صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 73

موضوع: درخواست فوری هاست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست فوری هاست

نقل قول نوشته اصلی توسط j4b3r نمایش پست ها
    خدا از دهنتون بشنوه!
    شما بالا زدي با من حرفي نداريد اما تو تاپيك من داري پست ميدي خوشال ميشم اينجا نباشيد تشكر

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط B.Z نمایش پست ها
    فقط مگه هارد هست دوست من
    لایسنس نداره ؟
    کانفیگ نداره؟
    پشتیبانی نداره ؟
    شما خودت داره میگی شماره ثابت دفتر هزینه نداره ؟

دوستانی که به ایشون پ.خ دادن به ما هم بدن
    ممنون میشم به من هم معرفیشون بکنید
    قرار نيست پول لايسنس و غيره رو از 1 نفر در بياري مگه قرار سرور رو فقط به يك نفر بفروشيد.

از 2 نفر پول لايسنس در مياد از 2 نفر پول هارد و از 40 نفر پول سرور

بعضي ها 500 نفر هم روي يك سرور ميزارن جدي ميگم

------------

mem2in
    dellvps
    فakinhost

كافيه عزيزم ؟؟؟ چرا فك ميكنيد همه ادما دروغ گو هستند من همين الانش

پيدا كردم ولي دنبال جاي معتبر هستم
    ویرایش توسط boro2clip : September 1st, 2012 در ساعت 18:22

عضو انجمن +irtci+ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    79 پست

+irtci+ عزیز منظور دوستمون فروشنده جدید نبود. ایشون گفتن فروشنده ی تابستونی. فروشنده ی جدید اگر با علم و مجهز وارد این کار بشه که کسی نمیگه چرا اومدی؟ روزیِ همه دست خداست. منظور ایشون فروشنده هایی بود که فقط تابستون ها و با تعطیل شدن مدرسه ها! سر و کلشون پیدا میشه، یه ریسلر مفتی می گیرن واسه 3 ماه، بعد هاست 3 گیگ رو سالانه میفروشن 15.000 تومان! و اینکه اینجا صنف نیست، ولی انجمن تخصی وب هاستینگ ایران هست و خیلی افراد با تجربه اینجا پیدا میشن که هم علمشون و هم پشتیبانیشون از خیلی از سرویس دهنده هایی که شما فرمودین با سرچ پیدا میشن بیشتره.
    آره آدم عالم و متعهد اینجا هست،زیادم هست،اما اکثر افراد اینجا واسه یکی دیگه مشتری جمع میکنن،تو قسمت مشکلات نگاه بنداز .ببین چه دعواهایی تو همین انجمن هست سر قیمت و سرویس ها!!!!!اینجور شده و اونجور شده....!
    منم قصد توهین به کسی نداشتم.اینجا همه سرورند.

عضو دائم j4b3r آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    460
    تشکر تشکر شده 
    2,996
    تشکر شده در
    1,873 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط boro2clip نمایش پست ها
    شما بالا زدي با من حرفي نداريد اما تو تاپيك من داري پست ميدي خوشال ميشم اينجا نباشيد تشكر
    من عرض کردم با شما صحبتی ندارم! طرف صحبتم هم شما نبودید! لطفا پست های منو نقل قول نکنید!
    شما که تازه کار نیستید و سابقه ی زیادی دارید باید بدونید که شما نمی تونید در این مورد نظر بدید که کی اینجا باشه و کی نباشه!
    آرزوی موفقیت و تهیه ی سرویس مناسب دارم براتون.

