی که تبلیغات در گوگل می کنند ؟یا شاید دنبال برندینگ هستند

البته برخی تخصصی دنبال نمی کنند و نمی دانند که ایرادی بهشون نیست. برخی هم صرفا نظراتی دارند و به صورت کاملا دگم نمی خواند چیزی خلافش باشد و حاضر به اندکی تفکر روی این مسائل نیستند. همان داستان کپک و ...

البته هدف بند آجر کردن نان برخی دوستان نیست، سوالی پرسیده شده بود و نظری داده شد همین.

ماحصل گفتار همان که اول گفتم:

تبلیغات در موتورهای جستجو (مثلا گوگل) فقط دور ریختن پول است و بس.
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

عضو انجمن N4vid12 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    42 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها

دوست عزیز چرا فکر می کنی تبلیغات گوگل رو به عده فقط برای سایت هایی مثل سایت شما که فیلم هستن میدن

مشتری دارم روزانه 700 هزار تومن داره هزینه تبلیغ می کنه ولی در قباش 3 برابر این مبلغ در میاره
    این بخش از حرفتون بجز سایت های قمار و شرطبندی سایتی نمیاد این همه هزینه کنه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

دقیقا منم با دوستمون موافق هستم. این روزا با گرون شدن دلار دیگه تبلیغات گوگل جز ضرر چیزی نداره مخصوصا که الان افرادی اومدن پول میگیرن سایت رقیب رو با کلیک‌های مجازی میکشن پایین و عملا طرف میبینه سایتش کلیک خورده اما فروشی نداشته. اون شخصی هم که میگه روزی ۷۰۰ تومن میدم سود می‌کنم مطمئن باش راست نمیگه چون کسی نمیاد بگه سود نمیکنم، اینا فقط تبلیغ می‌کنن که حضور داشته باشن و دیده بشن، همین و بس، وگرنه اگه اصولی بشینن سئو کنن بهتر نتیجه میگیرن و هزینه کمتری هم داره
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

اقا این حرفا چیه
    اون همه من سوال کردم فقط یک پاسخ بهش دادید
    بنده اصلا این یک مورد مشتری رو ندارم
    همه جور مشتری دارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
    چرا وقتی کسی نظر متفاوت با شما دارد دنبال این هستید اثبات کنید بی تجربه هست یا بیسواد حتما؟
    شما چرا سعی دارید دائم در رابطه با این موضوع اثبات کنید که کامل مشرف به این ماجرا هستید؟

اون مورد فقط یک نقطه ضعف تبلیغات گوگل بود که خود گوگل توش مانده چه کنه شما آمدید ازش دفاع می کنید ... بگذریم من قصد بحث تخصصی ندارم.
    نقطه ضعف؟
    گوگل؟

همینقدر بس اگر تبلیغات گوگل مفید بود،
    گوگل التماس ملت نمی کرد و برای نمایش تبلیغات کوپن های چند صد دلاری پخش نمی کرد دست هاستینگ های غول دنیا.
    پس در رابطه با کوپن هم اطلاعاتی کافی ندارید

این فریب افراد ساده لوح جیبشان را خالی می کنند... موتور های جستجو هم از حاشیه این امر اندک درآمدی دارند.
    کم در رابطه با در آمد موتورهای جستجو سرچ کنید کامل متوجه بشید

جهت اطلاع، هیچ یک از برند های بزرگ دنیا جهت تبلیغات در گوگل پولی نمی دهند، گوگل خودش به اونها این تبلیغات را هدیه می کند تا دامی پهن کند برای رقابت .... اگر نه شرکت اینتل قرار است با کدام شرکت سر پردازنده رقابت داشته باشد یا گوددی که تبلیغات در گوگل می کنند ؟یا شاید دنبال برندینگ هستند
    منبع صحبتتون رو اثبات کنید

البته هدف بند آجر کردن نان برخی دوستان نیست، سوالی پرسیده شده بود و نظری داده شد همین.
    کاملا نظر شخصی بود که پشتت هیچ تخصصی نبود کاملا از ذهن شخصی خودتون بود

ماحصل گفتار همان که اول گفتم:

تبلیغات در موتورهای جستجو (مثلا گوگل) فقط دور ریختن پول است و بس.

کاملا نظر شخصی شماست و چون تا حالا انجام ندادید این صحبت رو شما میگید
    اگر هم انجام دادید روی اصول انجام ندادید
    چون همه چیز اصول قواعد خاص خودش رو داره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AlienX نمایش پست ها
    دقیقا منم با دوستمون موافق هستم. این روزا با گرون شدن دلار دیگه تبلیغات گوگل جز ضرر چیزی نداره مخصوصا که الان افرادی اومدن پول میگیرن سایت رقیب رو با کلیک‌های مجازی میکشن پایین و عملا طرف میبینه سایتش کلیک خورده اما فروشی نداشته. اون شخصی هم که میگه روزی ۷۰۰ تومن میدم سود می‌کنم مطمئن باش راست نمیگه چون کسی نمیاد بگه سود نمیکنم، اینا فقط تبلیغ می‌کنن که حضور داشته باشن و دیده بشن، همین و بس، وگرنه اگه اصولی بشینن سئو کنن بهتر نتیجه میگیرن و هزینه کمتری هم داره
    ببینید گوگل برای کلیک ها 3 لایه داره که کلیک های فیک رو تا 98% تشخیص میده و برگشت می زنه البته اگر کم کرده باشه برگشت می زنه ولی بیشتر اوقات به مرحله کم کردن پول نمی رسه و کلیک ها فیک یا اینولید کلیک رو جدا می کنه

