صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: دلایل suspend و بسته شدن هاست ؟!!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    340
    تشکر تشکر شده 
    391
    تشکر شده در
    292 پست

پیش فرض پاسخ : دلایل suspend و بسته شدن هاست ؟!!!

چرا مشکلات ریز رو میشه اطلاع داد ولی بعضی موارد شوخی نداره مثل افزایش مصرف یک سایت تو سرور شیرینگ
    مواردی که تو کار حرفه ای باید باشه اینه که تو موارد خاص درست لحظه ساس کردن اطلاع رسانی بشه به کاربر چه پنل چه ایمیل و....
    و مورد بعدی اینکه وقتی سرویس دهنده ای به هر دلیل یکطرفه سایتی رو میبنده باید باقی مونده هزینه کاربر رو پرداخت بکنه

2. تعداد تشکر ها ازtakpar7 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Majiiid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    221
    تشکر شده در
    155 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    بعد بخاطر احترام به یک مشتری بگذاریم سرور بخوابه و سایت همه مشتریان مشکل دار باشه؟ مثلا نصف شب مشکل پیش بیاد زنگ بزنیم به مشتری بگیم سایتش مشکل داره با اجازتون می بندیمش؟
    اولا اگر با دقت به گفته های استارتر نگا میکردین مشکل اصلا زیاد جدی نبوده و یکهو اتفاق نیفتاده که وقت برای اطلاع دادن نباشه , دوما وظیفه هاستیگه که باید در هر شرایطی حتی 10 دقیقه قبل ساسپند شدن اطلاع بده در شرایط اضطراری,شاید همون نصف شب ساعت کاربر نخوابیده وپشت سیستم داره از اسکریپتی استفاده میکنه که فشار به سرور میاره و در صورتی که تیکت تذکر رو ببینه استفاده از اون اسکریپت رو متوقف کنه و نیاز به ساسپند نباشه
    این حقم به شما میدم که میگین سرور با استفاده بیش از حد یک کاربر میخوابه چون معمولا هاستینگ های ضعیف از سرورهای ضعیفی استفاده میکنن که کشش کمی استفاده زیاد رو نداره

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Majiiid نمایش پست ها
    اولا اگر با دقت به گفته های استارتر نگا میکردین مشکل اصلا زیاد جدی نبوده و یکهو اتفاق نیفتاده که وقت برای اطلاع دادن نباشه , دوما وظیفه هاستیگه که باید در هر شرایطی حتی 10 دقیقه قبل ساسپند شدن اطلاع بده در شرایط اضطراری,شاید همون نصف شب ساعت کاربر نخوابیده وپشت سیستم داره از اسکریپتی استفاده میکنه که فشار به سرور میاره و در صورتی که تیکت تذکر رو ببینه استفاده از اون اسکریپت رو متوقف کنه و نیاز به ساسپند نباشه
    این حقم به شما میدم که میگین سرور با استفاده بیش از حد یک کاربر میخوابه چون معمولا هاستینگ های ضعیف از سرورهای ضعیفی استفاده میکنن که کشش کمی استفاده زیاد رو نداره

ممنون، بله باید اینجا تایید کنم که ما هاستیگ ضعیفی هستیم!

اما شما خیلی قوی هستید که از گفته های استارتر پی بردید مشکل اصلا جدی نبود، ممکنه راهنمایی کنید از کدام گفته استارتر چنین چیزی رو کشف کردید:

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjads24 نمایش پست ها
    سلام دوستان دلایل بسته شدن هاست چیه ؟

و آیا وظیفه ی شخص سرویس دهنده هاست هست که قبل از بستن هاست بهم دلیل بستن هاست رو خبر بده یا نه ؟
    والا من که 4 ماه پیش هاست رو گرفتم و هفته ی پیش وردپرس نصب کردم و یه چند تا افزونه و یک قالب هم دیروز نصب کردم و هیچ پستی هم نزاشته بودم خخدلم خوش بود که از فردا شروع کنم به گذاشتن مطلب ....
    باشه پس من از سرویس دهنده میپرسم ببینم چرا بسته شده و این اعتراض رو هم حتما میکنم که چرا بهم خبر نداده ...
    از همه مهمتر این اطلاع رسانی و خبر دادن مشکل برام مهم هست .
    اگه دوباره هاست رو فعال کنه فایل ها و محتوای هاست سر جاش هست یا همشون پاک شده ؟
    خوب بازم هرچی که باشه باید حداقل یک بار بهم اطلاع بدن بعد ببندنش!
    از کجا این مورد رو بفهمم که کدام ماژول نامناسب هست و مصرف منابع رو بالا میبره ؟

لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    بدون اطلاع ساسپند کرد و از همین ناراحت شدم البته بیخیالش من نباید .... همیشه ادم باید توی کارهاش فکر کنه که من توی این مورد با عجله پیش رفتم الان هم از یک جای دیگه هاست گرفتم و طرف گفت هر مشکلی را قبلش اطلاع میدیم و در صورت بر طرف نکردن مشکل ساسپند میکنیم که این دقیقا همون چیزیه که من میخوام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majiiid نمایش پست ها

6. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

Shc

عضو انجمن 1online.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    101
    تشکر شده در
    84 پست

بعضی موارد هستن که باید سریعا مسدودسازی انجام بشه

8. تعداد تشکر ها از 1online.ir به دلیل پست مفید

Shc

عضو انجمن salar123 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    66 پست

گاهی اوقات مقصر ادمین نیست بنده سرور دومم cpanel بود گاهی اوقات خودکار supend میکرد. و اکانش هست مشکل خاصی برخورد کرده باشه مثالا یه بار یکی از سایتای ما مواردی تو سایتش خرید فروش میکرند که حالا بماند از پلیس فتا با ما تماس گرفتن و ما مجبور به مصدود کردن سایت شدیم .
    البته از لینک سایت شما داخل عکس مشخصه که *****ه http://loot.ir
    هاست اشتراکی , ای دی یاهو : salarkhairkhah , تلفن تماس : 09207001891
    نماد اعتماد دو ستاره وزارت صنعت, معدن و تجارت , هاست پر بازدید + 1ماه تخفیف 90 درصدی.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    187
    تشکر تشکر شده 
    238
    تشکر شده در
    157 پست

بنده به عنوان میزبان واسط ایشون و صدها سایت دیگر هستم.اگر حق به ایشون داده بشه،طبیعیه که دارم حق بقیه رو پایمال میکنم.اگر به ایشون احترام بذارم به بقیه دارم بی احترامی میکنم.
    برخی از دوستان هیچگونه تجربه ای ندارند و اظهار نظر غیر منصفانه میکنند.
    سایت ایشون به دلیل آپلود فایل مخرب وحملات برات فورس به صورت اتوماتیک بسته شده.
    اگر هم فکر کنید دستی بسته شده،حتما انتظار نداشتید زنگ بزنم بهشون بگم لطفا آقای x هک و ... نکنید.اجازه میدید هاستتون رو ببندم؟!!!!!
    سایت ایشون در مرحله راه اندازی بود(نصب قالب های مختلف و تست).

ماده 9 هم در خصوص فعالیت ایشون هست که متاسفانه 80 درصد مشتریان صفحه قوانین و تعهدات مطالعه نمیکنند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)