6. تعداد تشکر ها از j4b3r به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط +irtci+ نمایش پست ها
    بابا مارو نترسونید!!!! معلومه تازه کاری و دستت به بازار نیست،رقابت عزیزم ،رقابت.هر کس که هاست بخواد که فقط نمیاد اینجا بخره.کسایی هم که میان اینجور جاها خرید اکثرا تازه کارن و اول کار.یه سرچ بزن خرید هاست و دامنه،ببین چندهزارتا سایت میاد!!!
    یه جور نوشتی تابستونی انگار دست فروشن! طوری هم گفتی تصمیم گیری انگار صنفه هاستینگ هستید و واسه صنف قیمت میذاری! انشاالله این اینترانت(اینترنت ملی )بیاد،اون وقت قیمتاتونو میبینیم که باید دنبال مشتری بگردین!!!!
    جسارت نباشه هااااااااااا!!!!!
    تايييييييييييييييييييد ميشه

نميدونن اينجا رقابته خودشون عمومي يه قيمت ميدن خصوصي ميگن كلي تخفيف ميديم

اينجا رقابته شما ها اگه معتبر بودين و مشتري داشتين مثل ايران هاست / نت افراز / ميهن وب هاست

هاست ايران.... اينجا نبوديد كه 2 زار خرج ميكردين تبليغات ميكردين پس هركي اينجاست دنبال مشتريه

و اينجا شما نيستيد كه قيمت تعيين ميكنيد . هر وقت اومدم سايتت اكي به قيمتش ميخرم اون نت افزار يا ميهن وب هاست 1/3 شما

قيمت ميده تازه تبليغات مليوني هم ميكنن شما مثل ادم دست فروشي هستيد كه نه هزينه ميكني نه ماليات مغازه ميدين انتظار دارين

به قيمت هاستينگ هاي معتبر و قديمي بفروشيد و انتظار داريد هركي مياد اينجا به قيمت مغازه بخره خوب ديگه چرا وقتمو تلف كنم

ميرم از جاي معتبر و ارزون ميخرم. كسايي مثل ميهن وب هاست يه دفه 20 تا سرور از هتزنر المان ميگيره كلي تخفيف ميگيره

و زير قيمت دوستان ميده مشتري. عزيز اينجا رقابته با اين صحبت ها وقت تلف ميكنيد چون دوستان ميدن

همين DreamServer كه اينجوري ميگ تا حالا 2 بار قيمت خصوصي داده شما فكرشو كن

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

من عرض کردم با شما صحبتی ندارم! طرف صحبتم هم شما نبودید! لطفا پست های منو نقل قول نکنید!
    شما که تازه کار نیستید و سابقه ی زیادی دارید باید بدونید که شما نمی تونید در این مورد نظر بدید که کی اینجا باشه و کی نباشه!
    آرزوی موفقیت و تهیه ی سرویس مناسب دارم براتون.
    اي داداش شمام بمون هدف بحثه نه جرو بحث ادم بايد انتقاد پذير باشه تو تاپيك بالايي كاملا هر هاستينگي بود كوبيدم

بعيد ميدونم كسي روش شه تاپيك بزنه

عضو دائم j4b3r آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    460
    تشکر تشکر شده 
    2,996
    تشکر شده در
    1,873 پست

اي داداش شمام بمون هدف بحثه نه جرو بحث ادم بايد انتقاد پذير باشه تو تاپيك بالايي كاملا هر هاستينگي بود كوبيدم

بعيد ميدونم كسي روش شه تاپيك بزنه
    عزیز من هم جروبحث نکردم. ولی شما که میگید میهن وب هاست، یه سرچ توی همین انجمن بزنید تا ببینید انتقاد از این شرکت هم کم نیست!
    در کل شما اگر می خواین فروشنده های این انجمن رو بکوبید مشکلی نیست. ولی شما که اومدین اینجا سرویس بگیرید حتما این فروشنده ها رو قبول داشتید که اومدید اینجا درخواست دادید. درسته؟

10. تعداد تشکر ها ازj4b3r به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    277
    تشکر شده در
    204 پست

نميدونن اينجا رقابته خودشون عمومي يه قيمت ميدن خصوصي ميگن كلي تخفيف ميديم

اينجا رقابته شما ها اگه معتبر بودين و مشتري داشتين مثل ايران هاست / نت افراز / ميهن وب هاست

