صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: آموزش راه اندازی یک هاستینگ موفق

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن medianet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    656
    تشکر تشکر شده 
    378
    تشکر شده در
    313 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش راه اندازی یک هاستینگ موفق

دوستان واقعا ازتون تشکر میکنم واقعا تجربیات خوبی بود که همه به اشتراک گذاشتین

اما از نظر من کیفیت ازهمه چیز مهمتره چون اگه کیفیت بالا باشه پشتیبانی هم خودبه خود بالا میاد !!!!

2. تعداد تشکر ها ازmedianet به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    94
    تشکر شده در
    80 پست

دقت تو این کار و تجربه و تخصص مهمه

4. تعداد تشکر ها از royalhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن ameri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    153
    تشکر تشکر شده 
    448
    تشکر شده در
    283 پست

52 پاسخ : آموزش راه اندازی یک هاستینگ موفق

نقل قول نوشته اصلی توسط royalhost نمایش پست ها
    دقت تو این کار و تجربه و تخصص مهمه
    با عرض سلام تبریک بابت رسیدین به 100 پست با سختی فراوان (ارسال اسپم و بالا آوردن تاپیک های به اصطلاح زیرخاکی!)
    حالا شما میتونید در بخش فروش تاپیک بزنید

6. تعداد تشکر ها از ameri به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ameri نمایش پست ها
    با عرض سلام تبریک بابت رسیدین به 100 پست با سختی فراوان (ارسال اسپم و بالا آوردن تاپیک های به اصطلاح زیرخاکی!)
    حالا شما میتونید در بخش فروش تاپیک بزنید
    شما که خیلی تاپیک زدی آخرش که جمع کردی بساط خودتو نگران 100 تایی شدن نباش

8. تعداد تشکر ها از webna به دلیل پست مفید

عضو انجمن ameri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    153
    تشکر تشکر شده 
    448
    تشکر شده در
    283 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط webna نمایش پست ها
    شما که خیلی تاپیک زدی آخرش که جمع کردی بساط خودتو نگران 100 تایی شدن نباش
    سلام دوستان
    این کاربر با خودش چند چنده؟ بهم پ خ داده:
    نقل قول نوشته اصلی توسط webna
    همیشه چرت میگی تو انجمن حالا تو که 100-20 شدی چه گهی خوردی؟ آ[رش که سایتت جمع شده
    من چند لحظه شوکه شدم که این داره چی میگه! این پستی که شما کوت کردی مال اوت ۲۰۱۳ هستش!
    عزیز من:
    من تاراهاستینگ رو در شرایطی واگذار کردم که درش از آخرین تکنولوژی ها اضافه می شد.
    ما از اسکریپت خصوصی کنترل پنل برای وی پی اس با مجازی ساز kvm استفاده می کردیم که نسخه ضعیف ترش رو با نام solusvm ماهی 12.5$ میفروشن! در حالی که ما خودمون این رو نوشتیم.
    انشاا... این اسکریپت رو در اختیار دوستان قرار میدهم. زحمت برنامه نویسیش رو آقای حامد قهرمانی یا همون حامد رامزی کشیدن که اکثر دوستان ایشون رو میشناسن و از مهارتشون اطلاع داند.
    ما هاست های بیزینس کلاسمون رو با تکنولوژی کلاد تحویل میدیم و امنیت آن را ۱۰۰٪ تضمین می کنیم و برای ادعا حرفمون مسابقات هک می زیادی در انجمن های ایرانی مثل آشیانه و برخی انجمن های خارجی برگزار کردیم.
    ما نمایندگی پنل اس ام اس داشتیم اما پنل آن اختصاصی خودمان بود.
    سرویس های آنلاین زیادی در این مدت راه اندازی کردیم مانند: تبدیل انلاین فایل - که واقعا در نوع خودش بی نظیره
    ما قیمت سرویس ها را بسیار ارزان قرار داده بودیم و هدفمون به هیچ وجه کسب درامد نبود. در مورد کیفیت سرویس ها هم می توانید از کاربران سوال فرمایید.
    حال هم سایت از بین نرفته و فقط واگذار شده!
    امیدوارم هرچه زودتر با سرویس های جدیدی در خدمت دوستان باشیم.
    در حال حاضر هم به کمک دوستان تاراهاستینگی در حال نوشتن یک پلتفورم برای فارکس هستیم تا بتوانیم ضمن انجام ایده های نوینی در این زمینه مجوز اولین کارگزاری ایرانی فارکس را اخذ کنیم.
    امیدوارم شما هم نسبت به تمام مساپل دید وسیع تری داشته باشد ;-)

