صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: سی پنل آیا نیاز به لاینیس داره؟

عضو جدید Democratic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    27 پست

پیش فرض پاسخ : سی پنل آیا نیاز به لاینیس داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    سیستم whmcs ما قبل از اقدام این شرکت معتبر و از فراسو تهیه شده بود .
    اثبات :
    فایل پیوست 29808

بعد از تحریم این شرکت دیگه تمدید نشد ... بنده در مورد سی پنل و... بحثی ندارم ، اما در مورد whmcs چه کار باید کرد ؟
    راهی به جز استفاده از نسخه رایگان داریم ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saati نمایش پست ها
    البته WHMCS هم میتونست مثل ResellerClub که تحریم کرد و دامنه های مشتری ها رو داد، این ها هم بیان و پول لایسنس های دائمی رو برگشت بدن. این کارشون هم با ***ی فرقی نداره.
    ما هم مالمون رو دادیم و لایسنس تهیه کردیم ، چرا باید لایسنس های دائمی یا سالانه ها باطل بشن ؟ این شرکت نباید هزینه ای که کاربراشون کردن رو پس بده ؟

بر فرض من یه ماشینی رو میفروشم ، بعد از 2 سال بیام ماشینو پس بگیرم بگم مالمه اختیارشو دارم ؟ میتونم همچین کاری کنم ؟
    اصلا هم این مثال با این موضوع تفاوت نداره ... الان ما چند ساله تحریم هستیم ؟ چرا این شرکت الان اقدام کرده برای تحریم کاربران ؟ چرا همون موقع با سی پنل و ResellerClub و.... اقدام نکرد ؟

بنده عرض کردم سیستم های دیگه مثل سی پنل و... رو اصلا کار ندارم حق با شماست . اما این سیستم که کلی لایسنس های با اعتبار بالا رو باطل کرده کاملا فرق داره گرامی
    در خصوص نحوه برخورد whmcs کاملا باهاتون موافقم که نباید لایسنس ها رو حذف میکرد.
    اما یک لحظه توجه کنید
    خودمون بهتر از هر کس میدونیم این فشارها از طرف یه عده تندور هست و طبیعتا خود شرکت هم دوست نداره بخش قابل توجهی از مشتریهاش که تو ایران هستن رو از دست بده.
    با تحریم کردن ایران دو راه حل منطقی داشت : یا اینکه مشتری جدید قبول نمیکرد یا اینکه بخشی از مبلغ ها رو برگشت بده !
    مورد دوم یعنی بازگشت وجه بعیده اما اینکه فقط جلو مشتریهای جدید رو میگرفت منطقی تر بود.
    راه حل اول : بنظر بنده بهترین راه حل خرید لایسنس با روش های دیگه و استفاده از شرکت هایی که با هویت خارجی لایسنس ثبت میکنن (قانونی)
    راه حل دوم : استفاده از اسکریپت های دیگه نظیر هاست بیل وغیرست بنحوی تحریم این شرکته
    اما یه راه سوم هست که بنظرم راه حل نیست ! اونم ترویج نال کردن این اسکریپته !
    ویرایش توسط Democratic : January 30th, 2016 در ساعت 13:04 دلیل: تغییر جزئی جایگاه کلمات

2. تعداد تشکر ها از Democratic به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

whmcs ایران رو تحریم کرد و متن زیر رو نوشت براشون:
    Thank you for being a WHMCS customer. As you know, many countries prohibit businesses from engaging in commercial transactions with Iran. Because of WHMCS’ operations in the United States, we believe we may be subject to U.S. export restrictions on Iran. To ensure strict compliance with U.S. laws, I regret to inform you that your WHMCS license will be terminated on January 22nd, 2016.
    WHMCS understands that this creates a hardship for you. Unfortunately, we do not believe that U.S. law provides us with an alternative. To help you understand our position, below are a couple of links to information about U.S. export controls.
    Please refer to the "what is an ‘export'” paragraph in:
    http://corpgov.law.harvard.edu/2012/...ade-sanctions/
    https://en.wikipedia.org/wiki/U.S._s..._third_parties
    We would be happy to answer any questions you have, and thank you for your business.
    The WHMCS Team
    www.whmcs.com
    ترجمه:
    از اینکه مشتری WHMCS هستید تشکر می کنیم. همانطور که می دانید بیشتر کشورها تجارت با ایران را ممنوع کرده اند. به دلیل اینکه حضور مرکز عملیات WHMCS در ایالات متحده، ما معتقدیم که احتمالاً در معرض تحریم های صادراتی به ایران قرار خواهیم گرفت. برای تضمین هماهنگی نزدیک با قوانین آمریکا، متأسفانه باید بگوییم که مجوز WHMCS شما در تاریخ 22 ژانویه 2016 باطل خواهد شد.
    WHMCS می داند که شما دچار مشکل خواهید شد. متأسفانه می دانیم که آمریکا جایگزین شما را برای ما فراهم نخواهد کرد. برای این موضقعیت ما را درک کنید در ادامه لینک هایی درباره محدودیت های صادراتی آمریکا برای شما ارائه کرده ایم. لطفاً به قسمت "صادرات چیست" مراجعه کنید.
    من بالاتر هم گفتم.یا اون شرکت نمیخواد شما محصولاتش رو استفاده کنید،یا قوانین وقت اون کشور این اجازه رو نمیده این قوانین هر موقعی میتونه تغییر کنه.بله من هم میدونم پس ندادن پول لایسنس ها کار درستی نبود
    اما چندین میلیارد دلار پولهای ایران سر همین تحریم ها گرفته شد و دیگه بهمون پس داده نشد!!!!!!!! لایسنس 400-500 هزار تومنی این که جای خود دارد.....
    اینجا خودشون هم گفتند که
    متأسفانه می دانیم که آمریکا جایگزین شما را برای ما فراهم نخواهد کرد
    این شرکت خودش هم بابت این موضوع ضرر کرده و کلی مشتری از دست داده
    هیچکدوم از شرکتهایی که الان ایران رو تحریم کردن خودشون نخواستند که اینطور بشه.برا اونا فرقی نمیکنه شما کجایی هستی،برای اونا مشتری مهمه
    ویرایش توسط taksis : January 30th, 2016 در ساعت 13:04

5. تعداد تشکر ها از taksis به دلیل پست مفید

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    شرکت فراسو بدون هیچ گونه مشکلی داره لایسنس whmcs با قیمت پایین ارائه میکنه ، گفتن هم ک ی صحبتی ک با whmcs داشتن هیچ گونه مشکلی برای لایسنس هاشون پیش نخواهد آمد .

چرا ب جای د-زدی از کلمه رایگان باید استفاده کنیم ؟ نال شده نال شده ست ... برای پرداخت نکردن هزینه لایسنس بهانه جویی نکنید ، ک اینکار شما توهین ب مشتری های شماست .

حتما الان چهار تا دونه آدم دیگه میان تو این تاپیک میگن ویندوز تو لایسنس داره ؟ نرم افزار هات لایسنس دارن ؟ ک میای میگی نال یعنی د-زدی ؟

- بله داره ، تک تک نرم افزار های نصب شده رو سیستم من لایسنس قانونی داره .

موفق باشید .
    امید جان من میتونم از شما سوال کنم ، که چرا خوتون از یک چیزی که دم میزنید به اون عمل نمیکنید ؟؟؟؟

برای پرداخت نکردن هزینه لایسنس بهانه جویی نکنید ، ک اینکار شما توهین ب مشتری های شماست .
    اینکه خودتون از نسخه نال شده استفاده میکنید و دم از د-ز-د-ی و... میزنید توهین به ما نیست ؟

حتما الان چهار تا دونه آدم دیگه میان تو این تاپیک میگن ویندوز تو لایسنس داره ؟ نرم افزار هات لایسنس دارن ؟ ک میای میگی نال یعنی د-زدی ؟

- بله داره ، تک تک نرم افزار های نصب شده رو سیستم من لایسنس قانونی داره .
    بنده هم یکی از اون 4تا دونه آدمی که شما میفرمایید . در مورد این حرف شما توضیح نمیدم فقط شما رو ارجاع میدم به تصویر زیر :

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    نال و با کرک یک بازی مقایسه کنید
    ارائه دهند بازی راضی نیست شما این اقدام و انجام بدید
    از آپدیت های جدید بی نصیب خواهید ماند
    بخری از امکانات بازی را از دست خواهید داد (مثل بازی آنلاین)
    امکان اختلال در اجرای بازی بسیار بالا خواهد بود (باگ های بازی)
    امکان کرش شدن بازی در هر لحظه باید پیش بینی شود
    مشاهده پیغام های خطایی که شما باید به تنهای برای حل کردن آن ها اقدام کنید
    کرک حتما شامل محتویات مخرب و جاسوسی می باشد.....
    خیلی ساده عرض کردم - خودتون مقایسه کنید
    نال به هیچ عنوان رایگان نیست!
    شرکتی که خدماتی را ارئه میده حق انتخاب داره که گروه مصرف کننده خودش و انتخاب کنه
    اگر به هر دلیلی تحریم هستید و اجازه استفاده ندارید
    باید انتخاب خود را تغییر دهید و به دید طلبکارانه به این موضوع نگاه کنید
    موفق باشید
    شما هم همینطور !