هاست ايران.... اينجا نبوديد كه 2 زار خرج ميكردين تبليغات ميكردين پس هركي اينجاست دنبال مشتريه

و اينجا شما نيستيد كه قيمت تعيين ميكنيد . هر وقت اومدم سايتت اكي به قيمتش ميخرم اون نت افزار يا ميهن وب هاست 1/3 شما

قيمت ميده تازه تبليغات مليوني هم ميكنن شما مثل ادم دست فروشي هستيد كه نه هزينه ميكني نه ماليات مغازه ميدين انتظار دارين

به قيمت هاستينگ هاي معتبر و قديمي بفروشيد و انتظار داريد هركي مياد اينجا به قيمت مغازه بخره خوب ديگه چرا وقتمو تلف كنم

ميرم از جاي معتبر و ارزون ميخرم. كسايي مثل ميهن وب هاست يه دفه 20 تا سرور از هتزنر المان ميگيره كلي تخفيف ميگيره

و زير قيمت دوستان ميده مشتري. عزيز اينجا رقابته با اين صحبت ها وقت تلف ميكنيد چون دوستان ميدن

همين DreamServer كه اينجوري ميگ تا حالا 2 بار قيمت خصوصي داده شما فكرشو كن
    ماشالله حرفاتون خیلی اشناست دوستانی هم بودن مثل شما که گفتن نه اینجوری نیست قیمت ها همین هست شما بالا میدین بعد چند روز هم یک تاپیک و کلی دعوا
    چند تا عنوان هم مینویسم که بعدا شاید لازمتون بشه
    شرکت فلانی جمع کرد؟
    شماره تماس از شرکت فلان ندارید تلفن تو سایت رو جواب نمیدن !
    کسی اقای فلانی رو میشناسه ؟
    کسی از اقای فلانی خبر داره ؟

عزیزم حتما شما هم مانند ادمهایی که دوره این دست فروشها جمع میشین و دنبال جنس مفت هستین ؟ شما تلفن ثابت خواستین و این یعنی شرکت شرکت هم مالیات میده
    كسايي مثل ميهن وب هاست يه دفه 20 تا سرور از هتزنر المان ميگيره كلي تخفيف ميگيره
    میهن وب هاست هم که به قول شما 20 تا سرور میخره کلی تخفیف میگیره 3 گیگ هاست رو چند زده دوست من ؟
    امیدوارم همیشه موفق باشید
    ویرایش توسط B.Z : September 1st, 2012 در ساعت 19:16

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    16 پست

ببين اقدر كيفيت داره كه هم دانلود و وب هاست استفاده ميكنن و خوب جواب ميده ايران فروم روي سايتشه
    مگه شما يه سرور رو به 2 نفر ميدين ؟؟؟ به 1000 نفر بده ولي كيفيت سرور بالا باشه.

چرا راه دور بريم ميهن وب هاست 200 گيگ هاست دانلود نامحدود ميده 75 تومن الا من جايي سراغ دارم

500 گيگ ميده ماهي 70 تومن شير 1/2 هست هست
    برادر من حداقل می خوندی کامل صفحه فروشش رو بعد میومدی اضهار نظر میکردی :

توجه 2 : سرویس های مذکور برای دانلود/ آپلود با اتصال های همزمان بالا در نظر گرفته نشده اند. برای این منظور میتوانید از یکی از سرویس های مخصوص دانلود استفاده کنید.

چرا از چیزی خبر ندارید اضهار نظر میکنید ؟
    ایران فروم از اون پنل هایی که می بینی اونجا استفاده نمیکنه ، ازشون سرور اختصاصی داره !

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    719
    تشکر تشکر شده 
    334
    تشکر شده در
    192 پست

boro2clip میشه بفرمایید از کجا شما 500 گیگ پیدا کردین؟ لطفا در مورد سرور اختصاصی هم بگید خوشحال میشم آدرس سایت بزارید شاید به درد ما هم خورد

بدرود

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)