صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: Adsl از آسیاتک

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : Adsl از آسیاتک

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    من 128 کیلوبیت حجمی 36گیگابایت 6ماهه اینو دارم. رو خط من هم 10 مگابیت پهنا باند باز هست زیرا کیفیت خط من بالا هست .
    آواز دهل از دور خوش است . من اگر شهر ما شاتل داشت از شاتل میگرفتم . ولی بین خیلی های دیگه در شهر ما اسیاتک بهتر هست .اسیاتتک من شب ها همش 20 روزه افت سرعت دارم درست نکردن هنوز
    ۲ تا ۸ صبح رایگانه کلا؟ یا نیم بها..؟ افت سرعت مثلا چقدر؟ از سرور های خارج یا از آسیاتک؟ مطمئنید اون سروری که ازش دانلود میکنید مشکلی نداره؟

2. # ADS

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin2015 نمایش پست ها
    ۲ تا ۸ صبح رایگانه کلا؟ یا نیم بها..؟ افت سرعت مثلا چقدر؟ از سرور های خارج یا از آسیاتک؟ مطمئنید اون سروری که ازش دانلود میکنید مشکلی نداره؟
    نیم بها .
    ping time وقتی time oute میده یعنی افت سرعت دانلود از 500 600 میاد روی 200 300 همه جوره من که راضی نیستم مجبورم . مثلا اسیاتک یمدت خیلی خوبه بعد خراب که بشه یهو دیگه یدت خرابه همش هم میگن مرکز مخابراتی شما مشکل داره یا میگن استان شما مخابرات مشکل داره خلاصه متوسط هست بد نیست عالی هم نیست .

4. تعداد تشکر ها از مینا-صیفی به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

سلام. من در حال حاضر از شاتل سرویس دارم به دلیل بی مسئولیتشون و پیگیری نکردن در خواست ها، قصد دارم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم.
    از دوستانی که از آسیاتک سرویس دارن چنتا سوال دارم..

- این تعرفه‌ای که تو این صفحه گذاشته ۱ ساله، ۶۰ تومن. این الان کدوم پلن هست؟ 128, 256 , 512 ...? کدوم پلن هست؟ توی سایتش که چیزی رو مشخص نکرده.

- اینکه نوشته «بدون محدودیت سرعت درون شبکه ای» منظورش دانلود از سرور هایی دیتاسنترشون هست؟ مثلا چقدره سرعتش؟

- یه آیکون بقل تعرفه هاش گذاشته که نوشته Free upload ... واقعا راسته؟ آپلود تو سرور های خارجی چی؟ اونم رایگانه؟

- اینکه نوشته مثلا سرویس 128 حداقل سرعتش 16 کیلوبایت بر ثانیه هست، چقدر صحت داره؟ واقعا همینی هست که میگن؟ اینطور باشه که خیلی افتضاحه! همین الان من با ۱۲۸ شاتل، ۴۰۰ کیلوبایت بر ثانیه از هر سروری که باشه دانلود میکنم!

بنظرتون از شاتل کوچ کنم به آسیاتک کار خوبیست؟! شرکت های بهتر چی سراغ دارید؟

با تشکر.
    از آسیاتک یا شهراد و بقیه زیر مجمومه هاش اینترنت نگیر ... بیچاره ت میکنن ، طوری ک ماه دوم ب غلط کردن میفتی !

من مشتری ۶ ساله آسیاتک م ، ۶ ساله ک از اینا اینترنت دارم ، اگر سال پیش میگفتی ، میگفتم بگیر عالیه ولی الان ، افتضاح ه ... سرویس های نا مجدودش ک همش کشک ه ، سرعت دانلود ۱۲۸ ش بیشتر از ۱۵ نمیره ، رو سرویس ۲۵۶ هم بیشتر از ۳۰ نمیره و ...

آی پی هاش رو خیلی جاها مثل iCloud بن هست کلا !

