صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: تبلبغات در گوگل هردلار 2800 تومن راه اندازی فعال سازی بعد پرداخت هزینه

عضو جدید rahahosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    202
    تشکر شده در
    126 پست

پیش فرض تبلبغات در گوگل هردلار 2800 تومن راه اندازی فعال سازی بعد پرداخت هزینه

سلام

سال 96 تبریک میگم امسال با سری جدید اکانت ها تبلیغات در گوگل در خدمتیم

فقط برای افراد معتبر دارای شرکت و سابقه قدیمی تبلیغات راه اندازی میشه و تا 1 هفته اول هزینه هر 2 روز یک بار گرفته میشه یعنی من فعال میکنم بهد از 48 ساعت هر چقدر مصرف کردید هزینه هز دلار 2800 تومن میدید

بعد از 1 هفته که اعتماد سازی شد شما 100$ شارژ میکنید و ادامه کار.....

اکانت ها به هیچ عنوان به هیچ عنوان ساسپند نمیشن و هیچ گونه کم کسری نسبت به اکانت های دیگه ندارند

فروش هاست و نمایندگی 3 ماه اول کاملا رایگان
    فروش سرور مجازی ویندوز و لینوکس 1 ماه اول کاملا رایگان

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : تبلبغات در گوگل هردلار 2800 تومن راه اندازی فعال سازی بعد پرداخت هزینه

سلام
    ببخشید جسارت نشه. اگر به صورت اعتباری کار میکنید من ماهانه زیاد لازم دارم. ( الان با ****** دارم کار میکنم)
    سایت ای نماد و درگاه مستقیم و غیره داره.....
    200 دلار 200 دلار به صورت اعتباری اگر میتونید بفرمایید.
    برای اینکه خیال تون از دریافت هزینه هم راحت باشه داخل سایت پونیشا میتونیم پروژه رو تعریف کنیم که اول مبلغ رو از من میگیرن و بعد از اتمام کار به طرف مقابل میدن.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

پیش فرض پاسخ : تبلبغات در گوگل هردلار 2800 تومن راه اندازی فعال سازی بعد پرداخت هزینه

سلام

امکانش هستش تلگرام پیام بدید؟

@pardazmizban
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو جدید hospusco آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

تلگرامتون رو قراربدید برای صحبت پیام بدم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    88
    تشکر شده در
    83 پست

دسترسی به اکانت ادوردز میدین؟ یا اکانت شارژ کنید با دسترسی...؟
    مثل ديوانگان از زندگى تان لذت ببريد، زندگى مثل يك رويا ميگذرد.

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    97 پست

با سلام و خسته نباشید .

لطفا هزینه هر کلیک برای دو کلمه

پنل اس ام اس
    دانلود آهنگ رپ

بازگو کنید ، تشکر

تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    202
    تشکر شده در
    126 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash222 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید جسارت نشه. اگر به صورت اعتباری کار میکنید من ماهانه زیاد لازم دارم. ( الان با ****** دارم کار میکنم)
    سایت ای نماد و درگاه مستقیم و غیره داره.....
    200 دلار 200 دلار به صورت اعتباری اگر میتونید بفرمایید.
    برای اینکه خیال تون از دریافت هزینه هم راحت باشه داخل سایت پونیشا میتونیم پروژه رو تعریف کنیم که اول مبلغ رو از من میگیرن و بعد از اتمام کار به طرف مقابل میدن.
    سلام

چشم اجازه بدید اکانت ها ریویو هستند مشتری ها منتظر کار اونا راه افتاد بعد خیر 200 دلار نمیشه من میتونم پنل خودم فعال کنم و هر 2 روز تسویه کنید هر چقدر مصرف شد

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    سلام

امکانش هستش تلگرام پیام بدید؟

پیام دادم فقط برای شرکت های ثبت شده + کاربران با سابقه 2 سال به بالا ( اینو خودم تایید میکنم که با کی میتونم اعتباری کار کنم و با کی نه)

@pardazmizban
    نقل قول نوشته اصلی توسط hospusco نمایش پست ها
    تلگرامتون رو قراربدید برای صحبت پیام بدم.
    https://t.me/morti67

نقل قول نوشته اصلی توسط dollar نمایش پست ها
    دسترسی به اکانت ادوردز میدین؟ یا اکانت شارژ کنید با دسترسی...؟
    بله اگر نقدا پرداخت بشه دسترسی میدم اعتباری خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Jai نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید .

