صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 194

موضوع: پارسی نیک و دامنه‌های قفل شده ... ؟!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : پارسی نیک و دامنه‌های قفل شده ... ؟!

آخه دوست عزیز این چیزی که شما میگی واسه کسی که تو آمریکا زندگی میکنه درسته . متاسفانه در قوانین ما هنوز بحث سایت و دامین به صورت کامل دیده نشده. البته کارشناس درسته نظر میده و حتی شاید در بازپرسی هم به نتایجی برسه ولی تو دادگاه و مرحله بدوی به جایی نمیرسه شکایا و فقط وقت صرف کردیم ! .. البته قطعا با توجه به ازدیاد میزان جرائم رایانه ای قانون تجارت الکترونیکی هم بروزرسانی میشه

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    68 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط biz4net نمایش پست ها
    آخه دوست عزیز این چیزی که شما میگی واسه کسی که تو آمریکا زندگی میکنه درسته . متاسفانه در قوانین ما هنوز بحث سایت و دامین به صورت کامل دیده نشده. البته کارشناس درسته نظر میده و حتی شاید در بازپرسی هم به نتایجی برسه ولی تو دادگاه و مرحله بدوی به جایی نمیرسه شکایا و فقط وقت صرف کردیم ! .. البته قطعا با توجه به ازدیاد میزان جرائم رایانه ای قانون تجارت الکترونیکی هم بروزرسانی میشه
    کارشناس های دادسرای جرایم رایانه ای بسیار افراد آگاهی هستن حتی در مراکز شهر ها هم تامین دلیل کارشناس های رایانه ای داره.
    وقتی کارشناس می نویسه که یه مبلغی خسارت وارد شده قاضی بر اساس اون تصمیم میگیره و به راحتی بهتون میگم پروندتون تکمیل باشه با نظر کارشناس ۱۰۰ درصد رای میارید.
    کلا هم ۲-۳ جلسه دادگاه رای صادر میشه.
    کلا طرف مقابل شما تنها کاری که می تونه بکنه اعتراض به نظر کارشناس هست که اون موقع باید بره به ۳ کارشناس و سه تا ۱۵۰ تومن باید واریز کنه که اون ۳ کارشناس هم هیچ وقت نظر کارشناس اول رو ضایع نمی کنن و بد بهترین حالت ۱۵ درصد مبلغ رو کم می کنند.

۲-۳ مورد پرونده این چنینی رو در جریانش بودم
    همشون رای اوردن
    یکی برای دوستی بود که برنامه حساب داری خریده بود بعد چند وقت کارشناس شرکت حساب داری بعد به روز کردن برنامه کل اطلاعات حساب داری ۳ سالشون پاک شده بود و به مشکل بزرگی خورده بوده چون خیلی از مشتری هاشون هم حساب داشتن.
    از شرکت حساب داری ۱۵ م خسارت گرفتن

4. تعداد تشکر ها از dayapay.com به دلیل پست مفید

عضو جدید metti44 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

دوستان دامنه من هم قفل شده. مطالب شما رو خوندم. حالا چه خاکی به سر بریزم؟ من درامد داشتم از دامنه ام .به نظرتون درستش میکنن؟ من 5 ساله برا این دامنه زحمت کشیدم .
    راستش من زنگ زدم گفتن داریم پیگیری میکنیم و چون امروز یکشنبه س و روز تعطیلی خارجی ها برا همین امروز هیچ. و گفتن که شاید دو سه روز طول بکشه. ولی این طوری که شماها دارید بحث می کنید من دارم ناامید میشم. دوستان با تجربه تر یه چیزی بگید. دارم از غصه دق می کنم !!!!

