صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

اول که شما به عنوان پشتیانی بیخود کردین در جواب تیکتها به قول خودتون کنایه زدین به ما. مگه من با شما سر شوخی دارم؟
    دوم اینکه به پلیس فتا یا هر جایی دیگه که دوست دارین ریپورت بدین و اگه آدرسی هم خواستی تا بهت بدم چون مثل تو ترسو نیستم.
    در مورد آدرس شما که گفتی ملک شخصیه و عمومی نیست هم میتونه جای بحث داشته باشه که شما اصلا دفتر دارین؟ شرکت دارین؟ مجوز فعالیت دارین؟ گواهینامه دارین؟ اگه اینا را ندارین پس با چه مجوزی کسب و کار راه انداخیتن؟ این خودش جرم محسوب میشه.

به پلیس فتا هم حتما اطلاع بده. اتفاقا همین چند ماه پیش آقایی از مشهد که یکی از برنامه های ما رو غیر قانونی به فروش رسونده بود معرفی کردیم به فتا و دادگاه براشون قرار صادر کرد.
    برو به پلیس فتا ادرس اینجا را هم بده و بگو یکی را هاستشو بستیم طلبکاره.

به هر حال من یه مشتری بودم بی نام نشون و شما یه هاست که اینجا همه شناختنت و نتونستی به قول خودت اتهامات را توی این تاپیک رفع سو کنی چه برسه دادگاه.
    بچرخ تا بچرخیم

ادامه این تاپیک بی فایدست
    از همین پستها میشه قضاوت کرد

- - - Updated - - -

فراموش کردید از تاریخ 2017/09/04 از ما سرویس گرفتید
    نیاز نیست بگم چندبار دیگه مشکل پیش اومد و ما هیچی نگفتیم و صبوری کردیم تا الان شما طلبکار شدی
    همچین خوبن نبودید منتها ما صبور بودیم و فرصت گشتن دنبال به هاست دیگه را نداشتیم

- - - Updated - - -

هستن سایتهایی که وضعیت آپ تایم بودن سایتها را نشون میدن که مشخص کنه چقدر قطعی داشتین

یکی اینو از برق بکشه. هاستو بسته و هنوزم داره توی تیکتهاش توهین میکنه بعدشم میاد میگه کنایه بود!

بیشتر از این در شان خودم نمیبینم با چنین شخصی بحث کنم. یه هاستی خریدبم و یه ضروری بابتش خوردیم بیشتر از پول خود هاست. انگار میکنیم د ز د زد خونمون.

مدیران محترم ادامه این تاپیک بی فایده است.مردم از همین پستها میتونن قضاوت کنند
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 18:11

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aliramazani نمایش پست ها
    اول که شما به عنوان پشتیانی بیخود کردین در جواب تیکتها به قول خودتون کنایه زدین به ما. مگه من با شما سر شوخی دارم؟
    دوم اینکه به پلیس فتا یا هر جایی دیگه که دوست دارین ریپورت بدین و اگه آدرسی هم خواستی تا بهت بدم چون مثل تو ترسو نیستم.
    در مورد آدرس شما که گفتی ملک شخصیه و عمومی نیست هم میتونه جای بحث داشته باشه که شما اصلا دفتر دارین؟ شرکت دارین؟ مجوز فعالیت دارین؟ گواهینامه دارین؟ اگه اینا را ندارین پس با چه مجوزی کسب و کار راه انداخیتن؟ این خودش جرم محسوب میشه.

به پلیس فتا هم حتما اطلاع بده. اتفاقا همین چند ماه پیش آقایی از مشهد که یکی از برنامه های ما رو غیر قانونی به فروش رسونده بود معرفی کردیم به فتا و دادگاه براشون قرار صادر کرد.
    برو به پلیس فتا ادرس اینجا را هم بده و بگو یکی را هاستشو بستیم طلبکاره.

به هر حال من یه مشتری بودم بی نام نشون و شما یه هاست که اینجا همه شناختنت و نتونستی به قول خودت اتهامات را توی این تاپیک رفع سو کنی چه برسه دادگاه.
    بچرخ تا بچرخیم

ادامه این تاپیک بی فایدست
    از همین پستها میشه قضاوت کرد

- - - Updated - - -

نیاز نیست بگم چندبار دیگه مشکل پیش اومد و ما هیچی نگفتیم و صبوری کردیم تا الان شما طلبکار شدی
    همچین خوبن نبودید منتها ما صبور بودیم و فرصت گشتن دنبال به هاست دیگه را نداشتیم

- - - Updated - - -

هستن سایتهایی که وضعیت آپ تایم بودن سایتها را نشون میدن که مشخص کنه چقدر قطعی داشتین

یکی اینو از برق بکشه. هاستو بسته و هنوزم داره توی تیکتهاش توهین میکنه بعدشم میاد میگه کنایه بود!