https://support.google.com/adwords/answer/42995?hl=en

اینم ویدیویی که گوگل چگونگی تشخیص اینولید کلیک هارو داده

https://www.aparat.com/v/biMZa/%231_...B1%D8%AF%D8%B2

- - - Updated - - -

اون شخصی هم که میگه روزی ۷۰۰ تومن میدم سود می‌کنم مطمئن باش راست نمیگه چون کسی نمیاد بگه سود نمیکنم، اینا فقط تبلیغ می‌کنن که حضور داشته باشن و دیده بشن، همین و بس، وگرنه اگه اصولی بشینن سئو کنن بهتر نتیجه میگیرن و هزینه کمتری هم داره
    اقا چرا حرف خودت رو تکرار می کنی
    تبلیغات گوگل می کنن که بیان بالای صفحه و محصولشون فروش داشته باشه
    حتما سود می کنه که داره هزینه می کنه
    خیلی کم پیدا میشه برای این ماجرا که بخواد حضور داشته باشه
    مثلا الان کیورد "ظریف بار" که خودش تو صفحه اول و لینک 1 هست ولی چون خیلی سرچ میشه رقیب ها می اومدن اوردز به اسم ظریف بار میزدن و مشتری هاش رو از چنگش در می اوردن
    و مجبور شده بود که خودش هم اسم خودش رو ادوردز کنه که لینک 1 رو برای خودش بر گردونه
    ویرایش توسط BazPardakht.Com : April 10th, 2018 در ساعت 13:32

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

شما انگار نمی‌خوای دقیق به موضوع نگاه کنی و فقط دم از تبلیغات میزنی و سند و مدارکی رو که گذاشتی قبلا دیدیم. گوگل هر چقدر هم که هوشمند عمل کنه باز هم یک Robot بیش نیست و هیچوقت به پای مغز انسان نمیرسه، وقتی میگم کلیک منظورم از این نیست که بنده بیام بشینم ۱۰۰ بار روی یه سایت کلیک کنم، خوب معلومه که به کلیک دوم نرسیده دیگه کلیکم حساب نمی‌شه، تا اینجا حرف شما درست، اما اگه بنده بیام با ۱۰۰ تا سیستم و ۱۰۰ تا ‌ای پی مختلف کلیک کنم چی؟ بازم می‌خواد بگه همش خودمم و حساب نکنه؟ این کاری هست که دارن انجام میدن. یه کم تحقیق کن عزیزم به نتیجه میرسی که دوران سود دهی تموم شد، الان همش شده کل کل بین یه سری شرکت و سایت و هر کی بالا باشه بزرگ تره و میتونه تبلیغات بیشتری داخل سایتش بگیره، این رمز کار هستش نه فروش زیاد، من توی این سال‌ها بس که در مورد این مسائل مقاله از سایت‌های معتبر حتی خود گوگل خوندم دیگه میدونم داستان چی به چیه و کجا می‌شه سر گوگل رو کلاه گذاشت طوری که خودشم نفهمه. Robot هیچوقت با انسان نمیتونه رقابت کنه.
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

اما اگه بنده بیام با ۱۰۰ تا سیستم و ۱۰۰ تا ‌ای پی مختلف کلیک کنم چی؟ بازم می‌خواد بگه همش خودمم و حساب نکنه؟ این کاری هست که دارن انجام میدن. یه کم تحقیق کن عزیزم به نتیجه میرسی که دوران سود دهی تموم شد، الان همش شده کل کل بین یه سری شرکت و سایت و هر کی بالا باشه بزرگ تره و میتونه تبلیغات بیشتری داخل سایتش بگیره، این رمز کار هستش نه فروش زیاد، من توی این سال‌ها بس که در مورد این مسائل مقاله از سایت‌های معتبر حتی خود گوگل خوندم دیگه میدونم داستان چی به چیه و کجا می‌شه سر گوگل رو کلاه گذاشت طوری که خودشم نفهمه. Robot هیچوقت با انسان نمیتونه رقابت کنه.
    بله ولی این موارد انگشت شمار اتفاق می افته و برای همه کسب و کارها نیست من توی 100 تا کسب و کار 2 مورد این طوری دیدم ولی بازم اون 100 تا سیستم فقط روزی 1 بار می تونن کلیک کنن که اونم راه کار داره
    ویرایش توسط BazPardakht.Com : April 10th, 2018 در ساعت 13:52

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)