- - - Updated - - -

دوستان چه سایت های مهم دیگه ای بلاک شدن مثل ما؟
    ویرایش توسط metti44 : July 5th, 2015 در ساعت 18:34

6. تعداد تشکر ها از metti44 به دلیل پست مفید

عضو دائم iwpanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

دوستان عزیز تا حالا یعنی هیچ کدوم whois نگرفته بودید ببنید که اطلاعات آدرسی شما مشکل داره و جویا بشید ؟فقط دامین همین جوری ثبت کردید ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iwpanel نمایش پست ها
    دوستان عزیز تا حالا یعنی هیچ کدوم whois نگرفته بودید ببنید که اطلاعات آدرسی شما مشکل داره و جویا بشید ؟فقط دامین همین جوری ثبت کردید ؟
    آقا من دو روز پیش دامین در میهن وب هاست ثبت کردم بعد متوجه شدم دامنه از قبل ***** بوده - یعنی یه نفر استفاده کرده بود بعد ***** شده بود. درخواست رفع ***** هم که شاهنامه فردوسی هست.
    این نوع وضعیت ها فقط برای ایران و ایرانی و هر چیزی که مربوط به آی آر (.ir) پیش میاد. خیلی راحت هم میگن پولی به شما بازگشت داده نمیشه. یعنی وظیفه ی کیه چک کنه که دامنه ***** هست یا نه؟

جالب اینجاست که از تهران هاست دامین گرفتم میگن نمیتونیم هاست ارایه بدیم دامین شما *****ه - بعدش هم دامین دیگه ثبت کردم که آزاد بود - گفتن ما اصلا به فیلم و موزیک هاست ارایه نمیدیم!

اینجا ایرانه بله - ملت هم گشنه و کلاهبردار
    ویرایش توسط rootkit98 : July 5th, 2015 در ساعت 20:26

تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rootkit98 نمایش پست ها
    آقا من دو روز پیش دامین در میهن وب هاست ثبت کردم بعد متوجه شدم دامنه از قبل ***** بوده - یعنی یه نفر استفاده کرده بود بعد ***** شده بود. درخواست رفع ***** هم که شاهنامه فردوسی هست.
    این نوع وضعیت ها فقط برای ایران و ایرانی و هر چیزی که مربوط به آی آر (.ir) پیش میاد. خیلی راحت هم میگن پولی به شما بازگشت داده نمیشه.
    خوب این که صحیح هست بالاخره دامین از نظر فنی مشکل نداشته و کامل ثبت شده ولی برای بسته شدن دامین مشتری خیلی باید حواسشون باشه حتی باید ایمیل های مربوط به دامین هم مرتبط چک بشه که اتفاقی نیافته

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    10 پست

خوب این که صحیح هست بالاخره دامین از نظر فنی مشکل نداشته و کامل ثبت شده ولی برای بسته شدن دامین مشتری خیلی باید حواسشون باشه حتی باید ایمیل های مربوط به دامین هم مرتبط چک بشه که اتفاقی نیافته
    کی گفته اوکی هست؟ یه بار دیگه پست رو بخونید(آپدیت شد) نه به اون شوری نه به این بی نمکی. اصلا یه وضعیه. هر کی به هر کی هست. هر کی با ننه بابا قهر کرده یه سایت پیج ۱ گوگل کرده بعدشم که مثل‌ آب خوردن درگاه بانکی میدن - اینا برن تو سایتاشون حساب بانکیشون رو به صورت bold بزارن و کلاهبرداری کنن.

تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rootkit98 نمایش پست ها
    کی گفته اوکی هست؟ یه بار دیگه پست رو بخونید(آپدیت شد) نه به اون شوری نه به این بی نمکی. اصلا یه وضعیه. هر کی به هر کی هست. هر کی با ننه بابا قهر کرده یه سایت پیج ۱ گوگل کرده بعدشم که مثل‌ آب خوردن درگاه بانکی میدن - اینا برن تو سایتاشون حساب بانکیشون رو به صورت bold بزارن و کلاهبرداری کنن.
    از نظر ***** شدن دامین این مربوط به ثبت کننده نمیشه چون ما سیستمی نداریم که موقع ثبت اعلام کنه دامین ***** هست مشتری ثبت کننده هست

12. تعداد تشکر ها از iwpanel به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    7 پست

فیللتر بودن و میهن وبهاست چه ربطی به بدبختی ما داره؟؟؟؟

14. تعداد تشکر ها ازmartin98 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    10 پست

از نظر ***** شدن دامین این مربوط به ثبت کننده نمیشه چون ما سیستمی نداریم که موقع ثبت اعلام کنه دامین ***** هست مشتری ثبت کننده هست
    اشتباه شما همینجاست دیگه. سیستمی هست که بشه تشخیص داد:
    http://whois.irdomain.com/

حتی دامین های آفلاین و ست نشده هم میگه آیا ***** هست یا نه!

صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)