صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 62

موضوع: مشکل با دیتاسنر soyoustart

عضو انجمن sssoheil آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    241
    تشکر تشکر شده 
    1,201
    تشکر شده در
    806 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با دیتاسنر soyoustart

درود

دوست عزیز تا الان فقط گفتید ایشون اینجوری گفتند ایشون اونجوری گفتند! اگر مدرکی از گفته های ایشون و اینکه پنل سرورتون دست شخص دیگری بوده یا پرداخت غیر معتبر داشتید ارائه بدید تا دوستانی هم که از ایشون سرور دارند مطلع شوند در غیر اینصورت تخریب وجهه نفرمایید.بنده هم از جناب کریمی درخواست میکنم در این تاپیک شرکت کنند و شفاف سازی نمایند.

ارادتمند
    فقیه
    شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات تیناب(سکویا سرور) شماره ثبت:44188
    موبایل:09163066823 و 09386398967 ----- Telegram:@sekoyaserver
    مدیریت:علیرضا فقیه

2. تعداد تشکر ها از sssoheil به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

شما الان درخواست میکنید من میتونم چند نفر بیارم که تایید کنن حرفام رو شما وقتی من با ایشون تلفنی تماس میگیرم مدرک چطوری نیاز دارید بزرام همین که ایشون شرکت نمیکنن گواه اینه که حرفی برای گفتن ندارند

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

از ایشان درخواست کنید بیان در تاپیک شفاف سازی نمایند.
    چون اینگونه تاپیک ها اگر باقی بماند موجب تخریب همکاران میشه و هیچ کارایی و سودی در بر نخواهد داشت.
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

عضو انجمن sssoheil آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    241
    تشکر تشکر شده 
    1,201
    تشکر شده در
    806 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_net نمایش پست ها
    شما الان درخواست میکنید من میتونم چند نفر بیارم که تایید کنن حرفام رو شما وقتی من با ایشون تلفنی تماس میگیرم مدرک چطوری نیاز دارید بزرام همین که ایشون شرکت نمیکنن گواه اینه که حرفی برای گفتن ندارند
    شما چه جور سرویس دهنده معتبری هستید که اولا بک آپ ندارید از هاستینگ خود دوما بدون مدرک موثق اتهام به یک سرویس دهنده معتبر میزنید!؟
    یک سرویس دهنده معتبر و یک شخص با تجربه قبل از اینکه انگشت اشاره به طرف شخص و یا شرکتی دراز کند حتی شده با زرنگی ابتدا اقدام به جمع آوری مدرک معتبر میکند.نه برای اثبات بی ابرویی یا ابروی دیگران بلکه به جهت کسب حق و حقوق خود!
    شما حتی قوانین انجمن را هم نا دیده گرفتید موضوع تاپیک را از چیز دیگری به سمت اتهام و شکایت از یک سرویس دهنده معتبر کشانده اید! بهتر است از راه مصالحه با خود سرویس دهنده اقدام به گرفتن بک اپ خود کنید و در نهایت اگر متضرر شده اید یا شکایتی دارید با مدارک خود به مراجع قضایی مراجعه کنید.
    شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات تیناب(سکویا سرور) شماره ثبت:44188
    موبایل:09163066823 و 09386398967 ----- Telegram:@sekoyaserver
    مدیریت:علیرضا فقیه

7. تعداد تشکر ها ازsssoheil به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sssoheil نمایش پست ها
    شما چه جور سرویس دهنده معتبری هستید که اولا بک آپ ندارید از هاستینگ خود دوما بدون مدرک موثق اتهام به یک سرویس دهنده معتبر میزنید!؟
    یک سرویس دهنده معتبر و یک شخص با تجربه قبل از اینکه انگشت اشاره به طرف شخص و یا شرکتی دراز کند حتی شده با زرنگی ابتدا اقدام به جمع آوری مدرک معتبر میکند.نه برای اثبات بی ابرویی یا ابروی دیگران بلکه به جهت کسب حق و حقوق خود!
    شما حتی قوانین انجمن را هم نا دیده گرفتید موضوع تاپیک را از چیز دیگری به سمت اتهام و شکایت از یک سرویس دهنده معتبر کشانده اید! بهتر است از راه مصالحه با خود سرویس دهنده اقدام به گرفتن بک اپ خود کنید و در نهایت اگر متضرر شده اید یا شکایتی دارید با مدارک خود به مراجع قضایی مراجعه کنید.
    خوب وکیلشون اومد . این تاپیک برای اطلاع نیست برای اطلاع با مدرک تاپیک میزنم
    من گفتم من معتبرم اگه تجربه داشتم گیر این کلاه بردار نمیوفتادم یک ادم های مثل شما چشم بسته ایشون رو معرفی کردن که من هم رفتم گرفتم سایت های مردم رو بردم
    من گفتم بک اپ ندارم دارم ایشون اف تی پی که دادن گفتن برای یک اپ هم هست رو بستن ایشون نگفتن روی این اف تی پی که میدیم بک اپ نگیر گفتن اتفاقا روی این بک اپ بگیر
    این صحبت هاشون
    شما این چت هارو بخون تا بفهمی توی یک روز چرا موضوع تاپیک عوض شده تا صبح میگفتن پاک کن میدم اینم از عصر
    Capture1.PNGCapture2.PNGCapture3.PNGCapture4.PNG