من خودم دیروز درخواست جمع آوری دادم و تا فردا از شر آسیاتک و شهراد خلاص میشم ! (۲ خط دارم) ، با پشتیبانی های وب صحبت کردم ، احتمالا میرم رو های وب و یک خط هم از مخابرات سرویس ۲ مگ نامحدود میگیرم واسه دانلود.

حالا خود دانی ، ولی آسیاتک افتضاح ه ، چیزی ب جز این کلمه لایق ش نیست ، ضمنا ، تو سرویس های حجمی هم خیلی راحت د-زدی میکنه ، مثلا شما ۱۰۰ مگ دانلود میکنی ، ۱۲۰ مگ از حجمت کم میشه .
    ...Zzzz...

6. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    از آسیاتک یا شهراد و بقیه زیر مجمومه هاش اینترنت نگیر ... بیچاره ت میکنن ، طوری ک ماه دوم ب غلط کردن میفتی !

من مشتری ۶ ساله آسیاتک م ، ۶ ساله ک از اینا اینترنت دارم ، اگر سال پیش میگفتی ، میگفتم بگیر عالیه ولی الان ، افتضاح ه ... سرویس های نا مجدودش ک همش کشک ه ، سرعت دانلود ۱۲۸ ش بیشتر از ۱۵ نمیره ، رو سرویس ۲۵۶ هم بیشتر از ۳۰ نمیره و ...

من خودم دیروز درخواست جمع آوری دادم و تا فردا از شر آسیاتک و شهراد خلاص میشم ! (۲ خط دارم) ، با پشتیبانی های وب صحبت کردم ، احتمالا میرم رو های وب و یک خط هم از مخابرات سرویس ۲ مگ نامحدود میگیرم واسه دانلود.

حالا خود دانی ، ولی آسیاتک افتضاح ه ، چیزی ب جز این کلمه لایق ش نیست ، ضمنا ، تو سرویس های حجمی هم خیلی راحت د-زدی میکنه ، مثلا شما ۱۰۰ مگ دانلود میکنی ، ۱۲۰ مگ از حجمت کم میشه .
    منم مشتری 6.7ساله اسیاتک هستم الانم اسیاتک دارم مجبورم اما به این اقا گفتم اگر شاتل شهر ما داشت میگرفتم بهشون میگم شاتل هستید خوبه با این مشخصاتی که دادن خیلی خوب بود اما یک پا واستادند میگن میخوام تنوع بدم اسیاتک بگیرم دیگه نمیدونند
    تو این مسائل تنوع دادن شوخی نیست!!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها

سرویس نامحدود که همه جا کشکه! منم از شاتل نامحدود داشتم بعد از یه مقدار مشخصی که دانلود میکردی، سرعت میشد ۱۲ کیلوبایت... باز هم به دانلود ادامه میدادی سرعت میو مد روی ۵ -۶ کیلوبایت طوری که از ادامه دادن خسته بشی.
    منتها سرویس های حجمیش عالیه. سرعت فیکسه.

فکر کنم آیپی های بن شده، پارس آنلاین رتبه اول رو تو ایران داشت!! یه چیز مشخصه دیگه.. آیپی ها داینامیکن و کسی که قبلا اون آیپی رو داشته خراب کاری کرده و بن شده.. یا ۱ رنج بن شده... طبیعیه..

هنوز در مورد های وب تحقیق نکردم... ولی چیزی که میدونم اینکه نامحدود هیچ جا معنی نداره. مثلا اگر رداستیشن میاد میگه ۱ گیگابیت پورت گارانتی - نا محدود... حساب ۳۲۱ ترابایت مصرفی احتمالی رو از قبل کرده... بلخره از قبل با خودش کنار اومده که مشترک ممکنه یه همچین حجمی مصرف داشته باشه... ولی رداستیشن و کلا شرکت های خارجی کجا و .... !!

