صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 67

موضوع: تجربه كار با javanserver

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه كار با javanserver

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian-portal نمایش پست ها
    پشتیبانی 24ساعته جدید شامل سرویس های قدیم هم میشه؟
    دوم این که حقوق این ماه بنده رو بابت باند بازی ندادن من ای دی اس ال شارژ نکردم (شما که سردسته مافیا شدی ما لاگ اوت نشده پول تعریف رو واریز بفرمایید دیگه)
    یک مورد دیگه هم که در مورد ایشون نظر من رو جلب کرده اطلاع رسانی پیامکی شون هست
    پشتیبانی 24 ساعته واقعی شامل هزینه ماهیانه جداگانه میباشد! در حال پلن بندی هستم و بعد از بررسی های لازم بر روی وب سایت قرار میگیرد!
    اطلاع رسانی ها تمامی از طریق پیامک صورت میگیرد!شیوه اطلاع رسانی ما از سابق بدین صورت بوده!

2. تعداد تشکر ها از itjavani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن raspinah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

پشتیبانی در حد 0 کیلومتر
    الان تیکت بزنی پس فردا جواب میدن
    میکروتیک سفارش بدی برات وی پی اس ویندوزی میدن ، بعد که میگی این نبوده 3 روز طول میکشه که سرویسی که سفارش داده بودی را بهت بدن
    اصلا قانونی برای تحویل سرور ندارد ، کاش این هاستینگ و .... حقوق مشتری هم رعایت می کردند و .... ، وقتی هم بهشون میگی فاکتورور درست کنید دیگه جواب نمیدن
    انشاالله این دوستان هم خوب بشن
    ر.فارسی / پشتیبانی 24 ساعته / شرکت پارس سرور - شماره ثبت :12903
    ▉ ارائه خدمات Colocation ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی با ترافیک بالا در ایران ▉ نماینده رسمی (LIR) وب سایت Ripe.net
    Parserver.net / ParsServer iSatis DataCenter >> Datacenter Map / Portal.Parserver.net

5. تعداد تشکر ها از raspinah به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raspinah نمایش پست ها
    پشتیبانی در حد 0 کیلومتر
    الان تیکت بزنی پس فردا جواب میدن
    میکروتیک سفارش بدی برات وی پی اس ویندوزی میدن ، بعد که میگی این نبوده 3 روز طول میکشه که سرویسی که سفارش داده بودی را بهت بدن
    اصلا قانونی برای تحویل سرور ندارد ، کاش این هاستینگ و .... حقوق مشتری هم رعایت می کردند و .... ، وقتی هم بهشون میگی فاکتورور درست کنید دیگه جواب نمیدن
    انشاالله این دوستان هم خوب بشن
    مدارکتون رو ارسال کنید به مدیران در بخش انتقادات و پیشنهادات تاپیک بزنید تا ما هم با مدرک صحبت کنیم در موردتون اینجا جای انتقادات و پیشنهادات نیست.

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

موضوع پست : تجربه كار با javanserver
    منم تجربم را گفتم ، مدارک زیاده ، سروری که 3 روز بعد تحویل میدید ، یه تغییر os سه روز کار میبره ، که باید مدام تیکت بزنیم و .... تغییری در صورت حساب ها انجام نمیدید اینها همش مدرک هست .
    منم تجربم را گفتم ، نیازی هم به بحث نیست
    هیچ پیشنهادیم ندارم
    انشاالله شما هم خوب میشید !
    ▉ ارائه خدمات Colocation ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی با ترافیک بالا در ایران ▉ نماینده رسمی (LIR) وب سایت Ripe.net
    Parserver.net / ParsServer iSatis DataCenter >> Datacenter Map / Portal.Parserver.net

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

جواب جناب محمد مسعودی به بنده

درود بر شما
    با توجه به اظهارات شما در تاپیک در مورد پشتیبانی 0 کیلومتر ما متاسفانه ما طبق اظهارات شما فقط سرویس مدیریت نشده تحویل به کاربر میدیم و باقی امور با خود کاربر هست و ما 0 کیلومتر هستیم و چیزی نمیدونیم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

بخش انتقادات و پیشنهادات رو واسه شما گذاشتن تا تمامی دلایلمون رو با دلیل و مدرک خدمت شما ارائه کنیم .