نمیدونم چرا فقط حرف میزنیم ... همه مون توی حرف زدن خیلی خوب هستیم اما توی عمل چیز دیگه ای رو نشون میدیم !!!
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

7. تعداد تشکر ها از farmanrava به دلیل پست مفید

عضو جدید Democratic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    27 پست

امید جان من میتونم از شما سوال کنم ، که چرا خوتون از یک چیزی که دم میزنید به اون عمل نمیکنید ؟؟؟؟
    اینکه خودتون از نسخه نال شده استفاده میکنید و دم از د-ز-د-ی و... میزنید توهین به ما نیست ؟
    بنده هم یکی از اون 4تا دونه آدمی که شما میفرمایید . در مورد این حرف شما توضیح نمیدم فقط شما رو ارجاع میدم به تصویر زیر :

شما هم همینطور !

نمیدونم چرا فقط حرف میزنیم ... همه مون توی حرف زدن خیلی خوب هستیم اما توی عمل چیز دیگه ای رو نشون میدیم !!!
    نمیخوام بجای این دوستان جوابی بدم چون اطلاعی ندارم
    اما اکثر لایسنس های (35 هزاری یا همون یک ماهه) شرکت فراسو توی سیستم whmcs اکثرا شناسایی نمیشه و قبلا ما هم همین مشکل رو داشتیم به فراسو اطلاع دادیم حل کردن.
    یعنی از بیست بار که میدی ممکنه یک الی دو بار به عنوان لایسنس اصلی شناسایی بشه.

تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Democratic نمایش پست ها
    نمیخوام بجای این دوستان جوابی بدم چون اطلاعی ندارم
    اما اکثر لایسنس های (35 هزاری یا همون یک ماهه) شرکت فراسو توی سیستم whmcs اکثرا شناسایی نمیشه و قبلا ما هم همین مشکل رو داشتیم به فراسو اطلاع دادیم حل کردن.
    یعنی از بیست بار که میدی ممکنه یک الی دو بار به عنوان لایسنس اصلی شناسایی بشه.
    همچین چیزی نیست دوست گلم !
    بنده خودم 3-4 سال لایسنس whmcs داشتم تا همین چند وقت پیش قبل از خبر تحریم این لایسنس فعال بوده ، به واسطه خودمون هم بیش از ده ها مشتری از فراسو لایسنس تهیه کردند ... ممکن چند روز اول تا یک ماه درج نشه اما بعدش قطعا نشون میده که لایسنس معتبر هستش ...
    اینجا اصلا مشکل به فراسو ربطی نداره ، دیر یا زود این لایسنس ها باطل خواهند شد گرامی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    whmcs ایران رو تحریم کرد و متن زیر رو نوشت براشون:

ترجمه:

من بالاتر هم گفتم.یا اون شرکت نمیخواد شما محصولاتش رو استفاده کنید،یا قوانین وقت اون کشور این اجازه رو نمیده این قوانین هر موقعی میتونه تغییر کنه.بله من هم میدونم پس ندادن پول لایسنس ها کار درستی نبود
    اما چندین میلیارد دلار پولهای ایران سر همین تحریم ها گرفته شد و دیگه بهمون پس داده نشد!!!!!!!! لایسنس 400-500 هزار تومنی این که جای خود دارد.....
    اینجا خودشون هم گفتند که

هیچکدوم از شرکتهایی که الان ایران رو تحریم کردن خودشون نخواستند که اینطور بشه.برا اونا فرقی نمیکنه شما کجایی هستی،برای اونا مشتری مهمه
    تک تک فرامایشات شما رو قبول دارم ، اما ...

این شرکت پول لایسنس دائمی رو دریافت کرده و به مشتری خدمات نداده ... ضرر اصلی رو مشتری کرده

هیچکدوم از شرکتهایی که الان ایران رو تحریم کردن خودشون نخواستند که اینطور بشه
    بله ، اما خودشون میتونن بخوان که وجه کاربران و مشتری هاشون رو پس بدن ؟

داداش گلم ، من نمیخوام بحث کنم با شما یا جسارتی به شما کنم . شما انسان فهمیده ای هستین و این صحبت های شما از روی اخلاق نیکوی شماست ...
    اما دوست عزیزم زمانی که طرف مقابل ( whmcs ) با اخلاق حرفه ای عمل نمیکنه و وجه کاربرا رو پس نمیده چرا ما باید به درخواتشون احترام بذاریم و حرفه ای عمل کنیم و از نسخه نال شده این سیستم استفاده نکنیم ؟

نسخه نال شده این سیستم که توسط دوستان همین انجمن انجام شده هیچ مشکلی امنیتی و... ندارند . سر این موضوع اصلا جای بحث نداره .
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)

10. تعداد تشکر ها از farmanrava به دلیل پست مفید

Amy

عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

تحریم مگه برداشته نشد ؟

تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط elementary نمایش پست ها
    تحریم مگه برداشته نشد ؟
    مشکل ما هم همینه ... دوستان میفرمایند تحریمیم و فلان و بسار ...

