صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 69

موضوع: ماژول های سیستم Serverelite برای وب هاستینگ

عضو انجمن web-iran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    146
    تشکر شده در
    106 پست

پیش فرض پاسخ : ماژول های سیستم Serverelite برای وب هاستینگ

با همون Whcms هست که شما ماژول جدید دارین براش تعریف میکنید ؟

2. # ADS

عضو جدید why.darkness آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط web-iran نمایش پست ها
    با سلام
    خدمت شما من یکم گیچ شودم -
    شما یک اسکریپ شبیه به Whcms دارین آیا ؟
    ودارین ماژول های جدیدشو میزارین اینجا
    مساله یکم پیچیدست بله....

والا مشکل اینه که هیچکس در رابطه با این پروژه من هیچ مطالعه ای نکرده والاه انگشتام ساییده شد ازبس تایپ کردم !
    بحث اصلا به اسکریپت نویسی ربطی ندارد بحث از پروژه تحت دسکتاپ هستش که لازمه از سیستم هایی مثل WHMCS برای هماهنگی استفاده کنیم...

در رابطه با پروژه : سرور الایت (Serverelite) چیست ؟ - درباره پروژه - انجمن های اولین سیستم مدیریت عملیات تحت تکنولوژی ابری

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط web-iran نمایش پست ها
    با همون whcms هست که شما ماژول جدید دارین براش تعریف میکنید ؟
    نه دوست عزیز من کاری به کار whmcs ندارم من میخوام قابلیتی به سیستم خودم اضافه کنم که از whmcs پشتیبانی کنه...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط why.darkness نمایش پست ها
    خب برای استفاده از حالت XML یعنی External راحت تر و مدیریت شده تر میشه جلو رفت ولی یک سوال !!!

API:XML Sample Code - WHMCS Documentation

این لینک رو ببینید... حالا در تمامی سیستم های باید این آدرس : http://www.yourdomain.com/includes/api.php وجود داشته باشه و مهم هست حالا به دسترسی و استفاده از این مشکلی نیست فقط یک سوال در رابطه با این هستش اونم اینه :

با گرفتن این و لوگین کردن چه چیزهایی رو میشه درخواست و اعمال کرد ؟ من با ساختار کد نویسی این سیستم آشنا نیستم...

به عنوان مثال API های این سیستم چه سرویس هایی رو در اختیار میزارند ؟ اگر محدود باشد بهترین روش استفاده از دیتابیس هستش.
    لیست Function هایش که در همان لینک قبلی که خدمت تون دادم وجود داره ولی همانطور که قبلا هم به شما گفته بودم، در صورت ناقص بودن سیستم API خود WHMCS شما می توانید API را خودتان بنویسید. به این معنا که یک اسکریپت (ترجیحا بصورت ماژول) در سیستم WHMCS قرار داده می شود و بصورت واسطه دسترسی به اطلاعات و یا تغییر در آن را بر عهده می گیرد، فرمت ورودی خروجی اش را نیز خودتان می توانید تعیین نمایید.

ضمنا دوست عزیز کلا فکر اتصال مستقیم به دیتابیس رو از ذهنت خارج کن! استاندارد نیست، احتمال بروز خطا و مشکل در سیستم وجود دارد و نیز کاربر ناچار به باز کردن دسترسی Remote برای دیتابیس MySQL خود می شود که در برخی Provider ها این امکان وجود ندارد.

6. تعداد تشکر ها از ≡ ALEX ≡ به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

دوستان بنده نمیتونم برای Whmcs بیام از ۰ یک API بنویسم و هماهنگش کنم اصلا با ساختارش آشنا نیستم تنها روشی که به زهنم میرسه روش اتصال به دیتابیس و در دست گرفتن مدیریت جامعش هست ولی این روش رو دوستان میگن اصولی نیست...اگر گسی میتونه بیاد API بنویسه برای این مورد بسم الله بیاد شروع کنیم اگر نه باید طبق اقبال زمان و پیش دستی علاقه مندان این هماهنگی رو ایجاد کنم.