الان با پشتیبانیش صبحت کردم یه چیز رو رُک و پوست کنده گفت... ۲ مگابیت حداقل.... تا ۱۲ مگابیت یعنی ۱.۵ مگابایت بر ثانیه حداکثر با توجه به کیفیت خط و مرکز مخابراطی که من همین الان ۱۰۰٪ مطمئنم که خطم ۱۲ مگابیت رو راحت جواب میده چون همین الان از شاتل لند فیکس ۱.۵ مگابایت بر ثانیه دانلودمه!

این تعرفه‌ای که آسیاتک گذاشته با یه حساب سر انگشتی میشه : ماهی ۵ هزارتومان با ۵ گیگ ترافیک! که دقیقا کمتر اینو با ۴ گیگ ترافیک تو شاتل ۲۰ تومن ماهیانه هست. البته بماند که این آفر هست ولی خب ...

یکمی دو دل هستم.. (دوستان دیگه) اگر تجربه بیشتری دارید بگید...

یم بها .
    ping time وقتی time oute میده یعنی افت سرعت دانلود از 500 600 میاد روی 200 300 همه جوره من که راضی نیستم مجبورم . مثلا اسیاتک یمدت خیلی خوبه بعد خراب که بشه یهو دیگه یدت خرابه همش هم میگن مرکز مخابراتی شما مشکل داره یا میگن استان شما مخابرات مشکل داره خلاصه متوسط هست بد نیست عالی هم نیست .
    - - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    منم مشتری 6.7ساله اسیاتک هستم الانم اسیاتک دارم مجبورم اما به این اقا گفتم اگر شاتل شهر ما داشت میگرفتم بهشون میگم شاتل هستید خوبه با این مشخصاتی که دادن خیلی خوب بود اما یک پا واستادند میگن میخوام تنوع بدم اسیاتک بگیرم دیگه نمیدونند
    تو این مسائل تنوع دادن شوخی نیست!!!
    همون حرف خودتون رو باید یه بار به خودتون بزنید.. آواز دهل شنیدن از دور خوش است... تا حالا از شاتل تقاضای تغییر ایمیل رو نکردی تا چند هفته منتظر ۱ تغییر ایمیل باشی و هیچ پیگیری هم نشه!
    منم حدود ۶ ۷ ساله از شاتل میگیرم! توی تایم رایگان خیلی راحت دانلودتون از یه حدی که گذشت، سرعت ۴۰۰ کیلوبایتیتون رو میارن روی ۱۶ کیلوبایت یا حتی کمتر... به همین راحتی! خدارو شکر کنید که تو تایم رایگان ۳۰۰ کیلوبایت سرعت دارید!

تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

سرویس نامحدود که همه جا کشکه! منم از شاتل نامحدود داشتم بعد از یه مقدار مشخصی که دانلود میکردی، سرعت میشد ۱۲ کیلوبایت... باز هم به دانلود ادامه میدادی سرعت میو مد روی ۵ -۶ کیلوبایت طوری که از ادامه دادن خسته بشی.
    منتها سرویس های حجمیش عالیه. سرعت فیکسه.

فکر کنم آیپی های بن شده، پارس آنلاین رتبه اول رو تو ایران داشت!! یه چیز مشخصه دیگه.. آیپی ها داینامیکن و کسی که قبلا اون آیپی رو داشته خراب کاری کرده و بن شده.. یا ۱ رنج بن شده... طبیعیه..

هنوز در مورد های وب تحقیق نکردم... ولی چیزی که میدونم اینکه نامحدود هیچ جا معنی نداره. مثلا اگر رداستیشن میاد میگه ۱ گیگابیت پورت گارانتی - نا محدود... حساب ۳۲۱ ترابایت مصرفی احتمالی رو از قبل کرده... بلخره از قبل با خودش کنار اومده که مشترک ممکنه یه همچین حجمی مصرف داشته باشه... ولی رداستیشن و کلا شرکت های خارجی کجا و .... !!

