صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: مشکل با درگاه AliPal.Co

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با درگاه AliPal.Co

سلام
    دستشون درد نکنه مبلغ ما رو هم واریز کردن انشالله امشب سرورشون بیاد بالا دوباره شروع به کار کنیم

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام ایمیلشون چیه ؟؟؟ لطفا برای منم بفرستید پول من هنوز واریز نشده

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    75 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط usharjing نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز لطفا الکی جو رو خراب نکن درسته در این آشفتگی و نا بسامانی درگاهای واسط یک سری از افراد اقدام به سوء استفاده کردن ولی درست نیست همه رو با یک چشم ببینیم
    در مورد این سایت هم باید بگم که واقعا ازشون راضی بودیم و هستیم و انشالله به زودی مجددا فعالیت رو از سر میگیرن

- - - Updated - - -

دوستان عزیز طی تماسی که با آقای جلیلیان داشتم ایشون فرمودند که انشالله تا آخر همین هفته سرور جدید راه اندازی میشه و دوستان میتوانند از نو شروع به کار کنند
    عزیزانی هم که از نظر تسویه حساب مشکل دارند میتونند با تماس با خود آقای جلیلیان مشکلشون رو در میان بگذارن تا براشون تسویه انجام شود لازم به ذکر است فقط درخواستهای تسویه حساب ثبت شده در پنل کاربری فعلا فقط قابل واریز میباشد و موجودی پنل ظرف چند روز آینده با بالا آمدن سایت قابل برداشت خواهد بود
    توهم زدی ها

تا دیروز جنابعالی تاپیک های خرابکارانه علیه دیجی پی و امثال اون میزدید امروز اومدید بمن میگید که جو خراب میکنم ؟

دوست گرامی برو پست بالا منو با دقت بخون
    ( بوی خیانت میاد

امیدواریم مشکلی نباشه و تسویه تمامی عزیران انجام بدن )
    بنده هم عین بقیه یوزر ها به شک افتادم چون چند نفر از همکاران بنده از طریق تلگرام به بنده اعلام کردن که علی پال .... ........

ما تهمتی نزدیم بالا هم عرض کردم بازم عرض میکنم امیدوارم مشکلی نباشه و تسویه دوستان هرچه سریعتر انجام بدن

البته شما باید هم ناراحت بشید به هر حال اولین درگاه بود که به فروشندگان سی سی کم درگاه میدادن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط refigh نمایش پست ها
    توهم زدی ها

تا دیروز جنابعالی تاپیک های خرابکارانه علیه دیجی پی و امثال اون میزدید امروز اومدید بمن میگید که جو خراب میکنم ؟

دوست گرامی برو پست بالا منو با دقت بخون

بنده هم عین بقیه یوزر ها به شک افتادم چون چند نفر از همکاران بنده از طریق تلگرام به بنده اعلام کردن که علی پال .... ........

ما تهمتی نزدیم بالا هم عرض کردم بازم عرض میکنم امیدوارم مشکلی نباشه و تسویه دوستان هرچه سریعتر انجام بدن

البته شما باید هم ناراحت بشید به هر حال اولین درگاه بود که به فروشندگان سی سی کم درگاه میدادن

اولا در مورد دی جی ‍‍‍پی کسی تاویک خرابکارانه نزد و چیزی هم که گفتم عین حقیقت بود و دیدید که آخرشم کلاهبردار از آب در اومدن و مال خیلی ها رو از جمله خوده بنده رو خوردن و رفتن اگه یادتون باشه خودتون هم میگفیتد دی جی پی عالیه و رقیب نداره حرفتون درست بود البته تو کلاهبرداری رقیب ندارن
    دوما کی اکانت CCcam میفروشه توهم زدی ها
    اشخاصی که اکانت CCcam میفروشن و قند شکن اکثرا از برتر پی گیفت پی و .... استفاده میکنند نه از درگاهی که به عنوان شرکت ثبت شده و به سادگی میتونه کل حساب طرف رو ببنده

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    دستشون درد نکنه مبلغ ما رو هم واریز کردن انشالله امشب سرورشون بیاد بالا دوباره شروع به کار کنیم
    سلام من یه کلام نوشتم ایمیلشون چیه ؟؟ شما اینجا داری بحث میکنی با بقیه؟؟؟ لطفا ایمیل رو بفرستید پول من هم واریز بشه ممنون
    ویرایش توسط aslanm : July 24th, 2017 در ساعت 00:56

