صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: سی پنل؟ نمیخواهید بیخیالش بشید؟

عضو انجمن +irtci+ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    79 پست

پیش فرض پاسخ : سی پنل؟ نمیخواهید بیخیالش بشید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    کدوم امکانات رامین جان؟ از دید وبمستر خدایی حاضرم قسم بخورم خیلی ها حتی نمیدونن کرون چی هست.. وبمستر خدایی تو عمرش تا نیاز نباشه اصلا به پنلش سر هم نمیزنه.. تنها جایی که تو پنل رفته یا فایل منیجر بوده یا ایمیلش..خیلی حرفه ای باشه به قسمت پارک دامین و دیتابیسشم میره... دیگه کدوم قسمت رو استفاده میکنه؟
    همینطوره

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    سلام.چند سرور داشتم از جاهای مختلف سی پنل داشتند همشون بالاخره مشکل تحریم و لو رفتن گریبانگیرش شد. ریسلر داشتم سرورشون رو زدند مسدود کردند.سرور مجازی داشتم دو تاش رو کلا بستند و دیگه باز نکردند.. هر بار هم دوستان میبینم مشکل سی پنل گریبانگیرشون میشه..حتی هاست دل هم با ان عظمتش گریبانگیر تحریمش شد..هدف از ایجاد این تاپیک اینه..واقعا تا کی؟ تا کی دوستان و همکاران میخوان ریسک تحریم و بسته شدن سرورهاشون رو به خاطر یک کنترل پنل بدن؟ واقعا ارزشش رو داره؟
    دیروز یکی از من هاست خواست گفت سی پنل حتما میخوام!! دلیلش رو پرسیدم خودشم نمیدونست و فقط میگفت سی پنل راحته..خیلی درخواستها داریم و حتی دوستانی که از هاست دل امدند همه دنبال هاست سی پنل هستند!! واقعا یعنی کسی نیست یک فرهنگ سازی انجام بده و شر این پنل مزخرف رو کم کنه؟ من خودم تا وقتی با دایرکت ادمین کار نکرده بودم فقط شعارم سی پنل بود.اما الان یک ماهی هست دایرکت ادمین دارم.واقعا باهاش راحت هستم.حتی مشکلاتی که تو سی پنل داشتم رو دیگه ندارم! این برمیگرده به فرهنگسازی ما و تبلیغ ما که رو هاستهامون دایرکت ادمین نصب کنیم و به مشتری نشون بدیم واقعا دایرکت ادمین هم به پای سی پنل میرسه و هست و حتی بهتر! الان مطمئن هستم اگر دوستان دیگر هم کم کم دایرکت ادمین رو جایگزین سی پنل کنند و مشتری عادت کنه همه رو میارن بهش.اما متاسفانه میبینم با وجود این همه مشکل هنوزم همه سی پنل میفروشند و...
    دلیل محبوبیت سی پنل رو بیشتر باید تو هاست دل دید که از اول سی پنل کار میکرد.حتی همین سرور لیزوب رو هیشکی نمیشناخت چون هاست دل باهاش کار کرد همه آمدند طرفش رو الان هر کسی هاست دانلود میخواد میگه لیزوب باشه یا yesup کانادا!! چرا؟ چون هاست دل باهاش کار میکرد..در صورتی که این واقعا اشتباهه.هاست دل سرورهای قدرتمند میخرید.و کانفیگ درست و درمونی هم میکرد که سرورش عالی بود وگرنه از هرجایی سرور میخریدند بهترین بود برای مشتری! الان دیگه هاست دل نیست.پس بهتره کمی فرهنگ سازی کنیم و این پنل سرتا پا مشکل رو کم کم حذف کنیم و از پنلی استفاده کنیم که حداقل نام .ir رو میبینن سرور رو نبندند! الان واقعا دارم با دایرکت ادمین لذت میبرم و حتی کنترل پنل کلکسو رو تست کردم واقعا به عنوان پنل رایگان عالی بود..چرا نباید اینا رو بیاریم تو کار؟ چرا مشتری همش باید داد بزنه سی پنل میخوام؟
    اینکه تاپیک شما مانند خیلی از تاپیک های دیگه با فحش و فحش کاری به پایان برسه شکی درش نیست ! شما هم به نظر بنده وقتت رو تلف نکن عزیزم . از همین الان شروع کن تحقیق در مورد کنترل پنل هایی که همه میشناسن و شاید نمیشناسن و تاپیک های معرفیش و نقد و بررسیشم تو همین انجمن بزن تا دوستان آشنا بشن بهتر از اینه که بخوای با دوستان جرو بحث کنی سر مسئله ای که هر دو طرف دیدگاهشون یکی هست !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    ببنید دوست عزیز یه مثال کوچیک میزنم که بارها برای خیلی از دوستان پیش اومده

شما الان بخوای توی Cpanel واسه سایت دانلودت همچین ساب دامینی بسازی dl.sitename.com میری توی DNS Zone سریع میسازی ولی حالا بخوای توی دایرکت ادمین همین کارو انجام بدی ؟ به اون راحتی هستش ؟

مثال خیلی کوچیکی بود بازم خواستید مثال های بیشتری مبزنم خدمتتون

موفق باشید
    بله بسیار راحته . به بخش DNS Administration میرید و با 2 کلیک این کار رو انجام میدید . درسته CP قوی تر هست ولی نه در این حد که شما با اطلاعات کمتون در مورد DA اینطوری مقایسه اشتباه کنید !