- - - Updated - - -

اینو چی میگید که من 810 تومن هفته پیش ریختم به حسابشون پس نمیدن این که ***ی تو روز روشن هست بیان اینجا اگه راست میگن رسیدشون بزارن قبل تاریخ این پست

شرکت_نت_ایران_-_سر.pngشرکت_نت_ایران_-_سر.pngشرکت_نت_ایران_-_سر.png

- - - Updated - - -

اینم برای کسی که گفت ادم منطقی هستن ایشون
    shekayatkon.PNG

9. تعداد تشکر ها از mr_net به دلیل پست مفید

عضو جدید asiacat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_net نمایش پست ها
    من میتونم تمام اسکرین شات هاش رو اینجا بزارم . ایشون الان هم باز منو تهدید کردن که بک اپ رو دارن و نمیدن علت هم اینکه تاپک زدم براشون و گفتن ضرر میکنیم
    منم میتونم تهدید کنم اینکه کل سرور های ایشون رو ریپورت کنم که بسته بشه پنلشون پس این کار ها فایده نداره من 2 هفته صبر کردم تا همین جا هم بیشتر از چند ملیون ضرر کردم 2 هفته صبر نکردم که بگن بک اپ داریم ولی نمیدیم
    شما هم یا انتقال بدید یا بک اپ داشته باشید منتظر هم نباشد ایشون بیان شفاف سازی کنن جون حرفی برای گفتن ندارن من از روز اول لینک تاپیک رو دادم به ایشون

- - - Updated - - -

شما شیرازی هستیدمیتونید بیاید دفتر ما مدارک رو ببنید و خودتون قضاوت کنید
    همدانی هستند الکی زدن شیرازی

11. تعداد تشکر ها از asiacat به دلیل پست مفید

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sssoheil نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز تا الان فقط گفتید ایشون اینجوری گفتند ایشون اونجوری گفتند! اگر مدرکی از گفته های ایشون و اینکه پنل سرورتون دست شخص دیگری بوده یا پرداخت غیر معتبر داشتید ارائه بدید تا دوستانی هم که از ایشون سرور دارند مطلع شوند در غیر اینصورت تخریب وجهه نفرمایید.بنده هم از جناب کریمی درخواست میکنم در این تاپیک شرکت کنند و شفاف سازی نمایند.

ارادتمند
    فقیه

نقل قول نوشته اصلی توسط AbtinServer نمایش پست ها
    از ایشان درخواست کنید بیان در تاپیک شفاف سازی نمایند.
    چون اینگونه تاپیک ها اگر باقی بماند موجب تخریب همکاران میشه و هیچ کارایی و سودی در بر نخواهد داشت.

دوستان عزیز مستندات و نحوه برخورد رو هم میبینید . باز هم قبول ندارید که همکار شما اشتباه کرده و باعث از دست رفتن سرور شده ؟

بالفرض که ایشون بک آپ خارج از سرور داشتن . مساله پولی که دریافت کردن و اشتباه ایشون که باعث از دست رفتن سرور شده چه جوری حل میشه ؟
    ▪ نصب و کانفیگ انواع نرم افزارهای مانیتورینگ
    ▪ پشتیبانی سرورهای لینوکس

پروفایل در Linkedin

13. تعداد تشکر ها ازiMohsen به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