الان با پشتیبانیش صبحت کردم یه چیز رو رُک و پوست کنده گفت... ۲ مگابیت حداقل.... تا ۱۲ مگابیت یعنی ۱.۵ مگابایت بر ثانیه حداکثر با توجه به کیفیت خط و مرکز مخابراطی که من همین الان ۱۰۰٪ مطمئنم که خطم ۱۲ مگابیت رو راحت جواب میده چون همین الان از شاتل لند فیکس ۱.۵ مگابایت بر ثانیه دانلودمه!

این تعرفه‌ای که آسیاتک گذاشته با یه حساب سر انگشتی میشه : ماهی ۵ هزارتومان با ۵ گیگ ترافیک! که دقیقا کمتر اینو با ۴ گیگ ترافیک تو شاتل ۲۰ تومن ماهیانه هست. البته بماند که این آفر هست ولی خب ...

یکمی دو دل هستم.. (دوستان دیگه) اگر تجربه بیشتری دارید بگید...

- - - Updated - - -

همون حرف خودتون رو باید یه بار به خودتون بزنید.. آواز دهل شنیدن از دور خوش است... تا حالا از شاتل تقاضای تغییر ایمیل رو نکردی تا چند هفته منتظر ۱ تغییر ایمیل باشی و هیچ پیگیری هم نشه!
    منم حدود ۶ ۷ ساله از شاتل میگیرم! توی تایم رایگان خیلی راحت دانلودتون از یه حدی که گذشت، سرعت ۴۰۰ کیلوبایتیتون رو میارن روی ۱۶ کیلوبایت یا حتی کمتر... به همین راحتی! خدارو شکر کنید که تو تایم رایگان ۳۰۰ کیلوبایت سرعت دارید!
    من تایم رایگان نیستم خوب هستم ساعت 9 10 11 12 هستم که افت سرعت دارم مدتی هست . فقط روز ها خوبه بعداظهر نم نم ات شروع میشه . سرویس نامحدود هیج جا
    خوب نیست چون تقصیم به خیلی ها میشه اگر نامحدود با سرعت بالا بود شرکت ورشکست میشد .
    شما هم دوست دارید بیاید اسیاتک کسی جلوی شما را نگرفت ما راهنمایی لازم را کردیم . باز هم میگم اسیاتک بد نیست خوب هم نیست . فقط زیاد از سوی مخابرات تجهیزات سخت افزاریشون که توی مخابرات هست خراب میشه یا میسوزه فیوز اینا قطع میشه یا پهنا باند کم میارند یا محدود میشه پهنا و غیره که باعث این مشکلات میشه من تو این ماه 4.5بار نت قطع شده خودشون هم زنگ زدم چند بار میدونند . کلی کار هام تو اون روز ها عقب افتاد خواستم بگم فکر نکنید اینجا قطعیش کمتر هست .سرعتش مناسب هست فقط تو روز ها دانلود بالاست سرعتش بعد دیگه هیـــــــچ

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

SNR رو گفتم اینجا بذارم ببینید چطوره وضعیت؟
    Downstream Upstream
    SNR Margin (0.1 dB): 95 212

عضو جدید sinaking123456 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

Veryyyyy bad

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

با 1544 تماس گرفتم، همه چیز گفت به جز بخش فروش.
    شاتل نت خیلی استیبلی داره. قطعی هاشون خیلی تک و توک هست و خیلی به ندرت پیش میاد. ما یه درخواست ارسال کردیم که ایمیل مارو تغییر بدن بعد از چند روز ایمیل زدن به بخش انتقادات و... بلخره از دفتر اصلی تهران تماس گرفتند قرار شد روز یک شنبه هفته پیش تماس بگیرن... هنوزه که تماس بگیرن... سطح اطلاعات پشتیبانیشون زیاد نیست و فقط در حد جواب دادن به یسری سوالات روتین هست.