پس قضیه هماهنگ سازی با WHMCS زمانی صورت میگیرد که یکی آشنا با سیستم API ها رو توسعه داده و این هماهنگ سازی را با من همکاری کند.

امیدوارم انجام بگیرد.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

دوستان بنده نمیتونم برای whmcs بیام از ۰ یک api بنویسم و هماهنگش کنم اصلا با ساختارش آشنا نیستم تنها روشی که به زهنم میرسه روش اتصال به دیتابیس و در دست گرفتن مدیریت جامعش هست ولی این روش رو دوستان میگن اصولی نیست...اگر گسی میتونه بیاد api بنویسه برای این مورد بسم الله بیاد شروع کنیم اگر نه باید طبق اقبال زمان و پیش دستی علاقه مندان این هماهنگی رو ایجاد کنم.

پس قضیه هماهنگ سازی با whmcs زمانی صورت میگیرد که یکی آشنا با سیستم api ها رو توسعه داده و این هماهنگ سازی را با من همکاری کند.

امیدوارم انجام بگیرد.
    api خود whmcs به نظر خوب میاد... شما یک نگاه دقیق به لیست توابع موجود بنداز و اگر دیدی موردی هست که وجود نداره، بنده برات می نویسم. پس برای توسعه whmcs روی من حساب کن.

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ≡ ALEX ≡ نمایش پست ها
    api خود whmcs به نظر خوب میاد... شما یک نگاه دقیق به لیست توابع موجود بنداز و اگر دیدی موردی هست که وجود نداره، بنده برات می نویسم. پس برای توسعه whmcs روی من حساب کن.
    من این API هارو بررسی کردم ... سیستم WHMCS واقعا مزخرفترین ساختاری رو داره نه یه XML نه یه Jason ... تنها روش اتصال به این سیستم ۲ مدله که ارتباط مستقیم با دیتابیس رو به خاطر محدودیت حذف میکنیم میمونه ارتباط از طریق API های PHP حالا با توجه به اینکه Serverelite از PHP هم پشتیبانی میکنه مایلم این ارتباط رو با استفاده از API های PHP انجام بدم.

تنها خواسته من یک مثال از نوحه ی اتصال و ایجاد یک تیکت هستش این قسمت رو چک بفرمایید : API:Open Ticket - WHMCS Documentation

زیاد وقت نکردم با دقت بررسیش کنم ولی لطفا یکی این رو در یک کلاس همراه با تابع اجراء کننده ایجاد کنه تا با نحوه فراخوانی و درست اجراء شدنش آشنا بشم.

مثلا استفاده از External یا Internal دقیقا نمیدونم چی به چیه...

عضو انجمن amirlord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

من این API هارو بررسی کردم ... سیستم WHMCS واقعا مزخرفترین ساختاری رو داره نه یه XML نه یه Jason ... تنها روش اتصال به این سیستم ۲ مدله که ارتباط مستقیم با دیتابیس رو به خاطر محدودیت حذف میکنیم میمونه ارتباط از طریق API های PHP حالا با توجه به اینکه Serverelite از PHP هم پشتیبانی میکنه مایلم این ارتباط رو با استفاده از API های PHP انجام بدم.

تنها خواسته من یک مثال از نوحه ی اتصال و ایجاد یک تیکت هستش این قسمت رو چک بفرمایید : API:Open Ticket - WHMCS Documentation

زیاد وقت نکردم با دقت بررسیش کنم ولی لطفا یکی این رو در یک کلاس همراه با تابع اجراء کننده ایجاد کنه تا با نحوه فراخوانی و درست اجراء شدنش آشنا بشم.