لطفا هزینه هر کلیک برای دو کلمه

پنل اس ام اس
    دانلود آهنگ رپ

بین 0.15 تا 0.30

بازگو کنید ، تشکر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rahahosting نمایش پست ها
    سلام

چشم اجازه بدید اکانت ها ریویو هستند مشتری ها منتظر کار اونا راه افتاد بعد خیر 200 دلار نمیشه من میتونم پنل خودم فعال کنم و هر 2 روز تسویه کنید هر چقدر مصرف شد

برای من فرقی نداره
    هر دو روز که مصرف شد هزینش واریز میشه.
    هر موقع وقتتون آزاد شد پ.م بدید که شروع کنیم.

تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    202
    تشکر شده در
    126 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash222 نمایش پست ها
    برای من فرقی نداره
    هر دو روز که مصرف شد هزینش واریز میشه.
    هر موقع وقتتون آزاد شد پ.م بدید که شروع کنیم.
    ارسال شد

عضو دائم Woshka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    1,524
    تشکر شده در
    1,078 پست

از سال 2011 تا کنون با حدود 300 هزار دلار تبلیغ در گوگل تا به حال هزینه دلار را 1 سنت کمتر گوگل حساب نکرده است که بشه از مشتری نهایی با سودش 2800 دریافت کرد مگر آنکه ارائه دهنده سرویس در حال ضرر باشه

فقط یک راه قانونی وجود داری و اون هم استفاده از کوپن های تبلیغاتی مثلا 150 دلاری که نیاز به 50 دلار حداقل پرداخت داره
    که این نیاز به ساخت اکانت های متعدد فعال کردن تبلیغ ها در هر اکانت بعد از تمام شدن موجودی
    اگر حساب Billing توسط گوگل همیشه تایید بشه برای کسانی که کلا برای کسب و کارشان یک بار تبلیغ 50 دلاری در نظر گرفته اند خیلی مناسبه ولی کسانی که می خواهند به صورت مداوم با گوگل کار کنند خیلی بد هست
    چرا که در گوگل چیزی به نام Ad Rank وجود داره که با هر بار ایجاد تبلیغ رنک صفر خواهد داشت که اگر در یک اکانت به صورت مداوم برای یک کلید واژه تبلیغ مستمر داشته باشید به خاطر کلیک ها و قرار گرفتن در حافظه گوگل در الگوریتم تبلیغاتیش هزینه هر کلیک برایتان کاهش پیدا می کنه
    مثلا اگر در روز اول هزینه کلیک شما 0.11$ بود با همان میزان کلیک به مثلا 0.4$ کاهش پیدا می کنه و نیز میزان نمایش نیز افزایش پیدا می کنه
    پس استفاده از کوپن و ایجاد حساب کاربری تبلیغ گوگل جدید و ایجاد مجدد کمپین های تبلیغاتی برای کسانی که مدام می خواهند با گوگل تبلیغ کنند باعث افزایش هزینه تبلیغاتتون تا حداقل 4 برابر میشه
    ولی برای کسانی که یک بودجه یکبار تبلیغ مثلا 50 دلاری در نظر گرفته باشند در همون یک اکانت بسیار خوب و بصرفه هستش درصورتی که هیچگونه نقض قوانین Billing صاحب حساب تبلیغ انجام نداده باشه