- دانلود از سرور هایی که تو دیتاسنتر آسیاتک میزبانی میشن، سرعتش نامحدوده درسته؟ حجمش هم نامحدوده؟ یعنی مثلا اگر من ۱ ترابایت هم دانلود کردم، سرعتم محدود نمیشه؟

هدفم از انتقال به آسیاتک استفاده از این پهناباند درون شبکه‌ایش هست. همونطور که میدونید همه‌ی سایت های معروف تو آسیاتک هستن
    یعنی شما فقط به خاطر تغییر ایمیل میخواید از آسیاتک سرویس بگیرید ؟؟!

بنده توی دفتر شرکت ، شاتل و پارس آنلاین دارم . توی منزل هم به اجبار آسیاتک
    هر 3 سرویس دهنده رو در طی روز استفاده میکنم ... دسته بنده از نظر کیفیت :
    1- شاتل 2- آسیاتک 3- پارس آنلاین

اگه محدوده منزل جزء مناطق تحت پوشش شاتل میشد شک نکنید بلافاصله سرویس رو تعویض میکردم

اگر میخواید توی سرویس های آسیاتک شبانه رایگان داشته باشید بالای ماهانه بالای 36 الی 38 تومان خرج کنید

اما شاتل ، سرویس های eco با پایین ترین قیمت شبانه رایگان داره !
    کیفیت شاتل کجا و آسیاتک کجا ...

یک ایمیل مگه چه قدر ارزش داره که شما میخواید سرویس عوض کنید ؟

اگه مثل بنده خطتتون مشکل داشته باشه اون هم از سمت مخابرات و پشتیبانی آسیاتک نتونه واستون هیچ کاری انجام بده اون وقت متوجه میشید پشتیبانی ضعیف یعنی چی !
    دقیقا همین مشکل رو در منزل قبلی که شاتل داشتیم برامون پیش اومده بود 2 روزه مشکل رو رفع کردند ... اما در آسیاتک 2 ماهه منتظر رفع مشکلیم و همچنان منتظریم

- - - Updated - - -

SNR رو گفتم اینجا بذارم ببینید چطوره وضعیت؟
    Downstream Upstream
    SNR Margin (0.1 dB): 95 212
    با این وضعیت کیفیت خطتتون خوب نیست
    همین وضعیت رو بنده هم دارم ، که رو آسیاتک با رفت و برگشت زیاد چراغ adsl مواجه هستم ...
    شما توی شاتل این مشکل رو دارید ؟ قطعا خیر !
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

13. تعداد تشکر ها از farmanrava به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    یک ایمیل مگه چه قدر ارزش داره که شما میخواید سرویس عوض کنید ؟

با این وضعیت کیفیت خطتتون خوب نیست
    بحث ارزش ایمیل نیست، بحثه اینکه چند ماهه منتظرِ یه تغییر ایمیل هستم.
    من به کیفیت شبکه‌ی شاتل شکی ندارم. ۶ ساله دارم استفاده میکنم و استیبل بوده تا حالا.
    الان شاتل و شرکت های دیگه آفر دادن ۱ ساله ۶۰ گیگ، حدودا ۷۰ هزارتومن.. بهشون میگیم از این سرویسا برا ما هم فعال کنید، میگن فقط مشتری های جدید... بهشون میگم ۶ سال پیش که ثبت نام کردم که حدود ۱ سال از تاسیس شرکت شما میگذشت، همچین آفری به من ندادید...
    حالا اینا به کنار.. شاتل جدیدا یه شاتل لند راه انداخته با آپلودسنتر که دانلود ازش با ترافیک رایگان محاسبه میشه.. همه عالم و آدم چند ماهه دارن مثل چی استفاده میکنن ما هنوز گیر یه تغییر ایمیلیم!

- - - Updated - - -

رنج SNR چقدره؟ تو چه محدوده‌ای کیفیت خط خوبه؟
    الان دَون ستریم رو زده ۹۵ ... بر حسب دهُم دسیبل نوشته؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)