این شرکت به بهونه تحریم تمام لایسنس های ایرانی ( دائمی ، سالانه ، شش ماهه و ماهانه و هم نداره ) همه رو داره حذف میکنه و وجه کاربران رو هم پس نمیده

نمونه باطل شدن لایسنس دائمی یکی از همکاران که توسط فراسو هم خریداری شده :
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=159414

عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

اما دوست عزیزم زمانی که طرف مقابل ( whmcs ) با اخلاق حرفه ای عمل نمیکنه و وجه کاربرا رو پس نمیده چرا ما باید به درخواتشون احترام بذاریم و حرفه ای عمل کنیم و از نسخه نال شده این سیستم استفاده نکنیم ؟
    مطمئن باشید وقتی تحریم ها کامل برداشته بشه و این شرکت بهش اجازه داده بشه که با ایران ارتباط بر قرار کنه،لایسنس ها هرچقدر که از مدتشون باقی مونده باشه مجدد فعال میشه

14. تعداد تشکر ها از taksis به دلیل پست مفید

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

خدمت شما عرض کنم
    بنده اصلا ایران نیستم که مشکل تحریم داشته باشم به هر دلیل و شرکت نیز در این لحظه در ایتالیا ثبت شده
    این whmcs که مشاهده می فرمایید هم چون فعالیتی در مارکت ایرانی نداریم در این لحظه راه اندازی شده و هیچ امکاناتی نداره
    می تونستیم بجا این از یک قالب html ساده استفاده کنیم
    همچنین اگر تصمیم به ارائه خدمات در ایران یگیریم حتما مجدد لایسنس تهیه خواهدشد
    در توضیحاتی که بنده عرض کردم - گفتم مشکلات هست! نگفتم کسی استفاده نکنه!
    شخصی که می خواهد حرفه ای از خدمات استفاده کنه حتما باید لایسنس تهیه کنه
    اگر محدودیت داره باید سیستم و تغییر بده
    این برای شما خیلی عجیبه؟
    اگر بخوایم اینجوری حساب کنیم پس همه باید الان لپ تاپ و کامپیوترهامون و خاموش کنیم چون همه لایسنس ها جعلی هست....
    فقط در این حد نیست و حتی سرورهای مجازی ویندوز نیز به همین ترتیب هست
    پس باید کار هم تعطیل کرد؟
    خیر باید با توجه هزینه ای که میشه توقع داشت! اصل موضوع این بود
    شما با این روش فقط خواستید نمایشی رفتار کنید که اصلا درست نیست
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

16. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    خدمت شما عرض کنم
    بنده اصلا ایران نیستم که مشکل تحریم داشته باشم به هر دلیل و شرکت نیز در این لحظه در ایتالیا ثبت شده
    این whmcs که مشاهده می فرمایید هم چون فعالیتی در مارکت ایرانی نداریم در این لحظه راه اندازی شده و هیچ امکاناتی نداره
    می تونستیم بجا این از یک قالب html ساده استفاده کنیم
    همچنین اگر تصمیم به ارائه خدمات در ایران یگیریم حتما مجدد لایسنس تهیه خواهدشد
    در توضیحاتی که بنده عرض کردم - گفتم مشکلات هست! نگفتم کسی استفاده نکنه!
    شخصی که می خواهد حرفه ای از خدمات استفاده کنه حتما باید لایسنس تهیه کنه
    اگر محدودیت داره باید سیستم و تغییر بده
    این برای شما خیلی عجیبه؟
    اگر بخوایم اینجوری حساب کنیم پس همه باید الان لپ تاپ و کامپیوترهامون و خاموش کنیم چون همه لایسنس ها جعلی هست....
    فقط در این حد نیست و حتی سرورهای مجازی ویندوز نیز به همین ترتیب هست
    پس باید کار هم تعطیل کرد؟
    خیر باید با توجه هزینه ای که میشه توقع داشت! اصل موضوع این بود
    شما با این روش فقط خواستید نمایشی رفتار کنید که اصلا درست نیست
    موفق باشید
    پس بنده پوزش میخوام از شما گرامی .

با فرمایشات موافقم .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)