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    172
    تشکر شده در
    137 پست

نیازی نیست
    آقایون ، این آقا خوب ، همه از ایشون بخرید
    موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

سلام به همه دوستان من نزدیک 1 سال با ایشون کار کردم اول خیلی خوب بود اما بعدش یهنی بعد عید 91 نمیدونم چس شد سیلستشون رو عوض کردن یا چی کلا خراب شد نسبت به قبل من 5 تا vps داشتم ازشون اونقدر مشکل پیش اومد که کلا بیخیال شدم حتی 80 تومن هم بدهکار بودم من اضافه ریخته بودم 2 ماه هرچقد گفتیم پول ما رو برگردونین گفتن اینجا چاله میدون نیست اون شاره ها هم که تو سایت گذاشتن به هیچ کدون جواب نمیدن البته اون زمون شاید الان درست شده ما هم کلا بیخیال پولمون شدیم جونمونو برداشتیم فرار کردیم فقط

12. تعداد تشکر ها از salem به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط salem نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من نزدیک 1 سال با ایشون کار کردم اول خیلی خوب بود اما بعدش یهنی بعد عید 91 نمیدونم چس شد سیلستشون رو عوض کردن یا چی کلا خراب شد نسبت به قبل من 5 تا vps داشتم ازشون اونقدر مشکل پیش اومد که کلا بیخیال شدم حتی 80 تومن هم بدهکار بودم من اضافه ریخته بودم 2 ماه هرچقد گفتیم پول ما رو برگردونین گفتن اینجا چاله میدون نیست اون شاره ها هم که تو سایت گذاشتن به هیچ کدون جواب نمیدن البته اون زمون شاید الان درست شده ما هم کلا بیخیال پولمون شدیم جونمونو برداشتیم فرار کردیم فقط
    به به جمع کاربران خوبمون جمعه!
    جناب سالمی میتونید بفرمایید کجا هزینه اضافی پرداخت کردید؟! به چه دلیل به شما گفته شد اینجا چاله میدون نیست؟! خوشبختانه گوشی بنده و همینطور تلفن های شرکت همه مکالمات را ضبط میکنند و حجم ذخیره سازی بالا دارند که همچنان فکر کنم مکالمات پر گوهر شما ذخیره باشه! شما حتما تاپیک رو در اون بخش ایجاد کنید تا مکالمه مودبانه تون رو بزارم.در ضمن میگم شما چجوری فرار کردید که 9 سرویس فعال پیش ما دارید و آخرین خریدتون هم برای دو سه روز پیشه؟!
    تیکت عذرخواهیتون بابت صحبت هایی که کردید همچنان هست و بسته نشده! میزاشتید لااقل خشک بشه بعد پست بزنید.

خوشم میاد اینقدر اینجا اینقدر بی صاحاب شده که هر کسی هر چی دوست داره بدون دلیل مدرک میگه! جناب سالمی من سخت منتظر تاپیک شما هستم ببینم چندتا از این ادعا هایی که کردید رو میتونید اثبات کنید؟

در مورد تلفن کجای وب سایتمون نوشتیم 2 صبح باید به فردی که هیچ هزینه ای بابت پیشتبانی تلفنی نداده پاسخ بدیم؟!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

همیشه هم طوری حرف میزنن انقار 1000 میلیون بهش بدهکار هستیم از دوستان عزیزی هم که این تاپیک رو ایجاد کردن ممنون . البته اگه پاک نشه چون آقای مسعودی با بکی از مدیران این سایت شدید دوست هستن مطالب در مورد ایشون زود پاک میشه . یه زمونی vps ما 5 روز قطع شده بود موردیم از بس زنگ و تیکت زدیم بعدش امدیم سایت دیدیم وارد ناحیه کاربری نمیشه بعد دیدیم زده به دلیل اسپم زیاد در حال پاک کردن هستیم . بعد 6 روز خلاصه به تیکت جواب دادن و گفتن به ما تیکت نزدین هر چقدر گفتیم گردن نگرفتن گفتن نه که نه مرغ یه پا داره

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع