صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49

موضوع: هشدار جدی سی پنل به ایران و سوریه

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

پیش فرض پاسخ : هشدار جدی سی پنل به ایران و سوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    جالبه که در سایت آلما هاست هم این لایسنس ما Terminated شده است!
    دوست عزیز یکم شرکت الما هاست خودشون رو تافته جدا بافته میدونن

بنده اعلام میکنم که بیش از 4000 لیسانس در پنل بنده موجوده اونجوری به بنده هشدار دادن که بدونم حالا سایت آلماهاست با 600 لیسانس میخواد Cpanel بلاک نکنه

و ادعا میکنن که بلاک ربطی به خود شرکت Cpanel نداره

مطمئنن ما مشتری بهتری هستیم براشون و ما خیلی بیشتر توی این کار تجربه داریم برای ما بلاک میکنن با هویت کاملا" آلمانی دیگه چه برسه به دیگر دوستان
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

2. تعداد تشکر ها از babelirani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

آخه تحریم cpanel جلوی پیشرفت برنامه های دولت ایران رو میگیره؟ این آمریکایی ها هم مثل اینکه اصلا فکر نمی کنند چکار دارند می کنند.

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

آخه تحریم cpanel جلوی پیشرفت برنامه های دولت ایران رو میگیره؟ این آمریکایی ها هم مثل اینکه اصلا فکر نمی کنند چکار دارند می کنند.
    فشار از پایین، مذاکره از بالا
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

6. تعداد تشکر ها ازHostpolis به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hostpolis نمایش پست ها
    فشار از پایین، مذاکره از بالا
    بابا هرگز فشاری از پایین ایجاد نخواهد شد. ما مردم همه دلسوز نظام هستیم. یعنی این رو نمی دونند!؟

تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

با سلام دوست عزیز

اتفاقا" اونا کاملا" فکر میکنن دارن چیکار میکنن بحث اونا اینه وقتی هر بلایی سرمون میارن بازم دم نمیزنیم اونام میخوان تا جایی که میشه این فشار رو بیشتر کنن یا دم خواهیم زد یا اینکه زیر فشار نابود میشیم
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

خب حالا کسی راهکاری نداره برای این لایسنس؟

تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

خب حالا کسی راهکاری نداره برای این لایسنس؟
    خوب ایشون فکر کنم گفتند ربطی به CPanel نداره میتونید به خودشون اطلاع بدید ولی تا اونجایی که بنده میدونم با بیش از 100 لیسانس که همین بالا سرشون اومده در پنل . ما متاسفانه همین الان مجبور به بلاک کردن 2 لیسانس دیگه شدیم 0.00001 درصد احتمال داره که درست بشه لیسانستون

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    دوست عزیز یکم شرکت الما هاست خودشون رو تافته جدا بافته میدونن

بنده اعلام میکنم که بیش از 4000 لیسانس در پنل بنده موجوده اونجوری به بنده هشدار دادن که بدونم حالا سایت آلماهاست با 600 لیسانس میخواد Cpanel بلاک نکنه

مطمئنن ما مشتری بهتری هستیم براشون و ما خیلی بیشتر توی این کار تجربه داریم برای ما بلاک میکنن با هویت کاملا" آلمانی دیگه چه برسه به دیگر دوستان
    باسلام
    بله تافته جدا بافته میدونن! چون تا به حال بهترین خدمات رو دادن به مشتری! شما که با 4000لایسنس(!!!!) در پنلتون کار میکنید! شما که حرفه ایی هستید و 4000لایسنس(!!!) دارید اگر بلد باشید میدونید که سی پنل بلاک نکرده! سی پنل warning میزاره رو آی پی و شرکت distributor بلاک میکند! شما که در ایران هستید با هویت کاملا آلمانی خرید میکنید دوست عزیز آلماهاست در انگلستان شرکت ثبت شده با ... میباشد! اگر آلمان تشریف دارید آدرس میدم که یک جلسه ایی باهم داشته باشیم! در انگلیس!
    شما که به قولی حرفه ایی هستید با 4000(!!!!) لایسنس باید بدونید وقتی لایسنی توسط سی پنل بلاک میشود در verify سی پنل نوشته میشود BLK و ...

البته میدونم دود آلماهاست و سرویسهاش در چشم خیلی ها رفته ...

شیوا هاست هم من کارتون رو ارجاع دادم به مدیرفنی که پیگیری کنند! فردا در ساعات اداری باهاتون تماس میگیرند!

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

12. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    باسلام
    بله تافته جدا بافته میدونن! چون تا به حال بهترین خدمات رو دادن به مشتری! شما که با 4000لایسنس(!!!!) در پنلتون کار میکنید! شما که حرفه ایی هستید و 4000لایسنس(!!!) دارید اگر بلد باشید میدونید که سی پنل بلاک نکرده! سی پنل warning میزاره رو آی پی و شرکت distributor بلاک میکند! شما که در ایران هستید با هویت کاملا آلمانی خرید میکنید دوست عزیز آلماهاست در انگلستان شرکت ثبت شده با ... میباشد! اگر آلمان تشریف دارید آدرس میدم که یک جلسه ایی باهم داشته باشیم! در انگلیس!
    شما که به قولی حرفه ایی هستید با 4000(!!!!) لایسنس باید بدونید وقتی لایسنی توسط سی پنل بلاک میشود در verify سی پنل نوشته میشود BLK و ...

