صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: هاست دانلود 500 گیگ

عضو دائم AvalinHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,247
    تشکر تشکر شده 
    3,844
    تشکر شده در
    2,577 پست

پیش فرض پاسخ : هاست دانلود 500 گیگ

سلام
    پلان 5 گیگ رم رو بهتون پیشنهاد میدم.
    خواستین سرورتون رو طوری کانفیگ میکنیم (روی لینوکس و آپاچی) که بهترین بازده رو داشته باشه:
    فروش ویژه > سرور مجازی اختصاصی 1 گیگ رم 20300 تومان
    موفق باشید.
    بیش از 15 سال همکاری با دیتاسنتر هتزنر
    پرداخت هزینه سرورها با سورس بانکی

http://www.avalinhost.com

2. # ADS

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

دوستان شما دارین خودتونوگول میزنید ؟؟ من 30 تومان قیمت ندادم 70 هزار قیمت دادم ...

و اون دوستی که میگه فایله 8 گیگ واسه دانلود چه ربطی داره حرفت خنده داره این آقا میخواد فایل سرور داشته باشه و ربطی به رم نداره من گفتم اگر میخوای تو سرور رو فابلات مدیریت داشته باشی مثلا" زیپ کنی یا اکسترکت باید منابع رم و سی پی یو بیشتر بگیری

شاید تعداد مطالبی که نوشتم از شما کمتر باشه و دیرتر از شما تو این انجمن عضو شدم اما علم کامپیوتریم با تجربه 6 سال کارکرد حرفه ای خیلی زیاده که دارم اینطوری نظر میدم

عضو انجمن stchost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    349
    تشکر شده در
    269 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط serverstar.ir نمایش پست ها
    دوستان شما دارین خودتونوگول میزنید ؟؟ من 30 تومان قیمت ندادم 70 هزار قیمت دادم ...

و اون دوستی که میگه فایله 8 گیگ واسه دانلود چه ربطی داره حرفت خنده داره این آقا میخواد فایل سرور داشته باشه و ربطی به رم نداره من گفتم اگر میخوای تو سرور رو فابلات مدیریت داشته باشی مثلا" زیپ کنی یا اکسترکت باید منابع رم و سی پی یو بیشتر بگیری

شاید تعداد مطالبی که نوشتم از شما کمتر باشه و دیرتر از شما تو این انجمن عضو شدم اما علم کامپیوتریم با تجربه 6 سال کارکرد حرفه ای خیلی زیاده که دارم اینطوری نظر میدم
    دوست عزیز کسی نه قصد تخریب شما را داره و نه میخواد به شخص شما چیزی بگه
    چند بار در پست هاتون بنده را خطاب قرار دادید ولی چون بحث منحرف میشد جوابی ندادم و تاپیک راه خودشو بره ولی صحبت فعلیتونو نتونستم ازش بگذرم ، چون واسه افراد مبتدی ابهام ایجاد میکنه :

شما که میفرمایید 6 ساله تجربه به قول خودتون کامپیوتری دارید ، می فرمایید فایل سرور نیازی به رم نداره ، ببخشید ولی میشه بگید به چی نیاز داره ؟
    واقعا شرمنده ام ولی کاملا معلومه بی تجربه هستید چون اصل فشار فایل سرور بر روی رم وارد میشه
    شما اول هم قیمت را زدید 30.000 تومان و بعد از صحبت بنده و دوستان رفتید ویرایش کردید نوشتید 35000 تومان (برای ماه اول) ، کسی هم نمیگه چرا این قیمت میدید ، بنده و دوستان منظورمون اینه که معقولانه قیمت بدید
    چه 60 و چه 70 تومان در ماه کفاف این حجم اطلاعات را نمیده ولی باز ماله شماست و اختیارش را دارید که رایگان هم بدید ، به شرطی که معقول باشه و با عقل جور در بیاد

موفق باشید
    ویرایش توسط stchost : May 7th, 2012 در ساعت 09:19

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

دوستان با تجربه ، شما تجارب خودتون رو گفتید. اگر استارتر تاپیک کمی بخواد فکر کنه به نتیجه میرسه! اینطور که مشخص هست نه استارتر تاپیک گوشش بدهکار هست به این چیزا و نه کسانی که آفر 250 ریالی میدن...

