صفحه 35 از 84 نخستنخست ... 2531323334353637383945 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 840

موضوع: فروش ویژه سرور مجازی 256مگابایت رم فقط 6900 تومان ماهیانه ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

79 فروش ویژه سرور مجازی 256مگابایت رم فقط 6900 تومان ماهیانه ...

جوان سرور مفتخر است این بار با ارائه سرویس با کیفیتی مناسب و با نازلترین قیمت میزبان شما کاربران گرامی باشد.

جوان سرور تضمین پایداری 99.9% و عدم OverSell را به شما دوستان میدهد.
    جشنواره از بهار تا تابستان جوان سرور ... هر ماه یک جایزه یک برنده...

-- SP Offer 256 --
    هارد: 10GB SAS
    رم: 256 مگابایت
    پهنای باند نامحدود بر روی پورت 1Gbps
    سیستم عامل: ویندوز / لینوکس / میکروتیک /...
    Self Manage
    وضعیت دسترسی به روت: کامل
    مجازی ساز: Vmware ESXI 5
    تحویل سرویس حداکثر 24 ساعت بعد از پرداخت

جهت سفارش بر روی نام کشور کلیک نمایید:

آلمان ماهیانه => 8000 تومان
    لوگزامبورگ ، آمریکا ، انگلستان ، فرانسه ، جمهوری چک ماهیانه => 10,000 تومان
    هلند با آی پی امریکا ماهیانه => 13000 تومان

-- SP Offer 512 --
    هارد: 20GB SAS
    رم: 512 مگابایت
    Self Manage

آلمان ماهیانه => 12000 تومان
    لوگزامبورگ ، آمریکا ، انگلستان ، فرانسه ، جمهوری چک ماهیانه => 14,000 تومان
    هلند با آی پی امریکا ماهیانه => 17000 تومان

-- SP Offer 1024 --
    هارد: 30GB SAS
    رم: 1024 مگابایت
    Self Manage

آلمان ماهیانه => 18000 تومان
    لوگزامبورگ ، آمریکا ، انگلستان ، فرانسه ، جمهوری چک ماهیانه => 20,000 تومان
    هلند با آی پی امریکا ماهیانه => 23000 تومان

-- SP Offer 2048 --
    هارد: 30GB SAS
    رم: 2048 مگابایت
    پهنای باند نامحدود بر روی پورت 1000Mbps
    Self Manage

آلمان ماهیانه => 33000 تومان
    انگلستان ، جمهوری چک ماهیانه => 35,000 تومان
    هلند با آی پی امریکا ماهیانه => 38000 تومان

خدمات اضافه

هر 10 گیگابایت هارد اضافه 5000 تومان
    هزینه تغییر سیستم عامل و یا نصب مجدد: 5000 تومان
    هزینه تغییر پسورد گم شده: 2000 تومان
    256 مگابایت رم اضافه: 5000 تومان
    هزینه آی پی اضافه: 5000 تومان
    هزینه آی پی اضافه فرانسه: 7000 تومان
    رویه برخورد با تخلف:
    در صورت آمدن ابیوز سرویس مشترک به مدت 24 ساعت ساسپند شده و مبلغ 15 هزارتومان به عنوان جریمه و تعویض آی پی دریافت میگردد.
    لازم به ذکر هست سرویس هایی که برای دیداس و اینترنت ماهواره ای و لیچ استفاده شود ، سرویس های آنان لغو شده و هیچگونه بازگشت وجه نخواهیم داشت.

رویه بازگشت وجه:
    تمامی سرورها تا 24 ساعت با ارائه دلیل صحیح و منطقی در صورتی که ایراد از سرور بوده باشد دارای گارانتی بازگشت هزینه هستند.(باید توجه داشت سرویس هایی که بیش از 2گیگابایت از پهنای باند مصرف کرده باشند شامل بازگشت هزینه نمیشوند و هزینه آی پی نیز از سرویس کسر خواهد شد.)

نام دیتاسنترها:
    انگلستان: UK2.net - 146.185.24.1
    آمریکا:50.115.118.1 SingleHOP 184.154.198.1, Softlayer
    فرانسه:176.31.215.50 OVH
    لوگزامبورگ:37.46.112.1. Windhof
    جمهوری چک:50.7.226.1 FDCServers
    هلند:50.7.162.1 FDCServers
    آلمان:5.9.18.1 Hetzner

هرگونه سوالی بود درخدمتیم:
    ارسال تیکت به بخش فروش: Javan Server | جوان سرور - ارسال تیکت پشتیبانی

از ارسال پیغام خصوصی پرهیز کنید هرگونه سوال و پرسش تیم فروش در خدمت شماست.
    ویرایش توسط itjavani : June 27th, 2012 در ساعت 22:45 دلیل: آپدیت تاپیک

2. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    16 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور مجازی 256مگابایت رم فقط 6900 تومان ماهیانه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_reza نمایش پست ها
    کاریه که باید بکنید ... بله تیکت ها رو قرار بدید ، اما نه اینجا ، در بخش انتقادات و پیشنهادات http://www.webhostingtalk.ir/f129/
    جالبه دوستان تشکراتشون رو اینجا بکنن اما برای انتقاد به یه بخش دیگه مراجعه کنن . من خودم تا به حال به اون بخش مراجعه نکرده بودم . به نظرتون بهتر نیست دوستانی که تشکرها رو اینجا میبینن مشکلات و انتقادات رو هم همینجا ببینن ؟ به نظرتون اینجوری قضاوت راحت تر نیست ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_reza نمایش پست ها
    می دونم تا ساعات آینده پست های من و شما حذف خواهد شد (بدلیل پاکسازی تاپیک) اما باز هم این پست رو ارسال می کنم تا کسی فکر بد نکنه ،

اگه قصد اثبات حرفتون رو دارید و می خواهید ما رو قانع کنید ، خوب بفرمائید تیکت ها رو قرار بدید. مشخصات ورود بدید بنده شخصاً تیکت ها رو چک کنم.

چون ما هم از ایشون سرویس داریم و حتماً ایشون رو زیر نظر داریم. خوشحال میشیم اگه مشکلی باهاشون دارید اثبات کنید. چون تا الان بنده چیز خاصی ازشون ندیدم.
    بفرمایید :
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg ticket.jpg (101.7 کیلو بایت, 57 نمایش)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    114 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafacar20 نمایش پست ها
    بفرمایید :
    احتمالا مشکلی داشته سرویستون یا برای جناب مسعودی کاری پیش اومده چون یکی از vps های من اون روز خاموش شد تیکت زدم روشن کردن.
    در ضمن اگر خیلی واجب بود میتونستین در ساعاتی که اعلام کردن باهاشون در تماس باشین.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin12345 نمایش پست ها
    احتمالا مشکلی داشته سرویستون یا برای جناب مسعودی کاری پیش اومده چون یکی از vps های من اون روز خاموش شد تیکت زدم روشن کردن. در ضمن اگر خیلی واجب بود میتونستین در ساعاتی که اعلام کردن باهاشون در تماس باشین.
    اگه به پست اولی که در این مورد گذاشتم مراجعه کنید متوجه میشید که تماس تلفنی هم داشتم !!!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

بررسی تیکت ایشون رو بنده که دسترسی به پنل پیدا کنم انجام میدم! فعلا gprs ایرانسل :دی
    بدلیل اسپم در تیکتینگ پاسخ ایشون با تاخیر رسیدگی کردیم در آن روز!در ضمن مشکل تناقض ای پی سرویس داده شده با ای پی درخواستی ایشون هست که باید تطابق داده بشه ببینیم چی شده!که نیاز به بررسی هست
    جناب موسوی دوروز از تیکتتون گذشته بعد پست میدید 4 روز؟!روز اول بدلیل اسپم جوابتون رو با تاخیر فرستادیم که اصلش هم نباید میفرستادیم در قوانین نوشتیم تیکتی که اسپم بشه هیچ پاسخی نمیدیم!روز دوم هم در حال بررسی قرار دادیم تیکتتون رو که خودتون زحمت اپدیتش رو کشیدید! تماس هم گرفتید گفتم دارم بررسی میکنم!تیکت هایی که زیر 15 دقیقه ارسال شد رو هم قرار بدید! ما هیچ مسئولیتی نیز بابت فروش شما به شخص دیگر نداریم!البته خوشحالم با اینکه میفرمایید ساپورت بده ولی هر روز یک سفارش میدید ! ساپورت بد رو هنوز تجربه نکردید!وقتی تیکتتون در حال بررسی هست صـــــــــــــــبر داشته باشید.

9. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    بررسی تیکت ایشون رو بنده که دسترسی به پنل پیدا کنم انجام میدم! فعلا gprs ایرانسل :دی بدلیل اسپم در تیکتینگ پاسخ ایشون با تاخیر رسیدگی کردیم در آن روز!در ضمن مشکل تناقض ای پی سرویس داده شده با ای پی درخواستی ایشون هست که باید تطابق داده بشه ببینیم چی شده!که نیاز به بررسی هست جناب موسوی دوروز از تیکتتون گذشته بعد پست میدید 4 روز؟!روز اول بدلیل اسپم جوابتون رو با تاخیر فرستادیم که اصلش هم نباید میفرستادیم در قوانین نوشتیم تیکتی که اسپم بشه هیچ پاسخی نمیدیم!روز دوم هم در حال بررسی قرار دادیم تیکتتون رو که خودتون زحمت اپدیتش رو کشیدید! تماس هم گرفتید گفتم دارم بررسی میکنم!تیکت هایی که زیر 15 دقیقه ارسال شد رو هم قرار بدید! ما هیچ مسئولیتی نیز بابت فروش شما به شخص دیگر نداریم!البته خوشحالم با اینکه میفرمایید ساپورت بده ولی هر روز یک سفارش میدید ! ساپورت بد رو هنوز تجربه نکردید!وقتی تیکتتون در حال بررسی هست صـــــــــــــــبر داشته باشید.
    جناب مسعودی فرقی نمیکنه سرور رو خودم استفاده کنم یا شخص دیگه چه بسا اگه این مشکل واسه سرور خودم میفتاد خیلی بیشتر برام مشکل پیش میومد . تا حالا همچین موردی از شما ندیده بودم چندین بار هم درخواست پشتیبانی داشتم و راضی بودم اما این یکی دیگه واقعا ... به نظر خودتون اگه یه پنل ریبوت به مشتریاتون بدین مشکلات کمتر نمیشه ؟ این انتقاد ها واسه خراب کردن کار شما نیست قربان ، اینا واسه اینه که سازنده باشه . نکته جالب اینه که بنده امشب سفارش سرور دادم کمتر از 1 ساعت آماده شد . اما برای یک ریبوت اینقدر مشکل ایجاد شد .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    13 پست

با سلام
    با این سرور میتونم
    s o c k s به یوزر بدم؟؟

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

s o c k s

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafacar20 نمایش پست ها
    جناب مسعودی فرقی نمیکنه سرور رو خودم استفاده کنم یا شخص دیگه چه بسا اگه این مشکل واسه سرور خودم میفتاد خیلی بیشتر برام مشکل پیش میومد . تا حالا همچین موردی از شما ندیده بودم چندین بار هم درخواست پشتیبانی داشتم و راضی بودم اما این یکی دیگه واقعا ... به نظر خودتون اگه یه پنل ریبوت به مشتریاتون بدین مشکلات کمتر نمیشه ؟ این انتقاد ها واسه خراب کردن کار شما نیست قربان ، اینا واسه اینه که سازنده باشه . نکته جالب اینه که بنده امشب سفارش سرور دادم کمتر از 1 ساعت آماده شد . اما برای یک ریبوت اینقدر مشکل ایجاد شد .
    برای پنل ریبوت ما هزینه کردیم و نصب کردیم متاسفانه تیم پشتیبان پنل ریبوت زیاد جالب نیست! مشکلات ما که هنوز نتونستند برطرف کنند! و ما رو کلا از هرچی کار با ایرانی پشیمون کردند! در حال مذاکره با برنامه نویسان اون ور آب هستیم که برامون پنلی تکمیل بنویسند اینطوری بهتر از اینه که ......
    یک نمونه از پنل های تحت وب برای سرورهای اختصاصیمون بزودی بهره برداری میکنیم

13. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    بررسی تیکت ایشون رو بنده که دسترسی به پنل پیدا کنم انجام میدم! فعلا gprs ایرانسل :دی بدلیل اسپم در تیکتینگ پاسخ ایشون با تاخیر رسیدگی کردیم در آن روز!در ضمن مشکل تناقض ای پی سرویس داده شده با ای پی درخواستی ایشون هست که باید تطابق داده بشه ببینیم چی شده!که نیاز به بررسی هست جناب موسوی دوروز از تیکتتون گذشته بعد پست میدید 4 روز؟!روز اول بدلیل اسپم جوابتون رو با تاخیر فرستادیم که اصلش هم نباید میفرستادیم در قوانین نوشتیم تیکتی که اسپم بشه هیچ پاسخی نمیدیم!روز دوم هم در حال بررسی قرار دادیم تیکتتون رو که خودتون زحمت اپدیتش رو کشیدید! تماس هم گرفتید گفتم دارم بررسی میکنم!تیکت هایی که زیر 15 دقیقه ارسال شد رو هم قرار بدید! ما هیچ مسئولیتی نیز بابت فروش شما به شخص دیگر نداریم!البته خوشحالم با اینکه میفرمایید ساپورت بده ولی هر روز یک سفارش میدید ! ساپورت بد رو هنوز تجربه نکردید!وقتی تیکتتون در حال بررسی هست صـــــــــــــــبر داشته باشید.
    دوستان مشکل به علت یک سو تفاهم در آی پی سرور بود که حل شد . البته سو تفاهم از جانب بنده نبود . به هر حال تشکر از آقای مسعودی که با حوصله جواب تلفن رو دادن و مشکل رو حل کردیم .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    13 پست

yeki javabe maroo nemide??????????????????????????????????????????//

صفحه 35 از 84 نخستنخست ... 2531323334353637383945 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)