صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: هاست پر بازدید میخام روزانه 20 هزار ip بدون ساسپند شدن (تضمین میخام)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : هاست پر بازدید میخام روزانه 20 هزار ip بدون ساسپند شدن (تضمین میخام)

نقل قول نوشته اصلی توسط pardishosting نمایش پست ها
    شما تیکت بدید .. اطلاعات سایت رو بدید اگر تونستیم میزبانی کنیم اول انتقال می دیم
    هزینه اش رو بعدا پرداخت کنید.
    تیکت دادم

2. # ADS

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

پیش فرض پاسخ : هاست پر بازدید میخام روزانه 20 هزار ip بدون ساسپند شدن (تضمین میخام)

جواب دادم... بک آپ رو بفرستید.
    بنده خدا سایت پربازید رو جایی میزبانی می کنند که وب سرورش اپاچی هست ؟ (هاست اشتراکی)
    ارتباط تلگرامی با بخش فروش : pardisho@

4. تعداد تشکر ها از pardishosting به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

فعلا آقای pardishosting درحال انتقال هستند...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    306
    تشکر تشکر شده 
    307
    تشکر شده در
    255 پست

ببینید بخواید در خدمتیم اما اگر امنیت سرورو به خطر بندازید حق با شرکت ما هست و سایتتون مسدود میشه تا خسارت وارده پرداخت بشود ولی اگر مشکلی پیش بیاد 3 بار ایمیل زده میشود و از پنل اس ام اس بهتون اس ام اس میاد هزینه ارزان میباشد ولی دایرکت نیست و سی پنله
    تمامی اسکریپت ها روش جواب میده شل اپلود نمیشه توسط cxs امنیت دهی نیز شده سرعت بالا میباشد و روزانه نیز تا 30 هزار ای پی نیز میپزیرد بخواید قیمت
    http://zarin-server.ir/cart.php

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_akbari نمایش پست ها
    من میخام تیز همین الان انتقال بدم. به خاطر همین فرصت اس ام اس بازی و تیکت بازی ندارم. سایتم کلا Down هست روی سرور های ضعیف یوگیگ. یه شماره لطف کنید من تماس بگیرم . اگه امروز میتونید انتقال بدید و تضمین بازگشت وجهم دارید من میخام همین الان.
    سرورهای ضعیف یوگیگ ؟ مشکل از سرور نیست دوست عزیز . مشکل اینجاست شما بدون هزینه کردن میخواین کل منابع سرور اختصاصی رو در اختیار داشته باشین .

تا همینجاش بیشتر از مبلغ 20.000 تومانی که پرداخت کردید منابع دریافت کردید . عکس رو هم ضمیمه کردم که همکاران بررسی کنن :

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

8. تعداد تشکر ها از api به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash-khatib نمایش پست ها
    ببینید بخواید در خدمتیم اما اگر امنیت سرورو به خطر بندازید حق با شرکت ما هست و سایتتون مسدود میشه تا خسارت وارده پرداخت بشود ولی اگر مشکلی پیش بیاد 3 بار ایمیل زده میشود و از پنل اس ام اس بهتون اس ام اس میاد هزینه ارزان میباشد ولی دایرکت نیست و سی پنله
    تمامی اسکریپت ها روش جواب میده شل اپلود نمیشه توسط cxs امنیت دهی نیز شده سرعت بالا میباشد و روزانه نیز تا 30 هزار ای پی نیز میپزیرد بخواید قیمت
    http://zarin-server.ir/cart.php

اگه دنبال بونه می گردی سایت مسدود کنی برو واسه خودت.

- - - Updated - - -

2 ساله روی نت افراز 5 ثانیه هم Down نبودم ! مشکل از پلاگین و قالب و هیچ مورد دیگه ای نیست ! من روی هاست شما با قالب دیفالت هم مشکل داشتم

دو روزه کلا همش بازدیدم 0 بوده. سایت Down هست. همین الان هم که DNS ها عوض نشده سایت بالا نمیاد !!! آمارگیر = 0 نفر ! کلی ضرر مالی کردم در آمدم از پاپ آپ و خرید پست ثابت = 0 شده !!! کی جبران خسارت میکنه ؟! هیچکس

شما فقط هزینه رو عودت بدی هنر بزرگی انجام دادی. ضمات بازگشت وجه زدی . منم راضی نبودم. مشکلی هم نیست. همیشه که نباید همه چی مرتب و هوا آفتابی باشه !