البته میدونم دود آلماهاست و سرویسهاش در چشم خیلی ها رفته ...

شیوا هاست هم من کارتون رو ارجاع دادم به مدیرفنی که پیگیری کنند! فردا در ساعات اداری باهاتون تماس میگیرند!

موفق باشید
    با سلام
    شاید این پست من باعث بسته شدن یوزر من بشه ولی حرف میزنم چون شما به شدت درحال توهین کردن هستید

اولا" من اخر نفهمیدم شما چجوری تا کوچکترین مشکلی از آلماهاست گفته میشه انگار پرتون رو اتیش زدن اونجا ظاهر میشید

بله بر منکرش لعنت نخواید از خودتون دفاع کنید میخواید از کی دفاع کنید ؟؟؟؟؟
    بله بنده 4000 هزار لیسانس در پنل داریم و حرفه ای هم هستیم و اینجام حرفی نزدم که خود شرکت CPanel میاد و میبنده بنده هم گفتم به ما اخطار داده شده
    بنده در ایران هستم بله ولی بنده طبعه ی المان هستم به دلایلی حدود 8 ماه هستش که در ایران زندگی میکنم و شرکت ما در خود کشور المان ثبت شده .

هروقت برگشتم المان 100% ادرس بدید تشریق میرام خدمتتون .

ببخشید فکر نکنم دودی داشته باشه سرور هایی هم که میدن چیزی جدا از خود دیستاسنتر ردستیشن نیست دوست عزیز
    ولی اینو بدونید امیدوارم در طی 2 ماه اخیر تاپیکی از مشلات ایجاد شده با ایرانی ها در ردستیشن از طرف خودتون یا دوستان خریدار شما نبینم به قول دوستانی که در تراوین بازی میکنن . خبری در راه است .....!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!!

موفق باشید

14. تعداد تشکر ها ازbabelirani به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    با سلام
    شاید این پست من باعث بسته شدن یوزر من بشه ولی حرف میزنم چون شما به شدت درحال توهین کردن هستید

اولا" من اخر نفهمیدم شما چجوری تا کوچکترین مشکلی از آلماهاست گفته میشه انگار پرتون رو اتیش زدن اونجا ظاهر میشید

بله بر منکرش لعنت نخواید از خودتون دفاع کنید میخواید از کی دفاع کنید ؟؟؟؟؟
    بله بنده 4000 هزار لیسانس در پنل داریم و حرفه ای هم هستیم و اینجام حرفی نزدم که خود شرکت CPanel میاد و میبنده بنده هم گفتم به ما اخطار داده شده
    بنده در ایران هستم بله ولی بنده طبعه ی المان هستم به دلایلی حدود 8 ماه هستش که در ایران زندگی میکنم و شرکت ما در خود کشور المان ثبت شده .

هروقت برگشتم المان 100% ادرس بدید تشریق میرام خدمتتون .

ببخشید فکر نکنم دودی داشته باشه سرور هایی هم که میدن چیزی جدا از خود دیستاسنتر ردستیشن نیست دوست عزیز
    ولی اینو بدونید امیدوارم در طی 2 ماه اخیر تاپیکی از مشلات ایجاد شده با ایرانی ها در ردستیشن از طرف خودتون یا دوستان خریدار شما نبینم به قول دوستانی که در تراوین بازی میکنن . خبری در راه است .....!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!!

موفق باشید
    باسلام
    در مورد بخش اول حرفتون باید عرض کنم که توهینی به شما نشد! ولی شما ظاهرا از آلماهاست دل پُری داشتید که همچین یهو خواستید خالی کنید!

این صحبت شما! من سواد فارسی ندارم یا ...! که گفته میشه این لایسنسها توسط سی پنل بلاک میشه نه ... !
    دقت کنید در یک جمله چقدر کلمه ما استفاده کردید! شما اصلا با 4000لایسنس نفر اول!

در مورد بخش دوم صبحتتون قدمتون سَرچم هروقت برگشتید آلمان اطلاع بدید آدرس دقیق بدم خدمتون تشریف بیارید!

بنده اینجا حرفی از سرور زدم؟! که شما میفرمایید
    ببخشید فکر نکنم دودی داشته باشه سرور هایی هم که میدن چیزی جدا از خود دیستاسنتر ردستیشن نیست
    در مورد مشکلات هم با داشتن بیش از 130سرور از این دیتاسنتر تا به حال کاربر ناراضی داشتیم!؟ بعدش دوست عزیز 2 ماه اخیر یا 2 ماه آینده! اخبار که زیاد است منتظر باشید خبرهایی خواهید شنید که ممکنه دل پُرتون رو پُر تر کنه ...

در آخر نصیحتی میکنم بهتون! اگر مشکلی شخصی یا ... با شخص یا شرکت دارید بهتره با خودشون مستقیم در میون بزارید که اذیتتون نکنه تحمل اون مشکل! دوم اینکه آلماهاست قبل از ورود به هرجایی اول تمام شرایط موجود را بررسی میکند و با بهترین راهکار وارد میشود! پس مطمئن باشید دیتاسنتر مذکور نه با ایرانی ها و نه ما به مشکل برخورد نمیکند!
    و در آخر قبل از سخن گفتن صحبتهای قبلی خودتون را یک مطالعه ایی بکنید بعد سخن بگویید.

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)