سعی کردم به صورت منطقی و بدون هیچ غرضی هردو جنبه تبلیغات با استفاده از کوپن رو برای دوستان شفاف سازی کنم
    در هر صورت امیدوارم بتوانید از تبلیغات در گوگل تجربه خوبی کسب کنید و با انتخاب بهترین راه تبلیغاتی در گوگل کسب و کارتون رو رونق بدید
    فروش سرور مجازی
    http://www.maroonhost.net/vps-hosting.html
    مارون هاست
    برای خرید سرور تماس بگیرید 09123773197

12. تعداد تشکر ها از Woshka به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Woshka نمایش پست ها
    از سال 2011 تا کنون با حدود 300 هزار دلار تبلیغ در گوگل تا به حال هزینه دلار را 1 سنت کمتر گوگل حساب نکرده است که بشه از مشتری نهایی با سودش 2800 دریافت کرد مگر آنکه ارائه دهنده سرویس در حال ضرر باشه

فقط یک راه قانونی وجود داری و اون هم استفاده از کوپن های تبلیغاتی مثلا 150 دلاری که نیاز به 50 دلار حداقل پرداخت داره
    که این نیاز به ساخت اکانت های متعدد فعال کردن تبلیغ ها در هر اکانت بعد از تمام شدن موجودی
    اگر حساب Billing توسط گوگل همیشه تایید بشه برای کسانی که کلا برای کسب و کارشان یک بار تبلیغ 50 دلاری در نظر گرفته اند خیلی مناسبه ولی کسانی که می خواهند به صورت مداوم با گوگل کار کنند خیلی بد هست
    چرا که در گوگل چیزی به نام Ad Rank وجود داره که با هر بار ایجاد تبلیغ رنک صفر خواهد داشت که اگر در یک اکانت به صورت مداوم برای یک کلید واژه تبلیغ مستمر داشته باشید به خاطر کلیک ها و قرار گرفتن در حافظه گوگل در الگوریتم تبلیغاتیش هزینه هر کلیک برایتان کاهش پیدا می کنه
    مثلا اگر در روز اول هزینه کلیک شما 0.11$ بود با همان میزان کلیک به مثلا 0.4$ کاهش پیدا می کنه و نیز میزان نمایش نیز افزایش پیدا می کنه
    پس استفاده از کوپن و ایجاد حساب کاربری تبلیغ گوگل جدید و ایجاد مجدد کمپین های تبلیغاتی برای کسانی که مدام می خواهند با گوگل تبلیغ کنند باعث افزایش هزینه تبلیغاتتون تا حداقل 4 برابر میشه
    ولی برای کسانی که یک بودجه یکبار تبلیغ مثلا 50 دلاری در نظر گرفته باشند در همون یک اکانت بسیار خوب و بصرفه هستش درصورتی که هیچگونه نقض قوانین Billing صاحب حساب تبلیغ انجام نداده باشه

سعی کردم به صورت منطقی و بدون هیچ غرضی هردو جنبه تبلیغات با استفاده از کوپن رو برای دوستان شفاف سازی کنم
    در هر صورت امیدوارم بتوانید از تبلیغات در گوگل تجربه خوبی کسب کنید و با انتخاب بهترین راه تبلیغاتی در گوگل کسب و کارتون رو رونق بدید

دوست عزیز کار ایشون قانونی هست از نظر‌ من. شما وقتی ۱۰۰ دلار پول هنگ کنگ (معادل 12 دلار امریکا)حساب google adwords خرید کنید، بهتون یک کد میده که ۴۰۰ دلار (50 دلار امریکا) رایگان حسابتون شارژ می کنه. اگرم باور نمی کنید داخل عکس زیر می تونید مشاهده کنید.
    http://uupload.ir/files/p5kp_picsart_04-05-04.58.01.png
    ویرایش توسط mizbanserverhelp : April 6th, 2017 در ساعت 08:50

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)