فروشنده که قصدش مشخص هست و اصلا نیازی به توضیح نداره. توضیحی هم نمیدم... خریدار هم تازه کار هست و 2 3 تا سرویس مفتاد تومنی که خرید ، هرچی داشت و نداشت رو به پای این سرویس ها ریخت و در آخر هم فایل هاش به فنا رفت ، اونموقع هست که میاد اینجا میگه حالا یه آفر بدید تا 300 تومن ..نه 30 تومن!
    پیشنهاد میکنم خودتون رو درگیر چنین افرادی نکنید.... (حتما راهنمایی بکنید... اما نه بیش از حد)

6. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    17 پست

از همه دوستان که کمک می کنند که این بخش از سایت من راه بیوفته ممنون. چرا حالا دعوا میکنید؟
    m_dg_farari @ منظور شما رو هم از چنین افرادی متوجه نشدم. الان دارید به من توهین میکنید؟ یا خودتون رو خیلی چیز فرض میکنید؟
    خوب من نمیگم که نمیخوام برای این بخش خرج کنم. میگم که چون برای شروع کار درآمد خوبی نخواهد داشت و با این وجود نیاز به فضای زیاد هست ناچار اینجوری باید کار رو شروع کنیم. چرا هی میگید که من تجربه ندارم. خوب دارم به اندازه خودم و میدونم که این بخش باید چه کانفیگ داشته باشه , اما اون زمان که بازدید خوبی داشته باشه نه برای ابتدای کار. الان فقط نیاز هست که شروع بشه و ایندکس بشه و فایلها هم در دسترس باشه تا دو یا سه ماه بعد کانفیگ رو در همون هاستی که باهاش شروع کردیم بهبود میدم.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

با سلام در خدمتیم
    نمونه سایت های آپلود سنتر روی سرور ما
    آپلود فا آپلود نامحدود فایل با لینک مستقیم
    برای دریافت آفر تماس بگیرید

9. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط stchost نمایش پست ها
    دوست عزیز کسی نه قصد تخریب شما را داره و نه میخواد به شخص شما چیزی بگه
    چند بار در پست هاتون بنده را خطاب قرار دادید ولی چون بحث منحرف میشد جوابی ندادم و تاپیک راه خودشو بره ولی صحبت فعلیتونو نتونستم ازش بگذرم ، چون واسه افراد مبتدی ابهام ایجاد میکنه :

شما که میفرمایید 6 ساله تجربه به قول خودتون کامپیوتری دارید ، می فرمایید فایل سرور نیازی به رم نداره ، ببخشید ولی میشه بگید به چی نیاز داره ؟
    واقعا شرمنده ام ولی کاملا معلومه بی تجربه هستید چون اصل فشار فایل سرور بر روی رم وارد میشه
    شما اول هم قیمت را زدید 30.000 تومان و بعد از صحبت بنده و دوستان رفتید ویرایش کردید نوشتید 35000 تومان (برای ماه اول) ، کسی هم نمیگه چرا این قیمت میدید ، بنده و دوستان منظورمون اینه که معقولانه قیمت بدید
    چه 60 و چه 70 تومان در ماه کفاف این حجم اطلاعات را نمیده ولی باز ماله شماست و اختیارش را دارید که رایگان هم بدید ، به شرطی که معقول باشه و با عقل جور در بیاد

موفق باشید

دوست من شما فکر میکنید سایت این آقا به اندازه رپیدشیر هستش واسه لینک دانلود شما فکر میکنید جند نفر همزمان دانلود میکنن از سایت این آقا و با چه سرعتی دانلود میکنن :دی
    من فکر همه جاشو کردم و بازم میگم سرور پیشنهادی من جوابگو هست .... مگر اینکه بخواد بجز فقط لینک دانلود کارایه دیگه هم کنه درمورد قیمت هم باید بگم ما به سود خیلی کم هم راضی هستیم

بیشتر از همه چی به پورت و سرعت هارد و سی پی یو نیاز داره رم گذینه آخره البته به تناصب رم بقیه منابع هم بالاتر میره

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    17 پست

سلام
    هر کی که پیشنهاد داد الان سایت خودش بالا نمیاد
    کسی پیشنهادی نداره؟
    یه سرور نیست که بتونیم باهاش کار رو شروع کنیم؟

تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehtism نمایش پست ها
    سلام
    هر کی که پیشنهاد داد الان سایت خودش بالا نمیاد
    کسی پیشنهادی نداره؟
    یه سرور نیست که بتونیم باهاش کار رو شروع کنیم؟
    دوست من سایت ما بالا نماد

سرور استار | سرور مجازی | سرور اختصاصی | میزبانی وب

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست
    ارتباط تلگرامی با بخش فروش : pardisho@

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)