با سلام
    امید واریم که مشکل این همکارمون که متخصص ovh نیز به نظر هستند رفع گردد .
    در صورتی که ایشون نتونستند مشکل را رفع بکنند خیلی سریع با ما در ارتباط باشند تا رایزنی ای با دیتاسنتر داشته باشیم
    هر سرویس که تمدید نشه تا 7 روز از پنل حذف میشه و دیگه براش کاری نمیشه کرد . چیزی که من در تاریخ ها دیدم به نظر بیش از 7 روز است که سرویس شما مشکل دارد . . .
    در نهایت امید وارم که مشکلتان رفع بشه .
    البته این هم لازم به ذکر است که به خاطر پشتیبانی افتضاحی که مخصوصا سویواستارت دارد هیچوقت کاربرانمان را بهشون آفر سویو استارت یا کیم سوفی ندادیم چون وضعیت بیلینگ و ساپورت واقعا افتضاحه .
    اگر پرداخت در لحظه اول اکسپت شد که شد اگه نشد بسیار این مورد زمانبر خواهد بود که مشکل رفع بشود .
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    با سلام
    امید واریم که مشکل این همکارمون که متخصص ovh نیز به نظر هستند رفع گردد .
    در صورتی که ایشون نتونستند مشکل را رفع بکنند خیلی سریع با ما در ارتباط باشند تا رایزنی ای با دیتاسنتر داشته باشیم
    هر سرویس که تمدید نشه تا 7 روز از پنل حذف میشه و دیگه براش کاری نمیشه کرد . چیزی که من در تاریخ ها دیدم به نظر بیش از 7 روز است که سرویس شما مشکل دارد . . .
    در نهایت امید وارم که مشکلتان رفع بشه .
    البته این هم لازم به ذکر است که به خاطر پشتیبانی افتضاحی که مخصوصا سویواستارت دارد هیچوقت کاربرانمان را بهشون آفر سویو استارت یا کیم سوفی ندادیم چون وضعیت بیلینگ و ساپورت واقعا افتضاحه .
    اگر پرداخت در لحظه اول اکسپت شد که شد اگه نشد بسیار این مورد زمانبر خواهد بود که مشکل رفع بشود .
    من سعی کردم که مشکل کاربر mr_net حل بشه ( در پی ام ) ولی متاسفانه مثل این که بعد از چندین روز تازه آقای کریمی یادشون افتاده بود با دیتاسنتر پیگیری کنن ( یعنی تا وقتی اینجا تاپیک نزدن , ایشون هم اصلا کار خاصی نمیکرد !) و با پیگیری انجام شده دقیقا همون موقع پیگیری ایشون سرور حذف و ریلود شده بود / ftp هم طبق گفته ایشون حذف شده !

ایشون هم که کلا هیچ مسئولیتی اعم از وجه دریافتی و یا این که اصلا دلیل این مشکل چی بوده قبول نمیکنن !

و جالبه که اصلا اینجا هیچ پاسخی هم ندادن و اصلا مشارکت نکردن که حداقل دیگر کاربران بدونن دلیل مشکل چی بوده و اونها دچارش نشن !
    ▪ نصب و کانفیگ انواع نرم افزارهای مانیتورینگ
    ▪ پشتیبانی سرورهای لینوکس

پروفایل در Linkedin

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iMohsen نمایش پست ها
    من سعی کردم که مشکل کاربر mr_net حل بشه ( در پی ام ) ولی متاسفانه مثل این که بعد از چندین روز تازه آقای کریمی یادشون افتاده بود با دیتاسنتر پیگیری کنن ( یعنی تا وقتی اینجا تاپیک نزدن , ایشون هم اصلا کار خاصی نمیکرد !) و با پیگیری انجام شده دقیقا همون موقع پیگیری ایشون سرور حذف و ریلود شده بود / ftp هم طبق گفته ایشون حذف شده !

ایشون هم که کلا هیچ مسئولیتی اعم از وجه دریافتی و یا این که اصلا دلیل این مشکل چی بوده قبول نمیکنن !

و جالبه که اصلا اینجا هیچ پاسخی هم ندادن و اصلا مشارکت نکردن که حداقل دیگر کاربران بدونن دلیل مشکل چی بوده و اونها دچارش نشن !
    ممنون محسن جان من دیگه دیتا هام پرید ایشون پول منو هم پس نمیدن کارایی اداری دادگستری یکم وقت گیرهست و بزودی از طریق دادگاه پیگیری میکنیم

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)