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    75 پست

اولا در مورد دی جی ‍‍‍پی کسی تاویک خرابکارانه نزد و چیزی هم که گفتم عین حقیقت بود و دیدید که آخرشم کلاهبردار از آب در اومدن و مال خیلی ها رو از جمله خوده بنده رو خوردن و رفتن اگه یادتون باشه خودتون هم میگفیتد دی جی پی عالیه و رقیب نداره حرفتون درست بود البته تو کلاهبرداری رقیب ندارن
    دوما کی اکانت CCcam میفروشه توهم زدی ها
    اشخاصی که اکانت CCcam میفروشن و قند شکن اکثرا از برتر پی گیفت پی و .... استفاده میکنند نه از درگاهی که به عنوان شرکت ثبت شده و به سادگی میتونه کل حساب طرف رو ببنده
    سی سی کم اگه نداری بدترشو داری
    بیخیال داداش جواب دیجی پی دیدم در مقابل جواب شما چی بود گفتن از طرف فتا دستور دارن
    من نزدیک ۵۰ میلیون با دیجی چی کار کردم خدای ۱ ریال من جابجا نشد اخربن تسویه رو هم زدن
    اگه عضو کانال ایشون باشید تو کانال زده که تا مدتی فعالیت ندارن و پیگیر گرفتن مجوز رسمی و... هستند
    بحث تاپیک خراب نکنید
    از سایر دوستان عذرخواهی میکنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط refigh نمایش پست ها
    سی سی کم اگه نداری بدترشو داری
    بیخیال داداش جواب دیجی پی دیدم در مقابل جواب شما چی بود گفتن از طرف فتا دستور دارن
    من نزدیک ۵۰ میلیون با دیجی چی کار کردم خدای ۱ ریال من جابجا نشد اخربن تسویه رو هم زدن
    اگه عضو کانال ایشون باشید تو کانال زده که تا مدتی فعالیت ندارن و پیگیر گرفتن مجوز رسمی و... هستند
    بحث تاپیک خراب نکنید
    از سایر دوستان عذرخواهی میکنم

اولا بدتر یا بهترش به خودم ارتباط داره نکه کار شما قانونیه که باهاشون خمکاری میکردی
    دوما ببخشید زر واسه زدنه کنتور نمیندازه اگه از فتا دستور داشتن چرا اینقدر بهشون گفتیم رو نکردن در ثانی انگار بچه هفت ساله هستیم و خبر نداریم فتا فقط از طرف مقابل مدارک و آی پی میخواد فقط مراجع قضایی میتونند دستور بلاک کردن مبلغ حساب رو بدن اگرم دستور داشتن که مبلغ بلاک کنند مدیر محترمش ... خورد قول تسویه تا پایان هفته رو داد که بعدش اینقدر .... نداشت به حرفش عمل کنه و و پول من و خیلی های دیگه رو خورد بعدشم وقتی دستور قضایی میاد میگه حساب کاربر رو مسدود کنند نه اینکه حساب بازه کار میکنه پول میاد تو حساب بعد میگی آقا چرا تسویه روزهای گذشته انجام نشده میگه دستور فتا بوده ماهم لابد گوشامون درازه چیزی نمیفهمیم
    از تمام تیکتها و تمام ریز حسابها اسکرین شات دارم لازم باشه اونارم براتون میزارم

بعدشم شما اگه کلا شما باهاش پنجاه میلیون کار کردی گردش حساب یک ماه آخر من باهاشون نزدیک 22 میلیون بوده
    دوستان عزیز شرمنده فقط خواستم شفاف سازی کنم تا بدونید با چه چرندیاتی مغز بقیه رو شستشو میدن و پول مردم رو میخورن و یک عده زود باور حرفهاشون رو قبول میکنند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نه خیر ظاهرا مثل اینکه اینجا هر که فکر خودشه !! نخواستیم آقا خودم فردا مجددا باهاشون تماس میگیرم ...

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanm نمایش پست ها
    نه خیر ظاهرا مثل اینکه اینجا هر که فکر خودشه !! نخواستیم آقا خودم فردا مجددا باهاشون تماس میگیرم ...
    alipalofficial@gmail.com
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

11. تعداد تشکر ها از persiancoder به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiancoder نمایش پست ها
    alipalofficial@gmail.com

خیلی ممنون و متشکر ولی این ایمیل رو داشتم منظورم ایمیل آقای جلیلیان هست تلفنی بهم گفت ولی لطفا اینجا برام بفرستید ببینم درسته یا نه ..
    ویرایش توسط aslanm : July 24th, 2017 در ساعت 03:49

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)