فعلا که درحال انتقالم

جالبه من روی یوگیگ اومدم کمپلت سایتم رو Delete کردم و ریختم توی یه دایرکتوری دیگه !! ولی دقیقا 30 دقیقه کل منابع سرور الکی واسه خودش درگیر بود !!!

CPU Usage 96 / 100 %
    Virtual Memory Usage 3,000 / 3000 MB
    Physical Memory Usage 2,640.8 / 3000 MB

هاست شما مشکل داره دیگه. یوگیگ بیشتر به درد سایتهای شرکتی میخوره که بازدیدشون روزی 5 الی 10 نفره. نه پر بازدید. من امتحان کردم دیگه نمونش منم

نمودار هایی هم که دادید واسه اینکه که سرور ضعیفه ! تا 1 یوزر میاد سایتو لود کنه ، کل منابع درگیر میشه !
    ویرایش توسط vahid_akbari : April 2nd, 2015 در ساعت 15:06

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

هاست شما مشکل داره دیگه. یوگیگ بیشتر به درد سایتهای شرکتی میخوره که بازدیدشون روزی 5 الی 10 نفره. نه پر بازدید. من امتحان کردم
    پس این سایت هم یک سایت شرکتی با روزی 5 بازدید هست www.****.com "آدرس سایت ویرایش شد" که دقیقا رو همین سروری هست که سایت شما میزبانی میشه . مصرف رمش به 1 گیگ هم نمیرسه و با 3 گیگاهرتز سی پی یو داره کار میکنه !

چند تا دیگه سایت میخواین با آمار بالاتر براتون معرفی کنم ؟

2ساله روی نت افراز 5 ثانیه هم Down نبودم ! مشکل از پلاگین و قالب و هیچ مورد دیگه ای نیست ! من روی هاست شما با قالب دیفالت هم مشکل داشتم
    نت افراز منابع رو بر روی هاست آزاد میگذاره . خودتون هم اول تاپیک گفتید که ناگهان از شما درخواست 3 برابر هزینه رو کردن و این بعنی مصرف شما ناگهان بالا رفته . دقیقا همین اتفاقی که رو سرور ما براتون افتاد . 2 روز اول هیچ مشکل نبود اما ناگهان مصرف شما چند برابر شد .

جالبه من روی یوگیگ اومدم کمپلت سایتم رو Delete کردم و ریختم توی یه دایرکتوری دیگه !! ولی دقیقا 30 دقیقه کل منابع سرور الکی واسه خودش درگیر بود !!!
    با وجود 7 سایت بر روی یک هاست باید هم همچین مواردی وجود داشته باشه . از کجا معلوم که سایت اصلی شما منابع رو درگیر کرده ؟؟

نمودار هایی هم که دادید واسه اینکه که سرور ضعیفه ! تا 1 یوزر میاد سایتو لود کنه ، کل منابع درگیر میشه !
    همکارانی که با سرور آشنا هستند میدونن که این حرف شما بی پایه و اساس هست . وقتی 3 گیگ رم دارید یعنی 3 گیگ رم دارید و هیچ ربطی به قوی یا ضعیف بودن سرور مادر نداره . اینکه یک یوزر وارد سایت میشه و منابع هاستتون پر میشه به سیستم سایت شما مربوط میشه

منابع هاستتون به مقدار پولی که پرداخت کردین تنظیم شد .
    بعد از انتقال تیکت بدین که مبلغ به حسابتون برگرده .
    ویرایش توسط api : April 2nd, 2015 در ساعت 15:34

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

من نه میخام یوگیگ رو بکوبم نه چیزی. اصلا واسم مهم نیست. من هاست با کیفیت میخام تا راحت باشم. به یوگیگ انتقال دادم دیدم نشد. همین الانم مشکلم حل بشه DNS هامو بر می گردونم به یوگیگ. نه من شمارو میشناسم نه شما منو

وقتی سایت رو کلا خابوندم ولی 30 دقیقه منابع درگیر بود یعنی هاست اشتراکی یوگیگ توانایی میزبانی سایت من با 17 هزار آی پی رو نداشته ...