10. تعداد تشکر ها ازameri به دلیل پست مفید

عضو انجمن mohashemi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    212
    تشکر شده در
    160 پست

بعد از 8 سال تجربه هاستینگ حرف دل ما رو زدید آقا ، البته در خصوص پشتیبانی به نظر من بحث پشتیبانی را باید به دو بحث ارائه خدمات پس از فروش به مشتری و مانیتورینگ تغییر داد ، که قسمت اول می بایست به صورت منظو و در کمترین زمان ممکن انجام شود ، به نظر من در شرایط عادی باید تیکت مشتری زیر 30 دقیقه پاسخ داده شود که این زمان به صورت معمول در بازه بین 12 شب تا 8 صبح باید حد اکثر 1 ساعت باشد ، طبق تجربه من وب مستر های شب بیدار بیش از وب مستر هایی هستند که در روز فعالیت می کنند ، شرکت بنده هم اکنون اگر 400 تیکت در شبانه روز داشته باشد حدود 100 تا از این ها بین 12 تا 8 صبح هست ، این که پشتیبانی 24 ساعته باشد یا خیر را می توانید در اکثر مواقع با مکانیزه کردن سیستم بهبود ببخشید و البته آموزش مشتری ها به استفاده از سیستم های مکانیز شرکت به جای تیکت زدن و درخواست پشتیبانی ، طبق تجربه بنده حدود 70 درصد درخواست های مشتری درخواست های عمومی هست که می توان با مکانیزه شدن مورد را رفع کرد ، و تنها 30 درصد درخواست ها هست که به علت مشکلات فنی به وجود می آید که می بایست تیم پشتیبانی رفع نماید ، از این درصد هم می توان بخش زیادی را در واحد آموزش سایت پاسخ داد که مشتری مشکل را از آنجا حل کند و در نهایت مقداری هم هست که شما باید پاسخ دهید ، به عنوان مثال از 400 تیکت در روز شاید تنها 20 تیکت نیاز به کار فنی داشته باشد که زمان بر هست و تیم پشتیبانی باید رفع کند ، در خصوص قسمت دوم هم که بحث مانیتورینگ هست به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم اگر شرکتی در زمینه هاستینگ و سرور فعال هاست این واحد را دست کم بگیرد ، در صورتی که سرویسهای شما آپتایم بالا و کیفیت بالا داشته باشد مشتری بی کار نیست که تیکت بزند ، پس اگر سرویس با کیفیت به مشتری بدهید و مشتری را عادت دهید قبل از ارسال درخواست در واحد آموزش شما که البته باید وقت بگذارید و به صورت کاملی آن را ایجاد کنید ، جست و جو کند درد سر زیادی در پشتیبانی ندارید ،
    در هنگام پاسخ دادن به تیکت ها همیشه توجه داشته باشید که مشتری که یک مشکلی دارد ، تنها به این که به او بگویید حل شد اکتفا نکنید ، چون مشتری دلیل را اگر بداند ممکن هست دفعه بعد خودش مشکل را حل کند ، همیشه هنگام پاسخ دادن به تیکت ها چند مطلب آموزشی مرتبط را هم برای مشتری ارسال کنید تا مطالعه نماید چون ممکن هست سری بعدی درخواستی از شما بکند مشابه ، که با این کار تا حدودی به رفع مشکل مشتری و کم کردن تعداد تیکت ها کمک خواهید کرد .
    و در نهایت ، اگر کار هاستینگ را می خواهید شروع کنید همان طور که در ابتدای این تاپیک عنوان شده واقعاً کار پردرد سری هست ، روز عید ، موقع سال تحویل ، روز عروسی ، مسافرت ، مهمانی و .... علتی برای تاخیر در ارائه خدمات نمی باشد .
    تجربه بنده نشان می دهد که اکثر مشتری ها پول خوبی برای هاستینگ می دهند البته نه به هر شرکتی ، مشتری ابتدا به سابقه شرکت هاستینگ و سایر مشتری ها توجه می کند و سپس سفارش می دهد البته دسته دیگری هم مشتری هست که هم به دنبال کیفیت هست و هم قیمت ، پیشنهاد می کنم قیمت ها را در شروع کار متعادل بگیرید ، روی پکیج هایی که می سازید بسیار دقت کنید ، کپی برداری نکنید اما از دانش دیگران استفاده کنید .نیاز جامعه را با بررسی انجمن های مرتبط بسنجید و سعی کنید روی آن موضوع تمرکز کنید ، به عنوان مثال بنده در زمانی که شرکت hostdl اعلام نمود به مشتریان عادی دیگر ارائه خدمات نمی دهد ، بنده 4 سرور پرترافیک تهیه کردم و ظرف یک هفته بیش از 200 سایت را میزبانی کردم ، البته توجه داشته باشید که اگر دانش کافی نداشته باشید این کار به ضرر شما تمام خواهد شد ، با مشتری نمی توان به چشم یک بسته اسکناس نگاه کرد ، پس هنگام نیاز سنجی جامعه به توانایی های خود هم نگاه کنید به اصطلاح معروف هیچ موقع بی گدار به آب نزنید .