مثلا استفاده از External یا Internal دقیقا نمیدونم چی به چیه...
    خوشحالم که به این موضوع پی بردید !
    External برای دسترسی به API از خارج از فایل های whmcs هست و Internal هم دسترسی برای داخل هست مثلا برای ماژول هاش ... ؛ به جای این که بیاد کلاس تعریف کنه تا توسعه راحت تر باشه این مسخره بازی هارو در اورده .
    این رو هم نگاه کنید مثال زده :
    API:Example Usage - WHMCS Documentation
    در افتضاح بودن API این سیستم و همچنین خودش شکی نیست . برای همین تلاش برای خارج کردن استفاده کنندگان از این سیستم ، توسعه ی اون به حساب نمیاد ... .

11. تعداد تشکر ها از amirlord به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlord نمایش پست ها
    خوشحالم که به این موضوع پی بردید !
    External برای دسترسی به API از خارج از فایل های whmcs هست و Internal هم دسترسی برای داخل هست مثلا برای ماژول هاش ... ؛ به جای این که بیاد کلاس تعریف کنه تا توسعه راحت تر باشه این مسخره بازی هارو در اورده .
    این رو هم نگاه کنید مثال زده :
    API:Example Usage - WHMCS Documentation
    در افتضاح بودن API این سیستم و همچنین خودش شکی نیست . برای همین تلاش برای خارج کردن استفاده کنندگان از این سیستم ، توسعه ی اون به حساب نمیاد ... .
    واویلا... این واقعا مزخرفترین حالت و سبک کد نویسی هست ! (این کد ها نشانگر این هستند که سیستم کاملا دیمییییی نوشته شده و هدف فقط به فروش رسوندنش هست :| )

زیاد با این سبک آشنا نیستم شاید از نظر شما خوب و مورد استفاده باشه ولی از نظر من برای استفاده باید این کد ها به صورت Class و Function در بیاد...

درضمن هماهنگ سازی با سیستم WHMCS کار درستی نیست و ارزش وقت گذاشتن نداره...ولی خب برای اینکه سیستم خودمون رو توسعه بدیم مجبوریم قابلیت هایی بزاریم مانند (SYNC) برای Convert کردن اطلاعات برای کاربرای علاقهمند به WHMCS...

کد PHP:
    <?php    $url "http://www.yourdomain.com/whmcs/includes/api.php"# URL to WHMCS API file  $username = "Admin"; # Admin username goes here  $password = "demo"; # Admin password goes here    $postfields["username"] = $username;  $postfields["password"] = md5($password);  $postfields["action"] = "addinvoicepayment"; #action performed by the [[API:Functions]]  $postfields["invoiceid"] = "1";  $postfields["transid"] = "TEST";  $postfields["gateway"] = "mailin";    $ch = curl_init();  curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);  curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);  curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 100);  curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);  curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $postfields);  $data = curl_exec($ch);  curl_close($ch);    $data = explode(";",$data);  foreach ($data AS $temp) {    $temp = explode("=",$temp);    $results[$temp[0]] = $temp[1];  }    if ($results["result"]=="success") {    # Result was OK!  } else {    # An error occured    echo "The following error occured: ".$results["message"];  }    ?>

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

اینم آخرین وضعیت از ماژول WHM , cPanel

نظرتون چیه ؟

کسی میتونه در فارسی سازیشم کمک کنه ؟

در رابطه با طرح و قالب بندی سیستم هم نظر بدین حتما... در سایت رسمی

قسمت عملیات و اکشن های رایج WHM

قابلیت افزودن چندین سرور برای اعمال عملیات
    (ویژه سرورالایت)

استفاده از سرور های مورد نظر برای عملیات Multi Tasking (ویژه سرورالایت)

اعمال عملیات ... در حال ارسال اطلاعات به صورت آنلاین

اینم نتیجه .... که واضح هست

این بخش ها فقط برای اعمال ارسال اطلاعات به سرور هست مونده هوط کلرمون با ماژول WHM ... پکیج بندی و دیگر عملیات مهم...

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)