بیشتر از این در شان خودم نمیبینم با چنین شخصی بحث کنم. یه هاستی خریدبم و یه ضروری بابتش خوردیم بیشتر از پول خود هاست. انگار میکنیم د ز د زد خونمون.

مدیران محترم ادامه این تاپیک بی فایده است.مردم از همین پستها میتونن قضاوت کنند
    عجبا ... ساعاتی هست در تیکت پاسخی ارسال نشده ، چرا مغلته می کنید . موضوع واقعا خارج از حد داره خنده دار میشه. چرا میگید داریم در تیکت های بی احترامی می کنیم وقتی اصلا حرفی زده نشده که بخواد بی احترامی بشه.
    شما چه موجود خاصی هستید نهایتا می تونم اسکرین شات ارسال کنم از هرچه در تیکت ها گفته شد. البته دوستان با خوندن تیکت ها متوجه تخصص شما میشن :
    https://screenshotscdn.firefoxuserco...93a5bd344f.png
    در عکس مشخص هست که 5 ساعته صحبت خاصی در تیکت ها نیست. پس چرا با این لحن کوچه بازاری تهمت میزنید ؟ شما کی هستید . خدا که شاهده . از خدا بترسید لا اقل . .... البته ... .
    ادامه ندید خواهشا خودتون رو به رخ نکشید. حداقل تصویر خوبی به چشم بخوره مشکلی نداره. چیزی که نشون میدید اصلا قابل توجیه نیست.
    ویرایش توسط dashjalal : June 5th, 2019 در ساعت 18:30

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dashjalal نمایش پست ها
    عجبا ... ساعاتی هست در تیکت پاسخی ارسال نشده ، چرا مغلته می کنید . موضوع واقعا خارج از حد داره خنده دار میشه. چرا میگید داریم در تیکت های بی احترامی می کنیم وقتی اصلا حرفی زده نشده که بخواد بی احترامی بشه.
    شما چه موجود خاصی هستید نهایتا می تونم اسکرین شات ارسال کنم از هرچه در تیکت ها گفته شد :

در عکس مشخص هست که 5 ساعته صحبت خاصی در تیکت ها نیست. پس چرا با این لحن کوچه بازاری تهمت میزنید ؟ شما کی هستید . خدا که شاهده . از خدا بترسید لا اقل . .... البته ... .
    ادامه ندید خواهشا خودتون رو به رخ نکشید. حداقل تصویر خوبی به چشم بخوره مشکلی نداره. چیزی که نشون میدید اصلا قابل توجیه نیست.
    فرد موجهی نیستید.
    ساعت 17:53
    این پیامی بود که شما دادین چطور حساب کردین 5 ساعت؟؟؟؟ اسکرین شاتم که خدا را شکر نشانگر همه مطالب ما و شما هست و الان دیگه همه میدونن کی راست میگه و کی شروع کننده توهین (کنایه) بوده.
    https://screenshotscdn.firefoxuserco...cd9841d30c.png
    و البته آدم بی انصافی نیستم:
    اینم پیامی که الان دادین:
    باور کنید من از غم حاصله تنها می تونم لبخند بزنم .... .
    سرویس های دیگری راه اندازی میشن بعد ها . هاستینگ که به خاطر این تحریم از دستمون رفت.
    شما من رو نمیشناسید. از روی شماره تلفن به راحتی پلاک خونه ی افراد رو پیدا می کنم.
    شما خیلی ناراحت شدید. این برای منی که آرزوم ناراحت نشدن دیگران بوده خوشایند نیست. شاید گاهی تندی از ما سر بزنه اما از خستگی و فشار کاری هست.
    دقت کنید همیشه قیمت ها ارزان بودن. دلیلش چی بود ؟ دلیلش رو باید از همکارانم بپرسید که همیشه گفتند اشتباه می کنی کمی به فکر خودت باش. که در جواب میگفتم ... اوضاع اقتصادی جامعه خوب نیست ... بذار بقیه هم راحت باشن.
    ان شا الله سرویس ها و ایده های بعدی که راه افتاد و به سود دهی کامل رسید ( طی چند سال آینده ان شا الله ) ، از خجالتتون در میام و این ناراحتی رو به شادی تبدیل می کنم. همون مفهوم که میگن از خجالتتون در میام حالا در حد توان. طوری که در دل شما هم چیزی نمونه.
    اصلا هم برام مهم نیست در وب هاستینگ تاک چیزی نوشته شد. اگر حقمون بوده ، بذارید باشه. اگر حقمون نبوده ، خدا خودش یک طور درست میکنه همه چیزو .
    اصل کار خودشه ... خودش کنترل می کنه و دنیارو به روال خودش می بره جلو. هرچی کم باشه اضافه می کنه وهرچیزی اضافه باشه کم می کنه.
    آرزوی موفقیت دارم براتون.
    دقت کنید که لینک بکاپ در پست های قبلی براتون ارسال شده.
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 18:32