12. تعداد تشکر ها ازmohashemi به دلیل پست مفید

عضو جدید irnahost.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    281
    تشکر شده در
    192 پست

همه دوستان از سختی کار و سرور و مدیریت و پشتیبانی و این جور چیزها صحبت کردن ولی یک مسئله خیلی مهم و اساسی رو فراموش کردن و اون طیف مصرف کننده و بعبارت بهتر واژه به اصطلاح مشتری
    یعنی بعضی وقتها دلت میخواد سرت و به دیوار بکوبی از دست برخی مشتریها .اطلاعات فنی -387 درجه کلوین زیر صفر ،توقع در دمای جوش و ادعا در حال ذوب
    سرو کله زدن با مشتری و برطرف کردن مشکلات آنها گاهی وقتها اعصاب خوردیش ده برابر داون شدن سرور هست. یک چیز جالب مد شده اینکه میان پشت پشتیبانی آنلاین و طوری وانمود می کنند که هیچ اطلاعاتی ندارند و میخوان تازه شروع کنند فقط هم به خاطر گرفتن تخفیف .عز و جز می کنند در حد بوندس لیگا .بعد که سرویس را گرفتن تازه می بینید که بابا طرف 2سال داره کار میکنه و حالا بیا و ببین چه سایتهایی رو میاره رو سرور.
    20 تومن پول میدن میخوان سایت کلوب رو براشون میزبانی کنید و اگر بخواهید چیزی بگید میشید آدم بده و کلاهبردار و الی آخر .
    یک مشتری داشتیم اومده بود نمایندگی مستر گرفته روزی که عذرش رو خواستیم دیدیم 100 تا چت روم رو سرور بارگذاری کرده .یک ماه تمام ما سر این سایتها عذاب کشیدیم.به نظر من تهیه کردن زیرساختهای لازم یک بخش کار هست .بخش اساسی کار که خیلی با اعصاب و روان پرسنل بازی می کند مشتریان و نحوه سرویس خواهی ایشان می باشد.
    "ایرنا هاست" هشت سال سابقه درخشان - دارای نماد اعتماد ملی دائم

14. تعداد تشکر ها ازirnahost.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن hfuhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    97 پست

متشکر از راهنمایی تون دوست عزیز خیلی کار آمد بود

16. تعداد تشکر ها از hfuhost به دلیل پست مفید

عضو جدید mashadp30 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    372
    تشکر شده در
    318 پست

به نظر بنده براي شروع كار و تداوم آن نياز به يك تيم هست و يك نفر كه اين تيم را هدايت كند .

كه افراد اين تيم هر كدام در حيطه كاري مشخص شده فعاليت كنند .

بعنوان مثال كسي كه كار مديريت را به عهده دارد نبايد كار پشتيباني را انجام دهد.

اگر همه كار ها در چهار چوب مشخص و با برنامه جلو بره به نظر من با موفقيت همراه هستش

كه باز هم تاكيد ميكنم كه هر كاري اعم از پشتيباني ، فروش ، مديريت و .. از اهميت خودش برخوردار هست
    گروه فناوری اطلاعات الکامان
    Elkaman.ir
    کانال تلگرام : @Elkaman | مشاوره : @Elkamansp
    تلفن دفتر مرکزی : 05138709547

18. تعداد تشکر ها ازmashadp30 به دلیل پست مفید

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mashadp30 نمایش پست ها
    به نظر بنده براي شروع كار و تداوم آن نياز به يك تيم هست و يك نفر كه اين تيم را هدايت كند .

كه افراد اين تيم هر كدام در حيطه كاري مشخص شده فعاليت كنند .

بعنوان مثال كسي كه كار مديريت را به عهده دارد نبايد كار پشتيباني را انجام دهد.

اگر همه كار ها در چهار چوب مشخص و با برنامه جلو بره به نظر من با موفقيت همراه هستش

كه باز هم تاكيد ميكنم كه هر كاري اعم از پشتيباني ، فروش ، مديريت و .. از اهميت خودش برخوردار هست
    دوست عزیز تاریخ تاپیک رو نگاه کردید؟؟!!!!!
    info.mehranfar@gmail.com

20. تعداد تشکر ها ازMr.Te0 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)