5. تعداد تشکر ها ازHematYar به دلیل پست مفید

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HematYar نمایش پست ها
    بله بسیار راحته . به بخش DNS Administration میرید و با 2 کلیک این کار رو انجام میدید . درسته CP قوی تر هست ولی نه در این حد که شما با اطلاعات کمتون در مورد DA اینطوری مقایسه اشتباه کنید !
    ببخشید بنده گفتم من نمیدونم یا گفتم کاربر ها نممیدونن ؟

بنده 4 ساله با DA دارم کار میکنم و به دلایلی هیچوقت برای پنل سایت خودم از Cpanel استفاده نمیکنم

شما بهتره قلب از حمایت از چیزی پیشدواریتون رو کنار بزارید

موفق باشید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

دایرکت ادمینم تحریم میکنه
    تازه تحریم دایرکت ادمینرو باید بترسید
    سیپل رو میدونی تحریمی رعایت میکنی
    دایرکت ادمین چی ؟ یعنی مطمئنی فردا صبح که بیدار میشی لایسنسترو نبستن ؟
    =====
    هرگز سی پنل روو با هیچی عوض نمیکنم دایرکت ادمین فوقالعاده پنل مزخرفیه

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HematYar نمایش پست ها
    اینکه تاپیک شما مانند خیلی از تاپیک های دیگه با فحش و فحش کاری به پایان برسه شکی درش نیست ! شما هم به نظر بنده وقتت رو تلف نکن عزیزم . از همین الان شروع کن تحقیق در مورد کنترل پنل هایی که همه میشناسن و شاید نمیشناسن و تاپیک های معرفیش و نقد و بررسیشم تو همین انجمن بزن تا دوستان آشنا بشن بهتر از اینه که بخوای با دوستان جرو بحث کنی سر مسئله ای که هر دو طرف دیدگاهشون یکی هست !
    مطمئن باشید به فحش و فحشکاری کشیده نمیشه.دوستانی هم که باهاشون بحث میکنیم خیلیهاشون رو از قدیم میشناسم و این تاپیک هم فقط بحث هست و نظرات یکدیگر را جویا شدن.متاسفانه این تاپیک رو دوستان نخونده و احساساتی فقط شروع به دفاع از cp کردند..از اول هدف بنده این بوده که بهتره کنترل پنلهای دیگر را هم وارد هاستینگ کنیم.فقط به cp متکی نباشیم. هاست دل تعطیل شد 100 تا تاپیک زده شد هاستینگ مثل هاست دل.. کجا بریم؟ کدام هاست؟ اصلا هاست دیگری رو انگار تجربه نکرده بودند! یک هاست مناسب و جایگزین نمیتونستند پیدا کنند. در صورتی که واقعا اشتباه میکردند! هاستهای معتبر دیگری هم بود و اگر از هاست دل بهتر نبود بدتر هم نبود! اگر از قبل شناخت به هاستینگهای دیگر داشتند واقعا با تعطیلی یک هاستینگ اینطوری به هم میریختند؟ الان هم ماجرای همین سی پنل هست.درسته هست.اما اگر یک روز نباشه چی؟ با این اوضاع تحریمها همیشه نباید انتظار خوشایند داشت و میدوار بود. واقعا نباید تجربه استفاده از پنلهای دیگر رو داشته باشند؟ طرف سایتش رو هاست دل بود.یک هاستینگ معتبر گیر اورد اما چون دایرکت ادمین بود نرفت روش!رفت رو یک سایت غیر معتبر الان 3 روزه همش دان میشه و رتبه و.. سایت رو از دست داده.فقط چون فکر میکرد دایرکت ادمین مناسب نیست..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

9. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

فقط تو یه حالت هست که تحریم نشی اونم اینه که کلا شغلترو عوض کنی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    ببخشید بنده گفتم من نمیدونم یا گفتم کاربر ها نممیدونن ؟

بنده 4 ساله با DA دارم کار میکنم و به دلایلی هیچوقت برای پنل سایت خودم از Cpanel استفاده نمیکنم

شما بهتره قلب از حمایت از چیزی پیشدواریتون رو کنار بزارید

موفق باشید
    شما بحثی در مورد کاربر نکردید . بحث خود شما بودید و شخص مقابل که ما باشیم

12. تعداد تشکر ها از HematYar به دلیل پست مفید

عضو انجمن om!d-D آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    731
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    360 پست

همه این مشکلات شش ماه دیگه تموم میشه.........این شش ماهو یه جور سر کنید بلکه فرجی بشه و ایرانی جماعت رو آدم حساب کنند ))))))))))))))))))))))))))))

بزن لایکو خوشت اومد :دی
    R O O Z W E B . C O M - سرویس های مبتنی بر لینوکس ابری و لایت اسپید | دارای نماد اعتماد دائم دو ستاره | 7 سال سابقه
    تخفیف 50 درصدی و همیشگی به مناسبت نوروز

14. تعداد تشکر ها ازom!d-D به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    698
    تشکر تشکر شده 
    649
    تشکر شده در
    385 پست

میری تو دایرکت ادمین ادم دپرس میشه

You Can Get That, Or You Can Get This
    You Can Go To Work, Or You Can Be The Boss
    You Can Go Hard, Or You Can Go Home

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)