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

اینکه گفته شد فرد موجهی نیستید ، بعد از اینکه در تاپیک اینجا گفتید هی داریم پیام میدیم و بد صحبت می کنیم باهاتون در تیکت ها گفته شد. خوب یاد دارید مغلته کنید آفرین.
    میاید موارد رو طوری کنار هم می چینید که بقیه به نفع شما رای بدن. یاد وکالت افتادم . چه خوب میشد وکیل می شدید.
    میاید اینجا پستی می نویسید بعد با پست های داخل تیکت ها منطبق می کنید و هرکدوم میشد ازش به نفع خودتون استفاده کرد رو استفاده می کنید.
    هنوز نگفته بودیم فرد موجهی نیستید و اینجا پیام فرستاده بودید که داریم بهتون در تیکت ها بی احترامی می کنیم . هنوز پاسخ تیکتتون داده نشده بود. قبل از اینکه بگیم موجه نیستید پیامی ارسال کرده بودید که اینطور گفته شد. قبل از اون پیام 5 ساعت زمان وسط بود. بین این پنج ساعت پیامی ارسال نشده بود اما شما قبل از اون پنج ساعت اینجا نوشتید بیاید ایشون رو از برق بکشید. درحالی که ما اصلا اونموقع پیامی به شما ارسال نکردیم. پنج دقیقه بعد از خوندن پیام شما در وب هاستینگ تاک ، در تیکت نوشتیم فرد موجهی نیستید
    آفرین بشدت کلام رو یاد دارید. البته از خصلت های عزیزان هنرور اصفهانی هست. به ادبیات واقف هستن .
    این پیامی هم که در آخر از ما ریپلای کردین به این خاطر هست که خودتون رو آدم خوبه ی مغلته نشون بدین. مگر میشه کسی به کسی دروغ ببنده بد بیاد بگه با انصافم و خوبی هارو هم به رخ بکشه .
    این تاپیک دیگه شد بچه بازی های شما . یاد فیلم وکیل‌مدافع شیطان افتادم.
    واقع جور کردن همه چیز و کنار هم گذاشتن اونها برای خراب کردن کسی حتی به صورت ناعادلانه ، اینقدر مسلط هستید که منو یاد این فیلم تاریخی انداختید.
    داخل ایمیل اومده بود چند تا سوال پرسیده بودید . چرا نیستن اینجا ؟ پاک کردید ؟ شک دارید به خودتون و تهمت هاتون درسته ؟
    موفق باشین.
    متاسفانه چون مخاطب شما خرید هاست ارزان هست، باید و موظف هستم پاسخ گو باشم وگرنه تمایلی نداشتم این موضوع رو ادامه بدم.
    ویرایش توسط dashjalal : June 5th, 2019 در ساعت 18:46