ما ایرانی ها فقط میخایم مشتری رو بقاپیم. من خودمم همنیجوری هستم. جد و آباد ایرانی جماعت همینه ! فقط مشتری قاپی !

از نظر فنی هم تمام پلاگین ها و فایلها و همه چیزو تعویض کردم حتی هست وردپرس و خیلی چیزای دیگه. ولی نشد بازم سایت لود نمیشه و Internal Server میده. شانسی در 1 ساعت 1 لحظه لود بشه. دیگه خسته شدم از بس رفرش زدم ارور گرفتم.

موقع انتقال که میشه همه میگن بیا ، بفرما ، من میتونم ، بیا رو سرور ، من و ... بعدش مشخص میشه.

عضو انجمن api آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    541
    تشکر شده در
    349 پست

من نه میخام یوگیگ رو بکوبم نه چیزی. اصلا واسم مهم نیست. من هاست با کیفیت میخام تا راحت باشم. به یوگیگ انتقال دادم دیدم نشد. همین الانم مشکلم حل بشه DNS هامو بر می گردونم به یوگیگ. نه من شمارو میشناسم نه شما منو

وقتی سایت رو کلا خابوندم ولی 30 دقیقه منابع درگیر بود یعنی هاست اشتراکی یوگیگ توانایی میزبانی سایت من با 17 هزار آی پی رو نداشته ...

ما ایرانی ها فقط میخایم مشتری رو بقاپیم. من خودمم همنیجوری هستم. جد و آباد ایرانی جماعت همینه ! فقط مشتری قاپی !

از نظر فنی هم تمام پلاگین ها و فایلها و همه چیزو تعویض کردم حتی هست وردپرس و خیلی چیزای دیگه. ولی نشد بازم سایت لود نمیشه و Internal Server میده. شانسی در 1 ساعت 1 لحظه لود بشه. دیگه خسته شدم از بس رفرش زدم ارور گرفتم.

موقع انتقال که میشه همه میگن بیا ، بفرما ، من میتونم ، بیا رو سرور ، من و ... بعدش مشخص میشه.
    دوست عزیز . من بارها و بارها در تیکت ها بهتون گفتم که وردپرس شما مصرف مشکوک داره . نگفتم ؟؟؟

حرف من فقط این هست
    این سایت شما مصرفش به نسبت ترافیکش بیش از حد بالاست و برای میزبان صرف نداره که سایت رو با هزینه ای که مد نظر شماست میزبانی کنه .
    اگر میخواین مشکل شما رفع بشه ، دو راه حل دارید :
    1 . سایتتون رو بدید دست یک وردپرس کار که آنالیز کنه و مشکلتون رو برطرف کنه .
    2 . بودجه بیشتری برای هزینه میزبانی کنار بگذارید و منابع هاستتون رو زیاد کنید .

من هر دوی این موارد رو در تیکت براتون توضیح دادم و حتی از وردپرس کارمون خواستم روز شنبه سایتتون رو آنالیز کنه .

به هر حال من نه دشمنی با شما دارم نه دعوا و نه جای بحثی هست ، فقط دارم براتون توضیح میدم که سایتتون مشکل داره و شما زیر بار نمیرید !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

منم تا شنبه نمیتونم صبر کنم تا یک شخصی بیاد نظر بده . چند روز سایتم بخوابه تا ببینم آقا نظرشون چیه. من کسب در آمد میکنم از سایتم. و گرنه چرا حرص اون 8 تا سایت دیگه مو نمیخورم که انتقالش دادم به یوگیگ! چون کم بازدیدن اصلا واسه مهم نیست.

شما هم کاری از دستت بر نمیاد نهایتا میخای منابع هاست رو کم و زیاد کنی. سایت فعلا خوابیده

همین الان هم دارم تگ های اضافی رو حذف میکنم تا شاید اگه مشکل از این باشه برطرف بشه! ولی هر 1 ساعت 1 بار توی پنل میتونم برم. وردپرس کار وقتی سایت Down باشه کاری از دستش بر نمیاد. من حتی تو پنل ادمینم نمیتونم برم ببینم سایت چه مرگشه. به زور ftp و phpMyadmin باید سایتو چک کنم...

از طرف دیگه هم یکی از دوستان داره بک آپو انتقال میده به هاست خودش اگه اونجا برطرف بشه دیگه داستان تموم میشه.

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)