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dashjalal نمایش پست ها
    اینکه گفته شد فرد موجهی نیستید ، بعد از اینکه در تاپیک اینجا گفتید هی داریم پیام میدیم و بد صحبت می کنیم باهاتون در تیکت ها گفته شد. خوب یاد دارید مغلته کنید آفرین.
    میاید موارد رو طوری کنار هم می چینید که بقیه به نفع شما رای بدن. یاد وکالت افتادم . چه خوب میشد وکیل می شدید.
    میاید اینجا پستی می نویسید بعد با پست های داخل تیکت ها منطبق می کنید و هرکدوم میشد ازش به نفع خودتون استفاده کرد رو استفاده می کنید.
    هنوز نگفته بودیم فرد موجهی نیستید و اینجا پیام فرستاده بودید که داریم بهتون در تیکت ها بی احترامی می کنیم . هنوز پاسخ تیکتتون داده نشده بود. قبل از اینکه بگیم موجه نیستید پیامی ارسال کرده بودید که اینطور گفته شد. قبل از اون پیام 5 ساعت زمان وسط بود. بین این پنج ساعت پیامی ارسال نشده بود اما شما قبل از اون پنج ساعت اینجا نوشتید بیاید ایشون رو از برق بکشید. درحالی که ما اصلا اونموقع پیامی به شما ارسال نکردیم. پنج دقیقه بعد از خوندن پیام شما در وب هاستینگ تاک ، در تیکت نوشتیم فرد موجهی نیستید
    آفرین بشدت کلام رو یاد دارید. البته از خصلت های عزیزان هنرور اصفهانی هست. به ادبیات واقف هستن .
    این پیامی هم که در آخر از ما ریپلای کردین به این خاطر هست که خودتون رو آدم خوبه ی مغلته نشون بدین. مگر میشه کسی به کسی دروغ ببنده بد بیاد بگه با انصافم و خوبی هارو هم به رخ بکشه .
    این تاپیک دیگه شد بچه بازی های شما . یاد فیلم وکیل‌مدافع شیطان افتادم.
    واقع جور کردن همه چیز و کنار هم گذاشتن اونها برای خراب کردن کسی حتی به صورت ناعادلانه ، اینقدر مسلط هستید که منو یاد این فیلم تاریخی انداختید.
    داخل ایمیل اومده بود چند تا سوال پرسیده بودید . چرا نیستن اینجا ؟ شک دارید به خودتون و تهمت هاتون درسته ؟
    موفق باشین.
    چون بعد از دیدن فرد موجهی نیستید پست جدید نزدم و همون قبلی را ویرایش کردم اقای کاراگاه
    یه بار دیگه صحبت اصفهانی ها را کردین.چون من ساکن اصفهان حتما اصفهانیم؟ اصالت مردم از روی محل زندگیشون مشخص میشه؟
    و با این پست اخرت میخوای مثلا بگی من یه حرافم که مظلوم نمایی کنی؟
    اخرش چی؟ هاست را بستی و طلبکارم هستی. الان مقصر منم؟ بدهکارم به شما؟ باز برو بشین فکر کن چطور موضوع اصلی را منحرف کنی. با هین پستهای شما موضوع منحرف نمیشه.
    دیگه هر چی دوست داری بنویس
    چون من سر نمیزنم اینجا.حرفهایی که باید زده میشد زده شد.
    هر چی دوست داری موضوع را از بحث اصلی منحرف کن.اینم یه ترفنده که شماها خوب بلدین.
    والا با کلک و سفسطه کردن امثال شماها دیگه کدوم وکیلی میتونه پس بر بیاد؟

خدا را شکر اسکرین شات تیکتها اینجاست که ملت فکر نکنن من نقل قولهای شما را از خودم نوشتم و بازم خدا را شکر این اسکرین شات را خودت گزاشتی
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 18:52

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

وای ... واقعا وای
    چه فردی هستید شما . چقدر موزی. چقدر زبون باز . یه جا قلدر بازی . یه جا چاله میدونی صحبت کردن. یه جا مظلوم نمایی.
    دقیقا وقتی تیکت رو در پنل کاربریتون ریپلای کردم فورا اومدم اینجا و دیدم نوشتید " این رو از برق بکشید" . وقتی ما در پنل کاربری ریپلای میزنیم حداقل 10 ثانیه طول میکشه ایمیل به شما برسه. چند ثانیه طول میکشه باز کنید و بعد لحظاتی بیشتر طول میکشه بیاید اینجا و پست رو ویرایش کنید. اما من در کمتر از ده ثانیه بعد از ریپلای کردن اومدم اینجا رو چک کردم. شما فرصت کافی رو نداشتید که توی این ده ثانیه ای که من تیکت رو برای شما ریپلای کردم ، متوجه بشید و بیاید اینجا ویرایش کنید و متنی تایپ کنید و ارسال کنید.
    پس با جملات بازی نکنید که دروغگو خودش به دست خودش ، خودش رو لو میده.
    پر از دوز و دقل . اسم خدارو برای مظلوم نمایی نیاوردم. مگر خدا برای مظلوم نمایی منو شما به کار میره. خدا رو برای این آوردم وسط چون از صداقت کار خودم مطمئنم. شما من رو می تونید دور بزنید و یا تهمت بزنید و دروغ بگید. جلوی اصل کاری ، همه ناتوان میشن.
    یکم بترسین. بکاپتون رو که ساعت ها هست دریافت کردین. دیگه آخرتتون رو خراب تر نکنین .
    منم هاست شمارو نبستم . دیتاسنتر لطف کردن ریمو کردن. شما که باور نمی کنید ، چرا نمیرید شکایت کنید. مسلمه ... چون می دونید حرفاتون از روی شک هست و اگر به ضررتون بشه ، اون وقت دیگه من شوخی ندارم برای ادامه دادنش !
    پس ... .
    موفق باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

اقا شما درست میگی من دروغگو
    الان موضوع اصلی کلاهبرداری شماس و خسارتی که به من زدی
    بحثی هم با شمای مغلطه کن ندارم که به هر روشی میخوای منو تحریک کنی و بحث اصلی که کلاهبرداری شماست را منحرف کنی
    خسارت این چند روز من چی میشه؟
    انقدر شکایت شکایت نکن منتظر شنبه هستم. ادرس که جرات نکردی بزاری جون.میترسی و به خودت مطمئن نیستی و بلاخره هز سایت اینماد و شماره موبایل و ... ادرستو پیدا میکنم.
    کلاهبرداری میکنن تازه زبون درازی هم میکنن

برو پی کارت بابا صبح تا حالا با انشاهات وقت منو گرفتی
    یه ضرر دادیم انگارصدقه دادم به یه فقیر
    مسخره تازه طلبکارم هست صبح تا حالا دهره منو تحریک میکنه یه ناسزا بهش بگم بعد هنینو پیرهن عثمان کنه
    کورخوندی
    من دیگه ایتجا به توی کلاهبردار هیچ جوابی نمیدم تا دادگاه
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 19:25

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

درود
    چقدر اوضاع این انجمن بد شده و متاسفانه مدیری انگار بالا سرش نیست و کلا بی صاحب هست
    دو نفر سر 14 هزار تومان (پول یک کیلو پیاز) وسط انجمن درست مثل لات های سرچهار راه دارند بهم توهین میکنند و یک عده هم که بدتر از اونها وارد تاپیک شدن و درافشانی میکنند که نکنه یک وقت کم بیارند
    مثلا اینجا یک انجمن تخصصی برای مهندسان it کشور هست

آمد سحری ندا زمیخانه مــــا
    کـــای رند خراباتی دیوانه مــــا
    برخیز که پر کنیم پیمانه زمی
    زان پیش که پر کنند پیمانه ما

10. تعداد تشکر ها از nima73 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

کاملا مشخص شد که یک لحظه فهمیدید دروغ رو پیش گرفته بودید و دیگه نتونستید جوابی بیارید.
    خسارت ؟ همون 14 هزار تومان ؟ هیچی دیگه ، قرار شده پلیس فتا بیاد بگیرتش .
    قانونی پیش برید. هم کلام شدن با فردی مثل شما ، اوج حماقت و اشتباه بود. اما متاسفانه مسئول پاسخ گویی هستم هرجا اسم سایت خرید هاست ارزان بیاد.
    برید شکایت کنید که مستندات رو دقیق دارم میذارم کنار هم. امشب هم به یکی از آشنایان که وکیل پایه یک دادگستری تهران هست قرار گفتگو دارم.
    موفق باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با هر شخصی میخوای گفتگو کن کاری با اون ۱۴ هزار تومن درامد سالیانه شما ندارم
    خسارت من قطع تراکنشهایی هست که توی این چند روز از دست رفت
    و برو یه بچه دیگه را بترسون
    کسی که جرات نداره ادرسدبزاره حرف از وکیل و دادگاه و فتا نمیزنه.
    خوب نیدونی رفتی دادگاه کی محکومه.
    خدا را شکر بک اپ را برداشتم تا ثابت کنم ارتباط هاست و محوصلاتمون را.

بعد انقدر میگی من دروغگو ام چی را دروغ میگم؟ اینکه هاستم بسته شده را دروغ میگم؟ بسته نشده؟
    برو پی کارت بابا برای ۱۴ تومن هاست میبندن
    پول لازم داشتی خبرم کن ولی برای ۱۴ تومن کاسبی مردمو خراب نکن

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)